BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

telltalerin
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 26 апр 2017, 14:37

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение telltalerin » 26 апр 2017, 14:44

вітання всім. зазадалегідь перепрошую, що у мене питання, яке не стусується конкретно Чернівців. але, можливо, хтось зможе мені допомогти.

мій досар вийшов у наказі ще у середині березня, а листа підтвердження мені досі не надіслали. межи тим, консульство, у якому я хочу зареєструватися на прийняття присяги (не в Україні), вимагає від мене оригінал цього листа. чи є якийсь імейл/телефон, за яким можна уточнити строки отримання такого листа?

наперед дякую за ваші відповіді.

Tanya2703
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2017, 00:49
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Tanya2703 » 26 апр 2017, 15:07

Про мою присягу 24.04.2017
Ми були у першому потоці, там охорець нас розсадив укр-наліво а рум молдав- направо, задав питання про мову чи знаєш і скільки часу
2. Набрався зал почалась ларефікаре, опитувала одна доамна досить швидко пару простих питань, хто вчив було не складно. Мене питали чи знаю мову скільки часу де вчила де подала документи і коли, все добре сіла на місце. Були такі шо іцей етап не пройшли, ті хто казали шо вчили 2 міс то направляли до прешітінтєлє, я сиділа в першому ряду і чула добре

Відправлено через 4 хвилини :
Коли всіх опитали , прийшов віце-президент і сказав шо буде задавати питання, я була 3 мене спитали декілька питань і одне яке мене збило з пантелику чомусь. Авець часул пе мина? Питання просте я чомусь подумала час і завта а це було час і рука, чи маю я годинник? Я спитала че єстє часул він показав на руку і сказав пашапорт, ду маю от і все. Все шо питав інших я розула зараз напишу питання детальніше

Відправлено через 6 хвилини 36 секунди:
Питання прості для дит садка, як себе почуваете, якого кольору одяг у тебе , покажи чоло, покпжи ніс візьми себе за праве вухо підніми руку якого кольору фрукти які подобаються фрукти якого вони кольору питав що на вікні жалюзі що висить на стелі дві колонки -бокса чи бокс вони іх назив, показував свій піджак галстук питав що це, самі прикольні питання були скільки років маєш, а потім скільки будеш мати через 10 років скільки років тобі було 5 років назад, який рік був 2 роки назад який буде рік анотімп луне наступний попередній через 3 міс( пине акум, ин трекут) про Румунію але крім слова фрумоаса

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 26 апр 2017, 15:16

Tanya2703 писал(а):Про мою присягу 24.04.2017
Ми були у першому потоці, там охорець нас розсадив укр-наліво а рум молдав- направо, задав питання про мову чи знаєш і скільки часу
2. Набрався зал почалась ларефікаре, опитувала одна доамна досить швидко пару простих питань, хто вчив було не складно. Мене питали чи знаю мову скільки часу де вчила де подала документи і коли, все добре сіла на місце. Були такі шо іцей етап не пройшли, ті хто казали шо вчили 2 міс то направляли до прешітінтєлє, я сиділа в першому ряду і чула добре

Відправлено через 4 хвилини :
Коли всіх опитали , прийшов віце-президент і сказав шо буде задавати питання, я була 3 мене спитали декілька питань і одне яке мене збило з пантелику чомусь. Авець часул пе мина? Питання просте я чомусь подумала час і завта а це було час і рука, чи маю я годинник? Я спитала че єстє часул він показав на руку і сказав пашапорт, ду маю от і все. Все шо питав інших я розула зараз напишу питання детальніше

Відправлено через 6 хвилини 36 секунди:
Питання прості для дит садка, як себе почуваете, якого кольору одяг у тебе , покажи чоло, покпжи ніс візьми себе за праве вухо підніми руку якого кольору фрукти які подобаються фрукти якого вони кольору питав що на вікні жалюзі що висить на стелі дві колонки -бокса чи бокс вони іх назив, показував свій піджак галстук питав що це, самі прикольні питання були скільки років маєш, а потім скільки будеш мати через 10 років скільки років тобі було 5 років назад, який рік був 2 роки назад який буде рік анотімп луне наступний попередній через 3 міс( пине акум, ин трекут) про Румунію але крім слова фрумоаса
То ви здали все таки ?
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Tanya2703
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2017, 00:49
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Tanya2703 » 26 апр 2017, 15:24

Що маєте на шиї, на руці на рухах- ланцюжок сережки кольцо. Шо любите їсти які фрукти подобаються. Добре тим хто сидить всередині а не на початку там є можливість шо він перших попитає а інших пронесе і вони якшо норм прочитають присягу іх нічого не запитають, там де українці. Питання як доамна так і він говорить чітко слова розділені і може повторити хто знає слова тому легко зрозуміти.

Відправлено через 7 хвилини 33 секунди:
Далі про мене коли всі здали присягу я йшла до нього в кабінет, зайшла сама перша це був мій останній шанс моя волосинка. Я сіла він питав мене на яке питання я не відповіла я сказали ну ранспунз че єсте часул. Потім унде ва афлаць- де знаходжусь потім де лежать ключі на столі потім взяв книгу Тіну і спитав шо це -карте, потім показав писанку як називається - оуе де Паште я сказала потім показ карту на стіні шо це потім показ прапор шо це потім показав пульт від кондиціонера як нази в я сказала- пентру еір кондіціонєр ну штіу кум се нумеште він сказав як називається це потім дістав свою карточку- я сказала айді потім показав права- я сказала кондуче, перміс де кондуче, потім взяв листок шо це- фоія де хартє

Відправлено через 3 хвилини 27 секунди:
А потім сказав бінє зайшов охоронець дав присягу я прочитала і мене повернули в зал за сертифікатом, я його отримала, -ура.але нервів емоцій купа не можливо все передати. Так лімба і ще раз лімба. Цього разу було так. Сподіваюсь це буде комусь корисно

tommyangelo
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 26 апр 2017, 15:57
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение tommyangelo » 26 апр 2017, 16:21

Вітаю. В кого зависли водійські права на обмін - є можливість пришвидшити процес та отримати за 2-3 тижні. не безкоштовно звичайно. Пишіть в приват.
Аватара пользователя

ALex
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 27 дек 2012, 13:04
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение ALex » 26 апр 2017, 16:26

А за скільки часу зробите з нуля?

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение minte » 26 апр 2017, 16:34

ALex писал(а):А за скільки часу зробите з нуля?
І мені цікаво. Правда, що в ЄС для ПМЖ рум.permis de conduce також як і укр. посвідчення дійсне 6 місяців після реєстрації.? Якщо так, то я не бачу різниці(переваги) в тому, щоб віддати немало євро, 6-9 місяців часу і потім все ж здавати теорію.
Підкажіть, поправте.

tommyangelo
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 26 апр 2017, 15:57
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение tommyangelo » 26 апр 2017, 19:13

ALex писал(а):А за скільки часу зробите з нуля?
Роблю лише по прописці в Бухаресті. 6-8 тижнів

Limistra
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 13 мар 2017, 14:18
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Limistra » 26 апр 2017, 23:22

Хотів би розповісти трішки про присягу 25 квітня і свою підготовку. Сам не зареєстрований, але отримав багато інформації з форуму, тож маю можливість поділитися своїм досвідом з іншими, сродіваюсь, комусь допоможе.
І так, по-перше - про репетитора. Ми з дружиною займалися (дуже халявно) рік, а як почули з форуму про повернення Тіну, зрозуміли,що потрібно щось міняти, вирішили звязуватись з Людмилою - на форумах про неї тільки самі хороші відгуки. Думав, ну що там так можна хвалити і хвалити? Як кажуть, талант (є така думка) - це 10% від Бога, а решта - тяжка праця. З свого досвіду скажу, що в Людмили є великий дар до навчання інших, але вона працює дуже багато, щоб навчання відповідало всім змінам настроїв в АНК. І тренує вона (як потім виявилося для мене і моєї дружини) саме так, як і потрібно - стресова ситуація, "тупиш" на прості запитання доамн, потім зібравши всі емоції і знання, вириваєш свій Сертифікат в кабінеті заступника. Вже тепер, після пережитого, розумію, на скільки правильними були наші заняття і зміст питань,і розумію, наскільки більше потрібно було працювати самому.І тим, що все-таки отримав свій сертифікат, завдячую їй (бо сам в стресовій ситуації трохи затормозив, але про все по порядку). Отож Людмилі - величезна подяка, і успіху в такій нелегкій справі! (кому може треба її адреса malovanyuk@gmail.com)
Тепер про присягу - ми з дружиною були записані на 2-й захід, нас так і визвали. Охоронці стандартно розсадили тих, хто знає мову з дитинства під стіну, а тих хто з говорить з акцентом (навіть якщо прекрасно відповідає) - біля вікон з оранжевими жалюзями. В цей день прийшли високопосадові гості з міністерства, тож Тіну влаштував маленький Цирк - 3 ряди (ті, що біля вікна) просто прочитали присягу (читали деякі запинаючись, більшість жінок не читали потрібні слова в жін. роді), і цим людям потім видали сертифікати без усіляких перевірок. Далі всіх почали викликати по 6-7 чол в довільному порядку до доамни, опитувала тільки одна - повненька, в окулярах. Питання - по 2-3, чим приїхав, куноаштець лімба?, скільки і з ким вчив. Десь 1 раз на 10 чол вона задавала тяжче запитання - попало на мене. Перед тим в неї моя дружина відповіла десь на 2 питання, отримала комплімент, що гарно виглядає після 2-х дітей, а мене спитала щось в минулому часі - нерозчув добре (можливо - Що робив в Бухаресті? ), а я заторзмозив, і не перепитав, а відповів щось не впопад, паспорт забрала, сказала сідати, і що піду на екзамен до заступника (Тіну на 2-му заході не опитував). От тобі і приїхали...Забігаючи наперед скажу, що це мені зекономило вагон часу і здоров'я. Нас, 7 чол, повели до заступника (з нас 7-ми здали двоє - я і ще одна жінка, а з попередньої групи чоловік 10, в кого відібрали паспорти, не повернувся ніхто).
В кабінеті заступника. Звати його скромно - Цезар. Просто Цезар. Насправді молодий, інтелігентний чоловік, говорить чітко і не скоро. Я привітався Христос Воскрес, він відповів, і сказав присісти. Спитав, що я тут роблю (виглядало, що я роблю конкретно в нього в кабінеті-я сказав "ла екзамєн", він відповідь прийняв). Далі було десь питань 15-20 про все на світі, я часом помилявся, разів 4 говорив що дуже хвилююсь в такий важливий день в житті. Важко сказати, скільки я там був, і скільки було питань, реально кров так бУхала в голові, що і не чув нічого добре. Питання такі: назвати стакан, Пасхальне яйце, ручку, доторкнутися до чола, скільки пальців на руці, спитав як звати, але якось інакше, я кажу - скажіть по-іншому, він без проблем перефразовує (загалом я десь 3 рази просив сказати по-іншому, і 1 раз заплутався,і не додав роки, а відняв, побачив по його реакції, що не то, і швидко виправився). Потім ледве прочитав від хвилювання присягу, подякував йому, піднявся до доамн,вони відксерили там все, дали розписатисяі видали сертифікат, і сказали що я вільний. З ряду, де сиділи українці, залишилося десь людей 30, я наївний подумав, що дружина довго не затримається, бо там вже і нема кого різати. Як виявилося, з тих 30 потім Цезар зрізав ще багатьох, моя дружина запорола якесь питання(здається, який рік був скільки-то років тому), і теж попала вкабінет, але вийшла з сертифікатом. Другий захід закінчився після 18.00.
Ось така присяга. Те, що отримав сертифікат, завдячую Людмилі. Перед присягою хвилювався сильно, але якби знав, що буде настільки важко, можливо, і не пішов би. Я мав підготовку, але, думаю, там більше везіння в мому випадку, і толерантність заступника Тіну. Тому хочу всім, хто вчить сказати зі свого досвіду: вчіть більше!
Якщо ви вчите мову по годині вдень - вчіть дві, знаєте, як сказати "присядьте", "підніміться" трьома способами, вивчіть 6 способів (і про минулі - майбутні роки теж, цим купу людей зрізали). Всі аксесуари одягу, частини обличчя і тіла, все що є в залі (колонки, кондиціонер, проектор, оранжеві жалюзі, батареї, зашиті в коричневі панелі і т.д.)-все потрібно знати, бо список з тих 150 питань на зараз охоплює може і не половину необхідних знань, плюс потрібно знати чуть не всі існуючі варіанти, як можна сказати чи назвати те чи інше. А там, люди щось таке говорили, що будуть питати скоро історичні дати, можливо просто плітки, не знаю, не хочу нагнітати даремно.
Бажаю усім натхнення у вивченні лімби та успіху на присязі!

Olga2017
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 23 мар 2017, 20:06
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olga2017 » 27 апр 2017, 11:35

Добрий день усім!
Хочу написати декілька слів про присягу 25.04. Одним словом це був УЖАС! Я давно на форумі, і не памятаю такого дня! Все так як написано вище - правда.
Я не здала присягу :(. Я попала в другий захід, в 13:00. Я вже нічого не сображала, так як 2 доби не спала(була в дорозі + стрес), і ще 2 год. простояли на сонці в очікуванні. Коли зайшли в зал, охоронець задав 2 питання, я відповіла з легкісю але мене всерівно посадили на ліво. Коли усі були в залі, зайшов Тіну з делегацією. Почали читати присягу, коли 3 ряди прочитали, він вийшов. Потім тим людям задали по 2 простих питання і вони щасливо вийшли. Ім дуже повезло! Потім нас визивала доамна, питання були дуже прості. Я з легкістю на все відповіла,і сіла на місце. Багато людей вона відсіяла,в лівому ряді нас залишилось напевно 15. В правому усі,так як вони були носіями мови. Почався гімн, почали читати присягу. Я зраділа що це вже кінець і що нема Тіну. Але не так то все було, зайшов заступник і почалося. Через 5 хв, він зібрав десь 20 паспортів, сльози, нерви і мандраж і ми опинились в нього в кабінеті. Там були питання які я не очікувала. Я з тих нервів вже нічого не чула і не розуміла. Відповіла на 2 питання з 4 і він сказав мені що потрібно вільно розмовляти ромунською якщо хочеш громадянство. І кінець, відказ...
А ще коли він почув що я зі Львова(а не з Чернівців) він дивно усміхнувся.На мою думку, Зрозумів що можна валити, що я не є носій мови.
В кінцевому результаті, із 230 чоловік,було 100 хто не є носієм мови, получили сертифікат одиниці.
Вчіть мову, не тільки основні питання, а і все інше. Без мови не ризикуйте, краще перенесіть день присяги!
Говорять що вони планують внести історію Румуніі :(
Везіння вам,нехай вам Бог допоможе в тому "пеклі".
Ответить