BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 27 апр 2017, 12:06

Olga2017 писал(а):Добрий день усім!
Хочу написати декілька слів про присягу 25.04. Одним словом це був УЖАС! Я давно на форумі, і не памятаю такого дня! Все так як написано вище - правда.
Я не здала присягу :(. Я попала в другий захід, в 13:00. Я вже нічого не сображала, так як 2 доби не спала(була в дорозі + стрес), і ще 2 год. простояли на сонці в очікуванні. Коли зайшли в зал, охоронець задав 2 питання, я відповіла з легкісю але мене всерівно посадили на ліво. Коли усі були в залі, зайшов Тіну з делегацією. Почали читати присягу, коли 3 ряди прочитали, він вийшов. Потім тим людям задали по 2 простих питання і вони щасливо вийшли. Ім дуже повезло! Потім нас визивала доамна, питання були дуже прості. Я з легкістю на все відповіла,і сіла на місце. Багато людей вона відсіяла,в лівому ряді нас залишилось напевно 15. В правому усі,так як вони були носіями мови. Почався гімн, почали читати присягу. Я зраділа що це вже кінець і що нема Тіну. Але не так то все було, зайшов заступник і почалося. Через 5 хв, він зібрав десь 20 паспортів, сльози, нерви і мандраж і ми опинились в нього в кабінеті. Там були питання які я не очікувала. Я з тих нервів вже нічого не чула і не розуміла. Відповіла на 2 питання з 4 і він сказав мені що потрібно вільно розмовляти ромунською якщо хочеш громадянство. І кінець, відказ...
А ще коли він почув що я зі Львова(а не з Чернівців) він дивно усміхнувся.На мою думку, Зрозумів що можна валити, що я не є носій мови.
В кінцевому результаті, із 230 чоловік,було 100 хто не є носієм мови, получили сертифікат одиниці.
Вчіть мову, не тільки основні питання, а і все інше. Без мови не ризикуйте, краще перенесіть день присяги!
Говорять що вони планують внести історію Румуніі :(
Везіння вам,нехай вам Бог допоможе в тому "пеклі".
Дуже жаль, співчуваю. На які питання ви приблизно не відповіли? Скільки часу вчили мову?
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 27 апр 2017, 12:10

Olga2017 писал(а):Добрий день усім!
Хочу написати декілька слів про присягу 25.04. Одним словом це був УЖАС!
Перепрошую, а ви вчили суто питання чи мову в цілому?
Аватара пользователя

vitas12345
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 19 апр 2017, 16:29

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vitas12345 » 27 апр 2017, 13:12

Всім привіт, буду їхати на присягу 16.05.2017 на власному автомобілі. Планую виїзд 14.05.2017, щоб 15.05 (понеділок) бути в Бухаресті. Кого цікавить поїздка - пишіть в приват або дзвоніть за телефоном 050--845--9426

АнастасияМ
Зацікавлений
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 21 дек 2016, 10:27
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение АнастасияМ » 27 апр 2017, 13:21

Olga2017 писал(а):Добрий день усім!
Хочу написати декілька слів про присягу 25.04. Одним словом це був УЖАС! Я давно на форумі, і не памятаю такого дня! Все так як написано вище - правда.
Я не здала присягу :(. Я попала в другий захід, в 13:00. Я вже нічого не сображала, так як 2 доби не спала(була в дорозі + стрес), і ще 2 год. простояли на сонці в очікуванні. Коли зайшли в зал, охоронець задав 2 питання, я відповіла з легкісю але мене всерівно посадили на ліво. Коли усі були в залі, зайшов Тіну з делегацією. Почали читати присягу, коли 3 ряди прочитали, він вийшов. Потім тим людям задали по 2 простих питання і вони щасливо вийшли. Ім дуже повезло! Потім нас визивала доамна, питання були дуже прості. Я з легкістю на все відповіла,і сіла на місце. Багато людей вона відсіяла,в лівому ряді нас залишилось напевно 15. В правому усі,так як вони були носіями мови. Почався гімн, почали читати присягу. Я зраділа що це вже кінець і що нема Тіну. Але не так то все було, зайшов заступник і почалося. Через 5 хв, він зібрав десь 20 паспортів, сльози, нерви і мандраж і ми опинились в нього в кабінеті. Там були питання які я не очікувала. Я з тих нервів вже нічого не чула і не розуміла. Відповіла на 2 питання з 4 і він сказав мені що потрібно вільно розмовляти ромунською якщо хочеш громадянство. І кінець, відказ...
А ще коли він почув що я зі Львова(а не з Чернівців) він дивно усміхнувся.На мою думку, Зрозумів що можна валити, що я не є носій мови.
В кінцевому результаті, із 230 чоловік,було 100 хто не є носієм мови, получили сертифікат одиниці.
Вчіть мову, не тільки основні питання, а і все інше. Без мови не ризикуйте, краще перенесіть день присяги!
Говорять що вони планують внести історію Румуніі :(
Везіння вам,нехай вам Бог допоможе в тому "пеклі".
Жаль, конечно, что Вы без сертификата. НО всегда здесь писали: учите лимбу, а Вы, судя по этой фразе "там были вопросы, которые я не ожидала", выучили только стандартные вопросы. На какие вопросы Вы не смогли ответить, если не секрет?

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Armstrong » 27 апр 2017, 15:14

Olexii писал(а):Кто в курсе . На какую дату сейчас в Киеве записывают ? А посредники на какую ? Спасибо
Два тижня назад записався знайомий на 10.10.2017. За посередникiв не знаю.

Канонушка
Зацікавлений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 09 июл 2016, 02:35
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Канонушка » 27 апр 2017, 15:35

Iren1989 писал(а):
Olga2017 писал(а):Добрий день усім!
Хочу написати декілька слів про присягу 25.04. Одним словом це був УЖАС! Я давно на форумі, і не памятаю такого дня! Все так як написано вище - правда.
Я не здала присягу :(. Я попала в другий захід, в 13:00. Я вже нічого не сображала, так як 2 доби не спала(була в дорозі + стрес), і ще 2 год. простояли на сонці в очікуванні. Коли зайшли в зал, охоронець задав 2 питання, я відповіла з легкісю але мене всерівно посадили на ліво. Коли усі були в залі, зайшов Тіну з делегацією. Почали читати присягу, коли 3 ряди прочитали, він вийшов. Потім тим людям задали по 2 простих питання і вони щасливо вийшли. Ім дуже повезло! Потім нас визивала доамна, питання були дуже прості. Я з легкістю на все відповіла,і сіла на місце. Багато людей вона відсіяла,в лівому ряді нас залишилось напевно 15. В правому усі,так як вони були носіями мови. Почався гімн, почали читати присягу. Я зраділа що це вже кінець і що нема Тіну. Але не так то все було, зайшов заступник і почалося. Через 5 хв, він зібрав десь 20 паспортів, сльози, нерви і мандраж і ми опинились в нього в кабінеті. Там були питання які я не очікувала. Я з тих нервів вже нічого не чула і не розуміла. Відповіла на 2 питання з 4 і він сказав мені що потрібно вільно розмовляти ромунською якщо хочеш громадянство. І кінець, відказ...
А ще коли він почув що я зі Львова(а не з Чернівців) він дивно усміхнувся.На мою думку, Зрозумів що можна валити, що я не є носій мови.
В кінцевому результаті, із 230 чоловік,було 100 хто не є носієм мови, получили сертифікат одиниці.
Вчіть мову, не тільки основні питання, а і все інше. Без мови не ризикуйте, краще перенесіть день присяги!
Говорять що вони планують внести історію Румуніі :(
Везіння вам,нехай вам Бог допоможе в тому "пеклі".
Дуже жаль, співчуваю. На які питання ви приблизно не відповіли? Скільки часу вчили мову?
Очень-очень жаль((((( что теперь будете делать? Заново подавать?
Аватара пользователя

vitas12345
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 19 апр 2017, 16:29

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vitas12345 » 27 апр 2017, 16:07

Всім привіт, буду їхати на присягу 16.05.2017 на власному автомобілі. Планую виїзд 14.05.2017 з міста Чернівці, щоб 15.05 (понеділок) бути в Бухаресті. Кого цікавить поїздка - пишіть в приват або дзвоніть за телефоном 050--845--9426

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 27 апр 2017, 16:32

Ніхто не хоче влітку в Румунію катнутись?
Хотілось би поїхати, в мовному середовищі себе перед присягою спробувати, та й заодно подивитись трохи на країну можна)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 27 апр 2017, 16:41

Iren1989 писал(а):Ніхто не хоче влітку в Румунію катнутись?
Хотілось би поїхати, в мовному середовищі себе перед присягою спробувати, та й заодно подивитись трохи на країну можна)
Будете с попутчиком разговаривать, а не с румынами))) У меня супруг сейчас заграницей с другом. Еще с аборигенами не общался, хотя цель подтянуть язык была. Есть желание, езжайте сами.

Чернівчанка
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 12 апр 2017, 13:34
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Чернівчанка » 27 апр 2017, 17:05

Ірен, гарна думка, спробуйте це буде хорошою практикою перед присягою. Ближче до літа хтось ще надумає поїхати.
П.с. Мене вразило що руминів зрівняли з АБОРИГЕНАМИ!!! Ці в лапках "аборигени" давно в ЕС. А ми такі розумні пасемо задніх
Ответить