BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

barta72
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 08 мар 2017, 16:24
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение barta72 » 27 апр 2017, 17:10

юстина писал(а):
Iren1989 писал(а):Ніхто не хоче влітку в Румунію катнутись?
Хотілось би поїхати, в мовному середовищі себе перед присягою спробувати, та й заодно подивитись трохи на країну можна)
Будете с попутчиком разговаривать, а не с румынами))) У меня супруг сейчас заграницей с другом. Еще с аборигенами не общался, хотя цель подтянуть язык была. Есть желание, езжайте сами.
Підтримую. Потрібно їхати самому і ставити собі завдання по спілкуванню з різними людьми на різні теми.

andrey0
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 14:57

BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение andrey0 » 27 апр 2017, 17:11

Чернівці - Бухарест 08.05.2017 2 місця, седан, можливе розміщення в апартаменті, знаю важливі та необхідні моменти поведінки проходження присяги при Тіну ( знаю всі тонкощі та запитання, власний досвід), що покращить Ваші шанси, питання в приват ...поїздка не є комерційною


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение leliks » 27 апр 2017, 17:38

Чернівчанка писал(а):Ірен, гарна думка, спробуйте це буде хорошою практикою перед присягою. Ближче до літа хтось ще надумає поїхати.
П.с. Мене вразило що руминів зрівняли з АБОРИГЕНАМИ!!! Ці в лапках "аборигени" давно в ЕС. А ми такі розумні пасемо задніх
Уптребляю слово "абориген" в контексте когда речь идёт о местных жителях чего либо, где либо. Не считаю его оскорбительным или унизительным, сам на него не обижаюсь

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение ZloStyle » 27 апр 2017, 18:01

Iren1989 писал(а):Ніхто не хоче влітку в Румунію катнутись?
Хотілось би поїхати, в мовному середовищі себе перед присягою спробувати, та й заодно подивитись трохи на країну можна)
Є якісь тури цікаві?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 27 апр 2017, 18:31

ZloStyle писал(а):
Iren1989 писал(а):Ніхто не хоче влітку в Румунію катнутись?
Хотілось би поїхати, в мовному середовищі себе перед присягою спробувати, та й заодно подивитись трохи на країну можна)
Є якісь тури цікаві?
Ні, в тур не планую.
Суто для себе поїхати, походити по магазинах, кафе, музеях, локальних цікавих місцях. І спілкування, спілкування, спілкування з місцевими. В разі непорозуміння, знаю ще декілька європейських мов. Але впевнена англійської більш ніж стане, у випадку якоїсь прямо кризи. Я в принципі така людина, що і на вулиці з кимось можу запросто розговоритись, будь-то ровесник чи старша людина. Саме так я вивчила мову з нуля, коли була в іншій країні. Говорила де могла і з ким могла. Тут ніби вже за рік щось підучила трохи, але здалась би практика в мовному середовищі)
Мене живе спілкування цікавить, не завчена бесіда гіда та возіння по запланованому маршруту, не в даному випадку))

Якщо хтось має схожі думки та плани пишіть))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olexii » 27 апр 2017, 22:13

Iren1989 писал(а):
ZloStyle писал(а): Є якісь тури цікаві?
Ні, в тур не планую.
Суто для себе поїхати, походити по магазинах, кафе, музеях, локальних цікавих місцях. І спілкування, спілкування, спілкування з місцевими. В разі непорозуміння, знаю ще декілька європейських мов. Але впевнена англійської більш ніж стане, у випадку якоїсь прямо кризи. Я в принципі така людина, що і на вулиці з кимось можу запросто розговоритись, будь-то ровесник чи старша людина. Саме так я вивчила мову з нуля, коли була в іншій країні. Говорила де могла і з ким могла. Тут ніби вже за рік щось підучила трохи, але здалась би практика в мовному середовищі)
Мене живе спілкування цікавить, не завчена бесіда гіда та возіння по запланованому маршруту, не в даному випадку))

Якщо хтось має схожі думки та плани пишіть))
Я тоже думал , как бы поехать , язык подучить. Думал может работку какую-то найти . Но не знаю как .

post.ua
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 20 июл 2016, 16:32
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение post.ua » 27 апр 2017, 22:58

Привіт шановні форумчани. Уважно перечитую пости з присяги і роблю такий висновок для себе,що Тіну і Ко мають настанову побільше позбавити людей права на відновлення громадянства або тупо порушує закон.Як тоді Вам це що при делегації 25.04 нікого не завалили і сам він був як шовковий.Повірте що я тверезо до всього відношусь ,відносно знання мови,але якщо Тіну починає порушувати закон,він тоді є злочинець або українофоб,в якого стоїть задача побільше анулювати заяв на відновлення громадянства.Роблю висновок для себе що треба іти з румунським адвокатом на присягу і якщо члени комісії порушують закон буде привід одразу подати скаргу на їхні дії.А то получається так що всі мовчать, значить все нормально і так має бути.Друзі, Румунія правова держава,закони переважають чиїсь амбіції.
Последний раз редактировалось post.ua 28 апр 2017, 11:42, всего редактировалось 1 раз.

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение leliks » 27 апр 2017, 23:10

post.ua писал(а):Привіт шановні форумчани. Уважно перечитую пости з присяги і роблю такий висновок для себе,що Тіну і Ко мають настанову побільше позбавити людей права на відновлення громадянства або тупо порушує закон.Як тоді Вам це що при делегації 25.04 нікого не завалили і сам він був як шовковий.Повірте що я тверезо до всього відношусь ,відносно знання мови,але якщо Тіну починає порушувати закон він тоді є злочинець.
Дельная мысль, это ж действительно получается что в присутствии делегации сертификаты практически подарили.

foxbreil
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 27 апр 2017, 23:36

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение foxbreil » 27 апр 2017, 23:42

tommyangelo писал(а):Вітаю. В кого зависли водійські права на обмін - є можливість пришвидшити процес та отримати за 2-3 тижні. не безкоштовно звичайно. Пишіть в приват.
доброго дня! чекаю вже пів року і до сих пір прав немає.хочу пришвидчити обмін прав передзвоніть 0979842619 Василь
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение maximus » 28 апр 2017, 08:30

Чем добраться из Черновцов до аэропорта в Сучаве? Быть там нужно в 9 утра.
Ответить