BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Vit-vit » 28 апр 2017, 15:04

Olexii писал(а): Спасибо за ответ . Да помню Ваш ответ . Сейчас хочу по ценам сориентироваться.
У вас РВП дороговат . Посредники вроде за 400 - 500 открепляют .
Если ошибаюсь - поправьте. Но инфа Ваша полезная в любом случае .
Сумма как по мне для реального РВП маловата...я вам честно скажу, что таких цен за РВП в областях Центрального Федерального Округа просто нет.
Тут либо РВП липа и кататься в РФ Вам надо будет по "особому" маршруту, либо они чего-то недоговаривают и по факту встанет цена в 3 раза больше...
Если решитесь на такую цену, то обязательно уточняйте эти детали.
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 28 апр 2017, 15:05

Igor ANT писал(а):а адда - воно і в суху погоду болото знайде:) А що ж ти таке велике достояніє народа, вшанувало мене так, що зарегалася спецом для того, щоб написати бидлу? То ти виходить не ліпше аж ніяк...і як мені писали в особисті там на одеському: да ти молодець...пишеш все як є..а то тут ссикуни сидять, і тільки піаряться. Не віриш? - можу заскрінити. І навіть той хто там типу мене пресував, теж в особисті вибачався і дякував за адекватні повідомлення. Я ж не реєструвався щоб лайном кидатися. Я пишу усе по темі. Обіцяю тобі, ніким не поміченій в реальному життю людині - я про свою присягу напишу цілий опус...зає-6ешся читати.
Предлагаю модератору прикратить сжечь этот бардак!!!
Здесь должна быть одна большая семья, поддержка и взаимопонимание!!!

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 15:14

adda писал(а):Igor ANT
Да ты смешен.. Ты хоть читаешь, что пишешь? Какие тебе благодарности? За что? За то.,что ты не знаешь, что дубликат имеет силу оригинала, за то что ты, не являясь носителем рум языка и еще не сдав присяги учишь других как учить?? За то что ты рецензируешь и высмееваешь отзыв человека, который сумел сдать присягу даже после провала у доамн? Да ты реально не адекват, не даром тебя пинают на форумах. Но если честно, мне тебя стало аж жалко.. Насколько ты недалекий и умственно обделенный человек . На этом заканчиваю отвечать тебе, считаю это ниже своего достоинства. Удачи.
1 - мова йшла не про сам дублікат, а про те, що дублікат оригінала зроблять "лєвій" людині. Я вже замучався вам таким умним пояснювати. Якщо поняття не маєш як це робиться - ЦИЦ!
2 - я ні кого не вчу як треба вчити :)) соррі за тавтологію. Я просто припухаю, як людина стільки вчила і в результаті - ла екзамен???
3 - да..я неадекват і краще б в реалі тобі зі мною не зустрітися..дружня порада ;)
4 - на форумах ніхто не "пєнає"..а всього на всього сидить Ірен та що Артем..та що 1989 і лиє помої. (тобто твій профіль №2. Бо я тебе вже "знайшов"
5 - жаліти будеш тих, хто тебе оточує. Їм дуже важко і вони героїчно мовчать!!

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 28 апр 2017, 15:27

Igor ANT писал(а):
adda писал(а):Igor ANT
Да ты смешен.. Ты хоть читаешь, что пишешь? Какие тебе благодарности? За что? За то.,что ты не знаешь, что дубликат имеет силу оригинала, за то что ты, не являясь носителем рум языка и еще не сдав присяги учишь других как учить?? За то что ты рецензируешь и высмееваешь отзыв человека, который сумел сдать присягу даже после провала у доамн? Да ты реально не адекват, не даром тебя пинают на форумах. Но если честно, мне тебя стало аж жалко.. Насколько ты недалекий и умственно обделенный человек . На этом заканчиваю отвечать тебе, считаю это ниже своего достоинства. Удачи.
1 - мова йшла не про сам дублікат, а про те, що дублікат оригінала зроблять "лєвій" людині. Я вже замучався вам таким умним пояснювати. Якщо поняття не маєш як це робиться - ЦИЦ!
2 - я ні кого не вчу як треба вчити :)) соррі за тавтологію. Я просто припухаю, як людина стільки вчила і в результаті - ла екзамен???
3 - да..я неадекват і краще б в реалі тобі зі мною не зустрітися..дружня порада ;)
4 - на форумах ніхто не "пєнає"..а всього на всього сидить Ірен та що Артем..та що 1989 і лиє помої. (тобто твій профіль №2. Бо я тебе вже "знайшов"
5 - жаліти будеш тих, хто тебе оточує. Їм дуже важко і вони героїчно мовчать!!
Емм, що)))) Кого Ви там найшли. Хто там на Вас що лиє)) Це вже якась параноя. Заспокійтесь і не робіть концертів тут, приплітаючи всіх на купу. Це вже реально смішно читати.

Відправлено через 3 хвилини 13 секунди:
Alexey1983 писал(а):
Igor ANT писал(а):а адда - воно і в суху погоду болото знайде:) А що ж ти таке велике достояніє народа, вшанувало мене так, що зарегалася спецом для того, щоб написати бидлу? То ти виходить не ліпше аж ніяк...і як мені писали в особисті там на одеському: да ти молодець...пишеш все як є..а то тут ссикуни сидять, і тільки піаряться. Не віриш? - можу заскрінити. І навіть той хто там типу мене пресував, теж в особисті вибачався і дякував за адекватні повідомлення. Я ж не реєструвався щоб лайном кидатися. Я пишу усе по темі. Обіцяю тобі, ніким не поміченій в реальному життю людині - я про свою присягу напишу цілий опус...зає-6ешся читати.
Предлагаю модератору прикратить сжечь этот бардак!!!
Здесь должна быть одна большая семья, поддержка и взаимопонимание!!!
Ви знаєте, я деколи ностальгую за Вашими постами, постами Анни Крав та багатьох інших) Тоді було приємно зайти та почитати, всі один за одного раділи та переживали) Мотивувало.
А тепер суто так, заходиться бо присяга на носі та й треба бути в курсі що до чого. І тільки.
Последний раз редактировалось Iren1989 28 апр 2017, 15:29, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 15:29

як кажуть...." не довго музика іграла..."
Я більше не буду на цю тему писати. Чого й чекаю від тебе...пофтім!

vasja
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 дек 2016, 08:11

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vasja » 28 апр 2017, 15:35

Доброго дня. Кого можети порадити відповідального щоб підготувати документи на подачу. дякую

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 15:39

Вася, де знаходишся? Якщо в Чернівцях - можу дати контакти людини. Підготувати маєш наувазі перекласти та завірити, чи треба ще й зібрати з архіву (наприклад)?

vasja
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 дек 2016, 08:11

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vasja » 28 апр 2017, 15:43

+архів

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 15:50

Архів є офіційно по правилам - йдеш на текстильщиків, заповняєш все й чекаєш час..до місяця...коштує там здається або мало або безкоштовно (?) Є варіант, що знайдуть, якщо такі документи у них реально є і ці документи реально твоїх баби\діда, пра бабт, прадіда...але це буде трохи коштувати. Зате за 1-2 години будуть готові.

Відправлено через 3 хвилини 19 секунди:
Моя порада: подумай, якщо подавати будеш в Бухаресті, то треба буде з кимось їхати...з "рєшалом"...щоб без черги там пройти на подачу. Якщо потрібно буде робити паспорт (загран) та віза (якщо потрібно) то це займе теж не менше там днів 10..і більше. Тому можливо є сенс йти шляхом як описано у них в правилах. До того ж справку про несудимість теж обіцяють робити швидко, але мені навіть при "хорошій проплаті" робили місяць. Тож подумай...Збережеш грошей, які можливо збирався утопити в болоті.

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olexii » 28 апр 2017, 16:10

Vit-vit писал(а):
Olexii писал(а): Спасибо за ответ . Да помню Ваш ответ . Сейчас хочу по ценам сориентироваться.
У вас РВП дороговат . Посредники вроде за 400 - 500 открепляют .
Если ошибаюсь - поправьте. Но инфа Ваша полезная в любом случае .
Сумма как по мне для реального РВП маловата...я вам честно скажу, что таких цен за РВП в областях Центрального Федерального Округа просто нет.
Тут либо РВП липа и кататься в РФ Вам надо будет по "особому" маршруту, либо они чего-то недоговаривают и по факту встанет цена в 3 раза больше...
Если решитесь на такую цену, то обязательно уточняйте эти детали.
Они делают открепление за эти деньги . Как они это делают не знаю, не факт , что через РВП .
Может ещё какие-то способы появились .
Как я понял , это разрешение на работу . Но могу ошибаться.
Пока выясняю и надеюсь в форуме найти побольше инфы и адекватных предложений.
Ответить