BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

letty
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 26 дек 2016, 17:46
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение letty » 28 апр 2017, 17:22

Iren1989 писал(а):
letty писал(а):Iren1989, дякую за привітання!

Так, і мені не зрозуміло. Є одна версія - ці чоловіки вилетіли у першому заході. Можливо, там домна задавала більше питань. Але я не думаю. Швидше всьго справа в тому, що люди по-різному вчать. Хтось за місяць може вивчити більше, ніж інший за півроку. Комусь взагалі мови важко даються.
Я теж так подумала. Просто звучить зразу страшно - вчив 8 місяців і не здав. Автоматично думається зразу - завалили.
А насправді не факт, що саме стільки вчив, а якщо і вчив - то дійсно вчать всі по різному, кожному по - різному дається вивчення.
За домн скільки читаю - завжди стандартно люди пишуть, легкі питання, нікого не валять, тому й здивувало) В кабінеті там вже важко передбачити))
Ще є одна версія) Той чоловік, що вчив 8 місяців, не розказував, як саме він не здав. Тому може бути, що він домн пройшов і повернувсяв в зал з паспортом, а потім, коли вже взяв мікрофон в руки, його міг завалити або сам Тіну, або його заступник (точно не знаю, хто в першому заході вів опитування).
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sem1309 » 28 апр 2017, 17:43

Люди, які здали присягу скажіть, я заікаюся і в тому супер стресі на присязі, мені говорити буде важко. Як думаєте (або вже були такі випадки) чи керівництво АНС віднесеться з розумінням чи одразу подумають, що мову не знаю,хоч мову я вчу.

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 17:49

Пий заспокійливе перед присягою. Може буде легше...

zarina
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 01 мар 2016, 13:30
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение zarina » 28 апр 2017, 18:26

post.ua писал(а):Привіт шановні форумчани. Уважно перечитую пости з присяги і роблю такий висновок для себе,що Тіну і Ко мають настанову побільше позбавити людей права на відновлення громадянства або тупо порушує закон.Як тоді Вам це що при делегації 25.04 нікого не завалили і сам він був як шовковий.Повірте що я тверезо до всього відношусь ,відносно знання мови,але якщо Тіну починає порушувати закон,він тоді є злочинець або українофоб,в якого стоїть задача побільше анулювати заяв на відновлення громадянства.Роблю висновок для себе що треба іти з румунським адвокатом на присягу і якщо члени комісії порушують закон буде привід одразу подати скаргу на їхні дії.А то получається так що всі мовчать, значить все нормально і так має бути.Друзі, Румунія правова держава,закони переважають чиїсь амбіції.

Можна ще почати писати листи, скарги,тим хто над ним. І тоді, можливо, щось зміниться. Думаю скарги могли б щось змінити. Скаржитись повинні ті ,хто не здав _ дружненько. Нас багато ,а він один.

Serjmi
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 16 ноя 2015, 16:43
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Serjmi » 28 апр 2017, 18:54

Iren1989 писал(а):
letty писал(а):Iren1989, дякую за привітання!

Так, і мені не зрозуміло. Є одна версія - ці чоловіки вилетіли у першому заході. Можливо, там домна задавала більше питань. Але я не думаю. Швидше всьго справа в тому, що люди по-різному вчать. Хтось за місяць може вивчити більше, ніж інший за півроку. Комусь взагалі мови важко даються.
Я теж так подумала. Просто звучить зразу страшно - вчив 8 місяців і не здав. Автоматично думається зразу - завалили.
А насправді не факт, що саме стільки вчив, а якщо і вчив - то дійсно вчать всі по різному, кожному по - різному дається вивчення.
За домн скільки читаю - завжди стандартно люди пишуть, легкі питання, нікого не валять, тому й здивувало) В кабінеті там вже важко передбачити))
Запомните - там никто никого не валит).
У меня тоже были 2 ученика на этой присяги. Сдали - все ок. Ничего страшного там не было. Всегда те, кто не сдают, - для них все убивантум, стрелянтум.))
В моей практике тоже был такой ученик, который занимался 8 месяцев и не сдал. А занятия были 1-2 раза в месяц!!! да, да в месяц. Сами понимаете какая учеба((.
И если этот человек также занимался, то ... Видно, мало занимался, или достиг недостаточный уровень для сдачи присяги). Труд всегда вознаграждается. Не пугайтесь - все будет ок, если идете правильным путем. Удачи всем.
ПРЕПОДАВАТЕЛЬ РУМЫНСКОГО ЯЗЫКА, НОСИТЕЛЬ.

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olexii » 28 апр 2017, 19:03

zarina писал(а):
post.ua писал(а):Привіт шановні форумчани. Уважно перечитую пости з присяги і роблю такий висновок для себе,що Тіну і Ко мають настанову побільше позбавити людей права на відновлення громадянства або тупо порушує закон.Як тоді Вам це що при делегації 25.04 нікого не завалили і сам він був як шовковий.Повірте що я тверезо до всього відношусь ,відносно знання мови,але якщо Тіну починає порушувати закон,він тоді є злочинець або українофоб,в якого стоїть задача побільше анулювати заяв на відновлення громадянства.Роблю висновок для себе що треба іти з румунським адвокатом на присягу і якщо члени комісії порушують закон буде привід одразу подати скаргу на їхні дії.А то получається так що всі мовчать, значить все нормально і так має бути.Друзі, Румунія правова держава,закони переважають чиїсь амбіції.

Можна ще почати писати листи, скарги,тим хто над ним. І тоді, можливо, щось зміниться. Думаю скарги могли б щось змінити. Скаржитись повинні ті ,хто не здав _ дружненько. Нас багато ,а він один.
Может стоит нанять румынского адвоката , который составит юридически грамотный иск или жалобу , а еще лучше несколько в разные инстанции . Может даже коллективный . О том , что нарушен закон и украинофоб издевается над потенциальными гражданами .

olgauf
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 14:20
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение olgauf » 28 апр 2017, 20:20

VWalt писал(а):
2good4u писал(а):Есть вопросник который я составлял из более 30 уроков румынского с преподавателем, более 550 вопросов. Готов его уступить за символические 50 грн.
так как на его составление ушло не одна тысяча.
Тоже интересно))
Добрий вечір скажіть як купити опроснік?

Відправлено через 15 хвилини 51 секунди:
2good4u
как у вас купить опросник ?

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 20:56

OLGAUF - якщо вийдете в скайп зі мною, щоб я бачив що ви та за кого себе видаєте, а не знову якийсь клон того хто продає - я вас таких "апороснікофф" та посилань на них - дам вагон!!!

І знову ж таки...50 грн це ж не такі великі гроші, щоб триматися за той "валшебний" апроснік і не виставити у вільне скачування (користування)
Прям не тема, а чудеса...Люди реєстуються і вже знають за опросніки якісь міфічні...і вже хочуть його купити, ЗВІДКІЛЛЯ???? А..читали тут в попередніх десятках сторінок? Тоді мали б читати не того хто продає якусь шнягу, а те що пишуть ті, хто вже здавав та вчитель СЕРДЖМІ (вибачаюся можливо не вірно написав кирилицею) - а говорять всі як один: ПИТАННЯ - не вирішують взагалі нічого...а треба вчити саму МОВУ!

Пора мабуть банити таких користувачів. Якщо знаєш у кого купити - то 6-лять..пиши тому маркетологу в лічку й не треба цьої тупої реклами якогось сміття!

Richka
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 16:14

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Richka » 28 апр 2017, 21:46

Всім привіт! Буду дуже вдячна за допомогу. Хочу отримати румунське громадянство, тато з Молдови. Мене цікавить:
- Чи потрібно в досар вкладати СПН (СОР) моїх дітей;
- Чи потрібно перекладати СПН мого батька та його батьків, якщо вони видані і МРСР і заповнені кирилицею;
- Чи можливо замовити довідку про несудимість з Румунії без поїздки туди і без посередників;
- Хто може скинути форми заяв, про те, що я не маю наміру чинити шкоду Румунії та її громадянам;
- Чи існує спосіб перекласти, легалізувати та поставити апостіль на документи дешевше ніж 600 грн/документ.
ще раз дякую всім, хто не пройшов повз))
п.с. вибачте, якщо питаю дурниці)

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olexii » 28 апр 2017, 21:50

Опросник очень понравился ,. Человек вложил труд , время .
Я приобрел и остался доволен. Язык учу , конечно но и вопросы не лишние .
Вообще спасибо тем людям , которые делятся опытом , знаниями , информацией .
Ведь для этого и нужен форум , а не кидать каками вокруг .
Ответить