BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

красава
Новачок
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 29 апр 2017, 08:36
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение красава » 01 май 2017, 23:40

АнастасияМ писал(а):
красава писал(а):Доброго дня всім. Скажіть будь ласка хто в курсі. Як зараз проходить запис на присягу в Києві. Тобто, як добре треба знати мову, що заповнювати і.т.д. Бо хочу їхати на запис сам. Дякую.
Муж ездил, ничего не заполнял. С собой два паспорта и талон с номером досара
Дякую за відповідь. А як на рахунок знання лімби в Києві? Бо я чув що в Чернівцях на запис *** опа.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 01 май 2017, 23:49

красава писал(а):
АнастасияМ писал(а):
Муж ездил, ничего не заполнял. С собой два паспорта и талон с номером досара
Дякую за відповідь. А як на рахунок знання лімби в Києві? Бо я чув що в Чернівцях на запис *** опа.
Тут судячи по всьому, як пощастить. Я коли записувалась - консул був зайнятий, сидів в кабінеті, навіть не виходив до нас. А деколи може вийти до людей та попитати, звідки та що. Тут вже відписувались про це. Потім знову ж, як до якого співробітника попадете. Мене покликали в 2 віконце, я лиш дала те, що потрібно, підписалась та й все. А в іншому віконцю біля мене хлопцю задавали різні запитання.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Jordan
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 23 апр 2017, 14:59
Благодарил (а): 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Jordan » 02 май 2017, 00:01

Доброго времени суток , вопрос такой мой досар вышел в приказ вот номер 286 от 31.03.2017 но в графе Ordine где публикуются приказы с именем и фамилией ,его нет есть 284,288 и выше письма тоже нет .Может быть что отказано по какой то причине или он появится или не появится ? Когда может появится ?... Кто что знает по этому поводу ?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 02 май 2017, 00:06

Jordan писал(а):Доброго времени суток , вопрос такой мой досар вышел в приказ вот номер 286 от 31.03.2017 но в графе Ordine где публикуются приказы с именем и фамилией ,его нет есть 284,288 и выше письма тоже нет .Может быть что отказано по какой то причине или он появится или не появится ? Когда может появится ?... Кто что знает по этому поводу ?
Не переживайте. В графі Ordine українців не публікують взагалі. Там тільки відкриті прикази, переважно молдовани.

На сайті ANC українці можуть перевірити вихід в приказ тільки в рубриці Stadiu Dosar по номеру досару. Але у вас вже є номер приказу, так що все добре.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Аватара пользователя

veterok20
Активіст
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:26
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 79 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение veterok20 » 02 май 2017, 00:16

Julia60 писал(а):Хто останній час перетинав кордон з Польщею чи просять візу на нашому укр кордоні ? Якщо її нема то показувати Рум паспорт ? Не виникає ніяких питань ?

В Польшу ездил пол года назад на авто. Украинские пограничники про визы или любые другие документы для въезда на территорию Польши не спрашивали. Прошли границу быстро. Украинцам - украинский паспорт, Полякам - румынский (в Польшу въезжал уже по полосе для граждан ЕС, несмотря на то, что на машине украинские номера).
Пару недель назад ездил в Литву через Беларусь. В Беларусь въезжал и выезжал по украинскому паспорту, в Литву - по Румынскому, так же по полосе для граждан ЕС. Ни у одного из пограничников не возникло никаких вопросов.

Valdemar
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 11 апр 2017, 21:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Valdemar » 02 май 2017, 00:48

Розповім про свій запис на присягу в консульстві м.Чернівці,можливо комусь дана інформація буде корисною.Скажу зразу, що вдалося записатися майже без знання мови.Все відбувалося в два етапи ,тому що знадобилося відвідувати консульство два рази.Перший раз прийшов зранку 21.04.17 ,черга відносно невелика і швидко просувається,працівник консульства, який пропускає відвідувачів в приміщення доволі строгий і дисципліну тримає "залізну".Але якщо не *balabol* "тупити" і аналізувати, що відбувається навкруги то все буде ок.З до кументів з собою мав внутрішній і закордонний паспорт,листок з номером досара,який видають при подачі,а також роздрукований листок з сайту АNC де виділив свій рядок з номером досара і датою та номером приказу.Останній пункт не обовязковий,але я вважав що він не буде лишнім,тому це вже робіть на власний розсуд.Коли підійшла моя черга подав всі документи вище згаданому працівнику ,він їх переглянув і сказав чекати.Через 20 хвилин виніс документи і сказав зявитися через тиждень.На листочку з номером досара була поставлена дата 21.04.2017,тобто відмітка першого візиту.Через тиждень знову прийшов в консульство,знову черга і цього разу два паспорта і листок з відміткою 21.04.2017.Працівник переглянувши документи пропустив в приміщення і показав стати в чергу біля віконця №1.Коли підійшла моя черга привітався і подав в віконце свої документи.Ні одного запитання,дали на підпис два бланки,один з яких CERERE-запрошення на присягу.Разом з запрошенням повернули два паспорти ,от і все .Дякую і допобачення *hi* .До слова записували на 30.01.2018.

Jordan
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 23 апр 2017, 14:59
Благодарил (а): 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Jordan » 02 май 2017, 08:11

Iren1989 писал(а):
Jordan писал(а):Доброго времени суток , вопрос такой мой досар вышел в приказ вот номер 286 от 31.03.2017 но в графе Ordine где публикуются приказы с именем и фамилией ,его нет есть 284,288 и выше письма тоже нет .Может быть что отказано по какой то причине или он появится или не появится ? Когда может появится ?... Кто что знает по этому поводу ?
Не переживайте. В графі Ordine українців не публікують взагалі. Там тільки відкриті прикази, переважно молдовани.

На сайті ANC українці можуть перевірити вихід в приказ тільки в рубриці Stadiu Dosar по номеру досару. Але у вас вже є номер приказу, так що все добре.

Спасибо )

Отправлено спустя 6 минут 16 секунд:
Могу ли я затянуть с записью до начала Августа так как в приказ вышел 31.03 по срокам впритык. Или лучше не стоит ?

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 02 май 2017, 08:46

Jordan писал(а):
Iren1989 писал(а):
Не переживайте. В графі Ordine українців не публікують взагалі. Там тільки відкриті прикази, переважно молдовани.

На сайті ANC українці можуть перевірити вихід в приказ тільки в рубриці Stadiu Dosar по номеру досару. Але у вас вже є номер приказу, так що все добре.

Спасибо )

Отправлено спустя 6 минут 16 секунд:
Могу ли я затянуть с записью до начала Августа так как в приказ вышел 31.03 по срокам впритык. Или лучше не стоит ?
Почему впритык? Для записи даётся год. Спокойно в августе записывайтесь.

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение asin » 02 май 2017, 09:46

первая 1000 на форуме

kate.zp
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 май 2017, 21:45
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение kate.zp » 02 май 2017, 10:08

Igor ANT писал(а):эммм...я в этом не силен...но не имеет ли срок давности запись на присягу? с 2014 по 2017 3 года прошло а вы еще не записались??? Как так? Тут писали что на запись дают пол года...
я была в Киеве через год после выхода приказа, пыталась записаться на присягу.Сказали,что надо ехать в Румынию вносить изменения в приказ, а срока давности для записи на присягу нет.Это так мне ответили в консульстве.

Отправлено спустя 55 секунд:
Iren1989 писал(а):
kate.zp писал(а):Добрый день!Помогите,пожалуйста!Не знаю к кому обратится.Мой досар открыт в 2012 году,приказ вышел в 2014.За это время я поменяла фамилию и прописку.Приказ на старую фамилию,паспорт на новую,на присягу не записывают.Что делать?
Тут вже по ходу справа не в прізвищах чи в паспортах. Якщо Ви вийшли в приказ в 2014 і аж до цього часу не записувались на присягу, то ваша справа вже швидше всього в архіві, тому й записувати не хочуть. Звертайтесь до адвоката.
подскажите хорошего?
Ответить