BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

Iren1989
Активіст
Благодарил (а): 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 09 май 2017, 13:09

Olexii писал(а):
veterok20 писал(а):
По-разному. Зависит от настроения и на кого попадешь.
С охранником поздороваться, он спросит зачем пришли, может попросить документы, попросить выключить телефон и положить на тумбочку.
Дальше сотруднику консульства сказать зачем пришли, отдать документы, могут предложить дату на выбор, дадут заполнить заявление.
Заявление Не сложное ? Там нет разделов о предках до десятого колена?
Зараз вже нічого не заповняють. Все вже готове, тільки покажуть, де підписати.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Alexey1983
забанений
Благодарил (а): 119 раз

Сообщение Alexey1983 » 09 май 2017, 14:34

юстина писал(а):
Alexey1983 писал(а):Привет, друзья!!!
Spune-ți vă rog, кто относительно недавно пересекал границу Укр-Польша, только по булетину? Как атмосфера?
Mulțumesc mult.
Я отписывалась недавно. Поругали и все. Проблем не было. Именно с Польшей граница, пересекали на поезде около месяца назад.
Юстина, благодарен;)

Olexii
Активіст
Благодарил (а): 63 раза

Сообщение Olexii » 09 май 2017, 16:28

veterok20 писал(а):
Olexii писал(а):Заявление Не сложное ? Там нет разделов о предках до десятого колена?
Несложное. Фамилия, имя, гражданство, место и дата рождения, место проживания, паспортные данные, дата и место заполнения, номер телефона, номер приказа, дата присяги.
Спасибо большое. *gamer*

Tatar2
Новачок
Благодарил (а): 15 раз

Сообщение Tatar2 » 09 май 2017, 17:23

Сьогодні присяга була?

Iren1989
Активіст

Сообщение Iren1989 » 09 май 2017, 17:33

Tatar2 писал(а):Сьогодні присяга була?
Так. Чула, в 1 заході багато людей залишили залу, коли сказали - хто не знає мови - є ще шанс вийти. Тому сьогодні людям часто ставили запитання - "чому ряди порожні". Будемо чекати, поки конкретно хтось відпишеться.

yair
Новачок

Сообщение yair » 09 май 2017, 20:45

Був сьогодні за присязі на 12:00.

Для тих, кому ліньки читати: все дуже адекватно, ніхто не валить, але і на дурня не проскочиш. Якщо людина могла дійсно хоча б якось спілкуватися и розуміла, що від неї хочуть, то здавала. Якщо на питання «чим ви приїхали» людина відповідала «на присягу», то ні. Якщо людину трусило і вона ледь видавлювала з себе слова, але ті слова були по темі, то здавала. Розповідям про «я відповів на всі питання, але мені відмовили, бо в мене 10-річна американська віза» і подібним – не вірю.

Як охоронець на вході знизу називає твоє ім'я, підходиш, показуєш паспорт, розписуєшся і ідеш на гору. До речі, туалет не тільки є, але і можна під час всього процесу було вийти, ніхто не зупиняє (може, краще перепитати).

Вже в залі інший охоронець проводив бліцопитування, на предмет, чи знаєш мову і чи взяв фотографії. В моїй партії (що піднімалася на гору) всіх посадили на лівий бік. І після того всіх теж саджали на лівий бік. Більше того, охоронець в залі проводив опитування в такому місці, на правий бік вже і не сядеш і весь правий бік до того часу вже було заповнено. З того, що чув, на правому боці не можна сказати що сиділи люди, що чудово знають мову. Але чогось так вийшло, що саме з лівого боку багато людей відправились на додаткову співбесіду до президента. А з правого боку – одиниці. Ще цікаво – не побачив жодної людини с молдавським паспортом.

Коли зала заповнилась вийшов великий секьюріті і не поспішаючи, голосно, виразно розповів як буде відбуватися присяга. Все було з його промови дуже добре зрозуміло. Наприкінці він сказав: «Обов’язковою умовою відновлення громадянства є знання мови. Ми не вимагаємо від вас, щоб ви розповідали нам про Міхая Емінеску, але ви повинні розуміти і говорити на розмовному рівні. Якщо хтось не знає мови, то ви можете вийти зараз і перезаписатись на через десь 4 місяці, за цей час піді вчити мову і прийти знову. Це не є проблема. Але якщо виявиться, що ви не знаєте мови, то ваш сертифікат та ваша справа будуть анульовані». Він потім попросив, щоб хтось переклав це українською, після чого людини 3-4 вийшли.

Потім вийшли пані і почали осіб по 5 викликати на верифікацію. Питання задавали прості, все, що пишуть на форумі. Перше питання в половині випадків була «чи ви знаєте румунську мову?». Питали про роботу, сім’ю, дітей, як доїхали, звідки знаєте мову, на якій мові вчитися в школі і все інше зі звичайного списку. Один пан відповів, що він менеджер, то його запитали, що він робить у якості менеджера. На цьому етапі головне зрозуміти питання. Деякі люди говорили ледь-ледь, по одному слову з довгими паузами, без якоїсь там особливої граматики, але говорили по темі і їх можна було зрозуміти. І здавали. Тім, хто не здавали, казали: «Не переживайте, то не є проблема, ви ще поспілкуєтеся з паном президентом». Ті, хто не здавали невеличкими партіями осіб по 5-7 відправлялися в кабінет до президента.

Коли верифікацію закінчилося, прийшов Андрій Тіну. Він представився, розповів про те, що зараз будемо по одному вставати і з мікрофоном називати своє ім’я та читати присягу. Але зауважив, що громадяни Румунії повинні знати мову хоча б на мінімальному рівні (саме так і сказав). Показав на пусті місця і пояснив, що всі ці місця пусті, бо люди не знають мови, а це при відновленні громадянства є абсолютно неприйнятним. Пан президент говорив не повільно, але він говорив в мікрофон і досить чітко – все було зрозуміло.

Далі пан президент, починаючи з перших осіб лівого ряду, спитав «про що я говорив на початку?». Далі він ставив такі питання: «Що зробили ці особи?», «Що я в них забрав?», «Дивіться, скільки пустих місць, чому вони пусті?». Йому відповіли: «Не знають мову», тож він уточнююче запитання: «Хто не знає мову?».

Далі вже просто читали присягу. Один пан пропустив слово в присязі, його попросили почати знову. Ну і далі гімн, видача сертифікатів.

Вчити мову недостатньо, треба нею вміти користуватись.

лапушка
Зацікавлений
Благодарил (а): 30 раз

Сообщение лапушка » 09 май 2017, 21:34

yair писал(а):Був сьогодні за присязі на 12:00.

Для тих, кому ліньки читати: все дуже адекватно, ніхто не валить, але і на дурня не проскочиш. Якщо людина могла дійсно хоча б якось спілкуватися и розуміла, що від неї хочуть, то здавала. Якщо на питання «чим ви приїхали» людина відповідала «на присягу», то ні. Якщо людину трусило і вона ледь видавлювала з себе слова, але ті слова були по темі, то здавала. Розповідям про «я відповів на всі питання, але мені відмовили, бо в мене 10-річна американська віза» і подібним – не вірю.

Як охоронець на вході знизу називає твоє ім'я, підходиш, показуєш паспорт, розписуєшся і ідеш на гору. До речі, туалет не тільки є, але і можна під час всього процесу було вийти, ніхто не зупиняє (може, краще перепитати).

Вже в залі інший охоронець проводив бліцопитування, на предмет, чи знаєш мову і чи взяв фотографії. В моїй партії (що піднімалася на гору) всіх посадили на лівий бік. І після того всіх теж саджали на лівий бік. Більше того, охоронець в залі проводив опитування в такому місці, на правий бік вже і не сядеш і весь правий бік до того часу вже було заповнено. З того, що чув, на правому боці не можна сказати що сиділи люди, що чудово знають мову. Але чогось так вийшло, що саме з лівого боку багато людей відправились на додаткову співбесіду до президента. А з правого боку – одиниці. Ще цікаво – не побачив жодної людини с молдавським паспортом.

Коли зала заповнилась вийшов великий секьюріті і не поспішаючи, голосно, виразно розповів як буде відбуватися присяга. Все було з його промови дуже добре зрозуміло. Наприкінці він сказав: «Обов’язковою умовою відновлення громадянства є знання мови. Ми не вимагаємо від вас, щоб ви розповідали нам про Міхая Емінеску, але ви повинні розуміти і говорити на розмовному рівні. Якщо хтось не знає мови, то ви можете вийти зараз і перезаписатись на через десь 4 місяці, за цей час піді вчити мову і прийти знову. Це не є проблема. Але якщо виявиться, що ви не знаєте мови, то ваш сертифікат та ваша справа будуть анульовані». Він потім попросив, щоб хтось переклав це українською, після чого людини 3-4 вийшли.

Потім вийшли пані і почали осіб по 5 викликати на верифікацію. Питання задавали прості, все, що пишуть на форумі. Перше питання в половині випадків була «чи ви знаєте румунську мову?». Питали про роботу, сім’ю, дітей, як доїхали, звідки знаєте мову, на якій мові вчитися в школі і все інше зі звичайного списку. Один пан відповів, що він менеджер, то його запитали, що він робить у якості менеджера. На цьому етапі головне зрозуміти питання. Деякі люди говорили ледь-ледь, по одному слову з довгими паузами, без якоїсь там особливої граматики, але говорили по темі і їх можна було зрозуміти. І здавали. Тім, хто не здавали, казали: «Не переживайте, то не є проблема, ви ще поспілкуєтеся з паном президентом». Ті, хто не здавали невеличкими партіями осіб по 5-7 відправлялися в кабінет до президента.

Коли верифікацію закінчилося, прийшов Андрій Тіну. Він представився, розповів про те, що зараз будемо по одному вставати і з мікрофоном називати своє ім’я та читати присягу. Але зауважив, що громадяни Румунії повинні знати мову хоча б на мінімальному рівні (саме так і сказав). Показав на пусті місця і пояснив, що всі ці місця пусті, бо люди не знають мови, а це при відновленні громадянства є абсолютно неприйнятним. Пан президент говорив не повільно, але він говорив в мікрофон і досить чітко – все було зрозуміло.

Далі пан президент, починаючи з перших осіб лівого ряду, спитав «про що я говорив на початку?». Далі він ставив такі питання: «Що зробили ці особи?», «Що я в них забрав?», «Дивіться, скільки пустих місць, чому вони пусті?». Йому відповіли: «Не знають мову», тож він уточнююче запитання: «Хто не знає мову?».

Далі вже просто читали присягу. Один пан пропустив слово в присязі, його попросили почати знову. Ну і далі гімн, видача сертифікатів.

Дякую за таку докладну розповідь. Скажіть будь ласка, чи Тіну питав кожного, чи вибірково деяких, і скільки приблизно питань задавав кожному. Дякую

Iren1989
Активіст

Сообщение Iren1989 » 09 май 2017, 22:10

yair писал(а):Був сьогодні за присязі на 12:00.

Дуже дякую за такий гарний звіт :) Дуже підбадьорює та мотивує. Я так розумію, Вас можна привітати !)
Підкажіть, а був 3 захід?

Romochkafly
Новачок
Благодарил (а): 20 раз

Сообщение Romochkafly » 10 май 2017, 04:00

Добрий день всім. Присяга 9.05, я в першому заході, мій товариш у другому. Третього не було.Таки так, ділять на ряди по знанні мови. Доамна старша питає швидко і кілька питань, доамна руда вступає в діалог. Говорять швидко, не розтягують слова, але і повторяють при потребі. Я пройшла руду доамну, нас залишилося дуже мало в лівому ряду. Тіну питав якраз лівий ряд, на одне питання я відповіла, на інше просто затупила. Забрав 5 паспортів і далі люди всі просто називалися і читали присягу, дехто з помилками, перечитували , але всі пройшли. Далі я в кабінеті Чезара, два питання, комплімент, рідікаціве, читіць журеминтул і привітання. У друга інша історія дещо, але він також здав. Завтра все докладніше опишу, якщо когось зацікавило. На останок-мова, мова і ще раз мова! Всім успіхів!

Відправлено через 4 хвилини 44 секунди:
Забуда додати, якщо ви сидите позаду-у нашому заході так вийшло, що повезло цим людям, опитав Тіну перших 5-6 людей і все. Далі просто представлялися і читали присягу.

лапушка
Зацікавлений
Благодарил (а): 30 раз

Сообщение лапушка » 10 май 2017, 06:06

Romochkafly писал(а):Добрий день всім. Присяга 9.05, я в першому заході, мій товариш у другому. Третього не було.Таки так, ділять на ряди по знанні мови. Доамна старша питає швидко і кілька питань, доамна руда вступає в діалог. Говорять швидко, не розтягують слова, але і повторяють при потребі. Я пройшла руду доамну, нас залишилося дуже мало в лівому ряду. Тіну питав якраз лівий ряд, на одне питання я відповіла, на інше просто затупила. Забрав 5 паспортів і далі люди всі просто називалися і читали присягу, дехто з помилками, перечитували , але всі пройшли. Далі я в кабінеті Чезара, два питання, комплімент, рідікаціве, читіць журеминтул і привітання. У друга інша історія дещо, але він також здав. Завтра все докладніше опишу, якщо когось зацікавило. На останок-мова, мова і ще раз мова! Всім успіхів!

Відправлено через 4 хвилини 44 секунди:
Забуда додати, якщо ви сидите позаду-у нашому заході так вийшло, що повезло цим людям, опитав Тіну перших 5-6 людей і все. Далі просто представлялися і читали присягу.
Дякую, Скажіть будь ласка, в перші ряди розсаджують тих, хто першими заходять в зал? На рахунок першого заходу я зрозуміла, а в другому Тіну теж мабуть не кожного опитував, а тільки вибірково? І ще скажіть, як списки читають на вулиці, чи по алфавіту? Бо мій чоловік буде в першому заході, і прізвище на букву Г, то мабуть буде в перших рядах.
І ще ви сказали, що в лівому залишилось мало людей, що багатьох доамни відсіяли, невже люди навіть зараз їдуть знаючи так мало мову,?
Ответить