BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 09 май 2017, 16:28

veterok20 писал(а):
Olexii писал(а):Заявление Не сложное ? Там нет разделов о предках до десятого колена?
Несложное. Фамилия, имя, гражданство, место и дата рождения, место проживания, паспортные данные, дата и место заполнения, номер телефона, номер приказа, дата присяги.
Спасибо большое. *gamer*

Tatar2
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 30 ноя 2016, 14:34
Благодарил (а): 15 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Tatar2 » 09 май 2017, 17:23

Сьогодні присяга була?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 09 май 2017, 17:33

Tatar2 писал(а):Сьогодні присяга була?
Так. Чула, в 1 заході багато людей залишили залу, коли сказали - хто не знає мови - є ще шанс вийти. Тому сьогодні людям часто ставили запитання - "чому ряди порожні". Будемо чекати, поки конкретно хтось відпишеться.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

yair
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 04 апр 2016, 12:39
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение yair » 09 май 2017, 20:45

Був сьогодні за присязі на 12:00.

Для тих, кому ліньки читати: все дуже адекватно, ніхто не валить, але і на дурня не проскочиш. Якщо людина могла дійсно хоча б якось спілкуватися и розуміла, що від неї хочуть, то здавала. Якщо на питання «чим ви приїхали» людина відповідала «на присягу», то ні. Якщо людину трусило і вона ледь видавлювала з себе слова, але ті слова були по темі, то здавала. Розповідям про «я відповів на всі питання, але мені відмовили, бо в мене 10-річна американська віза» і подібним – не вірю.

Як охоронець на вході знизу називає твоє ім'я, підходиш, показуєш паспорт, розписуєшся і ідеш на гору. До речі, туалет не тільки є, але і можна під час всього процесу було вийти, ніхто не зупиняє (може, краще перепитати).

Вже в залі інший охоронець проводив бліцопитування, на предмет, чи знаєш мову і чи взяв фотографії. В моїй партії (що піднімалася на гору) всіх посадили на лівий бік. І після того всіх теж саджали на лівий бік. Більше того, охоронець в залі проводив опитування в такому місці, на правий бік вже і не сядеш і весь правий бік до того часу вже було заповнено. З того, що чув, на правому боці не можна сказати що сиділи люди, що чудово знають мову. Але чогось так вийшло, що саме з лівого боку багато людей відправились на додаткову співбесіду до президента. А з правого боку – одиниці. Ще цікаво – не побачив жодної людини с молдавським паспортом.

Коли зала заповнилась вийшов великий секьюріті і не поспішаючи, голосно, виразно розповів як буде відбуватися присяга. Все було з його промови дуже добре зрозуміло. Наприкінці він сказав: «Обов’язковою умовою відновлення громадянства є знання мови. Ми не вимагаємо від вас, щоб ви розповідали нам про Міхая Емінеску, але ви повинні розуміти і говорити на розмовному рівні. Якщо хтось не знає мови, то ви можете вийти зараз і перезаписатись на через десь 4 місяці, за цей час піді вчити мову і прийти знову. Це не є проблема. Але якщо виявиться, що ви не знаєте мови, то ваш сертифікат та ваша справа будуть анульовані». Він потім попросив, щоб хтось переклав це українською, після чого людини 3-4 вийшли.

Потім вийшли пані і почали осіб по 5 викликати на верифікацію. Питання задавали прості, все, що пишуть на форумі. Перше питання в половині випадків була «чи ви знаєте румунську мову?». Питали про роботу, сім’ю, дітей, як доїхали, звідки знаєте мову, на якій мові вчитися в школі і все інше зі звичайного списку. Один пан відповів, що він менеджер, то його запитали, що він робить у якості менеджера. На цьому етапі головне зрозуміти питання. Деякі люди говорили ледь-ледь, по одному слову з довгими паузами, без якоїсь там особливої граматики, але говорили по темі і їх можна було зрозуміти. І здавали. Тім, хто не здавали, казали: «Не переживайте, то не є проблема, ви ще поспілкуєтеся з паном президентом». Ті, хто не здавали невеличкими партіями осіб по 5-7 відправлялися в кабінет до президента.

Коли верифікацію закінчилося, прийшов Андрій Тіну. Він представився, розповів про те, що зараз будемо по одному вставати і з мікрофоном називати своє ім’я та читати присягу. Але зауважив, що громадяни Румунії повинні знати мову хоча б на мінімальному рівні (саме так і сказав). Показав на пусті місця і пояснив, що всі ці місця пусті, бо люди не знають мови, а це при відновленні громадянства є абсолютно неприйнятним. Пан президент говорив не повільно, але він говорив в мікрофон і досить чітко – все було зрозуміло.

Далі пан президент, починаючи з перших осіб лівого ряду, спитав «про що я говорив на початку?». Далі він ставив такі питання: «Що зробили ці особи?», «Що я в них забрав?», «Дивіться, скільки пустих місць, чому вони пусті?». Йому відповіли: «Не знають мову», тож він уточнююче запитання: «Хто не знає мову?».

Далі вже просто читали присягу. Один пан пропустив слово в присязі, його попросили почати знову. Ну і далі гімн, видача сертифікатів.

Вчити мову недостатньо, треба нею вміти користуватись.

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 09 май 2017, 21:34

yair писал(а):Був сьогодні за присязі на 12:00.

Для тих, кому ліньки читати: все дуже адекватно, ніхто не валить, але і на дурня не проскочиш. Якщо людина могла дійсно хоча б якось спілкуватися и розуміла, що від неї хочуть, то здавала. Якщо на питання «чим ви приїхали» людина відповідала «на присягу», то ні. Якщо людину трусило і вона ледь видавлювала з себе слова, але ті слова були по темі, то здавала. Розповідям про «я відповів на всі питання, але мені відмовили, бо в мене 10-річна американська віза» і подібним – не вірю.

Як охоронець на вході знизу називає твоє ім'я, підходиш, показуєш паспорт, розписуєшся і ідеш на гору. До речі, туалет не тільки є, але і можна під час всього процесу було вийти, ніхто не зупиняє (може, краще перепитати).

Вже в залі інший охоронець проводив бліцопитування, на предмет, чи знаєш мову і чи взяв фотографії. В моїй партії (що піднімалася на гору) всіх посадили на лівий бік. І після того всіх теж саджали на лівий бік. Більше того, охоронець в залі проводив опитування в такому місці, на правий бік вже і не сядеш і весь правий бік до того часу вже було заповнено. З того, що чув, на правому боці не можна сказати що сиділи люди, що чудово знають мову. Але чогось так вийшло, що саме з лівого боку багато людей відправились на додаткову співбесіду до президента. А з правого боку – одиниці. Ще цікаво – не побачив жодної людини с молдавським паспортом.

Коли зала заповнилась вийшов великий секьюріті і не поспішаючи, голосно, виразно розповів як буде відбуватися присяга. Все було з його промови дуже добре зрозуміло. Наприкінці він сказав: «Обов’язковою умовою відновлення громадянства є знання мови. Ми не вимагаємо від вас, щоб ви розповідали нам про Міхая Емінеску, але ви повинні розуміти і говорити на розмовному рівні. Якщо хтось не знає мови, то ви можете вийти зараз і перезаписатись на через десь 4 місяці, за цей час піді вчити мову і прийти знову. Це не є проблема. Але якщо виявиться, що ви не знаєте мови, то ваш сертифікат та ваша справа будуть анульовані». Він потім попросив, щоб хтось переклав це українською, після чого людини 3-4 вийшли.

Потім вийшли пані і почали осіб по 5 викликати на верифікацію. Питання задавали прості, все, що пишуть на форумі. Перше питання в половині випадків була «чи ви знаєте румунську мову?». Питали про роботу, сім’ю, дітей, як доїхали, звідки знаєте мову, на якій мові вчитися в школі і все інше зі звичайного списку. Один пан відповів, що він менеджер, то його запитали, що він робить у якості менеджера. На цьому етапі головне зрозуміти питання. Деякі люди говорили ледь-ледь, по одному слову з довгими паузами, без якоїсь там особливої граматики, але говорили по темі і їх можна було зрозуміти. І здавали. Тім, хто не здавали, казали: «Не переживайте, то не є проблема, ви ще поспілкуєтеся з паном президентом». Ті, хто не здавали невеличкими партіями осіб по 5-7 відправлялися в кабінет до президента.

Коли верифікацію закінчилося, прийшов Андрій Тіну. Він представився, розповів про те, що зараз будемо по одному вставати і з мікрофоном називати своє ім’я та читати присягу. Але зауважив, що громадяни Румунії повинні знати мову хоча б на мінімальному рівні (саме так і сказав). Показав на пусті місця і пояснив, що всі ці місця пусті, бо люди не знають мови, а це при відновленні громадянства є абсолютно неприйнятним. Пан президент говорив не повільно, але він говорив в мікрофон і досить чітко – все було зрозуміло.

Далі пан президент, починаючи з перших осіб лівого ряду, спитав «про що я говорив на початку?». Далі він ставив такі питання: «Що зробили ці особи?», «Що я в них забрав?», «Дивіться, скільки пустих місць, чому вони пусті?». Йому відповіли: «Не знають мову», тож він уточнююче запитання: «Хто не знає мову?».

Далі вже просто читали присягу. Один пан пропустив слово в присязі, його попросили почати знову. Ну і далі гімн, видача сертифікатів.

Вчити мову недостатньо, треба нею вміти користуватись.
Дякую за таку докладну розповідь. Скажіть будь ласка, чи Тіну питав кожного, чи вибірково деяких, і скільки приблизно питань задавав кожному. Дякую

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 09 май 2017, 22:10

yair писал(а):Був сьогодні за присязі на 12:00.

Для тих, кому ліньки читати: все дуже адекватно, ніхто не валить, але і на дурня не проскочиш. Якщо людина могла дійсно хоча б якось спілкуватися и розуміла, що від неї хочуть, то здавала. Якщо на питання «чим ви приїхали» людина відповідала «на присягу», то ні. Якщо людину трусило і вона ледь видавлювала з себе слова, але ті слова були по темі, то здавала. Розповідям про «я відповів на всі питання, але мені відмовили, бо в мене 10-річна американська віза» і подібним – не вірю.

Як охоронець на вході знизу називає твоє ім'я, підходиш, показуєш паспорт, розписуєшся і ідеш на гору. До речі, туалет не тільки є, але і можна під час всього процесу було вийти, ніхто не зупиняє (може, краще перепитати).

Вже в залі інший охоронець проводив бліцопитування, на предмет, чи знаєш мову і чи взяв фотографії. В моїй партії (що піднімалася на гору) всіх посадили на лівий бік. І після того всіх теж саджали на лівий бік. Більше того, охоронець в залі проводив опитування в такому місці, на правий бік вже і не сядеш і весь правий бік до того часу вже було заповнено. З того, що чув, на правому боці не можна сказати що сиділи люди, що чудово знають мову. Але чогось так вийшло, що саме з лівого боку багато людей відправились на додаткову співбесіду до президента. А з правого боку – одиниці. Ще цікаво – не побачив жодної людини с молдавським паспортом.

Коли зала заповнилась вийшов великий секьюріті і не поспішаючи, голосно, виразно розповів як буде відбуватися присяга. Все було з його промови дуже добре зрозуміло. Наприкінці він сказав: «Обов’язковою умовою відновлення громадянства є знання мови. Ми не вимагаємо від вас, щоб ви розповідали нам про Міхая Емінеску, але ви повинні розуміти і говорити на розмовному рівні. Якщо хтось не знає мови, то ви можете вийти зараз і перезаписатись на через десь 4 місяці, за цей час піді вчити мову і прийти знову. Це не є проблема. Але якщо виявиться, що ви не знаєте мови, то ваш сертифікат та ваша справа будуть анульовані». Він потім попросив, щоб хтось переклав це українською, після чого людини 3-4 вийшли.

Потім вийшли пані і почали осіб по 5 викликати на верифікацію. Питання задавали прості, все, що пишуть на форумі. Перше питання в половині випадків була «чи ви знаєте румунську мову?». Питали про роботу, сім’ю, дітей, як доїхали, звідки знаєте мову, на якій мові вчитися в школі і все інше зі звичайного списку. Один пан відповів, що він менеджер, то його запитали, що він робить у якості менеджера. На цьому етапі головне зрозуміти питання. Деякі люди говорили ледь-ледь, по одному слову з довгими паузами, без якоїсь там особливої граматики, але говорили по темі і їх можна було зрозуміти. І здавали. Тім, хто не здавали, казали: «Не переживайте, то не є проблема, ви ще поспілкуєтеся з паном президентом». Ті, хто не здавали невеличкими партіями осіб по 5-7 відправлялися в кабінет до президента.

Коли верифікацію закінчилося, прийшов Андрій Тіну. Він представився, розповів про те, що зараз будемо по одному вставати і з мікрофоном називати своє ім’я та читати присягу. Але зауважив, що громадяни Румунії повинні знати мову хоча б на мінімальному рівні (саме так і сказав). Показав на пусті місця і пояснив, що всі ці місця пусті, бо люди не знають мови, а це при відновленні громадянства є абсолютно неприйнятним. Пан президент говорив не повільно, але він говорив в мікрофон і досить чітко – все було зрозуміло.

Далі пан президент, починаючи з перших осіб лівого ряду, спитав «про що я говорив на початку?». Далі він ставив такі питання: «Що зробили ці особи?», «Що я в них забрав?», «Дивіться, скільки пустих місць, чому вони пусті?». Йому відповіли: «Не знають мову», тож він уточнююче запитання: «Хто не знає мову?».

Далі вже просто читали присягу. Один пан пропустив слово в присязі, його попросили почати знову. Ну і далі гімн, видача сертифікатів.

Вчити мову недостатньо, треба нею вміти користуватись.
Дуже дякую за такий гарний звіт :) Дуже підбадьорює та мотивує. Я так розумію, Вас можна привітати !)
Підкажіть, а був 3 захід?
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Romochkafly
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 24 мар 2017, 18:26
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Romochkafly » 10 май 2017, 04:00

Добрий день всім. Присяга 9.05, я в першому заході, мій товариш у другому. Третього не було.Таки так, ділять на ряди по знанні мови. Доамна старша питає швидко і кілька питань, доамна руда вступає в діалог. Говорять швидко, не розтягують слова, але і повторяють при потребі. Я пройшла руду доамну, нас залишилося дуже мало в лівому ряду. Тіну питав якраз лівий ряд, на одне питання я відповіла, на інше просто затупила. Забрав 5 паспортів і далі люди всі просто називалися і читали присягу, дехто з помилками, перечитували , але всі пройшли. Далі я в кабінеті Чезара, два питання, комплімент, рідікаціве, читіць журеминтул і привітання. У друга інша історія дещо, але він також здав. Завтра все докладніше опишу, якщо когось зацікавило. На останок-мова, мова і ще раз мова! Всім успіхів!

Відправлено через 4 хвилини 44 секунди:
Забуда додати, якщо ви сидите позаду-у нашому заході так вийшло, що повезло цим людям, опитав Тіну перших 5-6 людей і все. Далі просто представлялися і читали присягу.

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 10 май 2017, 06:06

Romochkafly писал(а):Добрий день всім. Присяга 9.05, я в першому заході, мій товариш у другому. Третього не було.Таки так, ділять на ряди по знанні мови. Доамна старша питає швидко і кілька питань, доамна руда вступає в діалог. Говорять швидко, не розтягують слова, але і повторяють при потребі. Я пройшла руду доамну, нас залишилося дуже мало в лівому ряду. Тіну питав якраз лівий ряд, на одне питання я відповіла, на інше просто затупила. Забрав 5 паспортів і далі люди всі просто називалися і читали присягу, дехто з помилками, перечитували , але всі пройшли. Далі я в кабінеті Чезара, два питання, комплімент, рідікаціве, читіць журеминтул і привітання. У друга інша історія дещо, але він також здав. Завтра все докладніше опишу, якщо когось зацікавило. На останок-мова, мова і ще раз мова! Всім успіхів!

Відправлено через 4 хвилини 44 секунди:
Забуда додати, якщо ви сидите позаду-у нашому заході так вийшло, що повезло цим людям, опитав Тіну перших 5-6 людей і все. Далі просто представлялися і читали присягу.
Дякую, Скажіть будь ласка, в перші ряди розсаджують тих, хто першими заходять в зал? На рахунок першого заходу я зрозуміла, а в другому Тіну теж мабуть не кожного опитував, а тільки вибірково? І ще скажіть, як списки читають на вулиці, чи по алфавіту? Бо мій чоловік буде в першому заході, і прізвище на букву Г, то мабуть буде в перших рядах.
І ще ви сказали, що в лівому залишилось мало людей, що багатьох доамни відсіяли, невже люди навіть зараз їдуть знаючи так мало мову,?

Romochkafly
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 24 мар 2017, 18:26
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Romochkafly » 10 май 2017, 09:32

Так, розсаджують по мірі заходження, до прикладу мій друг зайшов останнім і сидів у лівому ряді, в кінці.на рахунок другого заходу і Тіну не знаю, як там було, бо мого друга доамни підкосили, і він одразу попав до Чезара, де і отримав сертифікат. Читають абсолютно не по алфавіту, я сама не зрозуміла, за яким принципом. У мене прізвище на Л, у товариша на В, подавалися разом, записувалися разом, але потрапили у різні заходи. На мій подив, було чимало людей, які не розуміли елементарних речей взагалі, забрали доамни досить багато паспортів. Особисто моє враження-Тіну починає опитувати саме лівий ряд свідомо, забирає кілька паспортів, а потім все спокійніше. Там познайомилася із хлопцем, який проскочив у старшої доамни, маючи мінімальні знання, сидів на останніх рядах, тому просто представився і прочитав присягу, навіть із помилками. Тому везіння також велику роль тут відіграє, так я вважаю. Успіху вашому чоловіку!

uaione
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 25 янв 2013, 20:29
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение uaione » 10 май 2017, 10:18

В Сучаве на автовокзале в 7-8 утра уже можно поменять деньги, или лучше заранее в Черновцах купить леи?
Ответить