BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 17 май 2017, 17:31

Петр21 писал(а):
minte писал(а):
Грудень
Ого...

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
Петр21 писал(а): Ого...
и що каже коли будуть?мий каже може на слидуючий недили.
Мені так кожного тижня кажуть протягом останніх трьох місяців.

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 17 май 2017, 19:22

Тепер можна зробити висновок, що краще подавати на СОР і СОБ у консульстві особисто... По термінам однаково...в окремих випадках вихід документів може бути і за два місяці ( тут на форумі вже хтось раніше про це писав)...

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 17 май 2017, 19:36

Ліля писал(а):Тепер можна зробити висновок, що краще подавати на СОР і СОБ у консульстві особисто... По термінам однаково...в окремих випадках вихід документів може бути і за два місяці ( тут на форумі вже хтось раніше про це писав)...
Згідна. Для себе теж зробила такий висновок. В чернівецькому жінка зробила за 2 міс, в київському за 1 міс.
І на присяги теж. Недавно писали тут люди, що адвокати пишуть на грудень. А Київське, наприклад, ще на жовтень. В одеському ще й на літо записують)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 17 май 2017, 21:02

Iren1989 писал(а):
Ліля писал(а):Тепер можна зробити висновок, що краще подавати на СОР і СОБ у консульстві особисто... По термінам однаково...в окремих випадках вихід документів може бути і за два місяці ( тут на форумі вже хтось раніше про це писав)...
Згідна. Для себе теж зробила такий висновок. В чернівецькому жінка зробила за 2 міс, в київському за 1 міс.
І на присяги теж. Недавно писали тут люди, що адвокати пишуть на грудень. А Київське, наприклад, ще на жовтень. В одеському ще й на літо записують)

Одесса в конце апреля записівала на сентябрь

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 17 май 2017, 21:45

Aynat писал(а):
Iren1989 писал(а):
Згідна. Для себе теж зробила такий висновок. В чернівецькому жінка зробила за 2 міс, в київському за 1 міс.
І на присяги теж. Недавно писали тут люди, що адвокати пишуть на грудень. А Київське, наприклад, ще на жовтень. В одеському ще й на літо записують)

Одесса в конце апреля записівала на сентябрь
Мені розказував недавно знайомий за серпень, але в будь-якому випадку це не грудень через адвоката, як тут відписувались люди недавно. Вересень ще теж непогано))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Сергій11111
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 14 окт 2016, 16:25
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Сергій11111 » 18 май 2017, 00:06

І я чекаю на СОР з грудня(((

УкраїнкаЯ
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 10 май 2017, 16:16
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение УкраїнкаЯ » 18 май 2017, 00:46

Можу теж написати про присягу 16 травня... Отже, я попала в другий захід (хоча записана була на 14.00- то третій). Погоджуюсь з усіма, хто радить приїжджати раніше на день-два: можна не тільки мову послухати і попрактикувати, а й відпочити перед присягою. Бо стояти там зранку на дворі і чекати- дуже важко, а доводиться стояти годинами..
Тепер на рахунок питань: при вході в зал питав охоронець- я не чула що питав інших, мене запитав чи знаю мову, як довго вчила і для чого мені ці знання...
Дальше домни викликали по 8-10 чоловік: питали стандартні питання, але складнішими словами і закручувати так, що можна було розгубитися. Я, на щастя, попала до чорної, запитала мене: чи знаю мову, скільки часу вчила, з ким вчила, чи заміжня, чи є діти (перепитала чому ще немає, я відповіла, що ще не прийшов час для дітей)), далі питала коли я робила фотографії, чи міняла щось в своїй зовнішності після того (робила минулого тижня, нічого не змінилось), де і ким працюю. Ну і все... Я готувалась добре, тому старалась відповідати розгорнутими відповідями, розповідаючи про роботу- пояснювала що саме означає професія, що входить в обов'язки, жартували на рахунок зовнішності, дітей і т.д., напевно тому вона більше нічого і не питала, відправила з паспортом на місце... Інших питали ті ж стандартні питання, тільки рижа закручувати трохи питання, ну і довго опитувала (поки інша чоловік 5 питала, рижа- одного), але вибору до кого іти- не було, тут уже як тобі повезе...
Дальше Чезарь слухав присягу, кількох чоловік ще опитував трохи, ті ж самі стандартні питання (зазвичай про роботу або сім'ю, одного попросив сказати дещо на румунській мові і ще одну дівчину розказати щось про Румунію), решта просто прочитали присягу, нікого на цьому етапі не виганяли, вручили сертифікати і попрощались...
В кабінеті, кажуть, питали по-різному, тут уже описувались ці питання. З кожного походу в кабінет (з 10-15 чоловік) один зазвичай повертався за сертифікатом в результаті.
Одним словом- я мала 10 уроків, решта вчила сама, але дуже готувалась, по 6-7 годин в день останні 3-4 тижня, то мені абсолютно все було зрозуміло і я вільно відповідала, розуміла про що говорили на початку і вкінці, на вулиці спілкувалась з румунами. Не варто їхати туди і надіятись на чудо, знаючи стандартні 150 питань, але і історичні пам'ятки, назви рослин, квітів і т.д. не знадобились... Краще знати більше ніж вимагається- це додає спокою, добре б поспілкуватися з носієм мови, бо коли вони говорять швидко розмовної мовою, то зовсім не те, що вчитель розжовує, ну і обов'язково перед тим відпочити, поїсти і сходити в туалет)))...

Відправлено через 2 хвилини 21 секунди:
Здала вчора присягу і тепер актуальне питання: скільки часу робляться СОР і СОБ, якщо по прискореному через посередників. Хто має досвід в цьому: як зробити максимально швидко і може хтось знає скільки це приблизно коштує. Можна відповідь в приват, дякую

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 18 май 2017, 07:34

УкраїнкаЯ писал(а):Можу теж написати про присягу 16 травня... Отже, я попала в другий захід (хоча записана була на 14.00- то третій). Погоджуюсь з усіма, хто радить приїжджати раніше на день-два: можна не тільки мову послухати і попрактикувати, а й відпочити перед присягою. Бо стояти там зранку на дворі і чекати- дуже важко, а доводиться стояти годинами..
Тепер на рахунок питань: при вході в зал питав охоронець- я не чула що питав інших, мене запитав чи знаю мову, як довго вчила і для чого мені ці знання...
Дальше домни викликали по 8-10 чоловік: питали стандартні питання, але складнішими словами і закручувати так, що можна було розгубитися. Я, на щастя, попала до чорної, запитала мене: чи знаю мову, скільки часу вчила, з ким вчила, чи заміжня, чи є діти (перепитала чому ще немає, я відповіла, що ще не прийшов час для дітей)), далі питала коли я робила фотографії, чи міняла щось в своїй зовнішності після того (робила минулого тижня, нічого не змінилось), де і ким працюю. Ну і все... Я готувалась добре, тому старалась відповідати розгорнутими відповідями, розповідаючи про роботу- пояснювала що саме означає професія, що входить в обов'язки, жартували на рахунок зовнішності, дітей і т.д., напевно тому вона більше нічого і не питала, відправила з паспортом на місце... Інших питали ті ж стандартні питання, тільки рижа закручувати трохи питання, ну і довго опитувала (поки інша чоловік 5 питала, рижа- одного), але вибору до кого іти- не було, тут уже як тобі повезе...
Дальше Чезарь слухав присягу, кількох чоловік ще опитував трохи, ті ж самі стандартні питання (зазвичай про роботу або сім'ю, одного попросив сказати дещо на румунській мові і ще одну дівчину розказати щось про Румунію), решта просто прочитали присягу, нікого на цьому етапі не виганяли, вручили сертифікати і попрощались...
В кабінеті, кажуть, питали по-різному, тут уже описувались ці питання. З кожного походу в кабінет (з 10-15 чоловік) один зазвичай повертався за сертифікатом в результаті.
Одним словом- я мала 10 уроків, решта вчила сама, але дуже готувалась, по 6-7 годин в день останні 3-4 тижня, то мені абсолютно все було зрозуміло і я вільно відповідала, розуміла про що говорили на початку і вкінці, на вулиці спілкувалась з румунами. Не варто їхати туди і надіятись на чудо, знаючи стандартні 150 питань, але і історичні пам'ятки, назви рослин, квітів і т.д. не знадобились... Краще знати більше ніж вимагається- це додає спокою, добре б поспілкуватися з носієм мови, бо коли вони говорять швидко розмовної мовою, то зовсім не те, що вчитель розжовує, ну і обов'язково перед тим відпочити, поїсти і сходити в туалет)))...

Відправлено через 2 хвилини 21 секунди:
Здала вчора присягу і тепер актуальне питання: скільки часу робляться СОР і СОБ, якщо по прискореному через посередників. Хто має досвід в цьому: як зробити максимально швидко і може хтось знає скільки це приблизно коштує. Можна відповідь в приват, дякую
Делайте через консульство. Это сейчас надежней. В Черновцах талон с точной датой получения дают, в Киеве нет, но я через месяц получила.

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 18 май 2017, 08:12

Зараз стоїть питання про те, де надійніше зробити СОР і СОБ... І звичайно, краще подавати самому через консульство і "спати спокійно". Зібрали документи, зареєструвались і без проблем пішли і подались...Нехай буде трішки довше по часу, але буде точно до 3 місяців... Або ж має бути надійний, дуже надійний і перевірений посередник...Хоча і в Румунії зараз важкі часи на подачу СОР і СОБ...Тут вже відписувались на форумі люди, які чекали 5-6 місяців на документи.

andi
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 15 май 2017, 20:50
Благодарил (а): 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение andi » 18 май 2017, 08:28

24.11.2016.подав Чернівецьким посередникам на СОР і СОБ До сих пір немає.
Ответить