BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Kobalt8875
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 17 май 2017, 22:42
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kobalt8875 » 18 май 2017, 15:43

minte писал(а):
vityok писал(а): Поздоровляю вас ви велика умнічка що пройшли через це все до кінця )) Підпишуть під більшістю пунктів які ви написали.
І так вибіркова предвзятість грає роль , в моєму заході забирали паспорт якщо людина мовчала(або говорила бред) 2 питання після першого ще був шанс питали ще щось. Але були випадки (пізніше на вулиці розказав один носій мови) коли просто хотіли завалити по особистому - так його носія мови запитали ,"Вас питати питання чи ви знаєте мову і опитування не потрібно?" на що він відповів що опитувати не потрібно (як потім виявилось доамна з каре сприйняла як зухвалість). І тут же першим питанням з двох частин він позбувся паспорта. Питання звучало як погода на дворі так і погода всередені . На погоді всередені він розгубився і питав додатково уточнити але вона мовчала . і тоді доамна з каре "победоносно" розцвіла в посмішці і сказала а я вам говорила що ви мови не знаєте. Ви мені повинні були чітко сказати точну температару в кімнаті. Тобто якщо хтось їм не сподобався і вони когось хочуть завалити то завалять і папу римського)) Ну так же і витягнути що і старались робити у кабінеті(Тіну чи Цезар).
Сор і соб робіть напевно через консульство ,майже безплатно (тільки переведете потрібні доки + онлайн запис або самі або через кого і до 3 місяців строк)
...
П.С . В мене тут додатково питання про СОР для спеців або хто особисто з цим зтовхувався. В моєму імені англійською чи румунською Віктор -третя літера С також у сертифікаті але мені важливо щоб там було К (то латиницею з давніх пір мені це потрібно особистих причин) .
Тобто хто знає що потрібно додатково зробити щоб в СОР змінити одну букву (з С на К) щоб відрізнялось від сертифікату громадянства ? Потрібно може додаткову якусь форму заповнити чи ще щось? Відгукніться хто в курсі .

У СОР повинно бути ідентично як у сертифікаті.

Дуже дякую! Сьогодні вже минуло два дні з моменту присяги, а я відчуваю себе все більш щасливою)))
Дякую за пораду!

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 18 май 2017, 16:56

vityok писал(а):
minte писал(а):У СОР повинно бути ідентично як у сертифікаті.
Тобто треба міняти сертифікат? По іншому ніяк? Що цікаво що в черере і рум візі яку мені видавали була потрібна літера К.
Це все через консульство робити можна чи через адвоката і Бухарест?
Вам только менять сертификат. И то насколько я поняла в Румынии типа как в России законы, имена строго как в нотариальных книгах. Вам надо было сразу на присяге просить перепечатать, на моей они всем говорили проверить сертификат и кого не устраивает подойти к ним. Но вообще, скорее всего вы зря волнуетесь. Есть международные нормы где допускается расхождение в документах до трёх букв. У моего супруга права с одним именем, загран с другим и проблем за границей не было.

УкраїнкаЯ
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 10 май 2017, 16:16
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение УкраїнкаЯ » 18 май 2017, 18:32

Olexii писал(а):
УкраїнкаЯ писал(а):Можу теж написати про присягу 16 травня... Отже, я попала в другий захід (хоча записана була на 14.00- то третій). Погоджуюсь з усіма, хто радить приїжджати раніше на день-два: можна не тільки мову послухати і попрактикувати, а й відпочити перед присягою. Бо стояти там зранку на дворі і чекати- дуже важко, а доводиться стояти годинами..
Тепер на рахунок питань: при вході в зал питав охоронець- я не чула що питав інших, мене запитав чи знаю мову, як довго вчила і для чого мені ці знання...
Дальше домни викликали по 8-10 чоловік: питали стандартні питання, але складнішими словами і закручувати так, що можна було розгубитися. Я, на щастя, попала до чорної, запитала мене: чи знаю мову, скільки часу вчила, з ким вчила, чи заміжня, чи є діти (перепитала чому ще немає, я відповіла, що ще не прийшов час для дітей)), далі питала коли я робила фотографії, чи міняла щось в своїй зовнішності після того (робила минулого тижня, нічого не змінилось), де і ким працюю. Ну і все... Я готувалась добре, тому старалась відповідати розгорнутими відповідями, розповідаючи про роботу- пояснювала що саме означає професія, що входить в обов'язки, жартували на рахунок зовнішності, дітей і т.д., напевно тому вона більше нічого і не питала, відправила з паспортом на місце... Інших питали ті ж стандартні питання, тільки рижа закручувати трохи питання, ну і довго опитувала (поки інша чоловік 5 питала, рижа- одного), але вибору до кого іти- не було, тут уже як тобі повезе...
Дальше Чезарь слухав присягу, кількох чоловік ще опитував трохи, ті ж самі стандартні питання (зазвичай про роботу або сім'ю, одного попросив сказати дещо на румунській мові і ще одну дівчину розказати щось про Румунію), решта просто прочитали присягу, нікого на цьому етапі не виганяли, вручили сертифікати і попрощались...
В кабінеті, кажуть, питали по-різному, тут уже описувались ці питання. З кожного походу в кабінет (з 10-15 чоловік) один зазвичай повертався за сертифікатом в результаті.
Одним словом- я мала 10 уроків, решта вчила сама, але дуже готувалась, по 6-7 годин в день останні 3-4 тижня, то мені абсолютно все було зрозуміло і я вільно відповідала, розуміла про що говорили на початку і вкінці, на вулиці спілкувалась з румунами. Не варто їхати туди і надіятись на чудо, знаючи стандартні 150 питань, але і історичні пам'ятки, назви рослин, квітів і т.д. не знадобились... Краще знати більше ніж вимагається- це додає спокою, добре б поспілкуватися з носієм мови, бо коли вони говорять швидко розмовної мовою, то зовсім не те, що вчитель розжовує, ну і обов'язково перед тим відпочити, поїсти і сходити в туалет)))...

Відправлено через 2 хвилини 21 секунди:
Здала вчора присягу і тепер актуальне питання: скільки часу робляться СОР і СОБ, якщо по прискореному через посередників. Хто має досвід в цьому: як зробити максимально швидко і може хтось знає скільки це приблизно коштує. Можна відповідь в приват, дякую
Спасибо за подробный рассказ. А сколько времени в общем вы учили язык ?

Відправлено через 36 секунди:
УкраїнкаЯ писал(а):Можу теж написати про присягу 16 травня... Отже, я попала в другий захід (хоча записана була на 14.00- то третій). Погоджуюсь з усіма, хто радить приїжджати раніше на день-два: можна не тільки мову послухати і попрактикувати, а й відпочити перед присягою. Бо стояти там зранку на дворі і чекати- дуже важко, а доводиться стояти годинами..
Тепер на рахунок питань: при вході в зал питав охоронець- я не чула що питав інших, мене запитав чи знаю мову, як довго вчила і для чого мені ці знання...
Дальше домни викликали по 8-10 чоловік: питали стандартні питання, але складнішими словами і закручувати так, що можна було розгубитися. Я, на щастя, попала до чорної, запитала мене: чи знаю мову, скільки часу вчила, з ким вчила, чи заміжня, чи є діти (перепитала чому ще немає, я відповіла, що ще не прийшов час для дітей)), далі питала коли я робила фотографії, чи міняла щось в своїй зовнішності після того (робила минулого тижня, нічого не змінилось), де і ким працюю. Ну і все... Я готувалась добре, тому старалась відповідати розгорнутими відповідями, розповідаючи про роботу- пояснювала що саме означає професія, що входить в обов'язки, жартували на рахунок зовнішності, дітей і т.д., напевно тому вона більше нічого і не питала, відправила з паспортом на місце... Інших питали ті ж стандартні питання, тільки рижа закручувати трохи питання, ну і довго опитувала (поки інша чоловік 5 питала, рижа- одного), але вибору до кого іти- не було, тут уже як тобі повезе...
Дальше Чезарь слухав присягу, кількох чоловік ще опитував трохи, ті ж самі стандартні питання (зазвичай про роботу або сім'ю, одного попросив сказати дещо на румунській мові і ще одну дівчину розказати щось про Румунію), решта просто прочитали присягу, нікого на цьому етапі не виганяли, вручили сертифікати і попрощались...
В кабінеті, кажуть, питали по-різному, тут уже описувались ці питання. З кожного походу в кабінет (з 10-15 чоловік) один зазвичай повертався за сертифікатом в результаті.
Одним словом- я мала 10 уроків, решта вчила сама, але дуже готувалась, по 6-7 годин в день останні 3-4 тижня, то мені абсолютно все було зрозуміло і я вільно відповідала, розуміла про що говорили на початку і вкінці, на вулиці спілкувалась з румунами. Не варто їхати туди і надіятись на чудо, знаючи стандартні 150 питань, але і історичні пам'ятки, назви рослин, квітів і т.д. не знадобились... Краще знати більше ніж вимагається- це додає спокою, добре б поспілкуватися з носієм мови, бо коли вони говорять швидко розмовної мовою, то зовсім не те, що вчитель розжовує, ну і обов'язково перед тим відпочити, поїсти і сходити в туалет)))...

Відправлено через 2 хвилини 21 секунди:
Здала вчора присягу і тепер актуальне питання: скільки часу робляться СОР і СОБ, якщо по прискореному через посередників. Хто має досвід в цьому: як зробити максимально швидко і може хтось знає скільки це приблизно коштує. Можна відповідь в приват, дякую
Спасибо за подробный рассказ. А сколько времени в общем вы учили язык ?

Відправлено через 10 хвилини 13 секунди:
Kobalt8875 писал(а):Добрый день! Добавлю немного про присягу от 16.05.17. Постараюсь кратко: от рождения ни слова на румынском языке не слышала, дед переехал в Киев, а тут румынский не очень в ходу, учила 10 месяцев у преподавателя (носителя языка) с характером Фюрера)))) она мне спуску не давала)), присягу сдала, но это был адский адище!
Перейду сразу рекомендациям:
1. На таран идти нет смысла. Или учите язык или платите, что бы там вообще не появляться. Говорят есть такие пути, не ходила.
2. 150 вопросов учите, но не рассчитывайте на них. Пример: меня спросили не сколько у Вас детей, а скольких детей Вы воспитываете? Не знаешь глагол воспитывать - едешь домой.
3. Готовьте свои ответы на все вопросы. Не врите! Лично общалась с девушкой, которой кто-то насоветовал говорить что она домохозяйка! А на самом деле - руководит банком! Зачем здравый смысл ставить на колени, не ясно.
4. Не отвечайте заготовками, заготовками, которыми отвечали сто присяг до вас. Меня спросили: что будешь делать, если на дороге будет останавливать полиция? На это предлагался чей-то гениальный ответ -покажу паспорт. Я не повелась и ответила, что я остановлюсь для начала. И все! Это и был правильный ответ.
5. Приезжайте накануне присяги. Не жалейте на себя и на свою будущую жизнь денег. Я поехала на автобусе (ЭТО БЫЛА ТУПО МАРШРУТКА!) и чуть не умерла. Благо присяга была на 8.30. Отдохните, поешьте и приведите себя в порядок.
6. Оденьтесь удобно, но соответственно событию. Я поразилась внешнему виду подавляющего большинства претендентов на гражданство. Складывалось впечатление, что утром они котлеты дома крутили или из турпохода вернулись. Ну и между делом зашли присягу сдать.
7. Приходите максимально раньше к Министерству. Если письмо на 8.30, придите в 8.00. У меня так и было, в 8.10 я уже была в зале.
8. Если румынский знаете плохо, не разговаривайте между собой на русском или украинских языках. Охранники секут.
9. Рассадка имеет смысл, но повлиять на это мы никак не можем, так что и задерживаться не будем.
10. Пусть Вас не обманывает ласковый вид Черной Домны (есть еще Рыжая Домна), я их так назвала)))) Именно она меня срезала. Я ответила на 5! вопросов, простых и ясных, она говорит четко и понятно, это правда. Но ее перекосило от новости, что я из Киева. Тут она меня допросила, по чьей линии я румынка, когда и где родился дед. я ответила. Но потом она задала вопрос, который я не поняла совершенно. Попросила повторить, но паспорт уплыл и меня попросили сесть на место.
11. Пусть вас не пугает перспектива собеседования с Тину или с его ЗАМами. Парадос, но именно они вытягивали в этот раз! Им то как раз было интересно, что какая у меня профессия, сколько лет стажа, что заканчивала, какие иностранные языки знаю, кто муж, чем занимается, собираемся ли переезжать с ребенком в Румынию, в каком городе хотели бы жить. Все это ( их Киев ваще не напугал)))) плюс вопрос про полицию. Встали втроем один из них говорит - читай присягу. Я с перепугу к дверям, думала,что меня тоже в зал. Они, да, нет, тут читай. Я прямо у дверей и прочитала. По памяти и поверьте, все как нужно. Мне пожали руку, поздравили, я заревела и оказалась в канцелярии))) так меня охранник и вывел на улицу - сертификат в одной руке и салфетки в другой. Стакан где-то по дороге потеряла.
12. Учите язык. Слушайте румынское радио, очень удобно и помогает научиться разбирать устную речь. Ни чего не бойтесь и не теряйте присутствие духа!
Все получиться!

Теперь хочу спросить, как выглядит жизнь после присяги! СОР, СОБ и паспорт, права. Кто может подсказать, как это сделать в Киеве? Буду очень признательна! Или посоветуете порядочных людей, которые могут помочь поскорее пройти этот бумажный путь. Спасибо заранее)))
Мои поздравления. Контактами преподавателя не поделитесь?
Olexii писал(а):
УкраїнкаЯ писал(а):Можу теж написати про присягу 16 травня... Отже, я попала в другий захід (хоча записана була на 14.00- то третій). Погоджуюсь з усіма, хто радить приїжджати раніше на день-два: можна не тільки мову послухати і попрактикувати, а й відпочити перед присягою. Бо стояти там зранку на дворі і чекати- дуже важко, а доводиться стояти годинами..
Тепер на рахунок питань: при вході в зал питав охоронець- я не чула що питав інших, мене запитав чи знаю мову, як довго вчила і для чого мені ці знання...
Дальше домни викликали по 8-10 чоловік: питали стандартні питання, але складнішими словами і закручувати так, що можна було розгубитися. Я, на щастя, попала до чорної, запитала мене: чи знаю мову, скільки часу вчила, з ким вчила, чи заміжня, чи є діти (перепитала чому ще немає, я відповіла, що ще не прийшов час для дітей)), далі питала коли я робила фотографії, чи міняла щось в своїй зовнішності після того (робила минулого тижня, нічого не змінилось), де і ким працюю. Ну і все... Я готувалась добре, тому старалась відповідати розгорнутими відповідями, розповідаючи про роботу- пояснювала що саме означає професія, що входить в обов'язки, жартували на рахунок зовнішності, дітей і т.д., напевно тому вона більше нічого і не питала, відправила з паспортом на місце... Інших питали ті ж стандартні питання, тільки рижа закручувати трохи питання, ну і довго опитувала (поки інша чоловік 5 питала, рижа- одного), але вибору до кого іти- не було, тут уже як тобі повезе...
Дальше Чезарь слухав присягу, кількох чоловік ще опитував трохи, ті ж самі стандартні питання (зазвичай про роботу або сім'ю, одного попросив сказати дещо на румунській мові і ще одну дівчину розказати щось про Румунію), решта просто прочитали присягу, нікого на цьому етапі не виганяли, вручили сертифікати і попрощались...
В кабінеті, кажуть, питали по-різному, тут уже описувались ці питання. З кожного походу в кабінет (з 10-15 чоловік) один зазвичай повертався за сертифікатом в результаті.
Одним словом- я мала 10 уроків, решта вчила сама, але дуже готувалась, по 6-7 годин в день останні 3-4 тижня, то мені абсолютно все було зрозуміло і я вільно відповідала, розуміла про що говорили на початку і вкінці, на вулиці спілкувалась з румунами. Не варто їхати туди і надіятись на чудо, знаючи стандартні 150 питань, але і історичні пам'ятки, назви рослин, квітів і т.д. не знадобились... Краще знати більше ніж вимагається- це додає спокою, добре б поспілкуватися з носієм мови, бо коли вони говорять швидко розмовної мовою, то зовсім не те, що вчитель розжовує, ну і обов'язково перед тим відпочити, поїсти і сходити в туалет)))...

Відправлено через 2 хвилини 21 секунди:
Здала вчора присягу і тепер актуальне питання: скільки часу робляться СОР і СОБ, якщо по прискореному через посередників. Хто має досвід в цьому: як зробити максимально швидко і може хтось знає скільки це приблизно коштує. Можна відповідь в приват, дякую
Спасибо за подробный рассказ. А сколько времени в общем вы учили язык ?

Відправлено через 36 секунди:
УкраїнкаЯ писал(а):Можу теж написати про присягу 16 травня... Отже, я попала в другий захід (хоча записана була на 14.00- то третій). Погоджуюсь з усіма, хто радить приїжджати раніше на день-два: можна не тільки мову послухати і попрактикувати, а й відпочити перед присягою. Бо стояти там зранку на дворі і чекати- дуже важко, а доводиться стояти годинами..
Тепер на рахунок питань: при вході в зал питав охоронець- я не чула що питав інших, мене запитав чи знаю мову, як довго вчила і для чого мені ці знання...
Дальше домни викликали по 8-10 чоловік: питали стандартні питання, але складнішими словами і закручувати так, що можна було розгубитися. Я, на щастя, попала до чорної, запитала мене: чи знаю мову, скільки часу вчила, з ким вчила, чи заміжня, чи є діти (перепитала чому ще немає, я відповіла, що ще не прийшов час для дітей)), далі питала коли я робила фотографії, чи міняла щось в своїй зовнішності після того (робила минулого тижня, нічого не змінилось), де і ким працюю. Ну і все... Я готувалась добре, тому старалась відповідати розгорнутими відповідями, розповідаючи про роботу- пояснювала що саме означає професія, що входить в обов'язки, жартували на рахунок зовнішності, дітей і т.д., напевно тому вона більше нічого і не питала, відправила з паспортом на місце... Інших питали ті ж стандартні питання, тільки рижа закручувати трохи питання, ну і довго опитувала (поки інша чоловік 5 питала, рижа- одного), але вибору до кого іти- не було, тут уже як тобі повезе...
Дальше Чезарь слухав присягу, кількох чоловік ще опитував трохи, ті ж самі стандартні питання (зазвичай про роботу або сім'ю, одного попросив сказати дещо на румунській мові і ще одну дівчину розказати щось про Румунію), решта просто прочитали присягу, нікого на цьому етапі не виганяли, вручили сертифікати і попрощались...
В кабінеті, кажуть, питали по-різному, тут уже описувались ці питання. З кожного походу в кабінет (з 10-15 чоловік) один зазвичай повертався за сертифікатом в результаті.
Одним словом- я мала 10 уроків, решта вчила сама, але дуже готувалась, по 6-7 годин в день останні 3-4 тижня, то мені абсолютно все було зрозуміло і я вільно відповідала, розуміла про що говорили на початку і вкінці, на вулиці спілкувалась з румунами. Не варто їхати туди і надіятись на чудо, знаючи стандартні 150 питань, але і історичні пам'ятки, назви рослин, квітів і т.д. не знадобились... Краще знати більше ніж вимагається- це додає спокою, добре б поспілкуватися з носієм мови, бо коли вони говорять швидко розмовної мовою, то зовсім не те, що вчитель розжовує, ну і обов'язково перед тим відпочити, поїсти і сходити в туалет)))...

Відправлено через 2 хвилини 21 секунди:
Здала вчора присягу і тепер актуальне питання: скільки часу робляться СОР і СОБ, якщо по прискореному через посередників. Хто має досвід в цьому: як зробити максимально швидко і може хтось знає скільки це приблизно коштує. Можна відповідь в приват, дякую
Спасибо за подробный рассказ. А сколько времени в общем вы учили язык ?

Значить так: тих 150 питань вивчила днів за 4, початку 3 години в день і вони в мене від зубів відскакували. Дальше поспілкувалась з вчителем, дізналась, що цього мало, і решта все вчила десь днів 10-11 (три тижні перед присягою взялась, мінус вихідні і мінус ще парочку днів, коли дозволила собі розслабитись) початку 6-7 годин на день, абсолютно ні на що не відволікаючись, і ще по годині додатково між тим мала 9 занять з репетитором (кожен з цих днів по годині вечором підсумовували вивчене самостійно). Тобто реально я до останнього відтягували, а потім піднапряглась. Благо, що мови мені легко даються))

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 18 май 2017, 20:30

да Вы просто гений за месяц выучить 150 вопросов, вот у меня за 2 месяца в голове уляглось только 40 вопросов, да еше правильно слова с правильным ударением выговаривать -вот задача для меня, ну уменя есть время да сентября, надеюсь осилить 150 вопросов и ответов и правильно произнести, а за вас рад , дальнейших успехов,

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 18 май 2017, 20:31

сергей 48 писал(а):да Вы просто гений за месяц выучить 150 вопросов, вот у меня за 2 месяца в голове уляглось только 40 вопросов, да еше правильно слова с правильным ударением выговаривать -вот задача для меня, ну уменя есть время да сентября, надеюсь осилить 150 вопросов и ответов и правильно произнести, а за вас рад , дальнейших успехов,
Согласна- исключительные способности)) Но и повезло, что отделалась классическими вопросами.

Oksana46009
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 18 май 2017, 20:31
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oksana46009 » 18 май 2017, 20:50

Доброго дня. Можливо хтось знає чи є зараз затримки в Бухаресті з видачею СОРів? Посередник каже що документи готові ще 26.04. просто немає бланків.
Последний раз редактировалось Oksana46009 19 май 2017, 07:11, всего редактировалось 1 раз.

Мікуся
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 05 окт 2016, 23:01
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Мікуся » 18 май 2017, 21:52

Ліля писал(а):Зараз стоїть питання про те, де надійніше зробити СОР і СОБ... І звичайно, краще подавати самому через консульство і "спати спокійно". Зібрали документи, зареєструвались і без проблем пішли і подались...Нехай буде трішки довше по часу, але буде точно до 3 місяців... Або ж має бути надійний, дуже надійний і перевірений посередник...Хоча і в Румунії зараз важкі часи на подачу СОР і СОБ...Тут вже відписувались на форумі люди, які чекали 5-6 місяців на документи.
Щоб подаватися самому треба добре знати роминську?

Vladimir_Bond
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 23 апр 2017, 16:50
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vladimir_Bond » 18 май 2017, 22:31

Мікуся писал(а):
Ліля писал(а):Зараз стоїть питання про те, де надійніше зробити СОР і СОБ... І звичайно, краще подавати самому через консульство і "спати спокійно". Зібрали документи, зареєструвались і без проблем пішли і подались...Нехай буде трішки довше по часу, але буде точно до 3 місяців... Або ж має бути надійний, дуже надійний і перевірений посередник...Хоча і в Румунії зараз важкі часи на подачу СОР і СОБ...Тут вже відписувались на форумі люди, які чекали 5-6 місяців на документи.
Щоб подаватися самому треба добре знати роминську?
Сегодня подавал на СОР в Киеве. Да, румынский нужно понимать и уметь просто изъясниться. Слышал как сотрудники переговаривались межу собой, что если, мол, пришел гражданин, то: vorbim românește. Но с теми, кто за визами пришли они шпарят по-русски. Вцелом не сложно. Если на присяге все было понятно, то и в консульстве договоритесь. *beer*
Последний раз редактировалось Vladimir_Bond 18 май 2017, 23:00, всего редактировалось 1 раз.

natusic00
Зацікавлений
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 15 янв 2016, 00:37
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение natusic00 » 18 май 2017, 22:47

На странице фейсбук Тину выложил анонс передачи про присягу, но там ничего об опросах, всё чинно и торжественно, только присяга и поздравления. Читают ее конечно, далеко не все идеально. Зато можно на интерьер помещения посмотреть.

sanduka
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 10 янв 2017, 16:28
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sanduka » 18 май 2017, 22:52

Хто може порадити, після отримання СОБ і СОР, чи можливо зробити закордонний паспорт, чи потрібно спочатку бюлетень робити?
Ответить