BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 19 май 2017, 16:27

сергей 48 писал(а):привет всем, называеться дальше в лес больше дров, , кому как ,а когда я решился на это дело то в фирме через которую подавал док, говорили и заверяли что выйдеш в приказ и на следуюший день получиш паспорт и едь куда захочиш и работай хоть в британии хоть в швейцарии, а в реальности все так сказать чуть чуть нетак,лично мне сказали смотреть фамилию в орденах - а я с украины -это потом я понял что ее там и быть не может, потом выяснилось что нухно ехать и записываться на присягу ,потом сама присяга где могут завалить и плакали и деньги и время, потом сор и соб которые делают тоже по пол года, потом сам паспорт и наверное еше всякие трудности и сюрпризы, когда я в Киеве записывался на присягу то были люди с 12года все бегают по инстанциям и решают проблемы, мне просто интересно есть првадивая история кто и куда поехал работать и как его приняли с рум паспортом если вообше приняли на роботу,
http://--реклама--/showthread.php?t=2582618- ось тут почитайте

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 19 май 2017, 16:36

сергей 48 писал(а):привет всем, называеться дальше в лес больше дров, , кому как ,а когда я решился на это дело то в фирме через которую подавал док, говорили и заверяли что выйдеш в приказ и на следуюший день получиш паспорт и едь куда захочиш и работай хоть в британии хоть в швейцарии, а в реальности все так сказать чуть чуть нетак,лично мне сказали смотреть фамилию в орденах - а я с украины -это потом я понял что ее там и быть не может, потом выяснилось что нухно ехать и записываться на присягу ,потом сама присяга где могут завалить и плакали и деньги и время, потом сор и соб которые делают тоже по пол года, потом сам паспорт и наверное еше всякие трудности и сюрпризы, когда я в Киеве записывался на присягу то были люди с 12года все бегают по инстанциям и решают проблемы, мне просто интересно есть првадивая история кто и куда поехал работать и как его приняли с рум паспортом если вообше приняли на роботу,
Не все так трагічно, як ви це описали. На все потрібний час та зусилля. Абсолютно всі чекають, бігають, записуються та здають.Як показують відгуки завалюють переважно тих, хто їде і по дорозі в автобусі вчить. Або в Тіну під кабінетом з листочком в 20 питань чекають. Розказували про таке люди, які цього тижня здавали. Після кожної присяги можна почитати аналогічне.
Щодо правдивих історій. 5 з моїх знайомих вже в Німеччині з рум. паспортом. Живуть, працюють, все нормально. А чого мають не прийняти на роботу, не зрозуміла вашого запитання. Більш конкретніше можете почитати на одеському форумі, там є ціла гілка "В ЕС з румунським паспортом". Там люди які вже виїхали діляться досвідом, а ті які планують можуть попитати або просто почитати.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 19 май 2017, 18:03

Iren1989 писал(а):
сергей 48 писал(а):привет всем, называеться дальше в лес больше дров, , кому как ,а когда я решился на это дело то в фирме через которую подавал док, говорили и заверяли что выйдеш в приказ и на следуюший день получиш паспорт и едь куда захочиш и работай хоть в британии хоть в швейцарии, а в реальности все так сказать чуть чуть нетак,лично мне сказали смотреть фамилию в орденах - а я с украины -это потом я понял что ее там и быть не может, потом выяснилось что нухно ехать и записываться на присягу ,потом сама присяга где могут завалить и плакали и деньги и время, потом сор и соб которые делают тоже по пол года, потом сам паспорт и наверное еше всякие трудности и сюрпризы, когда я в Киеве записывался на присягу то были люди с 12года все бегают по инстанциям и решают проблемы, мне просто интересно есть првадивая история кто и куда поехал работать и как его приняли с рум паспортом если вообше приняли на роботу,
Не все так трагічно, як ви це описали. На все потрібний час та зусилля. Абсолютно всі чекають, бігають, записуються та здають.Як показують відгуки завалюють переважно тих, хто їде і по дорозі в автобусі вчить. Або в Тіну під кабінетом з листочком в 20 питань чекають. Розказували про таке люди, які цього тижня здавали. Після кожної присяги можна почитати аналогічне.
Щодо правдивих історій. 5 з моїх знайомих вже в Німеччині з рум. паспортом. Живуть, працюють, все нормально. А чого мають не прийняти на роботу, не зрозуміла вашого запитання. Більш конкретніше можете почитати на одеському форумі, там є ціла гілка "В ЕС з румунським паспортом". Там люди які вже виїхали діляться досвідом, а ті які планують можуть попитати або просто почитати.
Прекрасный ответ! Сергей если не начнет сам добывать информацию- его еще долго будут обманывать. А то хочет все на блюдечке с голубой каемочкой)) Сергей без обид, и примут ли на работу- это вы загнули))) Принимают за качества и умения- румынский паспорт помогает только получить работу адекватную вашим умениям, а не просто на стройку или попы мыть. А если вы думаете, что просто за румынский паспорт дают работу- то вы конечно очень ошибаетесь. Еще раз не обижайтесь.

Tesha
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 20 сен 2016, 12:53
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Tesha » 19 май 2017, 18:58

Привіт всім. На форумі я вже давно і кожен відгук про присягу чекала з нетерпінням. 3 ночі до присяги не могла нормально ні спати, ні істи! Місяць до присяги взяла відпустку, щоб щоденно займатися вивченням мови! Присягу здала 16.05. Так просто, що навіть якось обідно))) я не знаю чому люди лишають такі страшні коменти, нікого там не валять, ті хто вчать 100% здають, і прихід Тіну нічого не поміняв, хто пройшов домн, всі получили сертифікати! Заступник Тіну в кінці 5 чол на вибір задав елементарні питання: де працюєш, скільки років, скільки тобі буде через 5 років.... ніякі історичні дати, і нічого нового не було! Дуже багато людей, які реально ніфіга не могли відповісти ні охоронцям скільки часу знаєш мову, ні домнам на прості питання виходили з кабінету від призидента з сертифікатами! Не розумію як так!!!! В принципі, не знаю що ще додати!!! Удачі всім хто буде наступним )))

Відправлено через 4 хвилини 16 секунди:
Ще згадала, Цезар просив одного чоловіка сказати своє враження від Румунію, пару слів. І у відповідь:"столиця-Бухарест, прапор, гімн і все як книжка пише")))одним словом аж смішно)

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 19 май 2017, 19:45

Tesha писал(а):Привіт всім. На форумі я вже давно і кожен відгук про присягу чекала з нетерпінням. 3 ночі до присяги не могла нормально ні спати, ні істи! Місяць до присяги взяла відпустку, щоб щоденно займатися вивченням мови! Присягу здала 16.05. Так просто, що навіть якось обідно))) я не знаю чому люди лишають такі страшні коменти, нікого там не валять, ті хто вчать 100% здають, і прихід Тіну нічого не поміняв, хто пройшов домн, всі получили сертифікати! Заступник Тіну в кінці 5 чол на вибір задав елементарні питання: де працюєш, скільки років, скільки тобі буде через 5 років.... ніякі історичні дати, і нічого нового не було! Дуже багато людей, які реально ніфіга не могли відповісти ні охоронцям скільки часу знаєш мову, ні домнам на прості питання виходили з кабінету від призидента з сертифікатами! Не розумію як так!!!! В принципі, не знаю що ще додати!!! Удачі всім хто буде наступним )))

Відправлено через 4 хвилини 16 секунди:
Ще згадала, Цезар просив одного чоловіка сказати своє враження від Румунію, пару слів. І у відповідь:"столиця-Бухарест, прапор, гімн і все як книжка пише")))одним словом аж смішно)
А потім ті люди будуть лякати інших як їх "валили"!! Щиро дякую за відгук. І вітаю Вас, звісно!)))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 19 май 2017, 19:49

Iren1989 писал(а):
jakovloz44@gmail.com писал(а):jakovloz44@gmail.com
Добрый день.Сдал присягу,получил сертефикат,подскажите что делать дальше?и сколько будет стоить?Еще начитался везде и все таки не пойму что такое СОБ и СОР и что такое Бюлетин? Получается паспорт после присяги быстро не получишь? Спасибо.)
Свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, бюлетін - внутрішній паспорт.
Спочатку подається на свідоцтво про народження (у кого необхідність то й про шлюб), а вже потім подається на бюлетін або закордонний. Хто робить внутрішній, хтось ні. То вже як вирішите.
Сам паспорт недовго робиться, вироблення свідоцтв займають найбільше часу по суті.

В консульстві безплатно роблять. А в посередників напряму питайте ціни.
Ось я трохи доповню це та підкину не провіренної до кінця інформації.
СОР та СОБ можна робити в консульствах по місцю (Київ ,Одесса Чернівці , Солотвино) обійдуться в гроші тільки переводи необхідних документів та можливо хто сам ел. форму подачі не хоче заповняти то ця послуга через посередника теж. Брати на Бухарест соб чи сор уже самі посередники відказуються навіть(радять консульство) , бо їх лімітують квотою на прийом таких сор.
Потім кому потрібно бюлетін (що саме смішне це на данний момент найдорожчий документ 150 -200евро +) бо потребує прописки а це гроші якомусь квартировласнику та посереднику + за сам документ.
Паралельно (або кому не потрібно бюлетін) робиться закордонний паспорт , терміновий або довгостроковий(1рік і 5 років) - як я зрозумів можливо його зробити знов же в консульстві своєму за 65 дол . Ну і + всі інші папері які ви потребуєте ще сор для дітей . права на машину і так далі.
Так ось не провірена інфо , мені 16 числа 2 чоловік (шофер одного бусіка та його пасажир) говорили що вже зараз тільки вийшли нові взірці бюлетіна та зак. паспорта з терміном дії 20 років натомість 10 у бюлетіна , і 12 років замість 5 у зак.паспорту. Якщо це так то це хороша новина.
Питав по цьому поводу одного посередника з фірми ,вона щось не дуже впевнено це але підтвердила ,лише сказала що наприклад 20 річний бюлетін будуть давати старшим людям переважно бо в них зовнішність на фото не міняється сильно (як на мене брєд якийсь) а молодим будуть давати 10 річні і далі.
Хтось ще щось чув по цьому поводу?

Іван Добродій
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 19 май 2017, 19:54
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Іван Добродій » 19 май 2017, 20:02

Всім доброго дня .Хто знає на які дати записують на присягу в Чернівцях?

fără nume
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 19 май 2017, 20:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение fără nume » 19 май 2017, 20:27

Доброго дня! Підскажіть, коли я подавав документи в Сучаві, то моє ім"я записали Vladimir, а по факту Volodymyr (в закордонному паспорті), це на щось може впливати, чи на це не потрібно звертати уваги? Дякую!!!

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 19 май 2017, 20:46

привет, лично у меня я тоже подавал в сучаве в16г на талончике тоже написали не так как в паспорте, как мне потом сказали там главное номер по которому вы будете смотреть выход приказа, и когда записывался на присягу в киеве тоже написала имя со слов и не так как в паспорте,но тоже сказали не чего страшного там главное число и дата и номер паспорта, а вот в сиртефикате должно все сходиться как в паспорте, ну для этого нужно сдать присягу , у меня этот процес в переди,

fără nume
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 19 май 2017, 20:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение fără nume » 19 май 2017, 21:06

тобто при заповненні сертифікату в Бухаресті має співпадати з закордонним паспортом ім"я і фамілія на 100%. а якщо не буде співпадати, чим грозить?
Ответить