BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 21 май 2017, 10:06

Всiм доброго дня, э в нашому форумi наш колега 2good4u. Чи э хтось, хто вже придбав у нього його "500 питань". В приватне повiдомлення 4 днi не вiдповiдаэ i на форум давненько не заходив. Можливо э у когось його телефон, пришлiть будь-ласка менi приватним повiдомленням. Хочу ще по цим питання пройтись, придбати. Дякую.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 21 май 2017, 10:12

Armstrong писал(а):Всiм доброго дня, э в нашому форумi наш колега 2good4u. Чи э хтось, хто вже придбав у нього його "500 питань". В приватне повiдомлення 4 днi не вiдповiдаэ i на форум давненько не заходив. Можливо э у когось його телефон, пришлiть будь-ласка менi приватним повiдомленням. Хочу ще по цим питання пройтись, придбати. Дякую.
Я ще давно придбала, гарна та детальна збірка питань. Телефону немаю, але можу дати його емейл. Вечером скину Вам в приват
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 21 май 2017, 10:59

Iren1989 писал(а):
Armstrong писал(а):Всiм доброго дня, э в нашому форумi наш колега 2good4u. Чи э хтось, хто вже придбав у нього його "500 питань". В приватне повiдомлення 4 днi не вiдповiдаэ i на форум давненько не заходив. Можливо э у когось його телефон, пришлiть будь-ласка менi приватним повiдомленням. Хочу ще по цим питання пройтись, придбати. Дякую.
Я ще давно придбала, гарна та детальна збірка питань. Телефону немаю, але можу дати його емейл. Вечером скину Вам в приват
Добре. Дякую. Буду чекати.

Serjmi
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 16 ноя 2015, 16:43
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Serjmi » 21 май 2017, 14:13

Tesha писал(а):Привіт всім. На форумі я вже давно і кожен відгук про присягу чекала з нетерпінням. 3 ночі до присяги не могла нормально ні спати, ні істи! Місяць до присяги взяла відпустку, щоб щоденно займатися вивченням мови! Присягу здала 16.05. Так просто, що навіть якось обідно))) я не знаю чому люди лишають такі страшні коменти, нікого там не валять, ті хто вчать 100% здають, і прихід Тіну нічого не поміняв, хто пройшов домн, всі получили сертифікати! Заступник Тіну в кінці 5 чол на вибір задав елементарні питання: де працюєш, скільки років, скільки тобі буде через 5 років.... ніякі історичні дати, і нічого нового не було! Дуже багато людей, які реально ніфіга не могли відповісти ні охоронцям скільки часу знаєш мову, ні домнам на прості питання виходили з кабінету від призидента з сертифікатами! Не розумію як так!!!! В принципі, не знаю що ще додати!!! Удачі всім хто буде наступним )))

Відправлено через 4 хвилини 16 секунди:
Ще згадала, Цезар просив одного чоловіка сказати своє враження від Румунію, пару слів. І у відповідь:"столиця-Бухарест, прапор, гімн і все як книжка пише")))одним словом аж смішно)
Felicităăăăăăăăăăăăări!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПРЕПОДАВАТЕЛЬ РУМЫНСКОГО ЯЗЫКА, НОСИТЕЛЬ.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 21 май 2017, 14:25

Юрист записав мене на присягу на грудень чи є можливість записатися на раніше через іншого юриста?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 21 май 2017, 14:36

sem1309 писал(а):Юрист записав мене на присягу на грудень чи є можливість записатися на раніше через іншого юриста?
А зараз чомусь такі дати через юристів пішли. Знайому теж записали на грудень через адвоката, причому дуже довго чекала на відповідь.
І тут теж пару днів відписувались люди, що їх теж на грудень позаписували. Колись навпаки, через них швидше було. Не факт, що інший адвокат Вас швидше зможе записати. Спитайте у ВОВИ - РО)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 21 май 2017, 18:14

да сладкое слово адвокат, в нашем понимании все сделает как нам хочеться и немедлено, а вот и нечего подобного и близко, я вот сам записался на присягу на сентябрь и записывают автоматически отсчитывают 6 месяцев, я про Киев, а вот моего товариша записал адвокат на декабрь и между прочим за 150дол, хотя и обешал на май месяц,ну что с ним спорить найдет 1000 ответов то квоты то очередь, а что ему он адвокат да и деньги свои получил, учи лимбу я для тебя еше лучше делаю, вот примерно такие ответы,

Лукреція
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 14 сен 2015, 12:17
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Лукреція » 21 май 2017, 21:15

Добрий вечір.я хочу подади на СОР і СоБ через консульство, але у мене укр СОБ в 2011 році. Чи можуть бути якісь проблеми.Чоловіка дома нема. Десь просто я находила що писали що має бути чоловік дома якщо соб з 2011 року. Якщо хтось може щось підсказати буду рада.

alekris
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 17 мар 2017, 23:26
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение alekris » 21 май 2017, 22:30

Громадянк@Ром писал(а):Добрый вечер,
Пишу повторно: возможно есть у кого-то информация как можно подать на свидетельство о рождении в Бухаресте тем,кто в разводе. В Черновцах не приняли,отправили в Бухарест,консул сказал что тем,кто в разводе - только там оформляют, в 1м секторе,Примария Старе Чивиле(Бухарест). Что надо иметь с собой и какая процедура. Откликнитесь пожалуйста кто имеет информацию.
у меня и развод и новый брак, делаю документы через посредников (через Бухарест) уже с декабря жду и пока ничего *balabol* все ссылаются на мои разводы/браки :-o

vitalikua
Зацікавлений
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 05 янв 2016, 21:08
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vitalikua » 21 май 2017, 23:59

Лукреція писал(а):Добрий вечір.я хочу подади на СОР і СоБ через консульство, але у мене укр СОБ в 2011 році. Чи можуть бути якісь проблеми.Чоловіка дома нема. Десь просто я находила що писали що має бути чоловік дома якщо соб з 2011 року. Якщо хтось може щось підсказати буду рада.
Ні без чоловіка ви не подасте. Інфа бетон! Мій СОБ і СОР були готові через консульство менше чим за півтора місяці! Просто вони не дзвонять.
Ответить