BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

screameon
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 22 май 2017, 15:50
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение screameon » 23 май 2017, 17:26

Iren1989 писал(а):
screameon писал(а):От мені просто цікаво, на кожній присязі відмов в отриманні паспорта приблизно 10-15%, це купа людей. Яка офіційна причина відмови? Невже до цих пір ніхто не звертався до суду? Адже законом не передбачена необхідність знання мови?
Почитайте про присяги. Причина - незнання мови. Завжди пишуть, що на присягах багато людей не орієнтуються в елементарщині. Деякі умудряються по дорозі в автобусі починати лишень вчити 20-30 питань. А як Ви хотіли? Кожна країна, яка себе поважає, вимагає своєї мови. І так добре, що програма для нас спрощена як по часу, так по мові. Тіну казав на ост. присягах - Емінеску цитувати не треба, елементарний рівень - потрібний.
Звертались. Не допомогло. Їх країна - їх закони.
Тіну може хотіти і говорити, що йому заманеться, а закон є закон, якщо норма не передбачена, як можна її вимагати. Я чомусь сумніваюсь, що офіційна причина відмови незнання мови. Скоріше там щось інше. А сприводу цих екзаменів які вони проводять, мені чомусь згадується універ в якому я навчався, знаєш розказуй, незнаєш, заплати і тебе запитають те що ти знаєш, а хитрих просто посилають. Корупція вона і в Африці корупція.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 23 май 2017, 17:41

screameon писал(а):
Iren1989 писал(а):
Почитайте про присяги. Причина - незнання мови. Завжди пишуть, що на присягах багато людей не орієнтуються в елементарщині. Деякі умудряються по дорозі в автобусі починати лишень вчити 20-30 питань. А як Ви хотіли? Кожна країна, яка себе поважає, вимагає своєї мови. І так добре, що програма для нас спрощена як по часу, так по мові. Тіну казав на ост. присягах - Емінеску цитувати не треба, елементарний рівень - потрібний.
Звертались. Не допомогло. Їх країна - їх закони.
Тіну може хотіти і говорити, що йому заманеться, а закон є закон, якщо норма не передбачена, як можна її вимагати. Я чомусь сумніваюсь, що офіційна причина відмови незнання мови. Скоріше там щось інше. А сприводу цих екзаменів які вони проводять, мені чомусь згадується універ в якому я навчався, знаєш розказуй, незнаєш, заплати і тебе запитають те що ти знаєш, а хитрих просто посилають. Корупція вона і в Африці корупція.
А я от не сумніваюсь. Тому що абсолютно всі з моїх знайомих здали. БЕЗПЛАТНО. Вони вчили. Також люди, історії яких на форумі читала, здали. Вони теж вчили. З часів повернення Тіну ще ніхто не написав - "Я вчив і не здав". Мені знайомі безпосередньо з присяги розказували як вони здавали і що там відбувалось. Так що форумним страшилкам давно перестала вірити. Ну а як людина вперше починає вчити в автобусі чи приходить до кабінета Тіну з листочком в 20 питань - ну то вибачайте. Вони не проводять там екзамени. Опитування в декілька питань. Екзамени та різні тести то вже для категорії інших громадян, які здобувають громадянство. А ми відновлюємо, тому і вимоги відносно легші.

Це нічого не змінить, форумний популізм. А от те, що хоче і говорить Тіну якраз і впроваджується в дію.
Як показово, що найбільше паніки на форумі та "борців за права та закони" - це якраз ті, що вчити просто не хочуть. Легше спихнути все на корупцію, упереджене ставлення і т.д
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

screameon
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 22 май 2017, 15:50
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение screameon » 23 май 2017, 18:25

Iren1989 писал(а):
screameon писал(а):
Тіну може хотіти і говорити, що йому заманеться, а закон є закон, якщо норма не передбачена, як можна її вимагати. Я чомусь сумніваюсь, що офіційна причина відмови незнання мови. Скоріше там щось інше. А сприводу цих екзаменів які вони проводять, мені чомусь згадується універ в якому я навчався, знаєш розказуй, незнаєш, заплати і тебе запитають те що ти знаєш, а хитрих просто посилають. Корупція вона і в Африці корупція.
А я от не сумніваюсь. Тому що абсолютно всі з моїх знайомих здали. БЕЗПЛАТНО. Вони вчили. Також люди, історії яких на форумі читала, здали. Вони теж вчили. З часів повернення Тіну ще ніхто не написав - "Я вчив рік і не здав". Мені знайомі безпосередньо з присяги розказували як вони здавали і що там відбувалось. Так що форумним страшилкам давно перестала вірити. Ну а як людина вперше починає вчити в автобусі чи приходить до кабінета Тіну з листочком в 20 питань - ну то вибачайте. Вони не проводять там екзамени. Опитування в декілька питань, причому неважкі! Екзамени та різні тести то вже для категорії інших громадян, які здобувають громадянство. А ми відновлюємо, тому і вимоги легші.

Це нічого не змінить, форумний популізм. А от те, що хоче і говорить Тіну якраз і впроваджується в дію.
Як показово, що найбільше паніки на форумі та "борців за права та закони" - це якраз ті, що вчити просто не хочуть. Легше спихнути все на корупцію, упереджене ставлення і т.д
Так вчити нехочеться, тому що часу немає, потрібно крутитись заробляти гроші на прожиття. Немає змоги сидіти годинами вивчати мову. А румунський паспорт ой як потрібен. От маю трохи вільного часу вчу слова далі почну якісь розмовні теми вивчати і т.д. Так знати мову потрібно, це факт...
Сприводу популізму, то я налаштований цілком рішуче на подання до суду у випадку відмови. Тому і запитую, можливо у когось вже є цей досвід.
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение maximus » 23 май 2017, 19:24

Хочу подать в консульстве на СОБ, брак в 2011 был. Можно без жены подать?
Жена гражданка другой страны, достаточно заверенных переводов ее паспортов или нужно принести оригиналы?

fără nume
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 19 май 2017, 20:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение fără nume » 23 май 2017, 19:34

Що поирібно мати на присягу з собою, крім закордонного паспорту, двох фото 3,5 на 4,5, і бумагу із консульства?

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 23 май 2017, 21:05

maximus писал(а):Хочу подать в консульстве на СОБ, брак в 2011 был. Можно без жены подать?
Жена гражданка другой страны, достаточно заверенных переводов ее паспортов или нужно принести оригиналы?
В консульстве г. Черновцы на СОБ без жены не подадите, если брак был после 15.10.2011... А также нужно документы жены... паспорта и свидетельство о рождении (переводы, заверенные нотариально, и оригиналы).

УкраїнкаЯ
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 10 май 2017, 16:16
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение УкраїнкаЯ » 23 май 2017, 21:15

Ліля писал(а):
maximus писал(а):Хочу подать в консульстве на СОБ, брак в 2011 был. Можно без жены подать?
Жена гражданка другой страны, достаточно заверенных переводов ее паспортов или нужно принести оригиналы?
В консульстве г. Черновцы на СОБ без жены не подадите, если брак был после 15.10.2011... А также нужно документы жены... паспорта и свидетельство о рождении (переводы, заверенные нотариально, и оригиналы).
А в Румунії можна без чоловіка?

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 23 май 2017, 21:25

УкраїнкаЯ писал(а):
Ліля писал(а): В консульстве г. Черновцы на СОБ без жены не подадите, если брак был после 15.10.2011... А также нужно документы жены... паспорта и свидетельство о рождении (переводы, заверенные нотариально, и оригиналы).
А в Румунії можна без чоловіка?

Думаю, що в Румунії можна без чоловіка...оскільки можна робити і по дорученню...через посередників...
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение maximus » 23 май 2017, 21:53

Ліля писал(а):
maximus писал(а):Хочу подать в консульстве на СОБ, брак в 2011 был. Можно без жены подать?
Жена гражданка другой страны, достаточно заверенных переводов ее паспортов или нужно принести оригиналы?
В консульстве г. Черновцы на СОБ без жены не подадите, если брак был после 15.10.2011... А также нужно документы жены... паспорта и свидетельство о рождении (переводы, заверенные нотариально, и оригиналы).
Оригиналов жены нет собой. Заверенных переводов недостаточно?
И ее нужны два паспорта, внутр и загран?
Аватара пользователя

Mark Spoon
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 19 май 2015, 13:20
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mark Spoon » 23 май 2017, 23:13

Был в консульстве в Черновцах, подавал документы на СОР. Румынский знаю плохо, но попасть во внутрь удалось. Заранее распечатал письмо, что пришло с econsulat ro, показал охраннику, что я пришел вовремя, зашел в коридор, охранник сказал подождать в зале. Ждал пол минуты где-то, открылись жалюзи в первом окошке с права, девушка назвала мою фамилию и имя, походу я у них уже в базе был, что должен прийти в конкретное время. И показала, чтобы я подошел к окошку с боку, где фотоаппараты стоят и места для фото. Дал документы, оригиналы она вернула чертификат де четацение, пашапорты и так далее, а ксерокопии и переводы заверенные у нотариуса оставила. Написал ей на бумажке свой телефон, постоял там минут 10, девушка дала мне бумажку с датой, мол кода прийти. Короче ровно через 3 месяца , но могут перезвонить или написать на эмейл если раньше будет готово. Потом пошел на выход, сказал охраннику ам терминат и тот указал мне на дверь, что я могу идти. В общем вышел мне СОР 640грн, перевод и нотариальные услуги и гарантированный срок 3 месяца.

С телефонами у них новая тема, их либо дома оставлять, в машине или кому-то дать в руки из знакомых, оставлять телефон на подоконнике нельзя, в этом у меня был казус с охранником, но он лояльно ко мне отнеся и вытерпел меня, плохо знающего лимба ромыне.
Ответить