BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 24 май 2017, 15:41

INNA_MV писал(а):Була вчора в першому заході, охоронець "маленький" питав чи знаю мову і скільки вчила , сказала один рік зразу на ліву сторону, пощастило що попала до чорної домни (поки рижа дала на оброку стопку паспортів яких завалила) рижа питала набагато більше питань, я так зрозуміла що були і молдовани в яких вона забрала паспорт. З 40-45 чоловік вернулося від Тіно 3. Потім гімн..і прийшов заступник я сиділа в 7 радові перед мною лишилося 5 людей з них ще в 2 забрав паспорта під час присяги не знали сказати де люди =хто не знає мови пішли на вулицю( казали що вони добре знають мову). Кожного повтоно опитував звідки, яка професія де працють,що закінчували, скільки класів, студентів скільки років вчаться, мене запитав чому я хочу громадянство, в кінці кожно запитував де ми знаходимося були кадри які не могли прочитати зі стенду правильно "авторітецій націонале пенру чецетинії Роминії" читали по 3 рази хто таки не зміг забирали паспорт. Під час присяги забрали 7 -8 паспортів.Тіно шансу не давав сказав прочитати з закордонного паспроту по ромунській , більше нічого не питаючи ( таке на уроках не проходили)
Сколько было примерно людей, и сколько в сумме не сдали?
За 20 дней реально себя подготовить?
Как выглядит рыжая домна? Молодая?

INNA_MV
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 май 2017, 12:02
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение INNA_MV » 24 май 2017, 15:50

людей приблизно 150, не здало десь до 50 людей, можна але як на мене потрібно з репітітором. Рижа домна молода привітна , вона ніби не пита а просто розмовляла.

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 24 май 2017, 15:56

Cпасибо за информацию, а каким образом можно её обойти чтобы попасть к брюнетке?
У меня назначена присяга на 20.06 на 8:30, лучше в первом заходе? Я судя по всему вообще первый в списке..

Tesha
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 20 сен 2016, 12:53
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Tesha » 24 май 2017, 16:03

Привіт всім. Цікавить одне питання. Допоможіть, будь-ласка, можливо у когось було шось подібне. Присягу здала, отримала сертифікат у мене з чоловіком у загран паспортах різниця у прізвищі одна буква, посередники кажуть що може бути проблема при виготовленні сор, соб. Відгукніться хтось хто стикався з подібним! Дякую!

Tania_Art
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 24 май 2017, 09:50
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Tania_Art » 24 май 2017, 16:44

А где написано на который час назначена присяга? У меня в документе на присягу время не написано

roskishnyi
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 24 окт 2016, 22:00
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение roskishnyi » 24 май 2017, 17:16

Подскажите пожалуйста кто получал паспорт - какие документы нужны при подаче в Румынии? Обязательно ли иметь булетин с регистрацией, или же сертификата с СОРом достаточно?

Спасибо!
МИР ВАМ, И МИЛОСТЬ СОЗДАТЕЛЯ!

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 24 май 2017, 17:33

К кому из этих домн лучше не попадать?

Изображение

roskishnyi
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 24 окт 2016, 22:00
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение roskishnyi » 24 май 2017, 17:40

LimbaRomania писал(а):К кому из этих домн лучше не попадать?

Изображение
это старое фото. сейчас там только Тину из тех что на ней
МИР ВАМ, И МИЛОСТЬ СОЗДАТЕЛЯ!

meizu
Новачок
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 20 окт 2016, 21:07
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение meizu » 24 май 2017, 17:41

roskishnyi писал(а):Подскажите пожалуйста кто получал паспорт - какие документы нужны при подаче в Румынии? Обязательно ли иметь булетин с регистрацией, или же сертификата с СОРом достаточно?

Спасибо!
Достатньо Сертифікат+СОР. Різниця, в паспорті буде написано, що Ви проживаєте в Україні. Особисто я не робив внут. паспорт.
https://www.youtube.com/watch?v=-x8ljSIkTsA

Лукреція
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 14 сен 2015, 12:17
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Лукреція » 24 май 2017, 17:53

Добрий день.я вчора була на присязі. Я носії румунсткої мови і проблем у мене не було. Але навіть носіям варто думати що вони говорять. Не казати що працюю "ла стройки" і типу цих приколів.
Всіх там викликають в хаотичному порядку. Моя фамілія на букву В але я попала в другі захід і ще в списках була 4 чи 5 з кінця. Охраник дивиться ваше фото в паспорту і відправляє вас на 4 поверх. Там інший охороник задає вам пару питань. Мене питали чи я знаю мову і звідки. Мене посадили зліво і тут я вже думвю що за фігня,але просто справа було багато народу і того так.
Потім нас по 6 викликають до стола. І починають питати. І говоріть Презент обовязково коли вас викликають!!!!
Я підійшла мене спитали . чим займаітесь, де саме працюєте,де живете, в якій школі вчились( типу рум. Чи укр) і все. Якщо вони чують що по вимові ви румун то питають пару питань. Але якщо ти Укр то мені здалося що питають набагато більше. Так якби хотять завалити( таке у мене склалось враження)
Моя порада якщо ви не впевнені в собі ідіть краще в 2 захід там легше ніж в 1. бо вони самі вже спішать бо кінець робочого дня. І ще говоріть чітко і впевнено.
Всім удачі на наступних присягах!!! Якщо будуть питання то пишіть.

Відправлено через 2 хвилини 8 секунди:
Я з цих людей що на фото нікого там не бачила.
Ответить