BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Николай литл
Новачок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 15 фев 2015, 18:50
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Николай литл » 24 май 2017, 22:38

був на присязі вчив довго но не здав. домна відьма шансів 0 якщо добре не ворбеск сидіть а каса и чикайте поки тіну гата

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 24 май 2017, 22:42

Николай литл писал(а):був на присязі вчив довго но не здав. домна відьма шансів 0 якщо добре не ворбеск сидіть а каса и чикайте поки тіну гата
Cпівчуваю. Як довго вчили? На які питання не відповіли, можна детальніше?
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 24 май 2017, 22:50

Николай литл писал(а):був на присязі вчив довго но не здав. домна відьма шансів 0 якщо добре не ворбеск сидіть а каса и чикайте поки тіну гата
Жесть..
Опять рыжая?

Romochkafly
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 24 мар 2017, 18:26
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Romochkafly » 24 май 2017, 23:29

Всім доброго вечора. Я на присязі попала саме до рудої пані, але ніякого жаху розповісти не можу. Вона,як на мене, досить адекватна).
Наш діалог:
Добрий день.
Добрий день.
Ви розмовляєте румунською мовою?
Так, пані, розмовляю.
Скільки часу ви вчили?
Пів року сама та 10 місяців із викладачем.
Вам складно було вивчати мову самостійно?
Так, трошки складно, але мені подобається рум.мова, вона красива і милозвучна.
дуже добре. Ви гарно виглядаєте.
Дякую, пані, взаємно.
Яка ваша професія?
Я працюю викладачем (професором) філософії у........, місто, країна.
Ви така молода, а вже займаєте таку посаду, це дуже вражає.
Дякую, пані, приємно це чути.
Тут вона запитала щось, в залі було шумно, я показала знаком, що не розчула добре.доамна показала підійти ближче.
Яка пора року зараз за вікном?
Зараз весна, місяць травень.
В яку пору року ви народилися?
Це було літо, місяць червень.
Хто із видатних філософів вам подобається?
Я думаю, що .............
Ви вперше в Румунії?
Ні, вдруге, я була один раз в місті Сучава, подавала документи.
Коли ви приїхали в Бухарест?
Сьогодні зранку, о 6 годині.
Чим ви приїхали?
Автомобілем.
Добре, підійдіть до моєї колеги.
Добре, пані, дякую.
Друга доамна почала опитувати мене,а потім сказала-о, ви вже розмовляли з моєю колегою.
Так, розмовляла.
Добре, візьміть паспорт і проходьте в зал.
добре, дуже дякую вам.
Ось так було у мене, нічого надзвичайного)

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 24 май 2017, 23:47

Romochkafly писал(а):Всім доброго вечора. Я на присязі попала саме до рудої пані, але ніякого жаху розповісти не можу. Вона,як на мене, досить адекватна).
Наш діалог:
Добрий день.
Добрий день.
Ви розмовляєте румунською мовою?
Так, пані, розмовляю.
Скільки часу ви вчили?
Пів року сама та 10 місяців із викладачем.
Вам складно було вивчати мову самостійно?
Так, трошки складно, але мені подобається рум.мова, вона красива і милозвучна.
дуже добре. Ви гарно виглядаєте.
Дякую, пані, взаємно.
Яка ваша професія?
Я працюю викладачем (професором) філософії у........, місто, країна.
Ви така молода, а вже займаєте таку посаду, це дуже вражає.
Дякую, пані, приємно це чути.
Тут вона запитала щось, в залі було шумно, я показала знаком, що не розчула добре.доамна показала підійти ближче.
Яка пора року зараз за вікном?
Зараз весна, місяць травень.
В яку пору року ви народилися?
Це було літо, місяць червень.
Хто із видатних філософів вам подобається?
Я думаю, що .............
Ви вперше в Румунії?
Ні, вдруге, я була один раз в місті Сучава, подавала документи.
Коли ви приїхали в Бухарест?
Сьогодні зранку, о 6 годині.
Чим ви приїхали?
Автомобілем.
Добре, підійдіть до моєї колеги.
Добре, пані, дякую.
Друга доамна почала опитувати мене,а потім сказала-о, ви вже розмовляли з моєю колегою.
Так, розмовляла.
Добре, візьміть паспорт і проходьте в зал.
добре, дуже дякую вам.
Ось так було у мене, нічого надзвичайного)
Дійсно, дуже навіть адекватно) І питання нормальні. Дякую за відгук. А то тут цілий день паніку наганяють і на себе, і на всіх)))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

eltravel
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 24 май 2017, 22:44

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение eltravel » 24 май 2017, 23:56

Здавав присягу минулого вівторка, 16/05. На вході читати почали приблизно о 7:30, в перший захід не зайшов, так як в запрошенні час прописаний був на 12 годину. Після того як охоронець прочитав прізвища, сказали підходити блище до 11 години. Десь приблизно в цей час почали виходити люди! Потім вийшов охоронець і почав читати прізвища на другий захід. Після того як прозвучало Ваше прізвище, підходиш він звіряє паспорт і підписуєте в журналі! Піднімаєтеся на 4 поверх. На вході охоронець мене спитав: 1. Куаноштець лімба Ромина? Я відповів Да єу куноск, запитав чи є фото і щоб я йому показав, і посадив в лівий ряд по центру! Потім були питання у охоронців: якщо ти приїхав на кордон і до тебе підійшов митник і сказав тобі "добрий день", що ти маєш йому сказати у відповідь. Потім ще звучали питання від охоронців: звідки, чи розумієте, розмовляєте, скільки років і звідки? Другий захід вони об'єднали частково і з третім! Видно був не добір! Потім зачитували по 6-8 прізвищь, треба було сказати "єу презент" і до домн! Хто попадає до "рижої" то вона задає багато питань на різні теми, чорна за цей час пропускає майже всіх тих кого викликали. Чорна запитала: куанлштєць лімба, звідки знаю, де працюю, і ким працюю! Питання майже всім ставила однакові. Були пару людей які відповідали нормально, але чорна спеціально питання ставила і відверталася! З нашого заходу приблизно 30-35 людей відправили до президента, скільки вернулись не бачив! Коли всі вже пройшли доамн, вони вийшли і зайшов великий охоронець, розказав що далі і як буде відбуватись! Що прийде президент, мають всі встати, потім читаєм присягу по черзі в мікрофон! Потім вийшов і ще через деякий час зайшов Чезарь, китаєць, і охоронець, і всі домни! Дали першому мікрофон і почали читати присягу, головне читати чітко, ще під час присяги Чезарь першим рядам задавався питання: звідки ти, звідки знаєш мову, де і ким працюєш, скільки маєш дітей, скільки років, скільки вчив і з ким! Коли всі вже прочитали присягу заграв гімн, всі встали, потім він зачитав привітальний текст, і вручення сертифікатів! Якось так!

Romochkafly
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 24 мар 2017, 18:26
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Romochkafly » 25 май 2017, 00:21

Iren1989 писал(а):
Romochkafly писал(а):Всім доброго вечора. Я на присязі попала саме до рудої пані, але ніякого жаху розповісти не можу. Вона,як на мене, досить адекватна).
Наш діалог:
Добрий день.
Добрий день.
Ви розмовляєте румунською мовою?
Так, пані, розмовляю.
Скільки часу ви вчили?
Пів року сама та 10 місяців із викладачем.
Вам складно було вивчати мову самостійно?
Так, трошки складно, але мені подобається рум.мова, вона красива і милозвучна.
дуже добре. Ви гарно виглядаєте.
Дякую, пані, взаємно.
Яка ваша професія?
Я працюю викладачем (професором) філософії у........, місто, країна.
Ви така молода, а вже займаєте таку посаду, це дуже вражає.
Дякую, пані, приємно це чути.
Тут вона запитала щось, в залі було шумно, я показала знаком, що не розчула добре.доамна показала підійти ближче.
Яка пора року зараз за вікном?
Зараз весна, місяць травень.
В яку пору року ви народилися?
Це було літо, місяць червень.
Хто із видатних філософів вам подобається?
Я думаю, що .............
Ви вперше в Румунії?
Ні, вдруге, я була один раз в місті Сучава, подавала документи.
Коли ви приїхали в Бухарест?
Сьогодні зранку, о 6 годині.
Чим ви приїхали?
Автомобілем.
Добре, підійдіть до моєї колеги.
Добре, пані, дякую.
Друга доамна почала опитувати мене,а потім сказала-о, ви вже розмовляли з моєю колегою.
Так, розмовляла.
Добре, візьміть паспорт і проходьте в зал.
добре, дуже дякую вам.
Ось так було у мене, нічого надзвичайного)
Дійсно, дуже навіть адекватно) І питання нормальні. Дякую за відгук. А то тут цілий день паніку наганяють і на себе, і на всіх)))

Не має за що). Завтра розпитаю друга, він був у другому заході. Можливо, там щось інакше було.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 25 май 2017, 01:44

Відгук з одеського форуму.

mihkkel
*Добрий вечір. На форумі вже довгий час, опишу свої враження від сьогоднішньої присяги. Ті, що не здали і потрапили до Тіну (з першої партії), казали що він просив перекласти ту сторінку закордонного паспорту, де : "Іменем України, міністр іноземних справ......." . Орієнтовно з цієї партії пролетіли біля 20%. Був у другій партії, на цей раз справа сиділи явно носії мови, зліва решта. Питала руда жіночка років так зо 40, час від часу надходила інша років 45 з намистом, яка ніби відносилась лояльніше. Але з тих питань, які задавала руда, я не почув нічого незвичайного. Звідки Ви, де працюєте, маєте дітей і тд. Як і на минулих присягах, чимало людей на питання: Яка сьогодні погода, де проживаєте, знаете мову? Відповідь у них була одна: ИИИ-ИИИ-ИИИ-ИИИ. Відверто кажучи було за них соромно, тому що це були українці. У мене спитали: Знаєте мову? Скільки часу вчили? Де працюєте? Де проживаєте? Яка зараз пора року? На всі питання була дана повна відповідь. Із 30 людей, що зайшли до "розстрільної кімнати, до залу повернулося 4, і чомусь я не був здивований. Прослухали гімн, прочитали присягу, отримали сертифікати.
*Про себе: їхав з Ізмаїлу, рівень на початку абсолютний нуль, не є етнічним молдаванином/румуном, вчив самостійно за допомогою "Румынский легко и просто", Memrise приблизно 1.5 року але з невеликими перервами. Шлях від подання досару до присяги пройшов самостійно й далі продовжу (СОР, паспорт) так само.
*Для тих, що в процесі порада лише одна - вчити. Можливо, що минулому й була лафа, але на цій присязі я її не побачив. Най щастить!
*P.S. У одного чоловіка спитали (ніби він адвокат) щось про особливі прикмети в паспорті, я розчув лише "авець" та "алуніце" (родинка), він щось завис та позбувся паспорту, але повернувся потім від Тіну з сертифікатом.
*
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 25 май 2017, 09:08

Цікава виходить арифметика. В заході 150 чол., приблизно половина з них з лівої сторони сидить, тобто українці. З цих людей 35-45 не здають у доамн, тобто десь половина того лівого ряду, бо з правого тільки одиниці не здають. То якщо половина українців не здає, то ця рижа виходить майже всіх зрізає українців, хто до неї потрапляє, бо чорна старша тільки декількох зрізає з тих 35-45. В рижої доамни можуть здати тільки хто вивчив дуже добре мову, так як писала форумчанка Romochkafly, вона все повністю розуміла, що питали в залі всіх,і в неї змогла здати.

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение над.37 » 25 май 2017, 09:18

Підтримую.На цій присязі можна було здати тільки якщо вчив мову ну якщо ти носій мови.
Ответить