BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Romochkafly
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 24 мар 2017, 18:26
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Romochkafly » 25 май 2017, 14:46

Так, такі везунчики є, бачила на власні очі, хоча хто знає, чи то було везіння, чи щось інше;). Щодо відповіді на питання "навіщо вам громадянство?"-на моїй присязі А.Тіну запитав це людину перед прочитанням присяги. Був приблизно такий діалог:
Навіщо вам румунське громадянство?
Хочу стати румуном.
А навіщо вам це (бути румуном)?
Хочу стати громадянином європейської, вільної країни.
А для чого це вам?
Хочу бути румуном, як мої предки.
Для чого вам це, я вас запитую?
Хочу кращого життя і майбутнього для себе і сім'ї.
Ну добре. Читайте присягу.
Щось приблизно таке звучало. Мені самій дивно було, чому А.Тіну поставив стільки "чому". Але мужчина (не носій) відбився і отримав сертифікат).

Відправлено через 2 хвилини 56 секунди:
Особисто я відповіла б: хочу відновити громадянство своїх предків, чи щось в такому дусі.але мене таке не запитали).

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 25 май 2017, 14:51

LimbaRomania писал(а):Eu vreau traiesc Ro. нормально будет?

У меня проблема с глаголами, я выучил набор слов.. Понять пойму вопросы скорее всего, а вот составить предложение врядли..
Враховуйте те, що після кожної відповіді може потягнутись низка інших. Вони прекрасно знають, що майже ніхто не збирається там проживати, тому можуть попитати про ваші "плани". Наприклад, чому Румунія, де Ви збираєтесь проживати, а що будете робити в Румунії, ким працювати і т.д

Найоптимальніший варіант, на мою думку - Eu vreau (doresc) sa redobandesc adevarul istoric (хочу відновити історичну справедливість). Я буду так відповідати))) Знову ж таки бажано знати про що річ йде і вміти відповісти, якщо спитають а що за адеварул історік)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 25 май 2017, 15:02

Как все тяжело, по 200 людей на одной присяге, и они каждого так спрашивают, вот это жесть реально, на что я подписался...

Відправлено через 2 хвилини 5 секунди:
Я буду сразу говорить: Stiu, putin, am invantat, intrum curs de o luna..

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 25 май 2017, 15:03

LimbaRomania писал(а):Как все тяжело, по 200 людей на одной присяге, и они каждого так спрашивают, вот это жесть реально, на что я подписался...
Ви ж почали вчити за 20 днів до присяги, звісно важко... Я б на Вашому місці боялась би так йти, грати в лотерею. А в тім діло Ваше. Відпишетесь нам як пройшло)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 25 май 2017, 15:13

Як з приводу Сор? Чув є варіанти за 1 місяць зробити, і 20 днів. Хто підкаже?

natusic00
Зацікавлений
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 15 янв 2016, 00:37
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение natusic00 » 25 май 2017, 15:20

Добавлю еще по последней присяге. Сдавала моя родственница, носитель языка. У нее всё хорошо прошло, как и ожидалось. Но она сказала, что где-то 2-3 парня молдавана, язык знали хорошо, но не смогли ответить на вопрос, что символизируют цвета флага. Начали говорить, что синий - небо, желтый - хлеб. А им так не подходило. В общем, их свернули женщины, как там дальше они сдали - не знаю. Про символы надо говорить свобода, братство и объединение, ну в этом роде. Остальные вопросы описывали выше.

Vio
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 26 окт 2016, 15:56
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vio » 25 май 2017, 15:25

Iren1989 писал(а):
LimbaRomania писал(а):Eu vreau traiesc Ro. нормально будет?

У меня проблема с глаголами, я выучил набор слов.. Понять пойму вопросы скорее всего, а вот составить предложение врядли..
Враховуйте те, що після кожної відповіді може потягнутись низка інших. Вони прекрасно знають, що майже ніхто не збирається там проживати, тому можуть попитати про ваші "плани". Наприклад, чому Румунія, де Ви збираєтесь проживати, а що будете робити в Румунії, ким працювати і т.д

Найоптимальніший варіант, на мою думку - Eu vreau (doresc) sa redobandesc adevarul istoric (хочу відновити історичну справедливість). Я буду так відповідати))) Знову ж таки бажано знати про що річ йде і вміти відповісти, якщо спитають а що за адеварул історік)
О исторической справедливости ..
Make May Day ))))


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 25 май 2017, 15:36

Відправлено через 3 хвилини 49 секунди:
Vio писал(а):
Iren1989 писал(а):
Враховуйте те, що після кожної відповіді може потягнутись низка інших. Вони прекрасно знають, що майже ніхто не збирається там проживати, тому можуть попитати про ваші "плани". Наприклад, чому Румунія, де Ви збираєтесь проживати, а що будете робити в Румунії, ким працювати і т.д

Найоптимальніший варіант, на мою думку - Eu vreau (doresc) sa redobandesc adevarul istoric (хочу відновити історичну справедливість). Я буду так відповідати))) Знову ж таки бажано знати про що річ йде і вміти відповісти, якщо спитають а що за адеварул історік)
О исторической справедливости ..
Make May Day ))))


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Так, це мій варіант. Ви можете написати свої варіанти, буде цікаво почитати. І (кхм - кхм).... ця фраза вживається в контексті як Made My Day)) Травневий день тут ні до чого)))
Последний раз редактировалось Iren1989 25 май 2017, 15:43, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 25 май 2017, 15:38

Мне кажется они заранее подготовлены, и каждого по разному спрашивают, Молдаванам одни вопросы, так как они носители, Украинцам другие.
И как то все страшно звучит с ваших рассказов, мне все говорят не парится, мол спросят элементарные вещи..

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 25 май 2017, 15:54

natusic00 писал(а):Добавлю еще по последней присяге. Сдавала моя родственница, носитель языка. У нее всё хорошо прошло, как и ожидалось. Но она сказала, что где-то 2-3 парня молдавана, язык знали хорошо, но не смогли ответить на вопрос, что символизируют цвета флага. Начали говорить, что синий - небо, желтый - хлеб. А им так не подходило. В общем, их свернули женщины, как там дальше они сдали - не знаю. Про символы надо говорить свобода, братство и объединение, ну в этом роде. Остальные вопросы описывали выше.
Оце цікаво. Дякуємо за таку важливу інформацію.Тепер будемо знати, що треба казати про лібертатє, дрептатє і т.д. Теж про хліб та небо вчила)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить