BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

Aynat
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 31 май 2017, 17:06

сергей 48 писал(а):
fără nume писал(а): Ви ведети до того, хто не з Чернівецької чи Одеської області їх шанси знижуються?
я звонил на фирму через которую подавал называть не буду ,они сказали что еше на стадии подачи те кто подал сам и не через фирму уже не в почете так как адвокату и вверх с таких нет проку, и как раз таких умных как они говорят много с черновцов а раз подал сам и расхлебуй по полной, и очень даже по этому поводу радуються, а знаю товариша с запорожской обол за подачу заплатил 1900ев, сдавал в мае сертификат получил у тину знание языка уровень плинтуса ,может случайность знает только Бог, *rules*
Ну на присяге они точно не могут знать - с адвокатом или без подавались. А сказки адвокаты придумают любые что-бы завлечь. Насчет товарища-возможно у черной доамны ответил на несколько вопросов из списка и проскочил..

Korf4
Новачок
Благодарил (а): 20 раз

Сообщение Korf4 » 31 май 2017, 17:13

Аж страшно казати, що я фармацевт. Ще дадут інструкцію якогось препарату перекласти.

unknown888
Новачок
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 17:21

Дякую.щоб валила то не можу сказати.з наших багато не змогли відповісти на перші 2-3 питання.якщо не знаеш відповіді на запитання питае знову чи ви знаете мову?тоді відповідайте!якщо людина не змогла відповісти то паспорт забирали.статистику не вів але в неї з наших мало хто пройшов.
мене питала довго і я відбивався як міг.інші в цей час йшли до другої домни яка сиділа за столом.вона набагато менше питала.
попереджаю що там як мову віднімае і забуваеш половину то точно і на елементарні питання стае тяжко відповісти.

що мене питала(з того що запамятав)
чим займаетесь?
продавець на ринку.
що продаете?
взуття чоловіче.
питае з яких матеріалів? і я цього не зрозумів (з початку)
щоб не мовчати кажу що з турції взуття
я не питаю звідки воно і тут дае мені підказку про шкіру
кажу з шкіри а кросівки з текстилю і ще сказав що продаю.
яка погода?(кум есте время )
кажу есте тімп)))і зразу себе виправив що тепло і в Бухаресті І в Чернівцях
з ким вчили мову?
з бабусею.мама трошки розмовляе а також на курсах.
скільки часу?
1 рік і 4 місяці
Оо як багато))румунська мова важка?
кажу так.
а що було найважчим у вивченні румунської мови?(питання абсолютно не зрозумів і почав казати все що знав лиш би не мовчати а вона вже дивиться на тебе і чекае поки ти здашся)
кажу що мені подобаеться мова та що були проблеми але все вирішилось))все як в книжці))
вона знов мені те саме питання.
і тут я зрозумів приблизно про що йде мова і кажу граматика.
добре.
ви були в румунії?
так 10 разів
Ооо де саме?
почав розказувати а вона відвернулась.кажу їй домна вряу се спун .
кажіть.
розповів що купляв в сучаві(одяг їжу )коли в Болгарію їхав транзитом коли подавав досар та тепер.
то в нас дорого все правда?
ні.кажу що дешево.дешевше ніж в нас (пробував сказати кілька магазинів які знаю)
які міста сподобались?
і Сучава і Бухарест.
діддала паспорт після чого сів і ніяк не міг відійти.ШОК конкретний.

старався не мовчати і казати все що знав по темі.путав постійно минулий час і теперішній але думаю їй було все рівно.
потім всі хто не здав у домн вставали і шли в другу кімнату.
зайшов зам Тіну.після промови гімн і присяга.другого опитування не було.я сидів 16 в лівому ряді а став 5 то думав що капец мені буде якщо почне опитування.
після присяги зам Тіну сказав промову.потім друм бун і я зрозумів що сертифікат уже в мене))потім вручення .

кого що ще цікавить питайте.

Хочу подякувати всім Вам хто тут писав питання і свої відгуки про присягу.
мову вчив з перервою рік а конкретно останні пів току.

Відправлено через 1 хвилину 48 секунди:
+ тренувався з носіем мови.я думаю що це мені і допомогло здати.

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
Охорона розсажуе по знанню мови.так як і було вже сто раз написано.а я вже замітив що вони тих хто нормально відповів саджали в кінець і посередині лівого ряду.я с ходу затупив і мене максимально вперед посадили.
Последний раз редактировалось unknown888 31 май 2017, 17:29, всего редактировалось 1 раз.

сергей 48
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Сообщение сергей 48 » 31 май 2017, 17:29

unknown888 писал(а):Дякую.щоб валила то не можу сказати.з наших багато не змогли відповісти на перші 2-3 питання.якщо не знаеш відповіді на запитання питае знову чи ви знаете мову?тоді відповідайте!якщо людина не змогла відповісти то паспорт забирали.статистику не вів але в неї з наших мало хто пройшов.
мене питала довго і я відбивався як міг.інші в цей час йшли до другої домни яка сиділа за столом.вона набагато менше питала.
попереджаю що там як мову віднімае і забуваеш половину то точно і на елементарні питання стае тяжко відповісти.

чим займаетесь?
продавець на ринку.
що продаете?
взуття чоловіче.
з ким вчили мову?
скільки часу?
1 рік і 4 місяці
кажу так.
а що було найважчим у вивченні румунської мови?(питання абсолютно не зрозумів і почав казати все що знав лиш би не мовчати а вона вже дивиться на тебе і чекае поки ти здашся)
кажу що мені подобаеться мова та що були проблеми але все вирішилось))все як в книжці))
добре.
ви були в румунії?
так 10 разів
Ооо де саме?
кажіть.
розповів що купляв в сучаві(одяг їжу )коли в Болгарію їхав транзитом коли подавав досар та тепер.
ні.кажу що дешево.дешевше ніж в нас (пробував сказати кілька магазинів які знаю)
які міста сподобались?
і Сучава і Бухарест.

старався не мовчати і казати все що знав по темі.путав постійно минулий час і теперішній але думаю їй було все рівно.
зайшов зам Тіну.після промови гімн і присяга.другого опитування не було.я сидів 16 в лівому ряді а став 5 то думав що капец мені буде якщо почне опитування.
після присяги зам Тіну сказав промову.потім друм бун і я зрозумів що сертифікат уже в мене))потім вручення .

Хочу подякувати всім Вам хто тут писав питання і свої відгук и про присягу.

Охорона розсажуе по знанню мови.так як і було вже сто раз написано.а я вже замітив що вони тих хто нормально відповів саджали в кінець і посередині лівого ряду.я с ходу затупив і мене максимально вперед посадили.
молодец -главное результат,- *Slava_Ukraini*

лапушка
Зацікавлений
Благодарил (а): 31 раз

Сообщение лапушка » 31 май 2017, 17:42

unknown888 писал(а):Дякую.щоб валила то не можу сказати.з наших багато не змогли відповісти на перші 2-3 питання.якщо не знаеш відповіді на запитання питае знову чи ви знаете мову?тоді відповідайте!якщо людина не змогла відповісти то паспорт забирали.статистику не вів але в неї з наших мало хто пройшов.

чим займаетесь?
продавець на ринку.
що продаете?
взуття чоловіче.
з ким вчили мову?
скільки часу?
1 рік і 4 місяці
кажу так.
добре.
ви були в румунії?
так 10 разів
Ооо де саме?
кажіть.
які міста сподобались?
і Сучава і Бухарест.

Хочу подякувати всім Вам хто тут писав питання і свої відгуки про присягу.

Щиро дякую за таку розповідь. Уточніть за розсаджування. В лівий ряд садять не по мірі того як заходять люди спочатку на перед і далі, а по знанню мови - декого на передні ряди декого в останні, правильно?

unknown888
Новачок

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 17:49

Так.дівчина правильно(як мені здалось) відповіла і її по середині посадили(показав рукою на місце) а спереді рядів 7-8 пустих.а мені рукою показав на самі передні місця.

лапушка
Зацікавлений
Благодарил (а): 31 раз

Сообщение лапушка » 31 май 2017, 17:52

unknown888 писал(а):Так.дівчина правильно(як мені здалось) відповіла і її по середині посадили(показав рукою на місце) а спереді рядів 7-8 пустих.а мені рукою показав на самі передні місця.
Ще скажіть, які питання приблизно охоронці задають? Тут писали що про мову, скільки вчили і таке інше

unknown888
Новачок

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 18:00

Питання стандартні.мене спитав скільки часу знаю мову.я замість 3 років )))сказав 3 місяці))себе виправив але було вже пізно.показали куди сідати.
були які добре відповідали а охорона ще ще засипала питаннями))і потім все одно сідали в лівий ряд.
це те що я бачив.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
там на питання набагато тяжче відповідати ніж з репетитором))

Serjmi
Зацікавлений
Благодарил (а): 13 раз

Сообщение Serjmi » 31 май 2017, 18:11

Korf4 писал(а):Аж страшно казати, що я фармацевт. Ще дадут інструкцію якогось препарату перекласти.
ничего страшного нет.Не пугайтесь. В апреле у меня была ученица-фармацевт. Мы учили какие препараты она продает? что она порекомендует от гриппа, головной боли, боли в сердце (ну, самые распространенные болезни) и все части тела знать очень хорошо.
В результате,на присяге ее спросили цвет пиджака, работа, и что она порекомендует от головной боли.
ПРЕПОДАВАТЕЛЬ РУМЫНСКОГО ЯЗЫКА, НОСИТЕЛЬ.

Iren1989
Активіст
Благодарил (а): 78 раз

Сообщение Iren1989 » 31 май 2017, 18:15

unknown888 писал(а):Питання стандартні.мене спитав скільки часу знаю мову.я замість 3 років )))сказав 3 місяці))себе виправив але було вже пізно.показали куди сідати.
були які добре відповідали а охорона ще ще засипала питаннями))і потім все одно сідали в лівий ряд.
це те що я бачив.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
там на питання набагато тяжче відповідати ніж з репетитором))
Молодець!) Відбились!)
То скільки ви все - таки насправді мову вчили? Бо якось не зрозуміло. Охоронцям мали 3 роки відповідати, домні - 1,4 року. Тепер ще скажіть нам для статистики)) P. S І все ж таки, рижа домна таки наводила підказки, вірно? Наприклад, про шкіру.
Последний раз редактировалось Iren1989 31 май 2017, 18:18, всего редактировалось 2 раза.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить