BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Serjmi
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 16 ноя 2015, 16:43
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Serjmi » 31 май 2017, 16:37

Надам і я свій варіант :)

Pasaportul cetateanului Ucrainei pentru calatorii in strainatate este proprietatea Ucrainei

In numele Ucrainei,
Ministrul Afacerilor Externe al Ucrainei cere tuturor catre cei interesati, sa ajuta in orice mod posibil calatoria proprietarului acestui pasaport si sa ofere proprietarului toata asistenta si protectie necesara[/quote]

să ajute....

Bravo - ați reușit!)
ПРЕПОДАВАТЕЛЬ РУМЫНСКОГО ЯЗЫКА, НОСИТЕЛЬ.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 31 май 2017, 16:43

Serjmi писал(а):Надам і я свій варіант :)

Pasaportul cetateanului Ucrainei pentru calatorii in strainatate este proprietatea Ucrainei

In numele Ucrainei,
Ministrul Afacerilor Externe al Ucrainei cere tuturor catre cei interesati, sa ajuta in orice mod posibil calatoria proprietarului acestui pasaport si sa ofere proprietarului toata asistenta si protectie necesara
să ajute....

Bravo - ați reușit!)[/quote]

Multumesc! Ma bucur..)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 31 май 2017, 16:59

fără nume писал(а):
сергей 48 писал(а): если можете ответьте с какой вы области , у меня есть подозрение что они уже знают кого валить , :cry:
Ви ведети до того, хто не з Чернівецької чи Одеської області їх шанси знижуються?
я звонил на фирму через которую подавал называть не буду ,они сказали что еше на стадии подачи те кто подал сам и не через фирму уже не в почете так как адвокату и вверх с таких нет проку, и как раз таких умных как они говорят много с черновцов а раз подал сам и расхлебуй по полной, и очень даже по этому поводу радуються, а знаю товариша с запорожской обол за подачу заплатил 1900ев, сдавал в мае сертификат получил у тину знание языка уровень плинтуса ,может случайность знает только Бог, *rules*

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 31 май 2017, 17:06

сергей 48 писал(а):
fără nume писал(а): Ви ведети до того, хто не з Чернівецької чи Одеської області їх шанси знижуються?
я звонил на фирму через которую подавал называть не буду ,они сказали что еше на стадии подачи те кто подал сам и не через фирму уже не в почете так как адвокату и вверх с таких нет проку, и как раз таких умных как они говорят много с черновцов а раз подал сам и расхлебуй по полной, и очень даже по этому поводу радуються, а знаю товариша с запорожской обол за подачу заплатил 1900ев, сдавал в мае сертификат получил у тину знание языка уровень плинтуса ,может случайность знает только Бог, *rules*
Ну на присяге они точно не могут знать - с адвокатом или без подавались. А сказки адвокаты придумают любые что-бы завлечь. Насчет товарища-возможно у черной доамны ответил на несколько вопросов из списка и проскочил..

Korf4
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 02 май 2017, 12:11
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Korf4 » 31 май 2017, 17:13

Аж страшно казати, що я фармацевт. Ще дадут інструкцію якогось препарату перекласти.

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 17:21

Дякую.щоб валила то не можу сказати.з наших багато не змогли відповісти на перші 2-3 питання.якщо не знаеш відповіді на запитання питае знову чи ви знаете мову?тоді відповідайте!якщо людина не змогла відповісти то паспорт забирали.статистику не вів але в неї з наших мало хто пройшов.
мене питала довго і я відбивався як міг.інші в цей час йшли до другої домни яка сиділа за столом.вона набагато менше питала.
попереджаю що там як мову віднімае і забуваеш половину то точно і на елементарні питання стае тяжко відповісти.

що мене питала(з того що запамятав)
чим займаетесь?
продавець на ринку.
що продаете?
взуття чоловіче.
питае з яких матеріалів? і я цього не зрозумів (з початку)
щоб не мовчати кажу що з турції взуття
я не питаю звідки воно і тут дае мені підказку про шкіру
кажу з шкіри а кросівки з текстилю і ще сказав що продаю.
яка погода?(кум есте время )
кажу есте тімп)))і зразу себе виправив що тепло і в Бухаресті І в Чернівцях
з ким вчили мову?
з бабусею.мама трошки розмовляе а також на курсах.
скільки часу?
1 рік і 4 місяці
Оо як багато))румунська мова важка?
кажу так.
а що було найважчим у вивченні румунської мови?(питання абсолютно не зрозумів і почав казати все що знав лиш би не мовчати а вона вже дивиться на тебе і чекае поки ти здашся)
кажу що мені подобаеться мова та що були проблеми але все вирішилось))все як в книжці))
вона знов мені те саме питання.
і тут я зрозумів приблизно про що йде мова і кажу граматика.
добре.
ви були в румунії?
так 10 разів
Ооо де саме?
почав розказувати а вона відвернулась.кажу їй домна вряу се спун .
кажіть.
розповів що купляв в сучаві(одяг їжу )коли в Болгарію їхав транзитом коли подавав досар та тепер.
то в нас дорого все правда?
ні.кажу що дешево.дешевше ніж в нас (пробував сказати кілька магазинів які знаю)
які міста сподобались?
і Сучава і Бухарест.
діддала паспорт після чого сів і ніяк не міг відійти.ШОК конкретний.

старався не мовчати і казати все що знав по темі.путав постійно минулий час і теперішній але думаю їй було все рівно.
потім всі хто не здав у домн вставали і шли в другу кімнату.
зайшов зам Тіну.після промови гімн і присяга.другого опитування не було.я сидів 16 в лівому ряді а став 5 то думав що капец мені буде якщо почне опитування.
після присяги зам Тіну сказав промову.потім друм бун і я зрозумів що сертифікат уже в мене))потім вручення .

кого що ще цікавить питайте.

Хочу подякувати всім Вам хто тут писав питання і свої відгуки про присягу.
мову вчив з перервою рік а конкретно останні пів току.

Відправлено через 1 хвилину 48 секунди:
+ тренувався з носіем мови.я думаю що це мені і допомогло здати.

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
Охорона розсажуе по знанню мови.так як і було вже сто раз написано.а я вже замітив що вони тих хто нормально відповів саджали в кінець і посередині лівого ряду.я с ходу затупив і мене максимально вперед посадили.
Последний раз редактировалось unknown888 31 май 2017, 17:29, всего редактировалось 1 раз.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 31 май 2017, 17:29

unknown888 писал(а):Дякую.щоб валила то не можу сказати.з наших багато не змогли відповісти на перші 2-3 питання.якщо не знаеш відповіді на запитання питае знову чи ви знаете мову?тоді відповідайте!якщо людина не змогла відповісти то паспорт забирали.статистику не вів але в неї з наших мало хто пройшов.
мене питала довго і я відбивався як міг.інші в цей час йшли до другої домни яка сиділа за столом.вона набагато менше питала.
попереджаю що там як мову віднімае і забуваеш половину то точно і на елементарні питання стае тяжко відповісти.

що мене питала(з того що запамятав)
чим займаетесь?
продавець на ринку.
що продаете?
взуття чоловіче.
питае з яких матеріалів? і я цього не зрозумів (з початку)
щоб не мовчати кажу що з турції взуття
я не питаю звідки воно і тут дае мені підказку про шкіру
кажу з шкіри а кросівки з текстилю і ще сказав що продаю.
яка погода?(кум есте время )
кажу есте тімп)))і зразу себе виправив що тепло і в Бухаресті І в Чернівцях
з ким вчили мову?
з бабусею.мама трошки розмовляе а також на курсах.
скільки часу?
1 рік і 4 місяці
Оо як багато))румунська мова важка?
кажу так.
а що було найважчим у вивченні румунської мови?(питання абсолютно не зрозумів і почав казати все що знав лиш би не мовчати а вона вже дивиться на тебе і чекае поки ти здашся)
кажу що мені подобаеться мова та що були проблеми але все вирішилось))все як в книжці))
вона знов мені те саме питання.
і тут я зрозумів приблизно про що йде мова і кажу граматика.
добре.
ви були в румунії?
так 10 разів
Ооо де саме?
почав розказувати а вона відвернулась.кажу їй домна вряу се спун .
кажіть.
розповів що купляв в сучаві(одяг їжу )коли в Болгарію їхав транзитом коли подавав досар та тепер.
то в нас дорого все правда?
ні.кажу що дешево.дешевше ніж в нас (пробував сказати кілька магазинів які знаю)
які міста сподобались?
і Сучава і Бухарест.
діддала паспорт після чого сів і ніяк не міг відійти.ШОК конкретний.

старався не мовчати і казати все що знав по темі.путав постійно минулий час і теперішній але думаю їй було все рівно.
потім всі хто не здав у домн вставали і шли в другу кімнату.
зайшов зам Тіну.після промови гімн і присяга.другого опитування не було.я сидів 16 в лівому ряді а став 5 то думав що капец мені буде якщо почне опитування.
після присяги зам Тіну сказав промову.потім друм бун і я зрозумів що сертифікат уже в мене))потім вручення .

кого що ще цікавить питайте.

Хочу подякувати всім Вам хто тут писав питання і свої відгук и про присягу.
мову вчив з перервою рік а конкретно останні пів току.

Відправлено через 1 хвилину 48 секунди:
+ тренувався з носіем мови.я думаю що це мені і допомогло здати.

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
Охорона розсажуе по знанню мови.так як і було вже сто раз написано.а я вже замітив що вони тих хто нормально відповів саджали в кінець і посередині лівого ряду.я с ходу затупив і мене максимально вперед посадили.
молодец -главное результат,- *Slava_Ukraini*

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 31 май 2017, 17:42

unknown888 писал(а):Дякую.щоб валила то не можу сказати.з наших багато не змогли відповісти на перші 2-3 питання.якщо не знаеш відповіді на запитання питае знову чи ви знаете мову?тоді відповідайте!якщо людина не змогла відповісти то паспорт забирали.статистику не вів але в неї з наших мало хто пройшов.
мене питала довго і я відбивався як міг.інші в цей час йшли до другої домни яка сиділа за столом.вона набагато менше питала.
попереджаю що там як мову віднімае і забуваеш половину то точно і на елементарні питання стае тяжко відповісти.

що мене питала(з того що запамятав)
чим займаетесь?
продавець на ринку.
що продаете?
взуття чоловіче.
питае з яких матеріалів? і я цього не зрозумів (з початку)
щоб не мовчати кажу що з турції взуття
я не питаю звідки воно і тут дае мені підказку про шкіру
кажу з шкіри а кросівки з текстилю і ще сказав що продаю.
яка погода?(кум есте время )
кажу есте тімп)))і зразу себе виправив що тепло і в Бухаресті І в Чернівцях
з ким вчили мову?
з бабусею.мама трошки розмовляе а також на курсах.
скільки часу?
1 рік і 4 місяці
Оо як багато))румунська мова важка?
кажу так.
а що було найважчим у вивченні румунської мови?(питання абсолютно не зрозумів і почав казати все що знав лиш би не мовчати а вона вже дивиться на тебе і чекае поки ти здашся)
кажу що мені подобаеться мова та що були проблеми але все вирішилось))все як в книжці))
вона знов мені те саме питання.
і тут я зрозумів приблизно про що йде мова і кажу граматика.
добре.
ви були в румунії?
так 10 разів
Ооо де саме?
почав розказувати а вона відвернулась.кажу їй домна вряу се спун .
кажіть.
розповів що купляв в сучаві(одяг їжу )коли в Болгарію їхав транзитом коли подавав досар та тепер.
то в нас дорого все правда?
ні.кажу що дешево.дешевше ніж в нас (пробував сказати кілька магазинів які знаю)
які міста сподобались?
і Сучава і Бухарест.
діддала паспорт після чого сів і ніяк не міг відійти.ШОК конкретний.

старався не мовчати і казати все що знав по темі.путав постійно минулий час і теперішній але думаю їй було все рівно.
потім всі хто не здав у домн вставали і шли в другу кімнату.
зайшов зам Тіну.після промови гімн і присяга.другого опитування не було.я сидів 16 в лівому ряді а став 5 то думав що капец мені буде якщо почне опитування.
після присяги зам Тіну сказав промову.потім друм бун і я зрозумів що сертифікат уже в мене))потім вручення .
кого що ще цікавить питайте.

Хочу подякувати всім Вам хто тут писав питання і свої відгуки про присягу.
мову вчив з перервою рік а конкретно останні пів току.

Відправлено через 1 хвилину 48 секунди:
+ тренувався з носіем мови.я думаю що це мені і допомогло здати.

Відправлено через 3 хвилини 1 секунду:
Охорона розсажуе по знанню мови.так як і було вже сто раз написано.а я вже замітив що вони тих хто нормально відповів саджали в кінець і посередині лівого ряду.я с ходу затупив і мене максимально вперед посадили.
Щиро дякую за таку розповідь. Уточніть за розсаджування. В лівий ряд садять не по мірі того як заходять люди спочатку на перед і далі, а по знанню мови - декого на передні ряди декого в останні, правильно?

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 17:49

Так.дівчина правильно(як мені здалось) відповіла і її по середині посадили(показав рукою на місце) а спереді рядів 7-8 пустих.а мені рукою показав на самі передні місця.

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 31 май 2017, 17:52

unknown888 писал(а):Так.дівчина правильно(як мені здалось) відповіла і її по середині посадили(показав рукою на місце) а спереді рядів 7-8 пустих.а мені рукою показав на самі передні місця.
Ще скажіть, які питання приблизно охоронці задають? Тут писали що про мову, скільки вчили і таке інше
Ответить