BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 18:00

Питання стандартні.мене спитав скільки часу знаю мову.я замість 3 років )))сказав 3 місяці))себе виправив але було вже пізно.показали куди сідати.
були які добре відповідали а охорона ще ще засипала питаннями))і потім все одно сідали в лівий ряд.
це те що я бачив.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
там на питання набагато тяжче відповідати ніж з репетитором))

Serjmi
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 16 ноя 2015, 16:43
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Serjmi » 31 май 2017, 18:11

Korf4 писал(а):Аж страшно казати, що я фармацевт. Ще дадут інструкцію якогось препарату перекласти.
ничего страшного нет.Не пугайтесь. В апреле у меня была ученица-фармацевт. Мы учили какие препараты она продает? что она порекомендует от гриппа, головной боли, боли в сердце (ну, самые распространенные болезни) и все части тела знать очень хорошо.
В результате,на присяге ее спросили цвет пиджака, работа, и что она порекомендует от головной боли.
ПРЕПОДАВАТЕЛЬ РУМЫНСКОГО ЯЗЫКА, НОСИТЕЛЬ.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 31 май 2017, 18:15

unknown888 писал(а):Питання стандартні.мене спитав скільки часу знаю мову.я замість 3 років )))сказав 3 місяці))себе виправив але було вже пізно.показали куди сідати.
були які добре відповідали а охорона ще ще засипала питаннями))і потім все одно сідали в лівий ряд.
це те що я бачив.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
там на питання набагато тяжче відповідати ніж з репетитором))
Молодець!) Відбились!)
То скільки ви все - таки насправді мову вчили? Бо якось не зрозуміло. Охоронцям мали 3 роки відповідати, домні - 1,4 року. Тепер ще скажіть нам для статистики)) P. S І все ж таки, рижа домна таки наводила підказки, вірно? Наприклад, про шкіру.
Последний раз редактировалось Iren1989 31 май 2017, 18:18, всего редактировалось 2 раза.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 18:16

Parlamentul României в 10 хв від анч.
Вложения
IMG_20170530_130414.jpg
IMG_20170530_130041.jpg

Дима02
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 14:33
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Дима02 » 31 май 2017, 18:23

Доброго вечора форумчане!Цiкавить така iнформацiя:хто робив рум. загран в Великобританiй маючи на руках булетiн ?яка там процедура i якi документи потрiбнi?

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 18:27

На курси пішов перший раз ще зимою 2016р.в асап - гроші на вітер.потім до репетитора займався з 3 тижні по 2 рази на тиждень (літо 2016)(записався на присягу і підзабив)
і від середини січня до тепер)по 2 рази в тиждень якщо брати в середньому.і завжди старався з румунами поспілкуватись на ринку.+ з носіем місяці 2 кожного дня доставав його з питаннями))завтра буду виставлятись йому))

Відправлено через 2 хвилини 18 секунди:
Охоронцям спеціально хотів більше сказати але так переживав що переплутав)))будете там побачите як воно))

Відправлено через 3 хвилини 46 секунди:
Iren1989 писал(а):
unknown888 писал(а):Питання стандартні.мене спитав скільки часу знаю мову.я замість 3 років )))сказав 3 місяці))себе виправив але було вже пізно.показали куди сідати.
були які добре відповідали а охорона ще ще засипала питаннями))і потім все одно сідали в лівий ряд.
це те що я бачив.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
там на питання набагато тяжче відповідати ніж з репетитором))
Молодець!) Відбились!)
То скільки ви все - таки насправді мову вчили? Бо якось не зрозуміло. Охоронцям мали 3 роки відповідати, домні - 1,4 року. Тепер ще скажіть нам для статистики)) P. S І все ж таки, рижа домна таки наводила підказки, вірно? Наприклад, про шкіру.

Мені підсказала))але чи спеціально не знаю))

Відправлено через 12 хвилини 26 секунди:
Коли вчив використовував:
http://www.linguasnet.com/lessons/home_ro.html
http://www.goethe-verlag.com/book2/RU/RURO/RURO002.HTM
https://www.youtube.com/watch?v=lkSf5OCKG8E
а також відео з каналу Oleg Brega.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 31 май 2017, 19:12

это что так надо говорить как на видео, это он расказует как его Тину опрашивал, я понял одно протест и манефистади ,, значить не здал, * еше дупа это понятно,

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 31 май 2017, 19:36

Ааха))це не по присязі але з його відео я багато вивчив нових слів))він розмовляе повільно і я міг розібрати про що йде мова.а якщо почув не знайоме то переводив + ще слухав музики багато румунської.Randi.RUBY.Irina Rimes.Carla's Dreams.Liviu Teodorescu.Robert Toma.Feli.та багато інших.вирішив написати що використовував крім тих питань які е тут і тих що з репетитором вчили.список звісно більше потім знайду час,ще закину сайти по яких пробував вчити.може комусь пригодиться.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 31 май 2017, 19:49

unknown888 писал(а):Ааха))це не по присязі але з його відео я багато вивчив нових слів))він розмовляе повільно і я міг розібрати про що йде мова.а якщо почув не знайоме то переводив + ще слухав музики багато румунської.Randi.RUBY.Irina Rimes.Carla's Dreams.Liviu Teodorescu.Robert Toma.Feli.та багато інших.вирішив написати що використовував крім тих питань які е тут і тих що з репетитором вчили.список звісно більше потім знайду час,ще закину сайти по яких пробував вчити.може комусь пригодиться.
Дякую. Також гарна група - 3Est Sud.

Цікаво ще слухати розмовну мову на каналі Savarina. Хлопчина ходить і ставить людям на вулиці різні запитання. Скину, які найбільше сподобались

https://www.youtube.com/watch?v=YJpENWp_j5A Cati ochi are un ciclop/ Скільки очей в циклопа

https://www.youtube.com/watch?v=wgwoFRoiJnI Cum se numeste femeia care stie mereu unde e sotul? / Як називається жінка, яка завжди знає де її чоловік (цікаве питання на логіку :), правильно відповів саме хлопець, жінки не впорались)

https://www.youtube.com/watch?v=FeqRdX-Hh50 Cat fac 2+2:2 = ?/ Скільки буде 2+2:2
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 31 май 2017, 20:24

видео супер , итог такой люди в стрессе не могут посчитать в голове два простых действия, теряються и стесняються, тоже самое происходит и на опросе и в Тину в кабинете , моральная и стресовая составляюшая процеса стоит на первом месте, нужно быстро ореинтироваться и отвечать , казалось бы на простые вопросы,
Ответить