BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 31 май 2017, 21:19

Мда, почитав я ці історії....Це що, по 100 слів в день треба вчити,щоб здати?
Та якби й міг, то ж нереально(

VWalt
Зацікавлений
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 25 июл 2016, 22:47
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 93 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VWalt » 31 май 2017, 21:21

кому интересно... 49---2016г уже в приказе от 26.05
Ответили на письмо в тот же день.
А еще 5го мая не то, что авиза не было, а просто стандартная отписка

Всем удачи

barbosa
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 29 июн 2016, 21:38
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение barbosa » 31 май 2017, 21:29

був 30.05 і не здав. як уже написав шановний вензетоар ла каліна пьяца unknown888, не носіїв питали багато і як кажуть основатєльно. мене зрізала рижа на буквально на 3-му питанні. спитала ким працюю - сунт інженєр-конструктор ла фірма де конструкції. спитала шо там роблю - сказав. і після цього спитала шось чи то про керування проектом, чи то про клієнтів шось. я не зрозумів суть питання. хоч вона і давала мені шанс, бо повторила його 3 рази по різному. після цього другою партією попав під кабінет Тіну. там прочекав хвилин 45. особисто бачив як від нього вийшов хлопець з сертифікатом. коли залишилось чоловік 12 десь, вийшов Шрек з паспортами і повів нас до кабінету віце-президента, якого тут іменують китайцем. Амет Варол. колишній депутат від нацменшинств. і він напевно турок якийсь а не китаєць. питав ким працюю і де вчився. відповідав з помилками але відповідав. рази зо 3 просив його повторити повільніше бо хвилююся. він повторював, навіть перефразовував 3 рази теж саме питання. але так само швидко. спитав чому хвилююся. після цього Шрек спитав кунуаштець констітуція і дав листочок, на якому були надруковані перші 5 статей конституції Румунії українською мовою і сказав перекласти на румунську 3, 4, і 5 статті. 3-тя стаття починається зі слів що Румунія є країною з верховенством права. як кажуть життя мене до такого не готувало. таке зі старту я і на російську напевно не перекладу, не то шо на румунську.
вчив мову від початку грудня. більше приділяв уваги питанням ніж мові в загальному.
особиста думка. якшо вирішите зробити таку ж саму помилку, то хоча б вивчіть про свою роботу все. абсолютно все. тема роботи їх цікавила найбільше.

да, і до речі рижа ціленаправлено виловлювала не носіїв з лівого ряду. а старша їй прізвища підсказувала після оголошення. мене назвали першим у моїй групі з 6 людей. але я спеціально повільно виходив з ряду і пропутив 2 носіїв вперед і підійшов третім. не допомогло. вона зразу же мене вибрала для розмови

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение над.37 » 31 май 2017, 22:32

Iren1989 писал(а):
unknown888 писал(а):Питання стандартні.мене спитав скільки часу знаю мову.я замість 3 років )))сказав 3 місяці))себе виправив але було вже пізно.показали куди сідати.
були які добре відповідали а охорона ще ще засипала питаннями))і потім все одно сідали в лівий ряд.
це те що я бачив.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
там на питання набагато тяжче відповідати ніж з репетитором))
Молодець!) Відбились!)
То скільки ви все - таки насправді мову вчили? Бо якось не зрозуміло. Охоронцям мали 3 роки відповідати, домні - 1,4 року. Тепер ще скажіть нам для статистики)) P. S І все ж таки, рижа домна таки наводила підказки, вірно? Наприклад, про шкіру.
Так вона наводить підказки.Мене запитала звідки привозим товар,я не зрозуміла.Тоді запитала де квпляємо.

Svitlana12345
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 26 апр 2017, 23:16
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Svitlana12345 » 31 май 2017, 23:41

над.37 писал(а):
OkM писал(а):Я перекладач, і повинна була казати, що займаюся перекладами, але тепер не скажу. Доведеться вигадувати собі спеціальність.

Відправлено через 3 хвилини 57 секунди:
Коли дають текст на переклад, якою він мовою? З якої треба перекладати?
З румунської на українську.
Цікаво хто їз них знає українську мову

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 01 июн 2017, 01:28

barbosa писал(а): вчив мову від початку грудня. більше приділяв уваги питанням ніж мові в загальному.
особиста думка. якшо вирішите зробити таку ж саму помилку, то хоча б вивчіть про свою роботу все. абсолютно все. тема роботи їх цікавила найбільше.
да, і до речі рижа ціленаправлено виловлювала не носіїв з лівого ряду. а старша їй прізвища підсказувала після оголошення. мене назвали першим у моїй групі з 6 людей. але я спеціально повільно виходив з ряду і пропутив 2 носіїв вперед і підійшов третім. не допомогло. вона зразу же мене вибрала для розмови
От тут за два дні "післяприсяжних" під 10 сторінок написали взяло часу щоб перечитати все.
Скажу зразу дуже шкода тих що не здали бо дійсно люди вчили і в якісь мірі просто не поталанило трішки. Читаючи сам наче знову переживав ті моменти з АНЧ теж не все було гладко.
Я можливо не найкращий студент але хороший аналітик , тому хотів зауважити на деяких моментах цих 10 сторінок розповідей.
1) Хтось писав про успішну здачу у грудні , не можна порівнювати звичайно , є до 8 березня і після - це так на вскидку. 2) Руда з каре хоча задає питання не з списку в основному але вони прості (якщо ви трохи розумієтесь на лімбі а не тільки на списку питань звичайно) але це правда якщо ви їй чимось не сподобались вона з легкістю може вас завалити 1-2 питаннями на принцип(писав раніше як зрізала особисто мене та одного носія мови не моргнувши оком)
3) з 5 - 6 останніх присяг жодної не проходило без нововедень на кожній вони вводять щось нове чого не було раніше ,(тобто з величезною ймовірністю до паспорта і юр. текстів на слідуючій буде ще щось) тож натренований переклад цих предметів це не гарантія що вас це спитають а не щось кардинально нове
4) Про роботу так питають майже завжди (зал+кабінет), дуже розгорнуту розповідь хоче про роботу іменно Тіну(розказувала моя сусідка по бусіку про свої 15 питань тільки по роботі і те як вони з неї відверто глузували коли від хвилювання і від того що вже стомилась від такої кількості питань плуталась - правда здала)
5) Фактор фарту присутній і тепер (особливо якщо враховувати що вже декілька присяг після домн можуть не питати взагалі . тільки присяга і все) а 3 з 4 людей проходять через чорненьку домну (що не складно), поки руда допитує свого одного.
П,С. Ну а всім напередодні своїх присяг хочу щиро побажати удачі , побільше впевненості в собі , постарайтесь все ж підготуватись на рівні розмовному хоч трохи більше а не лише питання, їдьте завчасно(за день до присяги),вдягайтесь порядно , не показуйте що ви хвилюєтесь бо це для них як магніт,не мовчіть коли щось не зрозуміли чи не дочули ,питайте і говоріть і не втрачайте надію, стійте за себе до останнього навіть там у вас як мінімум 2 шанси на успішну здачу та сертифікат! :wink:

Відправлено через 12 хвилини 5 секунди:
Svitlana12345 писал(а):
над.37 писал(а): З румунської на українську.
Цікаво хто їз них знає українську мову
По логіці речей та з розповіді Tania_Art - навпаки , з української (папірці вони завчасно десь переклали та підготовили) на румунську - текст який вони звичайно знають і зразу розуміють що вартий ваш переклад.

AlexKrus
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2016, 08:45
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение AlexKrus » 01 июн 2017, 06:33

barbosa писал(а):був 30.05 і не здав. як уже написав шановний вензетоар ла каліна пьяца unknown888, не носіїв питали багато і як кажуть основатєльно. мене зрізала рижа на буквально на 3-му питанні. спитала ким працюю - сунт інженєр-конструктор ла фірма де конструкції. спитала шо там роблю - сказав. і після цього спитала шось чи то про керування проектом, чи то про клієнтів шось. я не зрозумів суть питання. хоч вона і давала мені шанс, бо повторила його 3 рази по різному. після цього другою партією попав під кабінет Тіну. там прочекав хвилин 45. особисто бачив як від нього вийшов хлопець з сертифікатом. коли залишилось чоловік 12 десь, вийшов Шрек з паспортами і повів нас до кабінету віце-президента, якого тут іменують китайцем. Амет Варол. колишній депутат від нацменшинств. і він напевно турок якийсь а не китаєць. питав ким працюю і де вчився. відповідав з помилками але відповідав. рази зо 3 просив його повторити повільніше бо хвилююся. він повторював, навіть перефразовував 3 рази теж саме питання. але так само швидко. спитав чому хвилююся. після цього Шрек спитав кунуаштець констітуція і дав листочок, на якому були надруковані перші 5 статей конституції Румунії українською мовою і сказав перекласти на румунську 3, 4, і 5 статті. 3-тя стаття починається зі слів що Румунія є країною з верховенством права. як кажуть життя мене до такого не готувало. таке зі старту я і на російську напевно не перекладу, не то шо на румунську.
вчив мову від початку грудня. більше приділяв уваги питанням ніж мові в загальному.
особиста думка. якшо вирішите зробити таку ж саму помилку, то хоча б вивчіть про свою роботу все. абсолютно все. тема роботи їх цікавила найбільше.

да, і до речі рижа ціленаправлено виловлювала не носіїв з лівого ряду. а старша їй прізвища підсказувала після оголошення. мене назвали першим у моїй групі з 6 людей. але я спеціально повільно виходив з ряду і пропутив 2 носіїв вперед і підійшов третім. не допомогло. вона зразу же мене вибрала для розмови
Мені дуже шкода що Ви не здали, в Вас я бачу була добра підготовка. На жаль зараз присутній елемент удачі. Дякую, за Вашу розповідь та аналітику. Треба це все врахувати і вивчити до вівторка

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение над.37 » 01 июн 2017, 08:16

Svitlana12345 писал(а):
над.37 писал(а): З румунської на українську.
Цікаво хто їз них знає українську мову
Охоронець

AlexKot
Зацікавлений
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 23 янв 2016, 17:49
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение AlexKot » 01 июн 2017, 11:34

(1) România este stat naţional, suveran şi independent, unitar şi indivizibil.
(2) Forma de guvernământ a statului român este republica.

(3) România este stat de drept, democratic şi social, în care demnitatea omului, drepturile şi libertăţile cetăţenilor, libera dezvoltare a personalităţii umane, dreptatea şi pluralismul politic reprezintă valori supreme, în spiritul tradiţiilor democratice ale poporului român şi idealurilor Revoluţiei din decembrie 1989, şi sunt garantate.

(4) Statul se organizează potrivit principiului separaţiei şi echilibrului puterilor - legislativă, executivă şi judecătorească - în cadrul democraţiei constituţionale.

(5) În România, respectarea Constituţiei, a supremaţiei sale şi a legilor este obligatorie.
Носитель языка, тренер-преподаватель 0677429097, скайп agaspher1

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 01 июн 2017, 13:04

Вчера в Киеве записался на присягу . На 24 .10 .2017 .
Был возле консульства уже в 6. 30 . Так как , на форуме сказали , что открывается в 8.00
Брехня . Работают с 9.00.
За мной был парень , которого 2 недели назад не записали , отправили учить язык , но вроде он вчера записался .
Передо мной мужчина , тоже был отправлен домой, учитъ лимбу. Хотя не первый раз приезжает .
Прием ведут консул и женщина .Сложнее общаться с консулом , его хуже слышно , так как, общение через стекло с микрофоном, а микрофон у него работает неважно . Да и строже он .
Женщину слышно хорошо .
Вопросы простые . Говорите на румынском? Город ? Регион ? Прописка ? Имя мамы,папы.
У жены спросили- замужем ? Город ? Имеет ли детей ? Вписан ли ребенок досар ? Прописка ? Продиктуйте свой телефон .
Ну и конечно - распишитесь тут , напишите тут свой телефон, Спасибо , досвиданья.
Вывод : ехать записываться ,не раньше чем , через полтора месяца после выхода в приказ.
Два человека с очереди поехали сразу после выхода , отправлены были домой .
Учить язык само собой. Хотя вопросы простые . Но консула реально слышно неважно .
У меня к консулу пошла жена , к женщинам, как то добрее гад .
Я был у женщины все вроде, нормально и слышно хорошо и вопросы простые, Но блин , из-за волнения начинаешь тормозить . Как то так .
Ответить