BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Alemazur
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 23 июн 2016, 17:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alemazur » 02 июн 2017, 07:14

Сейчас проблемы с записью....мне просто повезло. У меня есть знакомый который получил СОР за одну неделю, была огромная доля фарта))))

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 02 июн 2017, 07:20

yurorel84 писал(а):
сергей 48 писал(а):привет бывает возврашяут ну это очень очень редко, если их приняли то 99,9 что все нормально и прокатит, а язык его не выучиш тут нужно визение и чтоб сошлись звезды, одни на 5 вопросов отвечают а других заставляют читать конституцию Рум,ну а как у тебя с английским или немецким ведь я не думаю что ты собрался на пмж в Бухарест,
Спасибо за ответ , схема тут такова я даю посреднику документы ( просит по почте переслать Заявление с нотариуса и справку о не судимости ) остальное фото на емейл , потом едим через месяц в Бухарест так же и оплата там , подаем документы и домой . Ну после этого еще восьми этапно проверяются документы до присяги ? Вдруг что не так заплатил и время потерял , или проходят ? Какие ньюансов стоит опасаться ?))

Отправлено спустя 4 минуты 8 секунд:
irbonya писал(а):ми подавали з чоловіком на сор і соб у лютому місяці...цього тижня ми дізнались, що наші документи не вдалося зробити по незрозумілим причинам.....(я в шоці) втратили багато часу....хочу подавати через фірму, що на Турецькій....
Здравствуйте а что это значит Сор и Соб ?
да все и у меня так, подача личная, потом когда дадут корешок с номером, отдаш деньги, и в тотже день за язык, смотрю ты упрертый,ну удачи тебе Братишка, *Slava_Ukraini*

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 02 июн 2017, 07:27

Lumia писал(а):Bună, я постійний читач форуму і дуже вдячна людям, які діляться інформацією.
30.05 мій брат був на присязі і, на жаль, не здав. Я напишу про те, що відбувалось з його слів.
Брат був в першому заході. Зал був повний. Домни визивали до себе десь по 6 чоловік. Чорненька домна з цих 6-ти називала фамілії 1 чи 2 людей, яких опитувала. Тобто, не так "ти і ти іди сюди", а саме по-фаміліям. Чорненька домна задавала декілька простих питань. І те, що брат бачив, - у неї здали всі. Тих, у кого забрали паспорти, опитувала риженька домна. Брат попав до неї і його враження - це було не опитування, а по манері спілкування просто якийсь допит. Йому домна задавала стандартні питання: звідки приїхав, на чому, з ким, де перетинав кордон, скільки часу був в дорозі, яка погода в Бухаресті і Чернівцях, скільки і де вчив лімбу. Мій брат неодружений, тому було зрозуміло, що якщо до нього не має питань про сім'ю і дітей, то будуть питати про роботу. Тому на тему "робота" він дуже добре готувався. На запитання "чим займаєтесь" почав розказувати, але десь на третьому реченні домна сказала досить і перейшла до наступного питання. На 11-12 питанні домна повертає голову в сторону чорненької і в цей час задає брату питання. Він не почув і попросив повторити. Домна сказала "ні".
Що далі було у Тіну вже тут писали. Звичайно, брат не зміг перекласти статті Конституції. Його враження - Тіну і охоронець просто отримували задоволення, дивлячись як шокована людина реагує на це завдання. Ну да, класно придумали.
Найнеприємніше для брата було навіть не те, що він не здав, а ставлення команди Тіну. З власного досвіду - при домні Юлії такого морального тиску не було. Вона змогла організувати процес здачі ввічливо, спокійно і без принижень.
Рівень брата- розуміє набагато краще ніж говорить. Знав питання до присяги і стандартні теми початкового рівня - погода, кольори, тварини, одяг, меблі, календар і т.д. Цього явно зараз недостатньо. З ним в маршрутці їхало 6 чол. румуномовних з Чернівецької обл. - вони всі здали. Про те, що потрібно знати про свята, герб, гімн і т.д. - дізнались від брата в маршрутці і там щось читали. Потім казали, що не очікували такого допиту, навіть їм, румуномовним з дитинства, було непросто (все ж таки румунська в Чернівцях і Бухаресті дещо відрізняється). По враженням брата було багато людей для яких румунська рідна - вони здавали. Зважаючи на досвід домн, вони, напевне, з перших слів розуміють рівень людей. Здавали і не носії. Тому, очевидно, потрібно дуже добре вчити румунську, швидко реагувати на запитання. І бути на рівні, коли можеш, в випадку чого, пояснити свою позицію, заперечити і відстояти себе.
І ще. Поруч з братом в залі сиділа дівчина з Одеси. Поки люди заходили, вони розговорились. Дівчина сказала, що не знає жодного слова румунською. Як вона проходила співбесіду у домн брат не бачив - її визвали пізніше. Після присяги брат зустрів її на вулиці і ...в неї був сертифікат. Ця дівчина розказала, що вона була у чорненької домни. Та їй задала якесь одне питання і дівчина сказала "да" і все. Домна, напевно, спитала "чи знаєте мову". Все, що напишу далі, - зі слів людей, з якими брат їхав додому. Вони розказали, що коли домна сказала "luaţi loc", ця дівчина продовжувала стояти і домна показала їй пальцем на місце. Дівчина не могла прочитати присягу і її і ще одного хлопця домни пересадили вперед і сказали вчити (?!). І потім чорненька домна стояла біля дівчини, читала з нею присягу, терпляче виправляла і повторювала.
І в мене питання. Людина з нульовим знанням румунської мови отримує сертифікат, а люди з невисоким рівнем мови (але достатнім для розуміння змісту присяги) - не отримують. Що це - неймовірне везіння чи корупція?
скажіть що питав охоронець вашого брата, і де від сидів(спереду чи посередині). І як ваш брат відповідав рижій, чи швидко, і чи повним реченням, чи більше коротко?

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение над.37 » 02 июн 2017, 07:41

Lumia писал(а):Bună, я постійний читач форуму і дуже вдячна людям, які діляться інформацією.
30.05 мій брат був на присязі і, на жаль, не здав. Я напишу про те, що відбувалось з його слів.
Брат був в першому заході. Зал був повний. Домни визивали до себе десь по 6 чоловік. Чорненька домна з цих 6-ти називала фамілії 1 чи 2 людей, яких опитувала. Тобто, не так "ти і ти іди сюди", а саме по-фаміліям. Чорненька домна задавала декілька простих питань. І те, що брат бачив, - у неї здали всі. Тих, у кого забрали паспорти, опитувала риженька домна. Брат попав до неї і його враження - це було не опитування, а по манері спілкування просто якийсь допит. Йому домна задавала стандартні питання: звідки приїхав, на чому, з ким, де перетинав кордон, скільки часу був в дорозі, яка погода в Бухаресті і Чернівцях, скільки і де вчив лімбу. Мій брат неодружений, тому було зрозуміло, що якщо до нього не має питань про сім'ю і дітей, то будуть питати про роботу. Тому на тему "робота" він дуже добре готувався. На запитання "чим займаєтесь" почав розказувати, але десь на третьому реченні домна сказала досить і перейшла до наступного питання. На 11-12 питанні домна повертає голову в сторону чорненької і в цей час задає брату питання. Він не почув і попросив повторити. Домна сказала "ні".
Що далі було у Тіну вже тут писали. Звичайно, брат не зміг перекласти статті Конституції. Його враження - Тіну і охоронець просто отримували задоволення, дивлячись як шокована людина реагує на це завдання. Ну да, класно придумали.
Найнеприємніше для брата було навіть не те, що він не здав, а ставлення команди Тіну. З власного досвіду - при домні Юлії такого морального тиску не було. Вона змогла організувати процес здачі ввічливо, спокійно і без принижень.
Рівень брата- розуміє набагато краще ніж говорить. Знав питання до присяги і стандартні теми початкового рівня - погода, кольори, тварини, одяг, меблі, календар і т.д. Цього явно зараз недостатньо. З ним в маршрутці їхало 6 чол. румуномовних з Чернівецької обл. - вони всі здали. Про те, що потрібно знати про свята, герб, гімн і т.д. - дізнались від брата в маршрутці і там щось читали. Потім казали, що не очікували такого допиту, навіть їм, румуномовним з дитинства, було непросто (все ж таки румунська в Чернівцях і Бухаресті дещо відрізняється). По враженням брата було багато людей для яких румунська рідна - вони здавали. Зважаючи на досвід домн, вони, напевне, з перших слів розуміють рівень людей. Здавали і не носії. Тому, очевидно, потрібно дуже добре вчити румунську, швидко реагувати на запитання. І бути на рівні, коли можеш, в випадку чого, пояснити свою позицію, заперечити і відстояти себе.
І ще. Поруч з братом в залі сиділа дівчина з Одеси. Поки люди заходили, вони розговорились. Дівчина сказала, що не знає жодного слова румунською. Як вона проходила співбесіду у домн брат не бачив - її визвали пізніше. Після присяги брат зустрів її на вулиці і ...в неї був сертифікат. Ця дівчина розказала, що вона була у чорненької домни. Та їй задала якесь одне питання і дівчина сказала "да" і все. Домна, напевно, спитала "чи знаєте мову". Все, що напишу далі, - зі слів людей, з якими брат їхав додому. Вони розказали, що коли домна сказала "luaţi loc", ця дівчина продовжувала стояти і домна показала їй пальцем на місце. Дівчина не могла прочитати присягу і її і ще одного хлопця домни пересадили вперед і сказали вчити (?!). І потім чорненька домна стояла біля дівчини, читала з нею присягу, терпляче виправляла і повторювала.
І в мене питання. Людина з нульовим знанням румунської мови отримує сертифікат, а люди з невисоким рівнем мови (але достатнім для розуміння змісту присяги) - не отримують. Що це - неймовірне везіння чи корупція?
Не має там зараз корупції.Везіння можливо і є.Але рівень підготовки зараз потрібен серйозний.Ми з чоловіком вчили приблизно 2 роки.Я здала у домни з каре,а чоловік не здав у постаршоі.Не зрозумів питання (говорила тихо).Хоч і питання були легкі.Але чоловік не розгубився і здав у кабінеті президента.Мені задавали теж питань багато про роботу.Не можу сказати що складні,але це був простий діалог і не зі списку стандартних питань.Дещо закінчені.Якщо не розуміла перераховувалися.Якщо відповіді на питання цікаві,ій подобалось.Вона добре розуміє твій рівень підготовки.Хоча ми не росія мови.Можливо грає роль і область.Всі свята ,звичаї і т.д.нам не знадобилися.Ну а в кабінеті Тіну там уже потрібно не тільки знання,везіння а логічне мислення,щоб зрозуміти що він хоче.І якщо зараз подавати потрібно вчитися перекладати не тільки прості тематичні тести а й Конституцію Румунії.Доречі читати потрібно добре і бажано без акценту.Удачі вам.

Відправлено через 4 хвилини 58 секунди:
лапушка писал(а):
Lumia писал(а):Bună, я постійний читач форуму і дуже вдячна людям, які діляться інформацією.
30.05 мій брат був на присязі і, на жаль, не здав. Я напишу про те, що відбувалось з його слів.
Брат був в першому заході. Зал був повний. Домни визивали до себе десь по 6 чоловік. Чорненька домна з цих 6-ти називала фамілії 1 чи 2 людей, яких опитувала. Тобто, не так "ти і ти іди сюди", а саме по-фаміліям. Чорненька домна задавала декілька простих питань. І те, що брат бачив, - у неї здали всі. Тих, у кого забрали паспорти, опитувала риженька домна. Брат попав до неї і його враження - це було не опитування, а по манері спілкування просто якийсь допит. Йому домна задавала стандартні питання: звідки приїхав, на чому, з ким, де перетинав кордон, скільки часу був в дорозі, яка погода в Бухаресті і Чернівцях, скільки і де вчив лімбу. Мій брат неодружений, тому було зрозуміло, що якщо до нього не має питань про сім'ю і дітей, то будуть питати про роботу. Тому на тему "робота" він дуже добре готувався. На запитання "чим займаєтесь" почав розказувати, але десь на третьому реченні домна сказала досить і перейшла до наступного питання. На 11-12 питанні домна повертає голову в сторону чорненької і в цей час задає брату питання. Він не почув і попросив повторити. Домна сказала "ні".
Що далі було у Тіну вже тут писали. Звичайно, брат не зміг перекласти статті Конституції. Його враження - Тіну і охоронець просто отримували задоволення, дивлячись як шокована людина реагує на це завдання. Ну да, класно придумали.
Найнеприємніше для брата було навіть не те, що він не здав, а ставлення команди Тіну. З власного досвіду - при домні Юлії такого морального тиску не було. Вона змогла організувати процес здачі ввічливо, спокійно і без принижень.
Рівень брата- розуміє набагато краще ніж говорить. Знав питання до присяги і стандартні теми початкового рівня - погода, кольори, тварини, одяг, меблі, календар і т.д. Цього явно зараз недостатньо. З ним в маршрутці їхало 6 чол. румуномовних з Чернівецької обл. - вони всі здали. Про те, що потрібно знати про свята, герб, гімн і т.д. - дізнались від брата в маршрутці і там щось читали. Потім казали, що не очікували такого допиту, навіть їм, румуномовним з дитинства, було непросто (все ж таки румунська в Чернівцях і Бухаресті дещо відрізняється). По враженням брата було багато людей для яких румунська рідна - вони здавали. Зважаючи на досвід домн, вони, напевне, з перших слів розуміють рівень людей. Здавали і не носії. Тому, очевидно, потрібно дуже добре вчити румунську, швидко реагувати на запитання. І бути на рівні, коли можеш, в випадку чого, пояснити свою позицію, заперечити і відстояти себе.
І ще. Поруч з братом в залі сиділа дівчина з Одеси. Поки люди заходили, вони розговорились. Дівчина сказала, що не знає жодного слова румунською. Як вона проходила співбесіду у домн брат не бачив - її визвали пізніше. Після присяги брат зустрів її на вулиці і ...в неї був сертифікат. Ця дівчина розказала, що вона була у чорненької домни. Та їй задала якесь одне питання і дівчина сказала "да" і все. Домна, напевно, спитала "чи знаєте мову". Все, що напишу далі, - зі слів людей, з якими брат їхав додому. Вони розказали, що коли домна сказала "luaţi loc", ця дівчина продовжувала стояти і домна показала їй пальцем на місце. Дівчина не могла прочитати присягу і її і ще одного хлопця домни пересадили вперед і сказали вчити (?!). І потім чорненька домна стояла біля дівчини, читала з нею присягу, терпляче виправляла і повторювала.
І в мене питання. Людина з нульовим знанням румунської мови отримує сертифікат, а люди з невисоким рівнем мови (але достатнім для розуміння змісту присяги) - не отримують. Що це - неймовірне везіння чи корупція?
скажіть що питав охоронець вашого брата, і де від сидів(спереду чи посередині). І як ваш брат відповідав рижій, чи швидко, і чи повним реченням, чи більше коротко?
Можу вам порадити уважно слухати питання і уловлювати смисл питань.

Oxi
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 02 июн 2017, 07:54
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oxi » 02 июн 2017, 08:01

Мені так страшно,що аж дихати не можу(( вчила мову з перервами. Може краще відікласти на пів року і ще підучити? Можливо за цей час щось зміниться? І яким чином це зробити?

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 02 июн 2017, 08:14

irbonya писал(а):ми подавали з чоловіком на сор і соб у лютому місяці...цього тижня ми дізнались, що наші документи не вдалося зробити по незрозумілим причинам.....(я в шоці) втратили багато часу....хочу подавати через фірму, що на Турецькій....
Я б радила Вам подати документи на СОР і СОБ у консульстві у Чернівцях...роблять документи до 3 місяців...АЛЕ самі особисто подасте і заберети документи ...і без лишніх переживань...

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 02 июн 2017, 08:44

Lumia писал(а):Bună, я постійний читач форуму і дуже вдячна людям, які діляться інформацією.
І в мене питання. Людина з нульовим знанням румунської мови отримує сертифікат, а люди з невисоким рівнем мови (але достатнім для розуміння змісту присяги) - не отримують. Що це - неймовірне везіння чи корупція?
Доброго дня вам. Якась дивна історія з дівчиною скажу зразу малоймовірна і я в неї особисто не вірю. З власного досвіду скажу що таких людей(рівень повний 0) по перше зрізає зразу охорона і вона до залу б не потрапила. По друге чорненька доамна за всю присягу (200 чол) не задала(задає) нікому менше чим 3-4 питаня - це точно. По трете людину яка читала в цілому присягу але постійно робила помилки в наголосах після третього прочитання відправляли в кабінет до Тіну. Ну а версія з гіпотетичною корупцією ,в цьому разі людину ніхто б не світив в залі ,так що повторюсь якась неймовірна історія в частині про ту дівчину .

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 02 июн 2017, 08:58

irbonya писал(а):ми подавали з чоловіком на сор і соб у лютому місяці...цього тижня ми дізнались, що наші документи не вдалося зробити по незрозумілим причинам.....(я в шоці) втратили багато часу....хочу подавати через фірму, що на Турецькій....
Куди подавали?

Відправлено через 38 секунди:
Alemazur писал(а):
minte писал(а):Хто робив СОР в Сучаві. Потрібна консультація. Дякую на перед.
Подавал 26.04 был готов 24.05 ...
Народилися після 1980 року?

Oksana46009
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 18 май 2017, 20:31
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oksana46009 » 02 июн 2017, 10:19

artro писал(а):
Oksana46009 писал(а):Доброго дня! Підкажіть будь-ласка як справи з видачею СОРів у Бухаресті?
Добрий день,
ви самі подавали чи через посередника?
Я через чернівецьких роблю СОР які передавали на Бухарест, оформили доручення в нотаріуса зі цілим списком адвокатів, і на цьому все затихло, вже пройшло 2,5 міс навіть не знаю чи подали і чого чекати, на питання на коли чекати і чи взагалі подали відповідь одна чекати або ще не готовий, я так зрозумів посередник на посередникові що навіть між собою не можуть созвонитися та уточнити... людина провірена, але вже пожалів що так складається, навіть не знаю скільки ще чекати і що робити як термін буде півроку...

хто тільки на цій стадії рекомендую через консульство, або дуже гарних адвокатів

Аналогічна ситуація. Подали через чернівецького посередника в Бухарест. Сказав що 26.02.2017 подав документи. Вже почався четвертий місяць як чекаю. Відповідь одна і таж: ще не готово, в Бухаресті затримки... Як перевірити його слова не знаю і скільки доведеться ще чекати

xMara
Зацікавлений
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 21 янв 2017, 14:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 22 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение xMara » 02 июн 2017, 11:21

Ghostrider писал(а): Билеты не нужны были, я ехал на авто принес техпаспорт и зеленую карту, бронь жилья была, но я ее просто поменял когда узнал что на 2 недели не дают, но все хорошо прошло присягу сдал, а с сертификатом я уже мог и не выезжать обратно по срокам визы.
но если выезжать по сертификату - то как тогда решается вопрос с визой? ведь если в паспорте есть отметка о въезде, то должна быть и отметка о выезде, как я понимаю. что-то отмечают в паспорте, если въехали по визе, а выехали по сертификату после окончания срока действия визы?..
Ответить