BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 06 июн 2017, 15:20

AlexKrus писал(а):Людоньки, хочу поділитись радісною новиною. Сьогодні здав присягу. Чесно кажучи сьогодні була нереальна халява. З перших двох хвиль здали всі. Третя зараз напевно зайшла тільки. З опитувачів було два охоронці невисокого зросту, руда пані та Амет Варол. Охоронець питав пару слів на вході в зал, типу чи є фото ( мене спитав), знаєш мову, звідки приїхав, як зватии. Далі всіх посадили, без різниці куди. Я прийшов було вже 3/4 зала заповненим. Потім по черзі до рудої домни. Питання такі самі, елементарні, що й у охоронців. Прийшов Амет, послухали гімн, кожний прочитав присягу. Видали сертифікат, мульт санатос і лареведере. Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали
Поздравляю 100000000000 раз, молодцы, проскочили, *Slava_Ukraini*

sonjka
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 02 мар 2017, 11:20

Re: RE: Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sonjka » 06 июн 2017, 15:23

AlexKrus писал(а):Людоньки, хочу поділитись радісною новиною. Сьогодні здав присягу. Чесно кажучи сьогодні була нереальна халява. З перших двох хвиль здали всі. Третя зараз напевно зайшла тільки. З опитувачів було два охоронці невисокого зросту, руда пані та Амет Варол. Охоронець питав пару слів на вході в зал, типу чи є фото ( мене спитав), знаєш мову, звідки приїхав, як зватии. Далі всіх посадили, без різниці куди. Я прийшов було вже 3/4 зала заповненим. Потім по черзі до рудої домни. Питання такі самі, елементарні, що й у охоронців. Прийшов Амет, послухали гімн, кожний прочитав присягу. Видали сертифікат, мульт санатос і лареведере. Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали
Вітаю вас. ))
Сьогодні у всіх був щасливий день))

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 06 июн 2017, 15:48

Цікаво з чим це зв'язано, знов перевірка чи просто хороший настрій.

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 06 июн 2017, 15:55

или все-таки чьи-то адвокаты накатали каку-нить телегу про "приниження людськоъ гыдности" ))

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 06 июн 2017, 16:01

AlexKrus писал(а):Людоньки, хочу поділитись радісною новиною. Сьогодні здав присягу. Чесно кажучи сьогодні була нереальна халява. З перших двох хвиль здали всі. Третя зараз напевно зайшла тільки. З опитувачів було два охоронці невисокого зросту, руда пані та Амет Варол. Охоронець питав пару слів на вході в зал, типу чи є фото ( мене спитав), знаєш мову, звідки приїхав, як зватии. Далі всіх посадили, без різниці куди. Я прийшов було вже 3/4 зала заповненим. Потім по черзі до рудої домни. Питання такі самі, елементарні, що й у охоронців. Прийшов Амет, послухали гімн, кожний прочитав присягу. Видали сертифікат, мульт санатос і лареведере. Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали
Вiтаю. Це дiйсно хороша новина як для Вас, так i для всiх нас. Бо ми вже кожного вiвторка чекаэмо якихось нових страшилок. Дай Бог i далi так все так просто буде. Це щось нове!!! Такого ще не чув!!! :). Як довго мову вчили? Цiкаво просто.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 июн 2017, 16:03

Вітаю всіх, хто вчив та здав!
Судячи по всьому Тіну просто не було, звідси й халява. Якщо таку кількість людей без розбору пропустили сьогодні, на наступній присязі можуть статистику підправляти.

"Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали". І тут мені чисто - по людськи стало жаль людей, які вчили мову по року часу, але здавали того тижня і попали на нововведення з конституцією.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

matveuko140385
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 30 окт 2015, 16:57
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение matveuko140385 » 06 июн 2017, 16:06

Мабуть не всі повернулись з міні ваканца *Dopovid*

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 06 июн 2017, 16:07

Iren1989 писал(а):Вітаю всіх, хто вчив та здав!
Судячи по всьому Тіну просто не було, звідси й халява. Якщо таку кількість людей без розбору пропустили сьогодні, на наступній присязі можуть статистику підправляти.

"Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали". І тут мені чисто - по людськи стало жаль людей, які вчили мову по року часу, але здавали того тижня і попали на нововведення з конституцією.
Так Тройца же была в воскресение, вот и решили такой подарок сделать видимо...

AlexKrus
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2016, 08:45
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение AlexKrus » 06 июн 2017, 16:10

Тіну не було і Цєзаре не було, чорної домни не було. Свято було вчора, може ще святкують. Всім було дуже пофіг. Амет кивав, коли хтось читав присягу. Руденька домна щось в телефоні сиділа і Амет іноді трохи підглядував, що вона там робить. Шкода що багато не здало минулого тижня, сам готувався до апокаліпсису, вчив сторінки в перекладі паспорту, читав конституцію. Сьогодні повезло всім, але таке, самі знаєте, що дуууже рідко буває. Вчіть мову, тоді менше страху.

alex_dks
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 20 янв 2017, 22:52
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение alex_dks » 06 июн 2017, 16:16

Iren1989, підкажіть, як довго ви вчите мову і яким чином вчили (самостійно (які підручники?), курси, викладач)? Наскільки розумію, рівень у вас уже пристойний, цікавий ваш досвід. Дякую!
Ответить