BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

fără nume
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 19 май 2017, 20:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение fără nume » 06 июн 2017, 16:20

Iren1989 писал(а):Вітаю всіх, хто вчив та здав!
Судячи по всьому Тіну просто не було, звідси й халява. Якщо таку кількість людей без розбору пропустили сьогодні, на наступній присязі можуть статистику підправляти.

"Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали". І тут мені чисто - по людськи стало жаль людей, які вчили мову по року часу, але здавали того тижня і попали на нововведення з конституцією.

Може вони у відпусиці, і на наступний тиждень теж не буде

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 июн 2017, 16:27

alex_dks писал(а):Iren1989, підкажіть, як довго ви вчите мову і яким чином вчили (самостійно (які підручники?), курси, викладач)? Наскільки розумію, рівень у вас уже пристойний, цікавий ваш досвід. Дякую!
Ви мені, звісно, зараз занадто лестите)
Я часто ділюсь тут різним матеріалом, бо чому би не поділитись, але рівень у мене до пристойного далекий) Ще вчити і вчити, а часу все менше та менше :)
Та якщо справді цікавить, то я Вам напишу в особисті згодом)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение asin » 06 июн 2017, 16:33

Armstrong писал(а):
AlexKrus писал(а):Людоньки, хочу поділитись радісною новиною. Сьогодні здав присягу. Чесно кажучи сьогодні була нереальна халява. З перших двох хвиль здали всі. Третя зараз напевно зайшла тільки. З опитувачів було два охоронці невисокого зросту, руда пані та Амет Варол. Охоронець питав пару слів на вході в зал, типу чи є фото ( мене спитав), знаєш мову, звідки приїхав, як зватии. Далі всіх посадили, без різниці куди. Я прийшов було вже 3/4 зала заповненим. Потім по черзі до рудої домни. Питання такі самі, елементарні, що й у охоронців. Прийшов Амет, послухали гімн, кожний прочитав присягу. Видали сертифікат, мульт санатос і лареведере. Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали
Вiтаю. Це дiйсно хороша новина як для Вас, так i для всiх нас. Бо ми вже кожного вiвторка чекаэмо якихось нових страшилок. Дай Бог i далi так все так просто буде. Це щось нове!!! Такого ще не чув!!! :). Як довго мову вчили? Цiкаво просто.
Бог почув ваши прохання та молитву!

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 06 июн 2017, 16:50

AlexKrus писал(а):Людоньки, хочу поділитись радісною новиною. Сьогодні здав присягу. Чесно кажучи сьогодні була нереальна халява. З перших двох хвиль здали всі. Третя зараз напевно зайшла тільки.Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали
Поздоровляю хороший сьогодні день )) З огляду на всі присяги які були при Тіну то напевно найхалявніша судячи з розповіді - перевершила навіть ту де була комісія(там тільки один захід схалявив та перші 10-12 чол. 2 заходу).
Що саме гірше що не знаєш а що ж буде на слідуючій(головне щоб статистику пропущених не наганяли потім) тому як завжди всім і надалі треба ретельно готуватись та поки не розслаблятись. Цю лоторею як хочуть так крутять але треба всім це подолати.

zarina
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 01 мар 2016, 13:30
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение zarina » 06 июн 2017, 16:59

Стадиу досар обновили .

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 06 июн 2017, 17:14

еше раз тех кто здал и проскочил с праздником победы УРА,хоть в самого присяга в сентябре а за людей просто шаслив что им так повезло, вот нужно посмотреть статистику за месяц как будет может кто первый тем и повезет а как будуд последнии здавать в конце месяца а если вдруг и в правду лемит тогда всех по логике должны порезать, лоторея,

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 06 июн 2017, 17:34

Поздравляю всех, кто здал ! Может попустило их и будет легче сдавать .
В консульстве без языка не запишитесь на присягу . А раньше проблем не было .
Может усложнят запись , а с присягой чуть легче будет .
Ну мне так хотелось бы. ..

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 июн 2017, 17:52

vityok писал(а):
AlexKrus писал(а):Людоньки, хочу поділитись радісною новиною. Сьогодні здав присягу. Чесно кажучи сьогодні була нереальна халява. З перших двох хвиль здали всі. Третя зараз напевно зайшла тільки.Дехто навіть не міг сказати як його звуть, звідки та прочитати присягу. Всі здали
Поздоровляю хороший сьогодні день )) З огляду на всі присяги які були при Тіну то напевно найхалявніша судячи з розповіді - перевершила навіть ту де була комісія(там тільки один захід схалявив та перші 10-12 чол. 2 заходу).
Що саме гірше що не знаєш а що ж буде на слідуючій(головне щоб статистику пропущених не наганяли потім) тому як завжди всім і надалі треба ретельно готуватись та поки не розслаблятись. Цю лоторею як хочуть так крутять але треба всім це подолати.
Ця була в буквальному значенні не при Тіну))
І домна рижа гралась в телефоні, а не робила здаючим Вальпургієву ніч, як тут не раз пишуть у відгуках. Та й ти сам у неї побував, знаєш :)
Здається, що в неї нічого особистого, їй просто дають вказівку бути "поганим копом", особливо, коли присутній сам Прешедінте)
Я от теж за статистику подумала. Чисто суб'єктивно, здається, будуть вирівнювати на наступних присягах. Так багато людей аж 2 заходи до сих пір після другого приходу Тіну ще не пропускали.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

fără nume
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 19 май 2017, 20:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение fără nume » 06 июн 2017, 18:03

Питання в іншому, де Тіну? Від того і буде залежати наступна присяга!

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 06 июн 2017, 18:08

Olexii писал(а):Поздравляю всех, кто здал ! Может попустило их и будет легче сдавать .
В консульстве без языка не запишитесь на присягу . А раньше проблем не было .
Может усложнят запись , а с присягой чуть легче будет .
Ну мне так хотелось бы. ..
та вот и я о том-же. Дали бы задание отсеивать на записи на присягу, и без анулирования досара. Было-бы разумнее. И им не так тяжело на присягах))
Ответить