BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

unknown888
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 31 май 2017, 15:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение unknown888 » 06 июн 2017, 22:39

Я записувався в вересні того року.я був в черзі першим.дівчина у віконці запитала чи знаю мову і все.після того як віддала паспорт сказала на румунській зачекати на вулиці.я не зрозумів і вона сказала вже на російській.все.

хоча сам боявся)).консула Елеонори Молдован в той день не було.

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 06 июн 2017, 22:40

*ukr_flag*
SER1984 писал(а):Підскажіть будьласка,чи важко буде людині з нижче середнього рівнем знання лімби...записатися на присягу.
думаю ,что не тяжело . Вопросы в принципе простые .
Не переживайте , идите записывайтесь . Если даже не получиться , приедете через пару недель опять .

Vladimir78
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 06 окт 2016, 00:17
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vladimir78 » 06 июн 2017, 23:01

Кто знает досар обновили?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 июн 2017, 23:04

SER1984 писал(а):Підскажіть будьласка,чи важко буде людині з нижче середнього рівнем знання лімби...записатися на присягу.
Ні, там неважкі питання будуть. Можуть попитати хто Ви, звідки, коли подавали досар, підпишіться тут - підпишіться там, та й все.
У мене є деякі роздруківки.Там багато слів та виразів по лексиці на тему "Подача документів/Запис на присягу". Я ними, коли мала записуватись, користувалась, можу з Вами поділитись в ел. варіанті. Напишіть в пп.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

rogizna
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 23:00
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение rogizna » 06 июн 2017, 23:08

Доброго вечора шановні форумчани. Склалась така ситуація, що на 27 червня я записаний на присягу, але сьогодні керівництво поставило мене перед фактом, що на цю дату я маю бути у відрядженні, тому поїхати на присягу мені не получиться. Прошу вашої поради, як мені бути в цій ситуації.

Vladimir78
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 06 окт 2016, 00:17
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vladimir78 » 06 июн 2017, 23:14

Кто знает что означает когда изменили Termen? Все номера вышли уже в приказ, а мне перенесли Termen. Жду больше года.
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 06 июн 2017, 23:23

rogizna писал(а):Доброго вечора шановні форумчани. Склалась така ситуація, що на 27 червня я записаний на присягу, але сьогодні керівництво поставило мене перед фактом, що на цю дату я маю бути у відрядженні, тому поїхати на присягу мені не получиться. Прошу вашої поради, як мені бути в цій ситуації.
Шукати іншу роботу, принаймні я б так зробив

SER1984
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 05 июн 2017, 18:39
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение SER1984 » 07 июн 2017, 08:06

Iren1989 писал(а):
SER1984 писал(а):Підскажіть будьласка,чи важко буде людині з нижче середнього рівнем знання лімби...записатися на присягу.
Ні, там неважкі питання будуть. Можуть попитати хто Ви, звідки, коли подавали досар, підпишіться тут - підпишіться там, та й все.
У мене є деякі роздруківки.Там багато слів та виразів по лексиці на тему "Подача документів/Запис на присягу". Я ними, коли мала записуватись, користувалась, можу з Вами поділитись в ел. варіанті. Напишіть в пп.
Доброго дня.я по поводу запису на присягу.Можете поділитися інформацією?Наперед спасибі!

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 07 июн 2017, 08:59

SER1984 писал(а):
Iren1989 писал(а):
Ні, там неважкі питання будуть. Можуть попитати хто Ви, звідки, коли подавали досар, підпишіться тут - підпишіться там, та й все.
У мене є деякі роздруківки.Там багато слів та виразів по лексиці на тему "Подача документів/Запифс на присягу". Я ними, коли мала записуватись, користувалась, можу з Вами поділитись в ел. варіанті. Напишіть в пп.
Доброго дня.я по поводу запису на присягу.Можете поділитися інформацією?Наперед спасибі!
Здравствуйте . Я 31 мая ездил в Киев, А 1 июня на форум выложил что и как , почитайте .

АнастасияМ
Зацікавлений
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 21 дек 2016, 10:27
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение АнастасияМ » 07 июн 2017, 09:27

SER1984 писал(а):Підскажіть будьласка,чи важко буде людині з нижче середнього рівнем знання лімби...записатися на присягу.
У мужа спрашивали: как зовут, откуда приехал, как зовут родителей, адрес прописки, т.е. нужно знать номер дома и квартиры на румынском, сказать любое число не получится, смотрят в паспорт на страницу с пропиской. А так ничего сложного. Удачи Вам!
Ответить