BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 13 июн 2017, 13:58

vityok писал(а):Ну по перше народ поздоровляю всіх хто здав супер що таке раптове "потепління" з сторони АНЧ хотілось би вірити що то перманентно хоча досі сумніви що Тіну може на любій послідуючій присязі знов показати зуби. Побачим.
Дуже хотілось би щоб так було - та в свою чергу ще більше стає шкода людей які реально пролетіли готуючись по 1-2 роки та не прочитавши конституцію чи не відповівши на щось реально складне. Але готуватись треба народ АНЧ не передбачуване.
Згідна, зашвидко когось там кудись посилати, як тут вище пропонували.
Я після цих присяг тільки більше переживати почала)) Звісно, всім хочеться вірити в краще - Фейсбук, безвіз, відпустку Тіну, але....щось тут не те) До моєї присяги ця ідилія мабуть не протримається)))
Реально шкода, коли читаєш, що люди протягом року вчили всяких Траянів та мамалиги, і бац - нате вам конституцію. А ті, хто не міг навіть представитись - громадянство, пофтіць.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 13 июн 2017, 14:09

Можливо протримається, а введуть перевірку мови при запису на присягу чи ще шось такого типу...

fără nume
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 19 май 2017, 20:09
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение fără nume » 13 июн 2017, 15:08

Ну що, гадалки і "гадуни", все пройшло чудово. Я з дружиною здали. Всім було похир на ваші відповідв або їх відсутність. Я трохи зрозумів Тіну, не могти прочитати без гикання, мекання, пропускання ЦІЛИХ слів у присязі, ну напевно це вже перебір. Що мене ще здивувало, що я будучи в туфлях, білій сорочці і брюках - ну як так сказати - відчував себе трохи ЛОХОМ, я просто в шоці, в моєму заході чувак даже в шортах був, а про рвані джинси, футболки розмальовані і окуляри на волоссі (за це Рижа дала зауваження одній жінці) я вже і не кажу нічого. Мову вчили, але, що не пригодилась - не жаліємо. Цікаво було дивитись на Варлана, коли хтось "читав присягу племені Тумбу-Юмбу"(бо то явно вони не румунську читали) - в його погляді читалося - "йобжиштвоюмать, щожцезанаХт, це якою мовою було", але він тримався мужиком, він все витерпів. Тіну за таке б завішав.

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 13 июн 2017, 15:25

Сдается мне, что они подкрутят гайки на всех этапах ДО присяги, а на присяге будет все как по закону- т.е без экзамена на лимбу.Кто помнит, когда ввели правило предоставлять оригиналы доков при подаче досара?

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 13 июн 2017, 15:43

шось чесно скажу все рівно я не вірю в це потепління, більше повязую його з тим, що знову на присязі був тільки Турок...
але хто знає, аби так...
моя присяга в вересні, але тепер я жалію що не сьогодні....
наступні кілька присяг покажуть...
на одесському форумі читала що начеб то Тіну сьогодні з АНК швидка забрала... хз...
рада за потепління і як і всі волію щоб воно протрималось якнайдовше для нас усіх..

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 13 июн 2017, 16:19

fără nume писал(а):Ну що, гадалки і "гадуни", все пройшло чудово. Я з дружиною здали. Всім було похир на ваші відповідв або їх відсутність. Я трохи зрозумів Тіну, не могти прочитати без гикання, мекання, пропускання ЦІЛИХ слів у присязі, ну напевно це вже перебір. Що мене ще здивувало, що я будучи в туфлях, білій сорочці і брюках - ну як так сказати - відчував себе трохи ЛОХОМ, я просто в шоці, в моєму заході чувак даже в шортах був, а про рвані джинси, футболки розмальовані і окуляри на волоссі (за це Рижа дала зауваження одній жінці) я вже і не кажу нічого. Мову вчили, але, що не пригодилась - не жаліємо. Цікаво було дивитись на Варлана, коли хтось "читав присягу племені Тумбу-Юмбу"(бо то явно вони не румунську читали) - в його погляді читалося - "йобжиштвоюмать, щожцезанаХт, це якою мовою було", але він тримався мужиком, він все витерпів. Тіну за таке б завішав.
До сьогодні Ви теж разом з усіма гаданням займались)) Після присяги, особливо такої безболісної, воно звісно вже легше писати та й дихати, мабуть, в цілому.
От правильно Ви сказали, Тіну би завішав, і за такий одяг, і за таке читання присяги. Тому все таки якісь висновки слід робити, коли Тіну повернеться.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Korf4
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 02 май 2017, 12:11
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Korf4 » 13 июн 2017, 16:27

читала що начеб то Тіну сьогодні з АНК швидка забрала
Він побачив, що в підраних джинсах пускають і серце прихватило *dash*

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 13 июн 2017, 17:04

Iren1989 писал(а):
vityok писал(а):Ну по перше народ поздоровляю всіх хто здав супер що таке раптове "потепління" з сторони АНЧ хотілось би вірити що то перманентно хоча досі сумніви що Тіну може на любій послідуючій присязі знов показати зуби. Побачим.
Дуже хотілось би щоб так було - та в свою чергу ще більше стає шкода людей які реально пролетіли готуючись по 1-2 роки та не прочитавши конституцію чи не відповівши на щось реально складне. Але готуватись треба народ АНЧ не передбачуване.
Згідна, зашвидко когось там кудись посилати, як тут вище пропонували.
Я після цих присяг тільки більше переживати почала)) Звісно, всім хочеться вірити в краще - Фейсбук, безвіз, відпустку Тіну, але....щось тут не те) До моєї присяги ця ідилія мабуть не протримається)))
Реально шкода, коли читаєш, що люди протягом року вчили всяких Траянів та мамалиги, і бац - нате вам конституцію. А ті, хто не міг навіть представитись - громадянство, пофтіць.
А когда у Вас присяга? У меня в следующий вторник, я надеюсь что всё так и будет.

Сейчас Тину в отпуске (и это информация 100 процентовая), знать бы вот на сколько у него отпуск было бы супер! Я надеюсь что в следующий вторник его еще не будет..

Я уже хотел откреплятся..

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 13 июн 2017, 17:20

LimbaRomania писал(а):
Iren1989 писал(а):
Згідна, зашвидко когось там кудись посилати, як тут вище пропонували.
Я після цих присяг тільки більше переживати почала)) Звісно, всім хочеться вірити в краще - Фейсбук, безвіз, відпустку Тіну, але....щось тут не те) До моєї присяги ця ідилія мабуть не протримається)))
Реально шкода, коли читаєш, що люди протягом року вчили всяких Траянів та мамалиги, і бац - нате вам конституцію. А ті, хто не міг навіть представитись - громадянство, пофтіць.
А когда у Вас присяга? У меня в следующий вторник, я надеюсь что всё так и будет.

Сейчас Тину в отпуске (и это информация 100 процентовая), знать бы вот на сколько у него отпуск было бы супер! Я надеюсь что в следующий вторник его еще не будет..

Я уже хотел откреплятся..
Ну якщо інформація правдива, та ще й стопроцентна по Ваших словах, то ось і пояснення феномену двох останніх присяг.
Судячи по тому, що Ви раніше писали, Вам справді тільки й надіятись на те, що Тіну ще буде у відпустці)
У мене присяга через 2 з половиною місяці.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 13 июн 2017, 17:35

А я не думаю що, через відпустку Тіну зараз не роблять опитування... думаю тут щось інше.
Ответить