BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 13 июн 2017, 21:56

Iren1989 писал(а):Ось така стаття з'явилась в румунських ЗМІ.

Студенти вимагають відставки Андрія Тіну. Чому звинувачують главу ANC.

http://evz.ro/studentii-demisia-tinu-cetatenie.html
хорошая статья,студенты это страшная сила, должны поставить на место Тину, *Slava_Ukraini*

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 13 июн 2017, 21:59

Хтось вже з відпустки не повернеться)

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 13 июн 2017, 22:02

vityok писал(а):О це вже цікавіше)) Тут декілька речей на які хочеться надіятись всім хто чекає присягу . Нововедення Тіну можуть його потопити (знову) та й ще ті від яких він не очікував , інтернет форми виявляється дискримінація тих у кого нема інтернету ))) молодці ліга студенства Бессарабії)) А друге що 100 річчя Великого союзу на носі , то теж думаю для тих хто зараз чекає і буде здавати в 2018 + . Ну хотілось би в це все вірити дуже , хоч комусь мусить бути легше ніж нам прийшлось!
Вони там більш важливе та актуальне питання піднімають, в якій опинилось багато молдован. Про те, що діти, які в свій час отримали громадянство через батьків, тепер по суті Румунією як громадяни не признаються.

"Ліга також вимагає внесення змін до закону про громадянство 21/1991 в якості надзвичайного указу для вирішення проблеми якомога швидше, де більш ніж 10 000 молодих румунів за кордоном втратили громадянство через некомпетентність і недоброзичливість румунської влади."
"Уряд Румунії і Міністерство Юстиції повинні знайти просте і швидке адміністративне рішення, щоб ці люди могли повернути собі незаслужено втрачене громадянство без судів"
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 13 июн 2017, 22:09

Iren1989 писал(а): Вони там більш важливе та актуальне питання піднімають, в якій опинилось багато молдован. Про те, що діти, які в свій час отримали громадянство через батьків, тепер по суті Румунією як громадяни не признаються.

"Ліга також вимагає внесення змін до закону про громадянство 21/1991 в якості надзвичайного указу для вирішення проблеми якомога швидше, де більш ніж 10 000 молодих румунів за кордоном втратили громадянство через некомпетентність і недоброзичливість румунської влади."
"Уряд Румунії і Міністерство Юстиції повинні знайти просте і швидке адміністративне рішення, щоб ці люди могли повернути собі незаслужено втрачене громадянство без судів"
Так Іра я про це теж прочитав ,але про це вже не одна стаття була і все годують що поміняють під це законодавство , та й ця проблема багатьох наших зачепила ,по форуму теж . Тож не новина тому вище не описував.
Мене порадували на ряду з цим ті дві "новинки" про дискримінацію людей без інету та про 100 річчя Великого союзу - на честь другої думаю буде щось хороше для нас точно.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 13 июн 2017, 22:10

да мы стоим на пороге революции, *Ganba*

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 13 июн 2017, 22:13

сергей 48 писал(а):да мы стоим на пороге революции, *Ganba*
Не лякайте так , бо Тіну вернула якраз послідня помаранчева революція в Румунії :D

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 13 июн 2017, 22:30

Iren1989 писал(а):
vityok писал(а):О це вже цікавіше)) Тут декілька речей на які хочеться надіятись всім хто чекає присягу . Нововедення Тіну можуть його потопити (знову) та й ще ті від яких він не очікував , інтернет форми виявляється дискримінація тих у кого нема інтернету ))) молодці ліга студенства Бессарабії)) А друге що 100 річчя Великого союзу на носі , то теж думаю для тих хто зараз чекає і буде здавати в 2018 + . Ну хотілось би в це все вірити дуже , хоч комусь мусить бути легше ніж нам прийшлось!
Вони там більш важливе та актуальне питання піднімають, в якій опинилось багато молдован. Про те, що діти, які в свій час отримали громадянство через батьків, тепер по суті Румунією як громадяни не признаються.

"Ліга також вимагає внесення змін до закону про громадянство 21/1991 в якості надзвичайного указу для вирішення проблеми якомога швидше, де більш ніж 10 000 молодих румунів за кордоном втратили громадянство через некомпетентність і недоброзичливість румунської влади."
"Уряд Румунії і Міністерство Юстиції повинні знайти просте і швидке адміністративне рішення, щоб ці люди могли повернути собі незаслужено втрачене громадянство без судів"
Так у Тину Нет времени для решения актуальных проблем , он занят самолюбованием и унижением людей на присягах .

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 13 июн 2017, 22:31

https://www.realitatea.net/baroul-bucur ... 71717.html

Ще одна свіжа стаття та звернення до Тіну та ANC, але в цей раз про обмеження прав адвокатів, хоч теж перекликується з питанням електронного програмування. Тільки зі статті щойно взнала, що коли Тіну звільнили, а Президентом призначили Юлію Чобану посадовці АНЧ позвільнялись в знак протесту) От в них весело там.
Последний раз редактировалось Iren1989 14 июн 2017, 02:58, всего редактировалось 2 раза.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 13 июн 2017, 22:47

Вот это поворот событий, я так понимаю следующая присяга тоже должна быть гладкой?

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 13 июн 2017, 22:55

Я думаю не тільки слідующа, жаль що в мене 5 грудня присяга :D
Ответить