BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 22 июн 2017, 14:07

Iren1989 писал(а): А хто туди приїжджає чи буде приїжджати з професорським рівнем? Молдованам ця мова рідна в більшій мірі, українцям в основному до професорського рівня не дотягнути.
Самі молдовани скаржаться, що їх деколи "перекривляють" і на митниці, і в офіційних установах, бо рідна мова, то добре, але часто це - діалект, ми теж не всі літературною говоримо, і тести ЗНО не здамо. А рівень професора - це нонсенс. Я 15 років викладаю французьку, але текст конституції не перекладу. На все має бути межа.

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 22 июн 2017, 14:10

gena28 писал(а):
LimbaRomania писал(а): В первый заход зашло пару моих знакомых, некоторые не знали что такое "Буна зива", в прямом смысле.
Погуляв два часа по Бухаресту я вернулся к АНЧ встречать первый заход
Поздравляю с у спешной сдачей!
Поделитесь плз, сколько заходов происходит в течение дня и как узнать во сколько каждый заход заканчивается? Во сколько начался первый и начали зазывать на второй?

И что можно во внутрь проносить? С небольшими сумками пускают?
7:40 начало первого вызывают до 9 00 примерно, потом в 11 30 примерно выходят первые, начинают звать второй заход, а потом в 14 00 третий. И где то до 16 00.
Процесс долгий, часа 2 минимум один заход идет.

Сумку я с собой брал. я даже умудрился конспект туда пронести, вообще не проблема. Там и время на повторение есть если сидишь сзади где-то. Можно тихонько читать себе там вспоминать. Ну там щас кроме как "Prezent" и правильно читать присягу, ничего не нужно).
Но бывают спрашивают вопрос, в моем заходе двоих спросили из 150 где-то

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 22 июн 2017, 14:12

Ще один важливий момент щодо запрошень з чернів.консуль на присягу. Охоронець і працівник консульства сказав, що головне, це cerere з печаткою, то є головний документ, а не прикріплена бумашка до черере, що видає черн.консультво. Чув це особисто. Питання одне, чому цілий автобус був з такими бумашками, чи в них була якась особлива ситуація, черн консульство щось проткпило і думала, надрукуємо і прокатить. Але всіх 25-30 відправили їхати додому і звертатись туди, де їм ці бумаги видали.
Тому, земляки, Буковинці, майте це на увазі.
І ще одне, прохання, якщо ви вільно розмовляєте по румунські, а прочитати присягу з монітору не можете, не імієте читати, то послухайте хоча б неті. Бо було за вас соромно. Не хочу нікого образити. Усім благ і успішних здач!!! *hi*

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 22 июн 2017, 14:13

Iren1989 писал(а):
сергей 48 писал(а): в том то и дело если будут приезжать люди на присягу с професорским уровнем лимбы то и уровень все равно будет расти до уровня академика ,а так дураки что с них взять им можно только и нужно помочь это дать сертификат и все, думать надо головой в нужный час и нужное время например сколько выпить пива 2 или 3 бутылки, *vodka*
А хто туди приїжджає чи буде приїжджати з професорським рівнем? Молдованам ця мова рідна в більшій мірі, українцям в основному до професорського рівня не дотягнути.
Ну потішитись можна за останні пару присяг та як ви кажете самі за дурачків, хоч знаю точно, що там були люди які дійсно вклали час та гроші у вивченні мови. За яких дійсно щиро рада. Ви справді думаєте, що якщо Тіну повернеться сертифікат будуть дарувати просто так, бо хтось дурака вріже.
Філософів, які задумувались про те скільки пива їм випити, за шкірку ще при пані Юлії із залу виводили, бо від них алкоголем тхнуло. Це на замітку.
А в цілому, у вас якась своя гротескна філософія)) Сподіваюсь в цілому, скоро все проясниться, що там далі буде.
я конечно же шучу ,лично я учу и сам и по скайпу с преподом ,и понимаю что это все не на долго, просто людям есть реально везет вернее нереально ,когда у него спрашивают как звать маму а он в штупоре, а 4 пресяги назад люди владели разговорным уровнем и пролетели,и что \дуракам\ не везет скажите, конечно будем просо наблюдать нам иного не дано у меня в конце сентября ,и что там и как будет известно лиш Богу, я б лично не отказался от нынешнего варианта, а кто то пусть свои знания на личных приемах у призитента подтверждает, *vodka*

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 22 июн 2017, 14:14

fără nume писал(а):
Skysonic писал(а):
Доброго дня на протязі дня може бути 2 або 3 заходи, на перший захід підходьте на 8:00, за інші заходи охоронник говорить на яку годину підходити, і даже якщо Ви були в першому заході, а підійшли в другий, охоронник перечитує спочатку перший захід, а потім другий. Зі мною в третьому заході були люди, які були з першого заходу. Приблизно кожний захід десь півтора-дві години проходить. Якщо бути постійно на місці, цю та іншу інформацію можна дізнатись при вході в охоронника.
з сумками пускають, можуть провірити, що там.
Ничего там не проверяют, вообще все равно, хоть с босовским пакетом заходи.

gena28
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 22 июн 2017, 12:42
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение gena28 » 22 июн 2017, 14:21

Благодарю всех за ответы! еду 4 июля, буду с ноутом, не хотел его в отеле оставлять

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 22 июн 2017, 14:23

OkM писал(а): Самі молдовани скаржаться, що їх деколи "перекривляють" і на митниці, і в офіційних установах, бо рідна мова, то добре, але часто це - діалект, ми теж не всі літературною говоримо, і тести ЗНО не здамо. А рівень професора - це нонсенс. Я 15 років викладаю французьку, але текст конституції не перекладу. На все має бути межа.
То правда ми з МілаЛюдмила перекладали потрібний мені текст для присяги на румунську з медичними термінами то навіть їй прийшлось деякі слова перевіряти через інет і взяло в нас трохи часу. Ото такі переклади які треба простій людині зробити і з хвилюванням і зразу нонсенс.
Тому повторюсь навіть затверджені тести з 75 % прохідною межою то казочки в порівнянні з невідомою примхою яку треба перевести , розказати , відгадати в будь який момент коли це придумає одна людина - Тіну.
Але в свою чергу відверта халява де нічого не питають а якщо питають то люди туплять як барани то теж позор.Як я бачу зараз в АНЧ із крайності в крайність - так не повинно бути точно!

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 22 июн 2017, 14:32

mdk писал(а):Слухи ходят от посредников что тину идет више по рангу,так понимаю в Минюст,так что хрен поймеш к лучшему ето или хужему,в Минюсте тоже может наделать пакостей для новоруминов,как по мне он получал кайф от етого что издевался над сдающими.
хорошие слухи ,он уже был призидентом анч и ему нужно расти, и то что ему нравиться издеваться над нашими это факт, дай Бог чтоб пошел подальше, *vodka*

Відправлено через 4 хвилини 58 секунди:
gena28 писал(а):Благодарю всех за ответы! еду 4 июля, буду с ноутом, не хотел его в отеле оставлять
сначала 27 за них будем переживать а потом 4 , будем надеяться и вам повезет, *vodka*

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 22 июн 2017, 14:46

Тину если пойдет в министерство наверняка захочет инициировать изменения в закон и ввести тесты. Но любые изменения в закон- это не быстро, и не гарантированно будут приняты, раз. И два- тесты это прогнозируемое событие. И три-куда бы Тину не ушел- без него в АНЧ действуют в рамках закона-что не может не радоватть

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 22 июн 2017, 14:59

Також їду 4

Відправлено через 1 хвилину 45 секунди:
І сподіваюся, що до того часу у них продовжиться політична криза. А поки Тіну зробить нововведення, навіть на новій посаді, може, нам пощастить.
Ответить