BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 22 июн 2017, 15:03

Хто робив СОР СОБ в КИЄВІ чи портрібно оригінали СОР батьків пред"являти, чи тільки паспорта внутрішні? Відгукніться будь ласка

Zima_A
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 20 июн 2017, 22:23
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Zima_A » 22 июн 2017, 15:23

alekris писал(а):
Zima_A писал(а):Добрий вечір всім!
Допоможіть будласка у мене 8 серпня присяга ,а так трапилось що запрошення (папери)що видали в консульстві на присягу загубились!що робити в такій ситуації,можна якось повторно вибрати в консульстві чи їхати без тих паперів ?
На перед дякую
Була така ж ситуація їхати в консульство було страшно мову погано знала,позвонила в консульство розповіла їм і питаю я можу нове зробити чи можна їхати без нього, мені відповіли " женщина для вас дорога закрыта" і кинули трубку. стільки нервів і благо воно знайшлось. думаю,якщо добре знаете мову підійдіть в консульство видадуть нове.



Дякую!піду в консульство буду пробувати!це ж така ситуація має бути передбачена в них якось,надіюсь не буде ніяких проблем)

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 22 июн 2017, 15:39

лапушка писал(а):Хто робив СОР СОБ в КИЄВІ чи портрібно оригінали СОР батьків пред"являти, чи тільки паспорта внутрішні? Відгукніться будь ласка
Не тільки в Києві але по всій України в консульство на СОР і СОБ треба записатись через інтернет форму заповнивши її і прикріпивши скани завірених перекладів документів (9шт) і так там повинно бути СОРи батьків і так потім в консульство , краще взяти і орігинали теж і всі ті копії скани яких прикріпили раніше.

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 22 июн 2017, 16:05

Дякую. А можете будь-ласка назвати, які саме 9 шт скан перекладених і завірених документів?
І яка процедура:
Варіант1. Оригінал + нотаріальне завірка + переклад + знову нотарка вже перекладу.

Чи варіант 2.
оригінал + переклад + нотаріальне завірення.
Последний раз редактировалось Armstrong 22 июн 2017, 16:15, всего редактировалось 1 раз.

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 22 июн 2017, 16:08

vityok писал(а):
лапушка писал(а):Хто робив СОР СОБ в КИЄВІ чи портрібно оригінали СОР батьків пред"являти, чи тільки паспорта внутрішні? Відгукніться будь ласка
Не тільки в Києві але по всій України в консульство на СОР і СОБ треба записатись через інтернет форму заповнивши її і прикріпивши скани завірених перекладів документів (9шт) і так там повинно бути СОРи батьків і так потім в консульство , краще взяти і орігинали теж і всі ті копії скани яких прикріпили раніше.
Ви робили в Киеві СОР, і точно це знаєте? Бо я раніше запитувала чоловіка тут на форумі він писав, що робив, то він казав тільки паспорти. Але не можу у нбого уточнити, бо декілька днів він не заходив на форум.

Oksi_
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2017, 16:13
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oksi_ » 22 июн 2017, 16:36

Привітик! Рада за всіх, хто здав останні ці декілька присяг, а от що буде в 2018 році не вкладається у голові, треба вчити мову)

Отправлено спустя 15 минут 16 секунд:
На бумажці, яка прикріплена до запрошення на присягу дійсно є дата і вона 2 тижні скоріше ніж присяга...Мені пояснювали мої знайомі румини, що це для того, щоб за два тижні до присяги з’явитись в консульство і отримати безкоштовну візу в Руминію. А також там по пунктах виділено, обов’язково діловий стиль одягу на присязі і т.д.

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение asin » 22 июн 2017, 16:39

Oksi_ писал(а):Привітик! Рада за всіх, хто здав останні ці декілька присяг, а от що буде в 2018 році не вкладається у голові, треба вчити мову)
Ще 2017 рік незакінчився

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 22 июн 2017, 16:43

Oksi_ писал(а):Привітик! Рада за всіх, хто здав останні ці декілька присяг, а от що буде в 2018 році не вкладається у голові, треба вчити мову)

Отправлено спустя 15 минут 16 секунд:
На бумажці, яка прикріплена до запрошення на присягу дійсно є дата і вона 2 тижні скоріше ніж присяга...Мені пояснювали мої знайомі румини, що це для того, щоб за два тижні до присяги з’явитись в консульство і отримати безкоштовну візу в Руминію. А також там по пунктах виділено, обов’язково діловий стиль одягу на присязі і т.д.
В О консульстве на листике к черере стоит дата-аналогичная дате присяги. и там информация о том, что иметь с собой-фото и т.д.

Oksi_
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2017, 16:13
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oksi_ » 22 июн 2017, 16:46

Aynat писал(а):
Oksi_ писал(а):Привітик! Рада за всіх, хто здав останні ці декілька присяг, а от що буде в 2018 році не вкладається у голові, треба вчити мову)

Отправлено спустя 15 минут 16 секунд:
На бумажці, яка прикріплена до запрошення на присягу дійсно є дата і вона 2 тижні скоріше ніж присяга...Мені пояснювали мої знайомі румини, що це для того, щоб за два тижні до присяги з’явитись в консульство і отримати безкоштовну візу в Руминію. А також там по пунктах виділено, обов’язково діловий стиль одягу на присязі і т.д.
В О консульстве на листике к черере стоит дата-аналогичная дате присяги. и там информация о том, что иметь с собой-фото и т.д.
і про фото також..........

aleatoire
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 18 мар 2016, 12:33
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение aleatoire » 22 июн 2017, 16:50

Aynat писал(а):Че-то я не вижу у него на странице в ФБ тестов. Там последняя активность 2 июня- и совсем другое
Может не запостил, а лайкнул, но суть в направлении работы мысли..
Ответить