BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Painter
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 сен 2016, 10:22
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Painter » 23 июн 2017, 10:07

mdk писал(а):
Painter писал(а):З Великобританії після brexit не будуть виганяти заробітчан- громадян ЄС, в т.ч. румунських.
Тільки но почались переговори,ще нічого невідомо як буде.
Я не прогнози даю, а ділюся інформацією.
https://m.antena3.ro/externe/veste-minu ... 20129.html

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 23 июн 2017, 11:48

Painter писал(а):
mdk писал(а): Тільки но почались переговори,ще нічого невідомо як буде.
Я не прогнози даю, а ділюся інформацією.
https://m.antena3.ro/externe/veste-minu ... 20129.html
Так, теж читала) По британських ЗМІ це пишуть, а румуни переклали для себе цю статтю)

Мей вже оголосила іншим лідерам свій план щодо громадян ЄС в Великобританії. Вони залишаться там на звичних правах,з умовою, що громадяни UK залишаться в країнах ЄС теж на звичних до цього часу умовах.
Щодо тих громадян ЄС, які приїдуть після запуску статті 50, але ДО дати фактичного Брексіту (березень 2019) вони теж підуть по спрощеній програмі в 2 роки, а потім дістануть якісь більші права та статус. Деталей наче ще не опубліковано. Але думаю, це доволі втішні новини для тих хто вже там і хто хоче туди) Cei care sosesc după data limită, dar înainte de data Brexit-ului, martie 2019, vor beneficia de o "perioadă de grație" - posibil de doi ani - după care vor putea beneficia de statutul mai sus menționat.

У Брюсселі не було жодної дискусії щодо цього, тому що пані Мей була зобов'язана залишити кімнату зразу після її пропозиції. Чиновники ЄС ознайомляться повністю з нею, коли в понеділок опублікують всі деталі

Відправлено через 3 хвилини 21 секунди:
ZloStyle писал(а):А можна силку на статтю
http://www.bbc.com/news/uk-politics-40376083
Последний раз редактировалось Iren1989 23 июн 2017, 12:12, всего редактировалось 2 раза.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 23 июн 2017, 11:51

Дякую) хороша новина, тепер залишилось здати присягу) :D

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 23 июн 2017, 12:30

Iren1989 писал(а):
Так, теж читала) По британських ЗМІ це пишуть, а румуни переклали для себе цю статтю)

Мей вже оголосила іншим лідерам свій план щодо громадян ЄС в Великобританії. Вони залишаться там на звичних правах,з умовою, що громадяни UK залишаться в країнах ЄС теж на звичних до цього часу умовах.
Щодо тих громадян ЄС, які приїдуть після запуску статті 50, але ДО дати фактичного Брексіту (березень 2019) вони теж підуть по спрощеній програмі в 2 роки, а потім дістануть якісь більші права та статус. Деталей наче ще не опубліковано. Але думаю, це доволі втішні новини для тих хто вже там і хто хоче туди) Cei care sosesc după data limită, dar înainte de data Brexit-ului, martie 2019, vor beneficia de o "perioadă de grație" - posibil de doi ani - după care vor putea beneficia de statutul mai sus menționat.
Ну то прогнозовано що ВБ поведеться з ЕС цівілізовано в цьому питанні і звичайно не буде рубати з плеча всіх європейских (не тільки румун) працівників , бо це велика ніша не дорогої робочої сили на ринку праці ВБ.
Ось якраз стаття це пітверджує. Думаю кого зарубають так це мігрантів які до цього мали найкращий соц. пакет там з усіх країн та пільги для європейців (соціальне житло лікування навчання ) теж зазнають втрат можливо.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 23 июн 2017, 13:26

Aynat писал(а):http://www.realitatea.md/anc-nu-mai-per ... 59767.html Статья сегодняшняя как Тину воюет с адвокатами. Лимбоговорящие- в двух словах переведите нормально, плиз))
Тину хочет разрушить бизнес адвокатов и юристов переводчиков и других людей которые стоят за подачей досара, а это большие деньги,его с одной стороны обложили лига студентов с молдавии с другой юристы с бухареста,всем он мешает /одним зарабатывать деньги и другим осушествить свою мечту \ он как палач- тиран, своими решениями убивал людей, это должно кончиться * с присягами* пока как написано в законе без самодеятельности, ну это пока, Тину та еше крыса может подлянку кинуть конкретную, будем надеяться что его приструнят или кышнут, *vodka*

Відправлено через 36 хвилини 9 секунди:
всем кто интересуеться Британским вопросом ,,http://www.dw.com/ru/%D0%BC%D1%8D%D0%B9 ... a-39376506

Rutov
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 23 июн 2017, 13:51

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Rutov » 23 июн 2017, 13:53

Здравствуйте. Кто поможет с поиском корней? Пишите в л с. Спасибо.
Аватара пользователя

Dancer
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 12:37
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Dancer » 23 июн 2017, 14:11

Добрый день *hi*
Дайте пожалуйста контакты адвоката который СОР поможет сделать, Желательно проживающего в Бухаресте.
И какие документы от меня нужны?
Буду в Бухаресте через пару присяг, хочу с ним встретиться сразу

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 23 июн 2017, 15:19

Dancer писал(а):Добрый день *hi*
Дайте пожалуйста контакты адвоката который СОР поможет сделать, Желательно проживающего в Бухаресте.
И какие документы от меня нужны?
Буду в Бухаресте через пару присяг, хочу с ним встретиться сразу
Добрый день, могу дать контакты, но там очередь на 3-4 мес вперед, поэтому получите СОР где-то через пол года примерно только.

SER1984
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 05 июн 2017, 18:39
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение SER1984 » 23 июн 2017, 21:32

Добрий вечір форумчани.Хто знає,чи після трьох тижнів з дня виходу в приказ,можна записатися в Чернівецькому консульстві на присягу?

Armstrong
Зацікавлений
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 21 фев 2016, 11:43
Благодарил (а): 28 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Armstrong » 23 июн 2017, 21:47

Шановні форумчани. Дублюю своє питання, так як нікто не прокоментував. Прошу підсказати, хто знає і вже таке робив.
1. Чи можна подати прописку не румунську, чи укр, а наприклад - прописку в Німеччині. Чи приймуть таку прописку, чи буде вказано в такому випадку німецька прописка в внутрішньому рум. і закордонному рум. паспорті? І чи не буде в них питань на рахунок мого бажання указати нім.прописку?
2. Коли подавати прописку?

Буду вдячний за будь-яку інформацію.
Ответить