BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Оксана2294
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 27 июн 2017, 15:45
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Оксана2294 » 27 июн 2017, 21:45

Мені не закордонний паспорт треба а булетенабо (Id card) і наскільки я знаю коли є карта, щоб їздити по ЄС закордонного вже не потрібно.

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 27 июн 2017, 23:05

Оксана2294 писал(а):Мені не закордонний паспорт треба а булетенабо (Id card) і наскільки я знаю коли є карта, щоб їздити по ЄС закордонного вже не потрібно.
А ви вже отримали сертифікат та свідоцтво про народження? Тоді можете подавати на булетен, за півтора-два місяці повинні зробити, якщо без затримок.
Грубо кажучи, по ЄС можна і з українським закордонним паспортом їздити, до чого тут булетен? Ну а якщо серйозно, то закордонний паспорт важливіший, це міжнародний документ, та і після булетена на нього чекати порівняно недовго.

molsaikx
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 08:03
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение molsaikx » 27 июн 2017, 23:07

Вопрос, кто точно знает: на как быть с переводом(подача на бюлетин)украинского , IDпаспорта? Вытяг тоже необходимо переводить? Ведь только в нем указана точная регистрация.

rogizna
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 23:00
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение rogizna » 28 июн 2017, 00:15

Сьогодні здав присягу у другому заході. Мав нагоду бачити як Тіну заходив у будівлю АНЧ, під час переклички, але на самій присязі його не було.
На 4 поверсі у залі здачі Горілич звіряв пристальноим поглядом ідентичність фото у паспорті із його власником)
Заповнився зал, зайшли дві домни та два помічники, пофамільно викликали до себе людей із паспортом, черєрє та 2 фото, і зовсім не задавали запитань.
Потім прийшов Варол, програв гімн і почалася передача мікрофону кожному із присягаючих. Дійсно був хлопець у 2 заході який спочатку прийшов у шортах, потім він переодівся, потім у нього знову були якісь проблеми коли підійшов до домн, та вони знову дали йому шанс, а потім коли йому дали мікрофон, він 5 раз читав присягу неправильно і в нього охоронець забрав паспорт...що з ним було далі не знаю

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 28 июн 2017, 00:23

rogizna писал(а):Сьогодні здав присягу у другому заході. Мав нагоду бачити як Тіну заходив у будівлю АНЧ, під час переклички, але на самій присязі його не було.
На 4 поверсі у залі здачі Горілич звіряв пристальноим поглядом ідентичність фото у паспорті із його власником)
Заповнився зал, зайшли дві домни та два помічники, пофамільно викликали до себе людей із паспортом, черєрє та 2 фото, і зовсім не задавали запитань.
Потім прийшов Варол, програв гімн і почалася передача мікрофону кожному із присягаючих. Дійсно був хлопець у 2 заході який спочатку прийшов у шортах, потім він переодівся, потім у нього знову були якісь проблеми коли підійшов до домн, та вони знову дали йому шанс, а потім коли йому дали мікрофон, він 5 раз читав присягу неправильно і в нього охоронець забрав паспорт...що з ним було далі не знаю
Спасибо, что отписались)

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 28 июн 2017, 00:28

rogizna писал(а):Сьогодні здав присягу у другому заході. Мав нагоду бачити як Тіну заходив у будівлю АНЧ, під час переклички, але на самій присязі його не було.
На 4 поверсі у залі здачі Горілич звіряв пристальноим поглядом ідентичність фото у паспорті із його власником)
Заповнився зал, зайшли дві домни та два помічники, пофамільно викликали до себе людей із паспортом, черєрє та 2 фото, і зовсім не задавали запитань.
Потім прийшов Варол, програв гімн і почалася передача мікрофону кожному із присягаючих. Дійсно був хлопець у 2 заході який спочатку прийшов у шортах, потім він переодівся, потім у нього знову були якісь проблеми коли підійшов до домн, та вони знову дали йому шанс, а потім коли йому дали мікрофон, він 5 раз читав присягу неправильно і в нього охоронець забрав паспорт...що з ним було далі не знаю


Мій чоловік також здавав сьогодні, був в останньому заході. Розказував, що дівчині декілька разів говорили як прочитати слово, а вона далі неправильно, то не здала. Теж бачив як Тіну заходив, але в залі його не було. Мій чоловік вчив мову, але не носій, і він говорить, що це не можливо було слухати, як читали присягу.

rogizna
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 23:00
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение rogizna » 28 июн 2017, 00:38

Так, вона замість слова "ромИн", сказала 5 раз "ромАн".
лапушка писал(а):
rogizna писал(а):Сьогодні здав присягу у другому заході. Мав нагоду бачити як Тіну заходив у будівлю АНЧ, під час переклички, але на самій присязі його не було.
На 4 поверсі у залі здачі Горілич звіряв пристальноим поглядом ідентичність фото у паспорті із його власником)
Заповнився зал, зайшли дві домни та два помічники, пофамільно викликали до себе людей із паспортом, черєрє та 2 фото, і зовсім не задавали запитань.
Потім прийшов Варол, програв гімн і почалася передача мікрофону кожному із присягаючих. Дійсно був хлопець у 2 заході який спочатку прийшов у шортах, потім він переодівся, потім у нього знову були якісь проблеми коли підійшов до домн, та вони знову дали йому шанс, а потім коли йому дали мікрофон, він 5 раз читав присягу неправильно і в нього охоронець забрав паспорт...що з ним було далі не знаю


Мій чоловік також здавав сьогодні, був в останньому заході. Розказував, що дівчині декілька разів говорили як прочитати слово, а вона далі неправильно, то не здала. Теж бачив як Тіну заходив, але в залі його не було. Мій чоловік вчив мову, але не носій, і він говорить, що це не можливо було слухати, як читали присягу.

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 28 июн 2017, 09:46

Доброго ранку! Вітаю всіх зі здачею присяги!
Список документів необхідних для подачі на СОР в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ:
Documentele necesare pentru inscrierea certificatului de nastere sunt:
1. Certificatul de cetatenie (original si copie simpla)
2. Certificatul de nastere ucrainean – tradus si legalizat in limba romana
3. Pasaport intern ucrainean - tradus si legalizat in limba romana
4. Pasaport extern ucrainean – original si copie simpla
5. Certificatul de casatorie ucrainean - tradus si legalizat in limba romana (daca este cazul)
6. Certificatul de nastere ucrainean (sau romanesc daca exista) al parintilor - traduse si legalizate in limba romana
7. Certificatul de casatorie al parintilor - tradus si legalizat in limba romana
8. Pasaportul intern al parintilor - traduse si legalizate in limba romana (daca acestea nu exista pe motiv de deces, se aduce certificatul de deces - tradus si legalizat)

Список документів необхідних для подачі на СОБ у консульстві м. ЧЕРНІВЦІ:
Documentele necesare pentru inscrierea certificatului de casatorie sunt:
1. Certificatul de cetatenie (original si copie simpla)
2. Certificatul de nastere ucrainean al soțului – tradus si legalizat in limba romana
3. Pasaport intern ucrainean - tradus si legalizat in limba romana
4. Pasaport extern ucrainean – original si copie simpla
5. Certificatul de casatorie ucrainean - tradus si legalizat in limba romana (daca este cazul)
6. Certificatul de nastere al sotiei - tradus si legalizat in limba romana
7. Pasaportul intern sotiei - tradus si legalizat in limba romana (daca acestea nu exista pe motiv de deces, se aduce certificatul de deces - tradus si legalizat)
8. Pasaportul extern ucrainean sotiei - tradus si legalizat in limba romana

Gnok
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 09 дек 2016, 12:34
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Gnok » 28 июн 2017, 10:18

Доброго времени суток. Есть кто собирается на присягу ехать на 11.07 на личном транспорте? Я бы составил компанию и разделил расходы на поездку.

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 28 июн 2017, 10:40

СОР (свідоцтво про народження) для ДІТЕЙ, які були вписані у сертифікати,у консульстві м. ЧЕРНІВЦІ можна подати після того, як батьки отримають СОР і СОБ румунське...
Ответить