BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

rogizna
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.у

Сообщение rogizna » 28 июн 2017, 20:36

Незнакомка писал(а):
Ctaca писал(а): Я сам не вважаю за одяг дранні джинси та пірванні футболки, але це діло десяте, але майже вся Европа так ходить!! Демократія!! Але я не проте!! Я проте що перестаньте ганьбити державу в який Ви живете!! І тоді можливо ми будемо жити не гірше ніж ті самі румуни!!
Ви не праві. В Європі офісні працівники на роботу ходять тількі в діловій класичній одежі. Міністерство юстиції не менш авторитетний заклад ніж офіс.
На вчорашній присязі я був одягнутий у туфлі, білу сорочку та темно-сині брюки, за що був нагороджений компліментом від Горілича та домни. По перше для мене це була визначна подія у житті і а по друге це державний орган влади, а не калинівський базар,тому я одягнувся відповідно.
Це повага для себе і для них.

Aynat
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 28 июн 2017, 21:26

Люди, кто-нибудь пытался перезаписаться на присягу на более раннюю дату? У брата мужа свадьба нарисовалась на дату моей присяги)) А на более позднее время не хочу, конечно-же, записываться. Может у кого-то была такая попытка записаться на раньше? Отпишитесь плиз) Заранее благодарю)

рус34
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение рус34 » 28 июн 2017, 21:35

Порадьте хорошого адвоката для запису на присягу,бо мій посередник мене записує від січня і весь час говорить подожді недельку !) немає сил чеката ...я вже як рік в приказі

Oxi
Новачок
Благодарил (а): 7 раз

Сообщение Oxi » 28 июн 2017, 21:44

рус34 писал(а):Порадьте хорошого адвоката для запису на присягу,бо мій посередник мене записує від січня і весь час говорить подожді недельку !) немає сил чеката ...я вже як рік в приказі
Вибачте, самі боїтеся йти?

рус34
Новачок

Сообщение рус34 » 28 июн 2017, 21:53

небоюся,немає часу...

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
і пройшло більше як пів року від наказу...

Skysonic
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.у

Сообщение Skysonic » 28 июн 2017, 23:22

rogizna писал(а):
Незнакомка писал(а): Ви не праві. В Європі офісні працівники на роботу ходять тількі в діловій класичній одежі. Міністерство юстиції не менш авторитетний заклад ніж офіс.
На вчорашній присязі я був одягнутий у туфлі, білу сорочку та темно-сині брюки, за що був нагороджений компліментом від Горілича та домни. По перше для мене це була визначна подія у житті і а по друге це державний орган влади, а не калинівський базар,тому я одягнувся відповідно.
Це повага для себе і для них.
Вот це молодець!!! Щоб всі так відносились, тоді і відношення змінилось в представників АНЧ до людей!

Незнакомка
Зацікавлений
Благодарил (а): 14 раз

Сообщение Незнакомка » 28 июн 2017, 23:31

рус34 писал(а):Порадьте хорошого адвоката для запису на присягу,бо мій посередник мене записує від січня і весь час говорить подожді недельку !) немає сил чеката ...я вже як рік в приказі
Який адвокат? Ви самі йдете у ваше консульство і записуєтесь.

OkM
Зацікавлений
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение OkM » 29 июн 2017, 08:30

Доброго ранку.
Хто знає: чи звіряють документи, подані з самого початку на досар, і документи, знову зібрані на СОР? Чи правильно я розумію, що різні перекладачі можуть, наприклад, по-різному транслітерувати власні назви. Оригінали треба приносити у консульство, аби підтвердити, що вони справжні, і рум. корені дійсно є.

Відправлено через 1 хвилину 5 секунди:
А насправді вони дивляться і пускають у роботу лише документ заявника. Чи може там все складніше?

Канонушка
Зацікавлений
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение Канонушка » 29 июн 2017, 08:48

Доброго оанку! Можливо хтось в курсі чи може адвокат записати на присягу до виходу в приказ( тобто він дає запрос в бухарест і вони назначають дату разом з виходом в приказ) бо вже якщо вийти в приказ то записують аж на наступний рік, а так через місяць- два, можливо хтось таке робив, то відпишіться , дякую

ivaneckicv
Новачок

Сообщение ivaneckicv » 29 июн 2017, 08:59

Так сами запишитесь!
Ответить