BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 30 июн 2017, 09:51

Незнакомка писал(а):
Iren1989 писал(а):
Ви написали про критику, тому я й уточнила) Критика та приниження по культурному/етнічному/расовому і т.д і т.п признаках то різні речі, принаймні я так розумію.
А де саме той пункт про вимогу "не сквернословить в адрес Румынии" до новоспечених румун? Не можу знайти серед того що Ви скинули. Дуже цікаво почитати, як звучить саме формулювання, можна й оригінальне, дякую)
Краще переключіться на вивчення конститутиціі,бо вас змусять її перекладати, а не тратьте сили на занудні прискіплювання до слів. Витяг із закону( переклад) в лапках, все інше- слова автора, тобто мої, а я маю свою думку по цьому питанню. Я висловила свою думку, що до негативного патякання язиками в адрес країни, громадянство якої ви просити.

Заспокійтесь шановна, вас ніхто не змушував писати. Ви самі написали, що критика (потім зіскочили на сквернослівя) зі сторони нових румунів в сторону Румунії карається законом. І що цей пункт написано у вимогах новоявлених румунів. Голосно звучить. Мені як майб. громадянці цікаво стало з юридичної точки зору що це за закон та як саме він звучить.Так що не варто нервуватись, коли Вас просять уточнити.
На що мені переключатись та тратити сили я вирішу і без Вас. На відміну від Вас, доброзичлива пані, сподіваюсь все далі буде добре, і нікому з нас не прийдеться в майбутньому перекладати конституції, в тому числі і Вам. Хоч теж пораджу, тратити сили на щось інше, ніж на постійне нагнітання) На все добре.

Відправлено через 34 хвилини 39 секунди:
Канонушка писал(а):Доброго оанку! Можливо хтось в курсі чи може адвокат записати на присягу до виходу в приказ( тобто він дає запрос в бухарест і вони назначають дату разом з виходом в приказ) бо вже якщо вийти в приказ то записують аж на наступний рік, а так через місяць- два, можливо хтось таке робив, то відпишіться , дякую
Доброго ранку. Так, можна. Адвокати таке роблять.
Сама так мала робити. Правда на той час обіцяли - 3-4 місяці, а не 1-2 . Як зараз це все виглядає, враховуючи що посередники вже теж пишуть на кінець року, не знаю. Але в будь-якому випадку, якщо податись на запис до виходу, то все рівно Вам вийде швидше.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Mariya
Новачок
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 29 ноя 2016, 22:35
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mariya » 30 июн 2017, 10:09

Чи можете дати контакти адвоката, який зможе записати на присягу до виходу приказу? Дякую!

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 30 июн 2017, 10:22

[quote="Iren1989"][quote="Незнакомка"]
Краще переключіться на вивчення конститутиціі,бо вас змусять її перекладати, а не тратьте сили на занудні прискіплювання до слів...
"Заспокійтесь шановна, вас ніхто не змушував писати."

Я писала не особисто для тебе. Будь добра, ніколи більше мене не турбуй. Із тобою тема моя закрита...привикати до звертання на ти, в Європі всі так звертаються.
Последний раз редактировалось Незнакомка 30 июн 2017, 10:29, всего редактировалось 1 раз.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 30 июн 2017, 10:27

Незнакомка писал(а):
Iren1989 писал(а):

Заспокійтесь шановна, вас ніхто не змушував писати. Ви самі написали, що критика (потім зіскочили на сквернослівя) зі сторони нових румунів в сторону Румунії карається законом. І що цей пункт написано у вимогах новоявлених румунів. Голосно звучить. Мені як майб. громадянці цікаво стало з юридичної точки зору що це за закон та як саме він звучить.Так що не варто нервуватись, коли Вас просять уточнити.
На що мені переключатись та тратити сили я вирішу і без Вас. На відміну від Вас, доброзичлива пані, сподіваюсь все далі буде добре, і нікому з нас не прийдеться в майбутньому перекладати конституції, в тому числі і Вам. Хоч теж пораджу, тратити сили на щось інше, ніж на постійне нагнітання) На все добре.

Відправлено через 34 хвилини 39 секунди:


Доброго ранку. Так, можна. Адвокати таке роблять.
Сама так мала робити. Правда на той час обіцяли - 3-4 місяці, а не 1-2 . Як зараз це все виглядає, враховуючи що посередники вже теж пишуть на кінець року, не знаю. Але в будь-якому випадку, якщо податись на запис до виходу, то все рівно Вам вийде швидше.
Я писала не особисто для тебе. Будь добра, ніколи більше мене не турбуй. Із тобою тема моя закрита...
Ми чай разом не пили і на ти не переходили. Це публічний форум, а не ВАША особиста сторінка. Коментувати можуть всі, особливо, якщо це не переходить на особистості, як у декого, свої якісь особисті образи варто пригальмовувати і нерви в коробочку, якщо не вмієте цілком спокійні дискусії вести. На все добре. Тема закрита.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 30 июн 2017, 10:30

Iren1989 писал(а):
Незнакомка писал(а): Я писала не особисто для тебе. Будь добра, ніколи більше мене не турбуй. Із тобою тема моя закрита...
Ми чай разом не пили і на ти не переходили. Це публічний форум, а не ВАША особиста сторінка. Коментувати можуть всі, особливо, якщо це не переходить на особистості, як у декого, свої якісь особисті образи варто пригальмовувати і нерви в коробочку, якщо не вмієте цілком спокійні дискусії вести. На все добре. Тема закрита.
Відчепись від мене
Последний раз редактировалось Незнакомка 30 июн 2017, 10:43, всего редактировалось 1 раз.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 30 июн 2017, 10:42

Незнакомка писал(а):
Iren1989 писал(а):
Європа налице :) :) Нерви полікуйте)))
Дамочка, читаючи тебе в цьому форумі, твоя манія величі зашкалили ще тоді, коли ти всім втирала про те, що англомовних чула із дитинства. Ти не помилилась вибором громадянства?
Ахаха))) Ух, понесло то як і куди... видно довго кипіло.. )))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 30 июн 2017, 10:44

Iren1989 писал(а):
Незнакомка писал(а): Дамочка, читаючи тебе в цьому форумі, твоя манія величі зашкалили ще тоді, коли ти всім втирала про те, що англомовних чула із дитинства. Ти не помилилась вибором громадянства?
Ахаха))) Ух, понесло то як і куди... видно довго кипіло.. )))
Ігнор

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 30 июн 2017, 10:48

Спасибо за разъяснение)

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 30 июн 2017, 10:49

Mariya писал(а):Чи можете дати контакти адвоката, який зможе записати на присягу до виходу приказу? Дякую!
Тільки там фактично не запис до виходу, а запис з виходом, тому по часу швидше виходить трішки.
Напишіть мені в особисті повідомлення, зможу дещо підказати.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 30 июн 2017, 10:57

Iren1989 писал(а):
Незнакомка писал(а): Дамочка, читаючи тебе в цьому форумі, твоя манія величі зашкалили ще тоді, коли ти всім втирала про те, що англомовних чула із дитинства. Ти не помилилась вибором громадянства?
Ахаха))) Ух, понесло то як і куди... видно довго кипіло.. )))
Ти спровокувала мене на різку відповідь і пожалілася на мене адміну?
"Доноси" давно навчилась писати? :(

Отправлено спустя 2 минуты 32 секунды:
Шановні учасники форуму, уникайте спілкування із підлими "доносчиками"
Не факт, що ці люди не накляузнічають на вас в Руминіі.
Ответить