BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mdk » 03 июл 2017, 21:25

bmw30 писал(а):Дякую... це при тому, що я здавав присягу 08.02 і одразу ж віддав документи на СОР посереднику... ось так і чекають люди по півроку...
Ну так,не в бухаресті здавали)))

bmw30
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 07 сен 2016, 22:25
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bmw30 » 03 июл 2017, 21:27

чому не в Бухаресті?

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mdk » 03 июл 2017, 21:30

bmw30 писал(а):чому не в Бухаресті?
8 лютого була середа,в бухаресті не було вроді присяг.

bmw30
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 07 сен 2016, 22:25
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bmw30 » 03 июл 2017, 21:34

Вибачаюсь, що ввів в оману.. присяга була 07.02))) вже так давно, що й запамятував.... видно й правда виготовлення СОР затягнулось))

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 03 июл 2017, 21:50

sem1309 писал(а):
albweb писал(а): не нужна
Не потрібна, але в деяких країнах наприклад, щоб відкрити рахунок в банку, потрібна приписка, а без рахунку зарплату не отримати.

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
Хто знає чи можна зробити СОР дитині, якщо вона не вписана в сертифікат, одні кажуть можна, інші, що ні.
Зробити СОР дитині, яка не була вписана у сертифікаті, можна тільки в тому випадку, коли обоє батьків мають румунське громадянство...

LimbaRomania
Зацікавлений
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 20 май 2017, 13:15
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение LimbaRomania » 03 июл 2017, 21:57

Незнакомка писал(а):Ребятки, давайте не будем выяснять отношение на форуме, этим теряется его смысл. Лучше поддерживать друг друга морально и полезной инфой. Если кого то из новоиспечённых румын интересует легализация в Германии, я могу подсказать, если надо то у сына уточню инфу так, как сын там уже 4 года легально живёт, имея жильё и работу.
Всем удачи и терпения!
Мне нужно если можно в личку, можно связаться по телефону в вайбере/ватсап.
У меня в Германии есть работа, и родственники живут в Касселе, жду СОР, и планирую на пмж в Германию.
Не знаю как правильно пересекать границу Украинскую. По румынском паспорте? Там на границах не ставят выезд/заезд?

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 03 июл 2017, 23:42

LimbaRomania писал(а):
Незнакомка писал(а):Ребятки, давайте не будем выяснять отношение на форуме, этим теряется его смысл. Лучше поддерживать друг друга морально и полезной инфой. Если кого то из новоиспечённых румын интересует легализация в Германии, я могу подсказать, если надо то у сына уточню инфу так, как сын там уже 4 года легально живёт, имея жильё и работу.
Всем удачи и терпения!
Мне нужно если можно в личку, можно связаться по телефону в вайбере/ватсап.
У меня в Германии есть работа, и родственники живут в Касселе, жду СОР, и планирую на пмж в Германию.
Не знаю как правильно пересекать границу Украинскую. По румынском паспорте? Там на границах не ставят выезд/заезд?
Честно, я не знаю. Мой сын там очень давно и он для начало поехал как студент, потом все переоформил. Уже три года не был в Украине. Я поинтересуюсь этим вопросом и напишу. ;)

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bravo » 04 июл 2017, 00:01

Щодо працевлаштування за кордоном.Скажу про GB,хоча мало чим відрізняється від будь-якої країни Європи.Немає різниці чи є у вас булетін,чи немає!Вам потрібно зареєструватись,та отримати NINo.Після реєстрації вам скажуть,що ви можете вже працювати по тимчасовому NINo.Через максімум 10 днів і раніше вам на вашу адресу,за якою ви зареєструвались,приходить лист з вашим постійним дозволом на роботу,аналог нашого ідентифікаційного коду.Розголошувати його не можна!Для отримання зарплатні вам потрібно відкрити рахунок у банку.Ви можете показати цей лист,де є ваша адреса,або якесь інше підтвердження вашої адреси:біл з вашим ім'ям з вашою адресою.Це може бути техпаспорт на авто,зареєстрований на цю адресу;договір аренди,суб-аренди житла.Також ви можете купити ТВ,або компютер,на адресу,яку ви вкажете,прийде тіві лайсенс,якій треба платити.Це мито за перегляд ТВ,інтернету.Можна сплачувати помісячно,можна наперед.Для GB булетін не є документом і вони їм не довіряють-дуже багато підробок.Вони залюбки візьмуть ваш біопаспорт і скорше дадуть вам відповідь.Багато тут,хто не розуміє,що таке булетін.Булетін-це внутрішній паспорт румуна,який проживає в Румунії за певною адресою.Повний аналог нашого внутрішнього паспорта за пропискою.Зараз і внас переходять на пластик.Румуни,які проживають постійно за межами Румунії не мають булетинів.І це не можливо видати булетін,а куда,наприклад в Бразилії,прописати?Тому румуни,які проживають за кордоном,мають лише закордонний паспорт і тільки.Всі румуни з булетінами та без користуються тими ж правами як і інші громадяни ЄС!Тому,якщо ви не хочете пригнати авто на рум номерах і гасати по Україні,булетін для праці за кордоном є ЗАЙВИЙ!!! *Slava_Ukraini*

Alfred
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 04 июл 2017, 00:08
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 00:12

bravo писал(а):Тому,якщо ви не хочете пригнати авто на рум номерах і гасати по Україні
А можна саме про це детальніше?
Чи можна маючи румунський паспорт купити і загнати авто як румун, а їздити на ньому тут як українець?

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bravo » 04 июл 2017, 00:28

Alfred писал(а):
bravo писал(а):Тому,якщо ви не хочете пригнати авто на рум номерах і гасати по Україні
А можна саме про це детальніше?
Чи можна маючи румунський паспорт купити і загнати авто як румун, а їздити на ньому тут як українець?
Я вам тут нічого не можу порадити :(
Ответить