BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

Alfred
Новачок
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 10:09

Незнакомка писал(а):
Alfred писал(а): Мати інше громадянство - це теж обманювати Україну.
Мене цікавить, чи не буде проблем коли я буду їхати на румунському авто, яке належить мені як румуну и завезено мною як румуном, а "тикатиму" українськи доки.
Зрозумійте одне: з румунським авто на ваші руминськоі документи ви можете їздити по всьому світу, але якщо українським ДАІ покажите румунське посвідчення на машину разом з укр.паспортом то у вас можуть румунські відібрати до вияснення обставин. Думайте самі. Якщо гасаєте по Україні з Рум. посвідченням на машину, то показуйте їм Рум. паспорт з Рум. пропискою і проблем не буде. Боронь Боже показати ще й український паспорт.
Включаємо логіку разом із законом про одне громадянство в Україні. :)
Дякую за відповідь.
Тобто виходить, що якщо показувати українськи права - то авто має бути не моє та ввезене не мною.
А якщо авто моє і ввіз я - то тільки румуньски права та румунський паспорт і прикидатися румуном до кінця.
Я правильно зрозумів?

asin
Зацікавлений
Благодарил (а): 40 раз

Сообщение asin » 04 июл 2017, 10:20

jurământ astăzi

Aynat
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Сообщение Aynat » 04 июл 2017, 10:21

Всем noroc на присяге!! И отпишитесь, плиз, сразу))))

yurorel84
Новачок

Сообщение yurorel84 » 04 июл 2017, 10:38

Привет народ , подскажите как лучше сделать , у меня Бабушка с Молдавии Бульбовского району свидетельство о рождении нету , самому делать в загсе сказали ждать от трех месяцов до 6 месяца , посредник делает же быстрее за 50$ Но я сомневаюсь что это будет оригинал , лучше самому или через посредника ? И есть проверенные люди кто оформит документы и поехать податься ?

asin
Зацікавлений
Благодарил (а): 40 раз

Сообщение asin » 04 июл 2017, 10:45

yurorel84 писал(а):Привет народ , подскажите как лучше сделать , у меня Бабушка с Молдавии Бульбовского району свидетельство о рождении нету , самому делать в загсе сказали ждать от трех месяцов до 6 месяца , посредник делает же быстрее за 50$ Но я сомневаюсь что это будет оригинал , лучше самому или через посредника ? И есть проверенные люди кто оформит документы и поехать податься ?
а ты куда спешишь? ты сам ответ на своей вопрос

drew2v
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение drew2v » 04 июл 2017, 10:52

Aynat писал(а):Всем noroc на присяге!! И отпишитесь, плиз, сразу))))
На присяге очень много людей сегодня. Вышло уже 2 захода. Говорят, только читали присягу и все. Вопросы им не задавали. Надеемся, так будет весь день!

leliks
Зацікавлений
Благодарил (а): 35 раз

Сообщение leliks » 04 июл 2017, 11:27

Alfred писал(а):
Незнакомка писал(а):
Тобто виходить, що якщо показувати українськи права - то авто має бути не моє та ввезене не мною.
только гаишнику обоснуете на каком основании это авто пребывает в Украине

Alfred
Новачок

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 11:38

leliks писал(а):
Alfred писал(а):
только гаишнику обоснуете на каком основании это авто пребывает в Украине
Стамбульска конвенція - якщо авто завозить іноземець, воно може до року вільно пересуватися по Україні.
Цим багато хто і користується - авто належить поляку, заганяв його молдован, а їздить українець.
Проблема не в цьому. Проблема як самому завести і потім як краще пересуватися... Щоб не бути прив'язаним до господаря та до того кто заганяв.

dex2006
Зацікавлений
Благодарил (а): 12 раз

Сообщение dex2006 » 04 июл 2017, 11:39

[/quote]
Дякую за відповідь.
А якщо авто моє і ввіз я - то тільки румуньски права та румунський паспорт і прикидатися румуном до кінця.
Я правильно зрозумів?[/quote]

от я це так теж розумію, що якщо показуєш техпаспорт/паспорт/права румунські то наче все ок, а якщо техпаспорт/паспорт - рум, а права українські то вже не гуд... не знаю... просто якщо показувати всі доки румунські то можуть в паспорті подивиться штампи про вїзд і тоді треба вїжджати як румун і помнить про 90/180, або завезти машину і себе, потомі виїхать як румун а заїхать як укр, але шось сильно багато телодвижений так сказать)
про присягу - це добрі новини...

Alfred
Новачок

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 12:04

dex2006 писал(а): от я це так теж розумію, що якщо показуєш техпаспорт/паспорт/права румунські то наче все ок, а якщо техпаспорт/паспорт - рум, а права українські то вже не гуд... не знаю... просто якщо показувати всі доки румунські то можуть в паспорті подивиться штампи про вїзд і тоді треба вїжджати як румун і помнить про 90/180, або завезти машину і себе, потомі виїхать як румун а заїхать як укр, але шось сильно багато телодвижений так сказать)
про присягу - це добрі новини...
Ось і мені це непокоїть: якщо ти румун, то маєш мати штампи про вїзд, і перебувати можешь тільки три місяці за півроку.
А завезти авто як румун, стати недалеко від пункту перетину, повернутися пішки, і зайти вже як українець - це не так вже довго.

Відправлено через 5 хвилини 3 секунди:
myeuropassport писал(а): а с чего Вы взяли что Вы должны предъявлять гаишнику какой либо паспорт ?? у нас что паспортный контроль в Украине??__)) водительское удостоверение, техпаспорт, страховка (в случае оформления постановления) вот и все. Пусть сидит и думает гаишник что к чему. А вот таможенная служба будет проверять дни и т.д....=)
Даїшнику може і ні, а поліцейський у місті може поцікавитися. Якщо я скажу що я іноземець, він може поцікавитися на якій підставі я знаходжусь в Україні...
Принаймні раніше мєнти дуже любили перевіряти доки студентів іноземців і шукати привід зрубити бабла.
Ответить