BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Oksana46009
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 18 май 2017, 20:31
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oksana46009 » 04 июл 2017, 08:02

Хто стикався з ситуацією коли чоловікові і дружині перевели прізвища по різному. Одному на румунську мову, іншому як в заграні. Як вийшли з ситуації? Як зробили СОР і СОБ?

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mdk » 04 июл 2017, 08:26

Alfred писал(а):
bravo писал(а):Тому,якщо ви не хочете пригнати авто на рум номерах і гасати по Україні
А можна саме про це детальніше?
Чи можна маючи румунський паспорт купити і загнати авто як румун, а їздити на ньому тут як українець?
Можете,но це незаконно.у вас може бути хоть 100 паспортів ,пепед Україною ви громадянин України. І коли ви їдете на рум реєстрації і тикаєте рум документи ви обменюєте Україну.
Виходите з укр громадянства тоді будь-ласка

Nica
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 03 июл 2017, 18:51
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nica » 04 июл 2017, 08:40

Добрий ранок, скажіть будь-ласка, якщо немає булетіна не можна поміняти водійські права?
Дякую.

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mdk » 04 июл 2017, 08:54

Nica писал(а):Добрий ранок, скажіть будь-ласка, якщо немає булетіна не можна поміняти водійські права?
Дякую.
Не можна

Alfred
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 04 июл 2017, 00:08
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 09:17

mdk писал(а):
Alfred писал(а): А можна саме про це детальніше?
Чи можна маючи румунський паспорт купити і загнати авто як румун, а їздити на ньому тут як українець?
Можете,но це незаконно.у вас може бути хоть 100 паспортів ,пепед Україною ви громадянин України. І коли ви їдете на рум реєстрації і тикаєте рум документи ви обменюєте Україну.
Виходите з укр громадянства тоді будь-ласка
Мати інше громадянство - це теж обманювати Україну.
Мене цікавить, чи не буде проблем коли я буду їхати на румунському авто, яке належить мені як румуну и завезено мною як румуном, а "тикатиму" українськи доки.

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 04 июл 2017, 09:32

bravo писал(а):
vityok писал(а): Ви сьогодні щось вживали шановний? Читаючи деякі ваші пости складається враження що так ,не ображайтесь але утнути що Україну швидше приймуть в ЕС тільки через те чи ви перебуваєте за кордоном більше 90 днів чи менше (о так тільки із за цього) такої несенітниці давно вже не читав тут не від кого ,там ще багато перлів але все перечисляти не буду))
І ще одно МилаЛюдмила тут під ніком Serjmi. А те що вам здається то радше параноя :?
Не судіть по собі!Щодо вашої красуні,судя по стилистиці письма,це схоже на одну й ту саму особу,особливо,коли гніваються.Можливо,вони сестри.Нічого не заважає їй завести декілька ніків. *Slava_Ukraini*
Зовсім не люблю влазити в чужі конфлікти, але спілкувалась і з Іриною, і з Людмилою, і, повірте мені, це зовсім різні люди. Не знаю, як Людмила тут зареєстрована, але її контакти можна запитати у неї напряму на одеському форумі.
Те, що користувачі правильно висловлюються українською мовою, не означає, що писала одна людина. Та навіть по вокабуляру та пунктуації це зрозуміло. Справа далеко не у ніках, а у вас таки радше манія переслідування.
Последний раз редактировалось Mignonne 04 июл 2017, 14:13, всего редактировалось 1 раз.

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 04 июл 2017, 09:44

Alfred писал(а):
mdk писал(а): Можете,но це незаконно.у вас може бути хоть 100 паспортів ,пепед Україною ви громадянин України. І коли ви їдете на рум реєстрації і тикаєте рум документи ви обменюєте Україну.
Виходите з укр громадянства тоді будь-ласка
Мати інше громадянство - це теж обманювати Україну.
Мене цікавить, чи не буде проблем коли я буду їхати на румунському авто, яке належить мені як румуну и завезено мною як румуном, а "тикатиму" українськи доки.
Зрозумійте одне: з румунським авто на ваші руминськоі документи ви можете їздити по всьому світу, але якщо українським ДАІ покажите румунське посвідчення на машину разом з укр.паспортом то у вас можуть румунські відібрати до вияснення обставин. Думайте самі. Якщо гасаєте по Україні з Рум. посвідченням на машину, то показуйте їм Рум. паспорт з Рум. пропискою і проблем не буде. Боронь Боже показати ще й український паспорт.
Включаємо логіку разом із законом про одне громадянство в Україні. :)

Отправлено спустя 9 минут 45 секунд:
Mignonne писал(а):
bravo писал(а):Не судіть по собі!Щодо вашої красуні,судя по стилистиці письма,це схоже на одну й ту саму особу,особливо,коли гніваються.Можливо,вони сестри.Нічого не заважає їй завести декілька ніків. *Slava_Ukraini*
Зовсім не люблю влазити в чужі конфлікти, але спілкувалась і з Іриною, і з Людмилою, і, повірте мені, це зовсім різні люди. Не знаю, як Людмила тут зареєстрована, але її контакти можна запитати у неї напряму на одеському форумі.
Те, що користувачі правильно висловлюються українською мовою, не означає, що писала одна людина. Та навіть по вокабуляру та орфографії це зрозуміло. Справа далеко не у ніках, а у вас таки радше манія переслідування.
Вибачте, але тему : " вияснення відносин" ми давно проїхали. Досить не по темі адвокатських послуг. Думаємо про сьогоднішня присягу, а не робимо із форуму балаган.
Дякую за розуміння!

Mignonne
Зацікавлений
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 13:48
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 04 июл 2017, 10:00

Отправлено спустя 9 минут 45 секунд:
Mignonne писал(а):
Зовсім не люблю влазити в чужі конфлікти, але спілкувалась і з Іриною, і з Людмилою, і, повірте мені, це зовсім різні люди. Не знаю, як Людмила тут зареєстрована, але її контакти можна запитати у неї напряму на одеському форумі.
Те, що користувачі правильно висловлюються українською мовою, не означає, що писала одна людина. Та навіть по вокабуляру та пунктуації це зрозуміло. Справа далеко не у ніках, а у вас таки радше манія переслідування.
Вибачте, але тему : " вияснення відносин" ми давно проїхали. Досить не по темі адвокатських послуг. Думаємо про сьогоднішня присягу, а не робимо із форуму балаган.
Дякую за розуміння![/quote]


У даному випадку ні про яке вияснення відносин не йдеться. Набридло читати увесь флуд про ніки, "сестри" та "таємних агентів" на форумі з розділу фантастики. А саме власні неперевірені здогадки краще тримати при собі і якраз цим не засмічувати форум.
Людина запитала котакти користувача - їй чітко відповіли, як і де шукати. Все інше зайве.
Последний раз редактировалось Mignonne 04 июл 2017, 14:14, всего редактировалось 1 раз.

Alfred
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 04 июл 2017, 00:08
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 10:09

Незнакомка писал(а):
Alfred писал(а): Мати інше громадянство - це теж обманювати Україну.
Мене цікавить, чи не буде проблем коли я буду їхати на румунському авто, яке належить мені як румуну и завезено мною як румуном, а "тикатиму" українськи доки.
Зрозумійте одне: з румунським авто на ваші руминськоі документи ви можете їздити по всьому світу, але якщо українським ДАІ покажите румунське посвідчення на машину разом з укр.паспортом то у вас можуть румунські відібрати до вияснення обставин. Думайте самі. Якщо гасаєте по Україні з Рум. посвідченням на машину, то показуйте їм Рум. паспорт з Рум. пропискою і проблем не буде. Боронь Боже показати ще й український паспорт.
Включаємо логіку разом із законом про одне громадянство в Україні. :)
Дякую за відповідь.
Тобто виходить, що якщо показувати українськи права - то авто має бути не моє та ввезене не мною.
А якщо авто моє і ввіз я - то тільки румуньски права та румунський паспорт і прикидатися румуном до кінця.
Я правильно зрозумів?

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение asin » 04 июл 2017, 10:20

jurământ astăzi
Ответить