BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 04 июл 2017, 10:21

Всем noroc на присяге!! И отпишитесь, плиз, сразу))))

yurorel84
Новачок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 01 июн 2017, 17:19

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение yurorel84 » 04 июл 2017, 10:38

Привет народ , подскажите как лучше сделать , у меня Бабушка с Молдавии Бульбовского району свидетельство о рождении нету , самому делать в загсе сказали ждать от трех месяцов до 6 месяца , посредник делает же быстрее за 50$ Но я сомневаюсь что это будет оригинал , лучше самому или через посредника ? И есть проверенные люди кто оформит документы и поехать податься ?

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение asin » 04 июл 2017, 10:45

yurorel84 писал(а):Привет народ , подскажите как лучше сделать , у меня Бабушка с Молдавии Бульбовского району свидетельство о рождении нету , самому делать в загсе сказали ждать от трех месяцов до 6 месяца , посредник делает же быстрее за 50$ Но я сомневаюсь что это будет оригинал , лучше самому или через посредника ? И есть проверенные люди кто оформит документы и поехать податься ?
а ты куда спешишь? ты сам ответ на своей вопрос

drew2v
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 31 май 2017, 10:15
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение drew2v » 04 июл 2017, 10:52

Aynat писал(а):Всем noroc на присяге!! И отпишитесь, плиз, сразу))))
На присяге очень много людей сегодня. Вышло уже 2 захода. Говорят, только читали присягу и все. Вопросы им не задавали. Надеемся, так будет весь день!

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leliks » 04 июл 2017, 11:27

Alfred писал(а):
Незнакомка писал(а):
Тобто виходить, що якщо показувати українськи права - то авто має бути не моє та ввезене не мною.
только гаишнику обоснуете на каком основании это авто пребывает в Украине

Alfred
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 04 июл 2017, 00:08
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 11:38

leliks писал(а):
Alfred писал(а):
только гаишнику обоснуете на каком основании это авто пребывает в Украине
Стамбульска конвенція - якщо авто завозить іноземець, воно може до року вільно пересуватися по Україні.
Цим багато хто і користується - авто належить поляку, заганяв його молдован, а їздить українець.
Проблема не в цьому. Проблема як самому завести і потім як краще пересуватися... Щоб не бути прив'язаним до господаря та до того кто заганяв.

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 04 июл 2017, 11:39

[/quote]
Дякую за відповідь.
Тобто виходить, що якщо показувати українськи права - то авто має бути не моє та ввезене не мною.
А якщо авто моє і ввіз я - то тільки румуньски права та румунський паспорт і прикидатися румуном до кінця.
Я правильно зрозумів?[/quote]

от я це так теж розумію, що якщо показуєш техпаспорт/паспорт/права румунські то наче все ок, а якщо техпаспорт/паспорт - рум, а права українські то вже не гуд... не знаю... просто якщо показувати всі доки румунські то можуть в паспорті подивиться штампи про вїзд і тоді треба вїжджати як румун і помнить про 90/180, або завезти машину і себе, потомі виїхать як румун а заїхать як укр, але шось сильно багато телодвижений так сказать)
про присягу - це добрі новини...

Alfred
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 04 июл 2017, 00:08
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alfred » 04 июл 2017, 12:04

dex2006 писал(а): от я це так теж розумію, що якщо показуєш техпаспорт/паспорт/права румунські то наче все ок, а якщо техпаспорт/паспорт - рум, а права українські то вже не гуд... не знаю... просто якщо показувати всі доки румунські то можуть в паспорті подивиться штампи про вїзд і тоді треба вїжджати як румун і помнить про 90/180, або завезти машину і себе, потомі виїхать як румун а заїхать як укр, але шось сильно багато телодвижений так сказать)
про присягу - це добрі новини...
Ось і мені це непокоїть: якщо ти румун, то маєш мати штампи про вїзд, і перебувати можешь тільки три місяці за півроку.
А завезти авто як румун, стати недалеко від пункту перетину, повернутися пішки, і зайти вже як українець - це не так вже довго.

Відправлено через 5 хвилини 3 секунди:
myeuropassport писал(а): а с чего Вы взяли что Вы должны предъявлять гаишнику какой либо паспорт ?? у нас что паспортный контроль в Украине??__)) водительское удостоверение, техпаспорт, страховка (в случае оформления постановления) вот и все. Пусть сидит и думает гаишник что к чему. А вот таможенная служба будет проверять дни и т.д....=)
Даїшнику може і ні, а поліцейський у місті може поцікавитися. Якщо я скажу що я іноземець, він може поцікавитися на якій підставі я знаходжусь в Україні...
Принаймні раніше мєнти дуже любили перевіряти доки студентів іноземців і шукати привід зрубити бабла.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 04 июл 2017, 12:51

drew2v писал(а):
Aynat писал(а):Всем noroc на присяге!! И отпишитесь, плиз, сразу))))
На присяге очень много людей сегодня. Вышло уже 2 захода. Говорят, только читали присягу и все. Вопросы им не задавали. Надеемся, так будет весь день!
Чудова новина, дякую! Після кожного такого відгуку, як камінь з душі. Сподіваємось, так і надалі буде.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mdk » 04 июл 2017, 13:02

Alfred писал(а):
dex2006 писал(а): от я це так теж розумію, що якщо показуєш техпаспорт/паспорт/права румунські то наче все ок, а якщо техпаспорт/паспорт - рум, а права українські то вже не гуд... не знаю... просто якщо показувати всі доки румунські то можуть в паспорті подивиться штампи про вїзд і тоді треба вїжджати як румун і помнить про 90/180, або завезти машину і себе, потомі виїхать як румун а заїхать як укр, але шось сильно багато телодвижений так сказать)
про присягу - це добрі новини...
Ось і мені це непокоїть: якщо ти румун, то маєш мати штампи про вїзд, і перебувати можешь тільки три місяці за півроку.
А завезти авто як румун, стати недалеко від пункту перетину, повернутися пішки, і зайти вже як українець - це не так вже довго.

Відправлено через 5 хвилини 3 секунди:
myeuropassport писал(а): а с чего Вы взяли что Вы должны предъявлять гаишнику какой либо паспорт ?? у нас что паспортный контроль в Украине??__)) водительское удостоверение, техпаспорт, страховка (в случае оформления постановления) вот и все. Пусть сидит и думает гаишник что к чему. А вот таможенная служба будет проверять дни и т.д....=)
Даїшнику може і ні, а поліцейський у місті може поцікавитися. Якщо я скажу що я іноземець, він може поцікавитися на якій підставі я знаходжусь в Україні...
Принаймні раніше мєнти дуже любили перевіряти доки студентів іноземців і шукати привід зрубити бабла.
То що поліцейські це фігня,томожена служба може вам накласти штраф за те що ви громадянин України ухилились від розмитнення авто.їх не цікавить що ви громадянин румунії чи сша.
щоб не було проблем тільки вихід з громадянства України.
Особисто я навіть просто заїхати на територію україни по рум паспорту не хочу.раз заїхав і спалився на все життя,воно того не стоїть щоб взяти машину на пару тисяч євро дешевше.
Ответить