BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 04 июл 2017, 13:56

drew2v писал(а):
Aynat писал(а):Всем noroc на присяге!! И отпишитесь, плиз, сразу))))
На присяге очень много людей сегодня. Вышло уже 2 захода. Говорят, только читали присягу и все. Вопросы им не задавали. Надеемся, так будет весь день!
УРа!!! Спасибо, что отписались!!!

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 04 июл 2017, 14:53

Цікаво з чим це пов'язано... а Тіну був на присязі?

Незнакомка
Зацікавлений
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 20:46
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Незнакомка » 04 июл 2017, 15:02

Alfred писал(а):
Незнакомка писал(а): Зрозумійте одне: з румунським авто на ваші руминськоі документи ви можете їздити по всьому світу, але якщо українським ДАІ покажите румунське посвідчення на машину разом з укр.паспортом то у вас можуть румунські відібрати до вияснення обставин. Думайте самі. Якщо гасаєте по Україні з Рум. посвідченням на машину, то показуйте їм Рум. паспорт з Рум. пропискою і проблем не буде. Боронь Боже показати ще й український паспорт.
Включаємо логіку разом із законом про одне громадянство в Україні. :)
Дякую за відповідь.
Тобто виходить, що якщо показувати українськи права - то авто має бути не моє та ввезене не мною.
А якщо авто моє і ввіз я - то тільки румуньски права та румунський паспорт і прикидатися румуном до кінця.
Я правильно зрозумів?
Так, все вірно. Бо як ви пояснити ДАІшникам, що ви щей румин? :)

Zima_A
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 20 июн 2017, 22:23
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Zima_A » 04 июл 2017, 15:11

Всім привіт я раніше писала на рахунок того що загубила череря)пішла в консульство (ходжу до репетитора і вона мені пояснила що казати,правда говорю погано)
Мене насварили як я могла загубити це ж документ,і цей охоронець що заводе всередину впустив мене і почав казати шоб мене переписували на слідуючий рік(у мене присяга зараз на 8 серпня)приємна жіночка мене заспокоїла сказала якшо я є в базі то вона роздрукує мені ще раз то запрошення і шоб я більше не губила)
Перенервувалась але все пройшло добре,мені все видали!
Так шо якщо в когось буде така ситуація ідіть в консульство ,видадуть інше без проблем)
Всім хорошого дня) *Dopovid*

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 04 июл 2017, 16:02

Супер!!! Уже шестая Присяга без издевательств прошла . До конца октября ещё ждать , хоть бы так и было . Поздравляю всех !
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 04 июл 2017, 16:07

bravo писал(а):Щодо працевлаштування за кордоном.Скажу про GB,хоча мало чим відрізняється від будь-якої країни Європи.Немає різниці чи є у вас булетін,чи немає!Вам потрібно зареєструватись,та отримати NINo.Після реєстрації вам скажуть,що ви можете вже працювати по тимчасовому NINo.Через максімум 10 днів і раніше вам на вашу адресу,за якою ви зареєструвались,приходить лист з вашим постійним дозволом на роботу,аналог нашого ідентифікаційного коду.Розголошувати його не можна!Для отримання зарплатні вам потрібно відкрити рахунок у банку.Ви можете показати цей лист,де є ваша адреса,або якесь інше підтвердження вашої адреси:біл з вашим ім'ям з вашою адресою.Це може бути техпаспорт на авто,зареєстрований на цю адресу;договір аренди,суб-аренди житла.Також ви можете купити ТВ,або компютер,на адресу,яку ви вкажете,прийде тіві лайсенс,якій треба платити.Це мито за перегляд ТВ,інтернету.Можна сплачувати помісячно,можна наперед.Для GB булетін не є документом і вони їм не довіряють-дуже багато підробок.Вони залюбки візьмуть ваш біопаспорт і скорше дадуть вам відповідь.Багато тут,хто не розуміє,що таке булетін.Булетін-це внутрішній паспорт румуна,який проживає в Румунії за певною адресою.Повний аналог нашого внутрішнього паспорта за пропискою.Зараз і внас переходять на пластик.Румуни,які проживають постійно за межами Румунії не мають булетинів.І це не можливо видати булетін,а куда,наприклад в Бразилії,прописати?Тому румуни,які проживають за кордоном,мають лише закордонний паспорт і тільки.Всі румуни з булетінами та без користуються тими ж правами як і інші громадяни ЄС!Тому,якщо ви не хочете пригнати авто на рум номерах і гасати по Україні,булетін для праці за кордоном є ЗАЙВИЙ!!! *Slava_Ukraini*
Ви абсолютно праві, але без булетіна не отримати румунське водійське посвідчення (якщо комусь воно треба), також булетін дійсний 10 років, а закордонний паспорт тільки 5. А за 5 років не завжди вийде отримати ПМЖ в якісь країні, та й коли треба буде міняти паспорт на новий, коли термін дії закінчиться, виходить, ви віддасте старий і будете чекати 2 тижні на новий без паспорта взагалі. Враховуючи, що вже були інциденти, що молдаванам не продовжували термін дії паспортів, я б радив робити булетін, все ж за 10 років у вас не тільки ПМЖ буде, а й громадянство іншої країни ЄС.

Nica
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 03 июл 2017, 18:51
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nica » 04 июл 2017, 16:45

Скажіть будь - ласка яка процедура отримання булетіна.
Хто допомогає з пропискою в Румунії.
Дякую.

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 04 июл 2017, 17:15

Відправлено через 5 хвилини 3 секунди:
myeuropassport писал(а): а с чего Вы взяли что Вы должны предъявлять гаишнику какой либо паспорт ?? у нас что паспортный контроль в Украине??__)) водительское удостоверение, техпаспорт, страховка (в случае оформления постановления) вот и все. Пусть сидит и думает гаишник что к чему. А вот таможенная служба будет проверять дни и т.д....=)
Даїшнику може і ні, а поліцейський у місті може поцікавитися. Якщо я скажу що я іноземець, він може поцікавитися на якій підставі я знаходжусь в Україні...
Принаймні раніше мєнти дуже любили перевіряти доки студентів іноземців і шукати привід зрубити бабла.[/quote]


ну вот каГбе да, тоже согласна, что основание на котором вы заехали в украину и когда вы это сделали - это не полномочия полиции, в их полномочиях все что связано с машиной, документами на нее, а не легальность пребывания на територии... так было б в цивилизованной стране, НО.... это же Украина, детка... (так сказать)... и при большом желании от полиции (что равнозначно желанию поиметь бабулес)... могут начать копать... помню с год назад был репортаж о румыне, носителе лимбы и т.д.. который живет в черновцах и вот его с этим поймали что 2 паспорта и насчитали штраф 300% стоимости авто (по укр ценам) а был это х5, хоть и старый... но х5... и насчитали ему что-то около 1,5 млн.грн.. штрафа... буквально недорого... он решил судится, но чем закончилось не ясно, и закончилось ли еще... помню что заезжал он через сучаву... отака селяви...

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
И вот еще вопрос, вероятно не тут надо спрашивать, но вдруг есть тут те, кто знают... какие документы надо в КИевском консульстве для получения визы на присягу? Позвонила дали для регистрации ссылку и сказали что все надо, в т.ч. и жилье и спарвку уз банка... и т.д... как-то не очень хотелось бы с этим заморачиватся, но тем не менее... возможно кто то оформлял... поделитесь опытом плиз...

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 04 июл 2017, 17:16

sem1309 писал(а):
bravo писал(а):Щодо працевлаштування за кордоном.Скажу про GB,хоча мало чим відрізняється від будь-якої країни Європи.Немає різниці чи є у вас булетін,чи немає!Вам потрібно зареєструватись,та отримати NINo.Після реєстрації вам скажуть,що ви можете вже працювати по тимчасовому NINo.Через максімум 10 днів і раніше вам на вашу адресу,за якою ви зареєструвались,приходить лист з вашим постійним дозволом на роботу,аналог нашого ідентифікаційного коду.Розголошувати його не можна!Для отримання зарплатні вам потрібно відкрити рахунок у банку.Ви можете показати цей лист,де є ваша адреса,або якесь інше підтвердження вашої адреси:біл з вашим ім'ям з вашою адресою.Це може бути техпаспорт на авто,зареєстрований на цю адресу;договір аренди,суб-аренди житла.Також ви можете купити ТВ,або компютер,на адресу,яку ви вкажете,прийде тіві лайсенс,якій треба платити.Це мито за перегляд ТВ,інтернету.Можна сплачувати помісячно,можна наперед.Для GB булетін не є документом і вони їм не довіряють-дуже багато підробок.Вони залюбки візьмуть ваш біопаспорт і скорше дадуть вам відповідь.Багато тут,хто не розуміє,що таке булетін.Булетін-це внутрішній паспорт румуна,який проживає в Румунії за певною адресою.Повний аналог нашого внутрішнього паспорта за пропискою.Зараз і внас переходять на пластик.Румуни,які проживають постійно за межами Румунії не мають булетинів.І це не можливо видати булетін,а куда,наприклад в Бразилії,прописати?Тому румуни,які проживають за кордоном,мають лише закордонний паспорт і тільки.Всі румуни з булетінами та без користуються тими ж правами як і інші громадяни ЄС!Тому,якщо ви не хочете пригнати авто на рум номерах і гасати по Україні,булетін для праці за кордоном є ЗАЙВИЙ!!! *Slava_Ukraini*
Ви абсолютно праві, але без булетіна не отримати румунське водійське посвідчення (якщо комусь воно треба), також булетін дійсний 10 років, а закордонний паспорт тільки 5. А за 5 років не завжди вийде отримати ПМЖ в якісь країні, та й коли треба буде міняти паспорт на новий, коли термін дії закінчиться, виходить, ви віддасте старий і будете чекати 2 тижні на новий ljd;bnbпаспорта взагалі. Враховуючи, що вже були інциденти, що молдаванам не продовжували термін дії паспортів, я б радив робити булетін, все ж за 10 років у вас не тільки ПМЖ буде, а й громадянство іншої країни ЄС.

Чому можуть не продовжити закордонний паспорт через 5 років? громадянство ж нікуди не зникає?
Аватара пользователя

albweb
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 13 дек 2016, 16:35
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение albweb » 04 июл 2017, 19:08

На основі чого їм не продовжили паспорт? і звідки така інформація?
Ответить