BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 04 июл 2017, 19:35

albweb писал(а):На основі чого їм не продовжили паспорт? і звідки така інформація?
Якщо не помиляюсь, то мається на увазі ситуація, коли сотні молодих в більшій мірі молдован, прийшовши продовжувати свої паспорти, отримали відмову та по суті залишились без громадянства. Це ті, які будучи неповнолітніми, отримали його в свій час автоматично через батьків, потім закон про дітей змінився в іншу сторону, і зараз вони опинились в такій неприємній ситуації.
Дуже актуальна проблема, час від час з цікавості почитую молдавський форум про четаценіє, періодично з'являються молдовани, які відписуються та питають, що їй в цій ситуації робити.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

vita86
Новачок
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 03 июн 2017, 19:40
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vita86 » 04 июл 2017, 19:50

mdk писал(а):
bmw30 писал(а):
DOVADA.jpg
посередник прислав ось це... хто з таким зустрічався, проясніть будь-ласка
Це документ який підтверджує що подали на ваше свідоцтво і коли повинно бути готово.
мы такой бумаги не получали и даже не слышали о ней!!!! Ее выдают обязательно???

Відправлено через 6 хвилини 31 секунди:
bmw30 писал(а):Дякую... це при тому, що я здавав присягу 08.02 і одразу ж віддав документи на СОР посереднику... ось так і чекають люди по півроку...

Вы так же ещё ждёте Сор???? А скажите, через кого делали, если возможно??

Ctaca
Новачок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 06 апр 2017, 12:34
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ctaca » 04 июл 2017, 22:16

А що ж так мало коментарів? Стільки народу було і один скупий коментар!!
Аватара пользователя

albweb
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 13 дек 2016, 16:35
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение albweb » 04 июл 2017, 22:29

sem1309 писал(а): Ви абсолютно праві, але без булетіна не отримати румунське водійське посвідчення (якщо комусь воно треба), також булетін дійсний 10 років, а закордонний паспорт тільки 5. А за 5 років не завжди вийде отримати ПМЖ в якісь країні, та й коли треба буде міняти паспорт на новий, коли термін дії закінчиться, виходить, ви віддасте старий і будете чекати 2 тижні на новий без паспорта взагалі. Враховуючи, що вже були інциденти, що молдаванам не продовжували термін дії паспортів, я б радив робити булетін, все ж за 10 років у вас не тільки ПМЖ буде, а й громадянство іншої країни ЄС.
Але є і плюс, без булетіна новий паспорт можна буде зробити в консульстві, в тій країні де будете жити і працювати (внж, пмж). А з булетіном, для того щоб зробити новий загран, потрібно буде їхати в Румунію.

snofru
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 02 июн 2017, 23:07

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение snofru » 04 июл 2017, 22:37

Підкажіть, будь-ласка, на якій приблизно сторінці - список доків для оформлення сор і соб?
Або тут його дайте...
вибачайте, я розумію - сотий раз вже запитують...

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bravo » 04 июл 2017, 22:45

Zima_A писал(а):Всім привіт я раніше писала на рахунок того що загубила череря)пішла в консульство (ходжу до репетитора і вона мені пояснила що казати,правда говорю погано)
Мене насварили як я могла загубити це ж документ,і цей охоронець що заводе всередину впустив мене і почав казати шоб мене переписували на слідуючий рік(у мене присяга зараз на 8 серпня)приємна жіночка мене заспокоїла сказала якшо я є в базі то вона роздрукує мені ще раз то запрошення і шоб я більше не губила)
Перенервувалась але все пройшло добре,мені все видали!
Так шо якщо в когось буде така ситуація ідіть в консульство ,видадуть інше без проблем)
Всім хорошого дня) *Dopovid*
Дуже добре,що ви відписались.Надіюсь,що ваше повідомлення комусь допоможе бути впевненим у собі! *Slava_Ukraini*

snofru
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 02 июн 2017, 23:07

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение snofru » 04 июл 2017, 22:46

... все, знайшов про сор і соб...
Аватара пользователя

sem1309
Активіст
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 17:26
Благодарил (а): 46 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sem1309 » 04 июл 2017, 23:01

лапушка писал(а):
sem1309 писал(а): Ви абсолютно праві, але без булетіна не отримати румунське водійське посвідчення (якщо комусь воно треба), також булетін дійсний 10 років, а закордонний паспорт тільки 5. А за 5 років не завжди вийде отримати ПМЖ в якісь країні, та й коли треба буде міняти паспорт на новий, коли термін дії закінчиться, виходить, ви віддасте старий і будете чекати 2 тижні на новий ljd;bnbпаспорта взагалі. Враховуючи, що вже були інциденти, що молдаванам не продовжували термін дії паспортів, я б радив робити булетін, все ж за 10 років у вас не тільки ПМЖ буде, а й громадянство іншої країни ЄС.

Чому можуть не продовжити закордонний паспорт через 5 років? громадянство ж нікуди не зникає?
Були акцеденти , коли молдаванам не продовжували і по суті громадянства в них виявилось, що немає, про це багато шуму було
Последний раз редактировалось sem1309 04 июл 2017, 23:03, всего редактировалось 2 раза.

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bravo » 04 июл 2017, 23:01

Olexii писал(а):Супер!!! Уже шестая Присяга без издевательств прошла . До конца октября ещё ждать , хоть бы так и было . Поздравляю всех !
Присоединяюсь к поздравлениям!Если так и дальше будет продолжаться,то ожидаемо большая нагрузка пойдет на отделы актов гражданского состояния,которые выписывают СОРы,СОБы.Тут есть форумчане,которые по полгода ждут свои доки.Справятся ли румыны с таким наплывом?

vladmir
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 07 май 2017, 21:00
Благодарил (а): 3 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vladmir » 04 июл 2017, 23:04

Здравствуйте, скоро в приказ выхожу а письмо домой не пришло. Если не прийдет как быть? Спасибо.
Ответить