BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 05 июл 2017, 14:55

Iren1989 писал(а):По темі про час в черере, в мене взагалі написано 18.30)) Мабуть одруківка. Все рівно треба вже зранку приходити)
у мене в черере написано 14 - це другий чи третий заход?

EVEREST1232
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 05 июл 2017, 14:48

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение EVEREST1232 » 05 июл 2017, 14:59

Добртй день.Я новачок тут.Підкажіть будь-ласка хто знає.-які зараз номера(дозари) проходять присягу.Вдячний наперед.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 05 июл 2017, 15:00

dex2006 писал(а):
Iren1989 писал(а):По темі про час в черере, в мене взагалі написано 18.30)) Мабуть одруківка. Все рівно треба вже зранку приходити)
у мене в черере написано 14 - це другий чи третий заход?
Мабуть, що третій. Судячи по відгуках, як мінімум останніх, другий - це десь приблизно 12 год.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leliks » 05 июл 2017, 15:26

EVEREST1232 писал(а):Добртй день.Я новачок тут.Підкажіть будь-ласка хто знає.-які зараз номера(дозари) проходять присягу.Вдячний наперед.
люди у которых номера досаров находятся по соседству(хоть в пределах 10 или 5, или вообще подряд идут), после выхода в приказ, индивидуально разными способами и в разное время записываются на присягу, и закономерности здесь быть не может, т.е 2 человека у которых номера досаров идут подряд и они вышли в одном приказе, но один может попасть на присягу через 1-2года, другой через 4 месяца, после выхода в приказ.

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bravo » 05 июл 2017, 15:29

EVEREST1232 писал(а):Добртй день.Я новачок тут.Підкажіть будь-ласка хто знає.-які зараз номера(дозари) проходять присягу.Вдячний наперед.
Номер досару нічого вам не дасть для орієнтування,тому що присяга не відбувається у прямій цифровій послідовності!Ви щось плутаєте.Скоріше всьго вам треба орієнтуватись на досари по якім виходять прикази авіз позитив,це сюди,тільки заберіть решітки: http://ce#tate#nie.ju#st.ro/in#de#x.php ... r#ticol-11 *Slava_Ukraini*
Последний раз редактировалось bravo 05 июл 2017, 15:32, всего редактировалось 1 раз.

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 05 июл 2017, 15:30

leliks писал(а):
EVEREST1232 писал(а):Добртй день.Я новачок тут.Підкажіть будь-ласка хто знає.-які зараз номера(дозари) проходять присягу.Вдячний наперед.
люди у которых номера досаров находятся по соседству(хоть в пределах 10 или 5, или вообще подряд идут), после выхода в приказ, индивидуально разными способами и в разное время записываются на присягу, и закономерности здесь быть не может, т.е 2 человека у которых номера досаров идут подряд и они вышли в одном приказе, но один может попасть на присягу через 1-2года, другой через 4 месяца, после выхода в приказ.
Согласна. У меня нор досара 37*** за 2016 год. Сразу записалась на присягу, и назнаачена присяга на конец сентября 2017 года ( и это очень хорошо- в Одессе записывалась). Как-то так

griga
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 22:52
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 20 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение griga » 05 июл 2017, 15:43

SER1984 писал(а):Доброго дня форумчани.Я в понеділок йшов записуватися в Чернівецьке консульство на присягу.Там був десь о 7 год. І був другий в черзі,але до 8.30 бо воно саме з такої відкривається нас було десь 10 чоловік.Охоронець запустив нас,тих хто пройшов верифікаре в середину і ми там десь пів год. чекали поки нас запросять до віконця.Там елементарні запитання хто ти,звідки?Далі дали два папірці черере та ще якийсь,сказали підписати і український паспорт віддали,а закордонний залишився в неї.Після цього сказала вийти на вулицю і почекати 5 хв.Вона я так розумію пішла дати на підпис наші черери до Елєонори.Потім охоронець виніс наші паспорти вже з черере на 3 квітня 2018р.Отож прийдеться чекати весни та гризти руминський камінь лімби,бо хто його знає,як воно там дальше буде.Всім успіхів!!!
Доброго дня, підкажіть будь ласка, скільки чекали від виходу в наказ до запису на присягу?

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leliks » 05 июл 2017, 16:03

Aynat писал(а):
leliks писал(а):

Согласна. У меня нор досара 37*** за 2016 год. Сразу записалась на присягу, и назнаачена присяга на конец сентября 2017 года ( и это очень хорошо- в Одессе записывалась). Как-то так
Вы выжидали какой то срок после выхода в приказ, прежде чем обращаться в консульство по поводу записи на присягу, либо сразу обратились после выхода в приказ?
слышал время надо выждать 3-6 недель, правда ли это?

xMara
Зацікавлений
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 21 янв 2017, 14:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 22 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение xMara » 05 июл 2017, 16:40

leliks писал(а): Вы выжидали какой то срок после выхода в приказ, прежде чем обращаться в консульство по поводу записи на присягу, либо сразу обратились после выхода в приказ?
слышал время надо выждать 3-6 недель, правда ли это?
Так, правда. Це як пощастить. Я прийшла у консульство менше ніж через місяць після виходу в наказ - і одразу записалась. А поруч стояли люди, які вийшли 2 міс тому, але їх ще не було в базі консульства. Треба йти дізнаватись на місці

SER1984
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 05 июн 2017, 18:39
Поблагодарили: 16 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение SER1984 » 05 июл 2017, 16:53

griga писал(а):
SER1984 писал(а):Доброго дня форумчани.Я в понеділок йшов записуватися в Чернівецьке консульство на присягу.Там був десь о 7 год. І був другий в черзі,але до 8.30 бо воно саме з такої відкривається нас було десь 10 чоловік.Охоронець запустив нас,тих хто пройшов верифікаре в середину і ми там десь пів год. чекали поки нас запросять до віконця.Там елементарні запитання хто ти,звідки?Далі дали два папірці черере та ще якийсь,сказали підписати і український паспорт віддали,а закордонний залишився в неї.Після цього сказала вийти на вулицю і почекати 5 хв.Вона я так розумію пішла дати на підпис наші черери до Елєонори.Потім охоронець виніс наші паспорти вже з черере на 3 квітня 2018р.Отож прийдеться чекати весни та гризти руминський камінь лімби,бо хто його знає,як воно там дальше буде.Всім успіхів!!!
Доброго дня, підкажіть будь ласка, скільки чекали від виходу в наказ до запису на присягу?
Я почекав 3 тижні,потім пішов у консульство і там мені сказали прийти через місяць,але я прийшов через 2 тижні і мені вже на талоні з досаром написали ордін і т.д.А вже на наступний тиждень мені видали черере.
Ответить