BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Mariya
Новачок
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 29 ноя 2016, 22:35
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mariya » 06 сен 2017, 10:12

Дякую@

adda
Новачок
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 09:50
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 30 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение adda » 06 сен 2017, 11:05

tello писал(а):Вітаю всіх, підкажіть будь ласка як саме зареєструватися в еконсулат для подачі на свідоцтво про народження в Києві?
Бо щось на сайті просить профіль зробити ще якісь дані ввести а от місця і дати не дає вибрати.
І чи можна по одній реєстарції вдвох прийти чи кожному окрема реєстрація треба?
І чи при подачі треба все на рум мові говорити?

Дякую
Так вы и не можете выбрать дату и месяц подачи. Они сами назначат, когда вы заполните онлайн форму и прикрепите все запрашиваемые документы. Они все проверят и потом назначат вам дату , когда прийти.

jedfear
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 17:55
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение jedfear » 06 сен 2017, 11:52

Доброго дня, був на присязі 05.09 в першому заході. Здали всі, навіть ті, хто зовсім нічого не знав. Чоловік, який разів 10 намагався прочитати присягу і в нього забрали паспорт також вийшов з сертифікатом. Про опитування написано було в попередніх постах, тож не буду повторюватися. До речі, спочатку опитують вагітних жінок, людей з обмеженими можливостями, людей, в яких маленькі діти. Хочу зупинитися на зручностях, які чекають тих, хто буде їхати на присягу бусом, машиною (тобто можливості помитися і заночувати в готелі не буде). Приїзд всіх бусів під булівлю АНК десь коло п'ятої ранку. Найближчий туалет на станції метро за 5 хв. ходьби відкривається о 6 ранку. З 9 год. відкриваються кафе, де можна попити кави і скористатися нормальною вбиральнею. Найближче кафе Argentin ( за 2хв.) від АНК там є безкоштовний WI-FI (пароль Argentin 9)Поїсти можна теж в кафе, чи купити в магазині. Поміняйте в обмінниках гроші, бо євро чи долари в магазинах не беруть, можна скористатися банківською картою. А так все, удачі всім на наступних присягах. З трьох заходів не здав лише один чоловік, його не зачитали в списках і повідомили, що йому відмовлено у прийнятті присяги.

Rogalik 777
Новачок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 06 сен 2017, 11:28
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Rogalik 777 » 06 сен 2017, 12:22

Добрий день всім. Хочу зробити СОР, потрібно швидко це зробити,що для цього потрібно ,які документи ,де реєструватися, де це краще зробити, в Києві, Сучаві, Чернівцях, буду дуже вдячний, можливо хтось може проконсультувати.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 сен 2017, 12:31

jedfear писал(а):Доброго дня, був на присязі 05.09 в першому заході. Здали всі, навіть ті, хто зовсім нічого не знав. Чоловік, який разів 10 намагався прочитати присягу і в нього забрали паспорт також вийшов з сертифікатом. Про опитування написано було в попередніх постах, тож не буду повторюватися. До речі, спочатку опитують вагітних жінок, людей з обмеженими можливостями, людей, в яких маленькі діти. Хочу зупинитися на зручностях, які чекають тих, хто буде їхати на присягу бусом, машиною (тобто можливості помитися і заночувати в готелі не буде). Приїзд всіх бусів під булівлю АНК десь коло п'ятої ранку. Найближчий туалет на станції метро за 5 хв. ходьби відкривається о 6 ранку. З 9 год. відкриваються кафе, де можна попити кави і скористатися нормальною вбиральнею. Найближче кафе Argentin ( за 2хв.) від АНК там є безкоштовний WI-FI (пароль Argentin 9)Поїсти можна теж в кафе, чи купити в магазині. Поміняйте в обмінниках гроші, бо євро чи долари в магазинах не беруть, можна скористатися банківською картою. А так все, удачі всім на наступних присягах. З трьох заходів не здав лише один чоловік, його не зачитали в списках і повідомили, що йому відмовлено у прийнятті присяги.
Дякую за відгук!

"не зачитали в списках та повідомили, що йому відмовлено у прийнятті присяги". Ого, нічого собі( Мабуть, якась серйозна причина
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 06 сен 2017, 12:57

Rogalik 777 писал(а):Добрий день всім. Хочу зробити СОР, потрібно швидко це зробити,що для цього потрібно ,які документи ,де реєструватися, де це краще зробити, в Києві, Сучаві, Чернівцях, буду дуже вдячний, можливо хтось може проконсультувати.
Личная подача по месту прописки - это единственная гарантия быстрого получения СОР.

Отправлено спустя 3 минуты 42 секунды:
altinsoy писал(а):Доброго вечора, скажіть, якщо подавали досар з проживанням в Румунії, то автоматично присяга має здаватися в Бухаресті, в консульстві і іншій країні (де тимчасово проживаєш) ніяк не можна? Чи можна все ж попробувати записатися в консульстві?

Дуже дякую!
Если с проживанием в Румынии подавали, то надо делать открепление. Открепление реально сделать в том случае, если есть законные основания проживания в ином государстве. Если таковые имеются, то напишите в ЛС, дам подробные инструкции, что и за чем делать...

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 сен 2017, 13:18

Наче вже писали, що година в черере - це доволі умовно. Все ж таки...У мене написано 18.30)) Сиджу і гадаю, чи це одруківка чи що. Незрозуміло на який навіть приблизно захід очікувати. У когось ще таке було??
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 06 сен 2017, 13:30

*gamer*
Iren1989 писал(а):Наче вже писали, що година в черере - це доволі умовно. Все ж таки...У мене написано 18.30)) Сиджу і гадаю, чи це одруківка чи що. Незрозуміло на який навіть приблизно захід очікувати. У когось ще таке було??
Единственно правильно это приходить на чтения списков во все заходы. Иногда, если мало людей, третий заход подсоединяют ко второму. Приходите в полвосьмому и не пропустить, короче.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 06 сен 2017, 13:45

юстина писал(а):*gamer*
Iren1989 писал(а):Наче вже писали, що година в черере - це доволі умовно. Все ж таки...У мене написано 18.30)) Сиджу і гадаю, чи це одруківка чи що. Незрозуміло на який навіть приблизно захід очікувати. У когось ще таке було??
Единственно правильно это приходить на чтения списков во все заходы. Иногда, если мало людей, третий заход подсоединяют ко второму. Приходите в полвосьмому и не пропустить, короче.
Я при будь-якому розкладі збиралась бути присутня на всіх заходах. Цікавить чи в когось аналогічно було. Якщо це звісно не банальна помилка в запрошенні.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 06 сен 2017, 14:08

Iren1989 писал(а):Наче вже писали, що година в черере - це доволі умовно. Все ж таки...У мене написано 18.30)) Сиджу і гадаю, чи це одруківка чи що. Незрозуміло на який навіть приблизно захід очікувати. У когось ще таке було??

Никто за последний год не писал, что ему такое время написали. Может быть и опечатка. На 8.30

Відправлено через 2 хвилини 45 секунди:
leon745 писал(а):
Mignonne писал(а):


Отправлено спустя 2 минуты 35 секунд:
Уважаемые форумчане! Подскажите, пожалуйста, кто делал румынскую визу на присягу? Выдается платно или бесплатно (противоречивая информация в интернете). Паспорт нужно брать с собой на присягу переведенный на румынский язык и заверенный нотариально? Что нужно кроме паспорта и приглашения? Подавались с детьми. Спасибо за ответы!
Я недавно делала визу на присягу. Бесплатно. 2 фото, страховка медицинская, Черере и пашапорт надо. И у них я заполнила анкету. Разговаривала на румынском.
Ответить