BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

сергей 48
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 19 сен 2017, 17:38

привет всем ,всех здавших присягу поздравляю- молодцы- , я с Вами с матра месяца читал и знал про мартовский терор и июльские- августовские
шаровые присяги -теперь настала моя очередь 26,09, посмотрим как сойдуться звезды,

чиполино
Зацікавлений
Благодарил (а): 53 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение чиполино » 19 сен 2017, 17:44

zagariya_oleg писал(а):
Ігор1 писал(а): Добрый день! Подскажите, пожалуйста, для получения бесплатной визы нужна регистрация на evisa.mae.ro или можно сразу идти в консульство и там заполнять анкету. Какие документы нужны для подачи на визу?
Робив безкоштовну румунську візу в посольстві. Подав через сайт заявку, заповнив і вигрузив документи. І одразу з роздрукованою анкетою пішов у посольство.
CERERE треба обовязково загрузити замість документа запрошення. і там десь ще буде колонка з назвою хостела, то знайшов той якийсь поближче до міністерства.
Брав у знайомого копію техпаспорта на авто, його зелену карту (ніби їду на авто), свої права, паспорти (спочатку не не пустили бо не мав українського), а коли взяв паспорт, то його вже не питали )))
Робив страховку ( приблизно 100грн) і 2 фото на візу.
Якось так ) Надіюсь нічого не пропустив
Анологично.только 150 грн без фото. за меня сделали заявку и все доки загрузили на сайт.

Відправлено через 1 хвилину 57 секунди:
сергей 48 писал(а):привет всем ,всех здавших присягу поздравляю- молодцы- , я с Вами с матра месяца читал и знал про мартовский терор и июльские- августовские
шаровые присяги -теперь настала моя очередь 26,09, посмотрим как сойдуться звезды,
еду на 10.09. и че-то я очкую.
Кстати кто едет 9 жовтня составлю компанию.

Anet
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение Anet » 19 сен 2017, 17:52

xMara писал(а):
Anet писал(а): Вам не потрібно настоювати на цьому. Ваша фамілія переведена граматично правильно. Але в рахуєте те що якщо ви захочете змінити все таки то це затягнеться на деякий час і вам потрібно вільно володіти мовою. Вони вимагають пояснення в чому є помилка. Оскільки після присяги буде додаткова перевірка ваших документів в архіві. Моя вам поради не змінюйте те що є граматично правильно зроблено.
Розмовляю я добре, тож це не проблема. Все-таки не зрозуміло з вашої відповіді, чи пишуть вони в загран так само, як у сертифікаті, чи там буде робитися ще якась транслітерація з румунської на англійську, як це робиться з укр заграном

У кого були прізвища з Се/Che та подібними сполученнями - відпишіться, будь ласка!
.
Буде робитися переклад з румунської на англійську для закордонного румунського паспорта!!

sonjka
Новачок

Сообщение sonjka » 19 сен 2017, 17:52

Доброго дня)
Вітаю усіх з успішною здачою присяги!

Поділіться досвідом хто виготовляв СОР в Чернівецькому консульстві. Чи всі документи по списку потрібні, і як проходить сама подача ( як розмовляють якщо ти на румунській puţin) ?
От в Києві, пишуть, лояльно все. А в Чернівцях? І по термінах як?
Дякую за відповідь!

Iren1989
Активіст
Благодарил (а): 78 раз

Сообщение Iren1989 » 19 сен 2017, 21:44

dex2006 писал(а):
Iren1989 писал(а):Здала сьогодні присягу.

Тіну був присутній при зачитуванні присяги. Якщо текст зачитувався з помилками чи з як він сказав там комусь - у вас якась "limba ciudata" ставив запитання.
Питання були нескладні в цілому. Найчастіше звучали
- Чи знаєте румунську
- Звідки/де вчили.
- Хто був предком румуном (раз прозвучало)
Коли на ці запитання не було відповіді - забирав паспорт.
Одне запитання було новим. Причому прозвучало воно буквально на другому підкошеному. Згодом він його питав декілька разів.
- Що ви думаєте про нову мовну ініціативу в Україні?

Це не дослівно, але смисл такий приблизно. Можливо, хтось доповнить це питання більш детальніше.
Відповіді на нього в залі не прозвучало, здається лиш десь була відповідь "ну є біне"

Більш нічого такого, чого би тут не описували, не було. Після зачитування присяги - штрафникам ще шанс в кабінеті (не всі вернулись) всім решта друм бун та фелічітарь.

Всім бажаю успіху на майбутніх присягах!
Поздравляю Вас от всей души!!!! Вы молодец!
Щиро дякую :) Я теж за Вас дуже рада!
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Bucovineţ
Зацікавлений
Благодарил (а): 11 раз

Сообщение Bucovineţ » 20 сен 2017, 01:40

- Фото для присяги 3,5х4,5 як на візу - фейс 80%?...

- Для безкоштовної румунської візи теж фото 3,5х4,5 - фейс 80%?.. (Чи якщо я вже завантажив на їх сайт фото вже не потрібно?...)

- Про що потрібно говорити (які запитання) при отриманні вже самої візи в Києві?...
- Щось потрібно заповнювати чи тільки розписатись?..
- Як довго триває процедура?.

qetu
Зацікавлений
Благодарил (а): 6 раз

Сообщение qetu » 20 сен 2017, 09:57

Народ,не рекомендую молдовську фірму-посередника ,адреса якої Кишинів,вул.Ісмаїлі,100,для виготовлення документів(робили мені СоР та СоБ рівно 9 місяців),провина 100 відсотково їхня,ні вибачень ще й зверхнє ставлення ,постійна брехня і т .ін.Нічого особливого,тільки факти.Вирішувати вам,всім всього найкращого.

dex2006
Зацікавлений
Благодарил (а): 12 раз

Сообщение dex2006 » 20 сен 2017, 10:23

Bucovineţ писал(а):- Фото для присяги 3,5х4,5 як на візу - фейс 80%?... ДА

- Для безкоштовної румунської візи теж фото 3,5х4,5 - фейс 80%?.. (Чи якщо я вже завантажив на їх сайт фото вже не потрібно?...) Треба

- Про що потрібно говорити (які запитання) при отриманні вже самої візи в Києві?... дуже прості, в т.ч. можуть говорить і на російській, як на кого попадете
- Щось потрібно заповнювати чи тільки розписатись?.. розписатись в анкеті, все заповнюється на сайті
- Як довго триває процедура?.
10 хв максимум

Tetiana2607
Новачок

Сообщение Tetiana2607 » 20 сен 2017, 12:10

Здравствуйте всем! Вчера сдала присягу. Попала в 3 заход. Фамилия моя начинается на первые буквы алфавита, принцип составления их списков точно не по алфавиту. Охранник проверял паспорт, расписалась. Поднялась на 4 этаж. Охранник уже там проверял паспорт и спросил меня, знаю ли я рум. язык. Я ответила знаю. Потом вторая охранница рассаживала на места, проверяя паспорт и фото ( 2 шт.) У кого не были обрезанные фото, давала ножницы, лучше это сделать дома. Когда всех рассадили. Вышли 3 или 4 доамны за столы. Рыжая начала рассказывать, что она будет читать по 10 человек примерно, говорить "презент" и сразу подходить к столу. Там уже надо иметь при себе, кроме паспорта и 2 фоток, черере. Она проверила мой паспорт, фото и черере забрала. Посмотрела, я ли это. И все. Ничего не спросила, сказала ин сала. Потом когда все прошли эту процедуру, вышел Тину. Некоторым людям рыжая доамна задавала 1 или 2 вопроса очень элементарные. Но в основном не спрашивала ничего. Тину поприветствовал всех и включили гимн. Потом каждый по очереди читал в микрофон присягу. Ее надо было прочитать четко, без ошибок, с правильными ударениями. Ну просто идеально. Кто читал нехорошо, Тину останавливал, просил перечитать заново. Давала всего 2 попытки, не больше. Если и 2 не помогла. Задавал вопросы знаешь ли язык и т.д. Но в основном все терялись при этом, так, как он картавит, и мне лично не очень было ясно, что он говорит. Если читал хорошо, не спрашивал ничего абсолютно. С моего захода не сдало 5 человек. Их завели к нему в кабинет. Получили ли они потом сертификаты, не знаю. Желаю всем удачи!!

kolja
Новачок
Благодарил (а): 77 раз

Сообщение kolja » 20 сен 2017, 14:40

Здравствуйте А может кто-то подсказать Могу ли я открыть банковский счёт в нимеччини на которую можно будет зачислять зарплату
Ответить