BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

сергей 48
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 22 сен 2017, 18:12

juliajasm писал(а):Ребята!
Подскажите, кто подавал документы в МОСКВЕ? через две недели подача документов. Как все проходит? На каком языке они говорят? Нужно ли хоть что то знать на румынском? Что? (я именно про подачу документов, не про присягу)!

Кто уже подался, поделитесь опытом?
в Москве живет VIT-VIT с форума можете списаться он Вам все раскажет, *vodka*

valentyna.dan
Новачок
Благодарил (а): 15 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение valentyna.dan » 22 сен 2017, 19:57

Привіт! Володарі рум паспорта, громадяни Румунії, проживаючі в Україні, скажіть, будь ласка, комусь траплялось, що укр митники вказували на порушення вами коридору перебування в Україні? Які можуть бути наслідки? Дякую.

Anet
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение Anet » 22 сен 2017, 20:20

Ви маєте на увазі якщо заїхати на Україну на Ромунському паспорті?

valentyna.dan
Новачок

Сообщение valentyna.dan » 22 сен 2017, 21:29

Anet писал(а):Ви маєте на увазі якщо заїхати на Україну на Ромунському паспорті?
Так

Maksut
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Сообщение Maksut » 22 сен 2017, 22:32

Шановні друзі, у мене скоро присяга, підскажіть, будь ласка, чи важлива прописка в укр паспорті? Я з адреси виписався, а на новому місці не зареєстрований. Квартиру продав, а нова ще недобудована. Буду вдячний за відповідь.

Aynat
Активіст
Благодарил (а): 57 раз

Сообщение Aynat » 22 сен 2017, 22:57

Maksut писал(а):Шановні друзі, у мене скоро присяга, підскажіть, будь ласка, чи важлива прописка в укр паспорті? Я з адреси виписався, а на новому місці не зареєстрований. Квартиру продав, а нова ще недобудована. Буду вдячний за відповідь.
На присяге внутренний паспорт вообще не смотрят, соответственно прописку тоже.

Anet
Новачок

Сообщение Anet » 23 сен 2017, 08:42

valentyna.dan писал(а):
Anet писал(а):Ви маєте на увазі якщо заїхати на Україну на Ромунському паспорті?
Так
Це резиково. Але якщо забажаєто то перебування на території України з Румунським паспортом 90 днів протягом 6 місяців; у рік 180. Принцип короткої строкової візи. Це 100 відсотково. Але краще на Україну заїжджати на Українському закордонному, візу не перевіряють і питань не задають. А в ЄС жити і переміщатися по Румунському.

valentyna.dan
Новачок

Сообщение valentyna.dan » 23 сен 2017, 10:05

Anet писал(а):
valentyna.dan писал(а): Так
Це резиково. Але якщо забажаєто то перебування на території України з Румунським паспортом 90 днів протягом 6 місяців; у рік 180. Принцип короткої строкової візи. Це 100 відсотково. Але краще на Україну заїжджати на Українському закордонному, візу не перевіряють і питань не задають. А в ЄС жити і переміщатися по Румунському.
Це зрозуміло, але така ситуація вже склалась, хочу знати, які можливі наслідки... дякую.

Anet
Новачок

Сообщение Anet » 23 сен 2017, 13:39

valentyna.dan писал(а):
Anet писал(а): Це резиково. Але якщо забажаєто то перебування на території України з Румунським паспортом 90 днів протягом 6 місяців; у рік 180. Принцип короткої строкової візи. Це 100 відсотково. Але краще на Україну заїжджати на Українському закордонному, візу не перевіряють і питань не задають. А в ЄС жити і переміщатися по Румунському.
Це зрозуміло, але така ситуація вже склалась, хочу знати, які можливі наслідки... дякую.

Ви можете перебувати лише 90 дні. Якщо залишився довше буде штамп в паспорті про заборону в'їзду в Україні на тривалий термін

aleatoire
Зацікавлений
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение aleatoire » 23 сен 2017, 14:14

valentyna.dan писал(а):Це зрозуміло, але така ситуація вже склалась, хочу знати, які можливі наслідки... дякую.
Наслідки такі, что если Вы являетесь и гражданином Украины тоже, то Ваше вообще пребывание на территории Украины -- нелегально, вне зависимости от корридоров.

Відправлено через 12 хвилини 24 секунди:
Vit-vit писал(а):
Rogalik 777 писал(а):Привіт всім, така ситуація, батьки знаходяться за кордоном(нелегально) так як в 45 років не змінили фото в Українському паспорті він рахується не дійсним, я получив, сертифікат громадянина Руминії, тепер хочу зробити всі документи, чи можна якості без документів батьків це зробити чи ні ? Чи є якісь варіанти ? Дякую всім
Без документов родителей это можно сделать только в Румынии.
Буквально вчера писал в Киевское консульство с вопросом, о том, что у меня для СОР есть всё, кроме вообще никаких документов отца, но есть "свидетельство об установлении отцовства". Можно ли заносить документы на СОР? Ответили ёмко и развёрнуто: "ОК". Видимо, без документов одного из родителей в Киеве можно, но проверить смогу только через пару недель.
Ответить