BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Noroc
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 12:00
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Noroc » 12 окт 2017, 20:59

Привіт всім!! Нарешті прийшов і мій час подякувати і віддати должне цьому форуму! Звиняйте шо багато тексту, але мені бу­ло завжди цікаво чит­ати великі відгуки, бо там описуються др­ібниці з яких склада­ється суть. Тому слу­хайте *Dopovid*

Був на присязі 10.10 в другому заході. Здав і слава Богу. Ал­е!! Хотів поділитись своїми спостереженн­ями, а спочатку кілька речень перед цим…


  Я, як певно і всі тут, начитавшись про репресії на присяга­х, вважав що упустити свій шанс не прийн­ятно і в разі провалу я для себе вирішив що подавати повторно більше не буду, то­му вирішив вчити лім­бу і не розслаблятис­ь. Сказати що я прям її дуже вивчив я не можу, я знаю багато слів, я ходив на ку­рси 4 місяці, я диви­вся молдавські канали де йдуть російські фільми або іноземні з рос. перекладом і внизу йдуть румунсь­кі субтитри (рекомен­дую), я скачав на те­л. кілька додатків і часто перед сном і будь який похід на горшок я паралельно вчив румунську;) + до цього я дивився румунські новини, погоду, слухав музич­ні канали і т.д. отже старався наситити себе румуномовним фо­ном. Але я не спілку­вався з румунами як такими взагалі нікол­и :?

   Тому вирішив поїх­ати в Бухарест раніш­е, щоб відчути атмос­феру і може з кимось поговорити, їхав я на поїзді десь годин 11 сидячі, здуріти можна було, але зато слухав як народ говорить і мотав на вус то шо моталося :? приїхав я в суботу, заселив­ся в хостел, сподіва­вся на те що в кімна­ті ще будуть якісь люди щоб поговорити з ними і подолати той мовний бар’єр який хоч не хоч але сидить в (русско-­украиноязычном) обив­ателі України. Але нажаль я в кімнаті був сам а ті транзитні гості тринділи хіба по англ. і тільки мене збивали з румунс­ької хвилі. Одна, пр­авда румунська жіночка була, шо спитала мене по ру­мунськи звідки я і шо я в Бухаресті забу­в, і це мене надихну­ло і я аж зрадів, як ми на кухні з нею обсуждали, шо нема га­зової плитки а тільки мікрохвильова пічка і посуда не зовсім підходяща. А потім ще я її питав який канал краще їй включи­ти і де вона працює і т.д. Отже з того всього вона мені сказ­ала що думала спочат­ку шо я з Молдови, бо в мене акцент молд­авський (я подумав ну щастя шо вже хоч молдавський а не іноп­ланетянський) :)

Потім я ще ходив в карефур, теж приставав до бабок з питання­ми унде єсте кашкава­л, лапте і т.д. таким чином долав в собі страх спілкування, старався побільше вс­юди бути, читати вив­іски, в магазинах ог­олошення, слухати тих людей і вникати в суть..

    Так, я прожив 3 дні, АНЧ був зовсім близько і я кожен де­нь прохажувався там шоб звикнути.

І от настало 10 жовт­ня, я був записаний на 12.00, зранку не спішив як всі тут пи­шуть, нормально висп­ався, поїв, душ і т.­д. вийшов до АНЧ роз­відати ситуацію десь в 10 годині, народу було відносно не ба­гато, пам’ятаю часи шо по візу до Польщі було набагато більш­е. Отже мені сказали шоб я поспішив, шо скоро будуть читати списки на другий зах­ід. Погода була супе­рова, світило сонечко і було не холодно і не жарко, отже з одягом я вгадав. Я пі­шов назад в хостел, переодівся відповідно шоб солідно вигляд­ати, тяпнув 50грам для храбрості і вернувся під АНЧ де­сь в 11, за хвилин 40 почали читати спис­ки. Збоку в сусідній будівлі йшов ремонт і там працював перф­оратор, чесно кажучи чути було паршиво, стояв я далеко і вже почав переживати, благо потім десь на третій 10ці я почув своє прізвище, розпис­ався і погнав наверх. Наверху вже утвори­лася черга, але руха­лася вона нормально. То все мені нагадало якийсь квест, дяку­вати форумчанам прав­ила гри були озвучені раніше. *hi* При вході в сала жураминтулуй і справді сидить ран­іше упомянутий пан ‘Горілич’ (вроді рижа домна кликала його як Крістіан), в вусі в нього блютуз і чую як він задає прості питання, унде сунт­ець, авець позеле і т.д.… Біля нього стоїть інший чорненький охоронець, нічо не питає і теж дивиться шоб фотки були і черере.
Зал влаштований так шо ми заходимо ззаду, зліва при вході стіл з горіличем, потім йде купа стільчиків, посер­едині прохід, а в кі­нці трибуна, стіл, стіна з проектором і колонки, зліва вікна з жовтими жалюзями і парочка фоток картин на стінах. Ще є банер з прапором справа, де також написана присяга + ще й охоронець тобі дає листочок з присягою, прям дитячий садок якийсь, шоб вдруг дитина не забула віршик і не спортила подію;))
Горілич сад­ив всіх на сторону зліва, я багато чув про ту хитру схему ро­зсадки але коли там стояв ще перед посад­кою то поняв шо сьог­одні та схема однако­ва для всіх (вже тро­шки полегшало), пере­ді мною пішов чувак і сів на крісло в пр­авій частині залу, горілич зразу же замі­тив, тримаючи вже в руках мій паспорт і закликав його сісти аіч і показав на ліву сторону по мірі на­повненості залу. Див­ився уважно на паспо­рт і мені в лице рази три, потім в нього задзвонив телефон але звуку не було, ті­льки видно було шо він підняв трубку на блютусі і він почав з кимось швидко розм­овляти і дивився при цьому на мене, я на секунду шугнувся, бо подумав шо якщо з тої сторони зараз по­ставлять трубку то він далі дивлячись на мене почне з тою ж інтонацією задавати питання і я вже наст­роївся лапати знайомі слова…але фууух ми­нулося.. тут він від­дає паспорт, і не по­казує де сідати, а я думаю анука я краще сам спитаю, щоб не було казуса як з попе­реднім чуваком, і шоб все ж таки правиль­но сісти ну і шоб го­рілич вже не думав шо я нулячий, я дочек­ався поки він закінч­ить ту розмову, сказ­ав скузаці ма, унде є локуль меу? Він ск­азав аіч і махнув ру­кою туди же де всіх садив. Я сидів буква­льно метрах в 5 від горілича і чув як він потім ще людям кіл­ька питань задавав не важких, питався чим приїхали, де вчили мову, кілька разів робив зауваження по одягу (люди одівайте­ся нормально, бляха поважайте себе, ви ж на перший чи останній дзвоник в школу, бурсу чи в універ теж колись йшли солідними) Він говорив шось на зр­азок того, що ви при­йшли в державну уста­нову а не на дискоте­ку. Потім один чувак (хоча як пізніше ви­яснилося він чесав по румунськи добре) заходить в зал в яком­усь балахоні і супер подертих лохматих джинсах, горілич вигн­ав його сказавши іди скімбаць панталонь і тоді приходь, що в принципі теж не було грозно сказано, а цілком логічно. Той пацан потім прибіг в інших синіх джинсах, з кимось певно пом­інявся з переляку :D

Потім по мірі наповн­еності залу почали люди сідати і на праву сторону і так поки не набився цілий за­л. Коли все було пов­но, то рижа домна по­чала розказувати заг­альні правила, потім почала  викликати по 6-7 чоловік і в пе­рших групках я чув запитання теж не скла­дні в принципі, але потім вже питання пр­ипинилися і таке вра­ження шо вона з нами заодно була, бо нав­іть коли задавала пи­тання там якійсь жін­ці то так говорила говорила, а та шось там стоїть і не розум­іє, то рижа домна ще раз повторила питан­ня і каже ДА? А та жінка відповідає ДА;) так і порозумілися. Мене особисто нічо не спитала, перед мн­ою теж нікого не пит­ала.
Отже, горілича пройш­ов, рижульку теж, я все чекав коли ж поя­виться наш кровожадн­ий біг бос, герой квесту Тіну, але його не було і не було… Потім довг­ий процес поки всіх оформили, кожному хто мав при подачі діт­ей пояснювали додатк­ово про документи, фотографії і що там треба приходити в п’я­тницю по тим справам.

Отже потім вийшов го­рілич, включили прое­ктор на стіну де жир­ним текстом написана присяга. Горілич і рижулька сказали шо зараз буде лунати ім­нуль, а потім буде кожен вставати і чита­ти жураминт і шоб всі чітали чітко і не спішили і шо приймати присягу буде також віце президент АНЧ. Тут я поняв шо з Ті­ну нам нє суджєно зу­стрітися, ну все шо не робиться на краще ;)

Всі вставали читали присягу по різному, хтось чітко, хтось ніби тільки шо просну­вся, хтось попуролий, хтось сапер, хтось конституція – ніби він присягає на вірн­ість Україні;)) одним словом хто во что гаразд. Але більшість людей прочи­тали нормально, зам трошки хмурився місц­ями, деколи опускав голову… їм певно це все звучить як голос племені тумба юмба. Один дєд шось затуп­ив, чи не бачив, лед­ве прочитав, другий мужик був німий і він приставив мікрофон до горла і навіть трошки було чути звук – молодець старався. Віце махнув головою шо добре. А один чомусь заікнувся пару раз, потім посміхну­вся не в тєму, зам йому сказав починайте спочатку, потім ще так два рази і сказав шоб той віддав пас­порт, потім я бачив як він пішов в інші двері до кабінету, але не маю інфи шо бу­ло далі з ним.

Одним словом підіб’ю підсумок: я вчив мову в загальному рік в лайт режимі, не сидів ночами і не парився особо. Але все одно вважав шо знав більш менш. Воно мені надало впевне­ності, хоча чесно ск­ажу з граматикою реа­льно трудно, і якщо би не дай Бог мене завалили, то прийшлося би пояснюватись на­бором слів і не факт що розставлених у правильному порядку. І все таки що не каж­іть, а чути як румуни говорять в живу і вчити мову і думати шо ти так само там з ними поговориш то різні речі. Рекомендую дивитися румунські канали, новини і до­речі вони зовсім там не Єкають, вони нор­мально говорять так як мене вчили на кур­сах, а то багато люд­ей тут думають, що ундЄ ЄстЄ і пЄнтру мі­нЄ це так треба, а насправді так тіко мо­лдовани говорять.

Присягу ясне діло зн­ав на пам'ять, але коли ти знаходишся в тому залі і від тих трьох строчок залежи­ть в якісь мірі твоя подальша доля, то краще думаю шо вже не буду умнічати і взяв прочитав з стіни, бо коли починаєш чит­ати в мікрофон, чуєш свій голос (якщо ти звісно не співак і не публічний оратор) і така купа народу тебе слухає і дивлят­ься на тебе ті всі робітники АНЧ, то лап­ається себе на думці, що глюкнути можна запросто і як би ти добре не знав то кра­ще прочитати зі стін­и.

Що хочу ще сказати.. На нашому заході не було Тіну, атмосфера самої події позити­вна, люди привітні, вони явно не настроє­ні нікого були валит­и, бо я впевнений що якби їм сказали зав­алити 30-40-50 чолов­ік то як би ти не зн­ав лімбу по любому би тебе загрузили. Я так зрозумів, що можливо в румунському уряді є в певних колах рек­омендації по плану збільшення чисельності населення за рахун­ок в т.ч. нас, бо ба­гато молоді виїзджає з Румунії в пошуках кращого життя і на старіках майбутнє не побудуєш і тим біль­ше не виб’єш бабки з ЄС. Румунії ще є ку­ди розвиватись, наві­ть взяти ті самі дор­оги, будівлі, інфрас­труктуру – це потреб­ує вкладень таких як в Польшу в свій час вклав ЄС. А для цьо­го їм потібне більше населення. А Тіну щоб вже народ не розс­лаблявся мусить зава­лити з десяток людей щоразу, бо все ж та­ки чувак мусить пока­зати що виконує робо­ту. Бажаю всім не по­пасти в ту десятку в подальшому, користу­йтесь можливістю уві­йти в ЄС індивідуально, бо Україна ще довго топтатимет­ься на місці з такими темпами!!

Всім УДАЧІ!!!! NOROC!!!
*angel*

VWalt
Зацікавлений
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 25 июл 2016, 22:47
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 93 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VWalt » 12 окт 2017, 21:21

SER1984 писал(а):Всім доброго вечора.В мене на весні присяга,і мої діти вписані в досар.Читаючи форум,я так зрозумів,що тепер для того щоб діти отримали сертифікати,вони мають бути вклеєні в мій закордонний паспорт...або ще щось...так от я сьогодні запитував у паспортному,чи можна мені вклеїти дітей туди,мені сказали що вже 2 роки як цьго більше не роблять.На моє запитання,що робити далі,мені сказали,що тепер робляться закордонні біо паспорти дітям,хоть з першого дня їхнього народження,і я можу без проблем так зробити.Тепер запитання,чи потрібно мені це все,чи ще можна якісь другі варіанти застосувати,щоб діти все ж таки отрамали сертифікати???Хто з вас може краще вже знає,як краще вчинити...підскажіть будьласка???
Чтобы дети получили свои сертификаты необходимо иметь на присяге на них следующее:
--2 свежих цветных фото 3.5х4.5,
--документ с фото (в вашем случае паспорт - сделайте ребенку биометрический - у вас есть время).
-- нотариально заверенную копию с переводом свидетельства о рождении.
Последний пункт под вопросом. Киевское консульство в памятке к присяге указывает на необходимость свидетельства о рождении (заверенный нотариально перевод+копия) и для взрослых, и для детей, но люди прошедшие присяги утверждали, что ни детям, ни взрослым свидетельство о рождении на присяге не понадобилось.

adda
Новачок
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 09:50
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 30 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение adda » 12 окт 2017, 21:23

чиполино писал(а):
adda писал(а):
А может за вас ещё все заполнить и сходить в консульство и отнести?
Эту процедуру уже описывали. Там нужно внести данные о себе и родителей, потом прикрепить переведённые и заверенные доки. Все.
Поэтапно вам никто не опишет. Как вы себе это представляете? Вот сажусь я или кто-то другой за комп и давай скриншоты каждого действия делать а потом полное описание этого действия? Тесть у вас времени разобраться нет, а у других его полно.

Я сама тоже была на вашем этапе, могла задать какой то уточняющий вопрос, но вот так просто, бросить клич - опишите поэтапно- даже в голову бы не пришло.
уточняющий вопрос
Informaţii despre certificatul de naştere străin/ Информация о иностранном свидетельстве о рождении/
Autoritate emitentă / Орган, выдавший документ./как заполнить это поле? Заранее Спасибо
Так и пишите, как в переводе документа.
Например у меня - киевская обласная администрация.
Вы же переводили свидетельство о рождении? Там и есть орган который его выдал.
Все указываете, как в доках переведено.

Mykola123
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 17:27
Благодарил (а): 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mykola123 » 12 окт 2017, 22:21

Добрый вечер форумчане,у меня уже заезженная проблема получения СОР через посредников.Мой решала вообще пропал, на телефонные звонки и смс не отвечает уже три недели, после того как я попросил показать доваду. Соотвенно сертификат о принятии гражданства у него.Может кто-то попадал в подобную ситуацию? Как я могу узнать состояние своего дела (присягу сдал в мае еще) и как востановить сертификат?

AnabolikEPT
Новачок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 04 окт 2017, 15:47
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение AnabolikEPT » 12 окт 2017, 22:30

adda писал(а):Так и пишите, как в переводе документа.
Например у меня - киевская обласная администрация.
Вы же переводили свидетельство о рождении? Там и есть орган который его выдал.
Все указываете, как в доках переведено.

Вот я вам правда завидую! Потому как я посмотрел в свой СОР а тут же штамп, обнять и плакать, ничего не видно. Кроме штампа нету записи органа кто выдал. Что сказать, ссср на высоте был тогда...
А Украина только через 3 года появилась... Тоже помучаюсь видать с этими мелочами.

Відправлено через 5 хвилини 56 секунди:
Noroc писал(а):Привіт всім!! Нарешті прийшов і мій час подякувати і віддати должне цьому форуму! Звиняйте шо багато тексту, але мені бу­ло завжди цікаво чит­ати великі відгуки, бо там описуються др­ібниці з яких склада­ється суть. Тому слу­хайте *Dopovid*

Був на присязі 10.10 в другому заході. Здав і слава Богу. Ал­е!! Хотів поділитись своїми спостереженн­ями, а спочатку кілька речень перед цим…

Всім УДАЧІ!!!! NOROC!!!
*angel*

Оскар по вам плаче! Це ізумітєльно просто. Таку доповідь і на стенд))) *tanksyou* *fz*
Аватара пользователя

veterok20
Активіст
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:26
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 79 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение veterok20 » 12 окт 2017, 22:48

Noroc писал(а):Привіт всім!! Нарешті прийшов і мій час подякувати і віддати должне цьому форуму! Звиняйте шо багато тексту, але мені бу­ло завжди цікаво чит­ати великі відгуки, бо там описуються др­ібниці з яких склада­ється суть. Тому слу­хайте *Dopovid*
Ксласс! Отличный рассказ! Во многом напомнило мою подготовку к присяге (правда на моей присяге еще задавали вопросы).
Поздравляю вас!

VladP
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 24 сен 2017, 21:08
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VladP » 13 окт 2017, 01:07

12/10 був на присязі. Пишу короткий звіт з телефону в поїзді.

Перший захід. Здав. Відчуття не передати.
Тіну не було. Здали всі 100%, навіть ті що були повний 0 в лімбі

Я думав що я погано знаю лімбу і я провалюсь, а виявляється що є кадри які повний 0 і навіть присяги не знали і все таки пройшли.

07:00 секурітяк почав зачитувати прізвища, приблизно по 10 чоловік. Підходимо , розписуємось і йдемо на patru etaje. Нічого не питає, жодних лишніх слів і питань.

Секурітячка була в шоці з зовнішнього вигляду і не раз робила зауваження за adidași

Про зовнішній вигляд напишу згодом нижче.


Піднялись до sala de jurământul молодий лаборант перевірив паспорти і фото і в паспорт поклав листочок з присягою. По одному почали сідати по порядку.

В залі не хватило стільців , зала була повна аж до дверей чоловік десь приблизно 200

Заповнився зал зайшла Рижа доамна з колегами почала спіч і що треба підготувати лист запрошення, паспорт і 2 фото.

Почала викликати по 10 чоловік приблизно.
З цих 10-ти десь 2-3 могла задати питання , а переважно нічого не питала
Питання були елементарні
- de unde ești?
- aveți copii?
- cum cheamă mama și tatăl?
- data de naștere?

Приблизно так, за граматику перепрошую пишу з телефону по пам'яті доки не забув.


Більшість не могла нормально відповісти на ці питання. Я не знаю на що вони надіялися.
Запам'ятався персонаж який на питання почав ВІДПОВІДАТИ УКРАЇНСЬКОЮ. Рижа доамна каже йому nu, nu ucraneanea... І він теж пройшов.
Ще був молдован , який по рускі почав говорити до доамни, щось про дітей, в залі повисла гробова тишина, Але і він теж пройшов.
Тобто він свідомо міг потопити сертифікати на себе і дітей.


Щодо дітей. Беріть паспорти на дітей і фото!! Був чоловік , який цього не взяв на 2-х дітей, обернувся в зал і сам до себе БЛЯЯЯ...

Зовнішній вигляд просто жесть. Шопопало.
Люди, ви прийшли на ЦЕРЕМОНІЮ ПРИЙНЯТТЯ ГРОМАДЯНСТВА
Ну як можна в кроссовках і балахоні з капюшоном прийти?
І нафіга ви тащите рюкзаки і сумки туди з собою???
Лишіть в машині !!!!


Було 2 чи 3 у яких не було фото. Вот така безвідповідальність.

У третини не обрізані фото. У вас немає ножиць дома???? Шок.

Біля мене сидів мужик , від якого дико воняло і який ФОТО РВАВ ПАЛЬЦЯМИ. Серйозно. І таку рвану тяп-ляп фотку він поніс на сертифікат. Я в шоці.


Зайшов замісник, всі встали, доамна сказала як треба стояти під часу гімну.

Співати гімн не обов'язково.

Дальше замісник сказав брати мікрофон, вставати і читати по черзі присягу


І тут понеслась....


ЮР замість ЖУР
ДЕПУТАТЕ ПАРТІЄ замість самі знаєте чого
ІНТЕРНАЦІОНАЛЄ замість інтересом

І т.д .

Більшість читали не правильно, з помилками ПРОСТО КРОВ З ВУХ. Я не знаю як замісник це все витерпів.


Половина жінок говорили ДЕВОТАТ
Замісник мовчав на це.


Якось так. Нормально одівайтесь хоть раз житті, нема грошей на костюм? В секонді полки ломляться від сорочок і піджаків. Я сам так купив і виглядав нормально

Стидно за українців і молдован. Три рядка присяги половина не могла вивчити...
Хотя це все що було потрібно...



Всім удачі! Лімбу я вчив без дорогущих репетиторів. Якщо знаєте інглиш перфект то і лімбу самостійно осилите до початкового рівня , потрібного на здачу присяги.

Шукайте друга молдована і хай вам поможе


La revedere!

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 13 окт 2017, 07:10

Mykola123 писал(а):Добрый вечер форумчане,у меня уже заезженная проблема получения СОР через посредников.Мой решала вообще пропал, на телефонные звонки и смс не отвечает уже три недели, после того как я попросил показать доваду. Соотвенно сертификат о принятии гражданства у него.Может кто-то попадал в подобную ситуацию? Как я могу узнать состояние своего дела (присягу сдал в мае еще) и как востановить сертификат?
всем на присяге говорят сертификат не кому не когда не отдавать,, как можно отдать сертификат- ведь это документ на всю жизнь, только ксерокопию,, теперь вам надо его востанавливать по месту консульства стоит где то 70 дол,идите и говорите - пишите что потеряли,

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 13 окт 2017, 08:42

сергей 48 писал(а):
Mykola123 писал(а):Добрый вечер форумчане,у меня уже заезженная проблема получения СОР через посредников.Мой решала вообще пропал, на телефонные звонки и смс не отвечает уже три недели, после того как я попросил показать доваду. Соотвенно сертификат о принятии гражданства у него.Может кто-то попадал в подобную ситуацию? Как я могу узнать состояние своего дела (присягу сдал в мае еще) и как востановить сертификат?
всем на присяге говорят сертификат не кому не когда не отдавать,, как можно отдать сертификат- ведь это документ на всю жизнь, только ксерокопию,, теперь вам надо его востанавливать по месту консульства стоит где то 70 дол,идите и говорите - пишите что потеряли,
Сначала, как всегда зарегистрируйтесь. На еконсулат не видела, а вот на сайте, где на паспорта регистрируются (полистайте форум), точно есть инструкция, как восстановить, если потерял. Но постарайтесь дозвонится, конечно. И зачем вы отдавали в мае-то? Консульство самое долгое 2 месяца делает, а обычно три недели и бесплатно.

YuraT
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 25 июн 2014, 17:44
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение YuraT » 13 окт 2017, 09:16

Доброго дня, хочу зробити СОР, скажіть будь ласка, я можу нотаріально завірити сертифікат і віддати копію посереднику?
Ответить