BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

adda
Новачок
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 09:50
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 30 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение adda » 13 окт 2017, 10:46

AnabolikEPT писал(а):
adda писал(а):Так и пишите, как в переводе документа.
Например у меня - киевская обласная администрация.
Вы же переводили свидетельство о рождении? Там и есть орган который его выдал.
Все указываете, как в доках переведено.

Вот я вам правда завидую! Потому как я посмотрел в свой СОР а тут же штамп, обнять и плакать, ничего не видно. Кроме штампа нету записи органа кто выдал. Что сказать, ссср на высоте был тогда...
А Украина только через 3 года появилась... Тоже помучаюсь видать с этими мелочами.

Знаете, я тоже переживала про эти штампы, у меня у мужа в соре штамп, так агенство его перевело без проблем:)) думаю у них уже есть опыт перевода всех видов этих штампов:)
Так что, не переживайте, думаю агенство с этим справится

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 13 окт 2017, 11:04

AnabolikEPT писал(а): Вот я вам правда завидую! Потому как я посмотрел в свой СОР а тут же штамп, обнять и плакать, ничего не видно. Кроме штампа нету записи органа кто выдал. Что сказать, ссср на высоте был тогда...
А Украина только через 3 года появилась... Тоже помучаюсь видать с этими мелочами.
А я решил эту проблему радикально: Просто пошел в ЗАГС и получил дубликат своего СОР, и Вы знаете, его везде замечательно принимали: и на присяге(я давал в консульстве) и в Сучаве, когда подавался на транскрипцию.
В Досаре при этом была копия старого, советского СОР.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 13 окт 2017, 12:35

VladP писал(а):12/10 був на присязі. Пишу короткий звіт з телефону в поїзді.

Перший захід. Здав. Відчуття не передати.
Тіну не було. Здали всі 100%, навіть ті що були повний 0 в лімбі

Я думав що я погано знаю лімбу і я провалюсь, а виявляється що є кадри які повний 0 і навіть присяги не знали і все таки пройшли.

07:00 секурітяк почав зачитувати прізвища, приблизно по 10 чоловік. Підходимо , розписуємось і йдемо на patru etaje. Нічого не питає, жодних лишніх слів і питань.

Секурітячка була в шоці з зовнішнього вигляду і не раз робила зауваження за adidași

Про зовнішній вигляд напишу згодом нижче.


Піднялись до sala de jurământul молодий лаборант перевірив паспорти і фото і в паспорт поклав листочок з присягою. По одному почали сідати по порядку.

В залі не хватило стільців , зала була повна аж до дверей чоловік десь приблизно 200

Заповнився зал зайшла Рижа доамна з колегами почала спіч і що треба підготувати лист запрошення, паспорт і 2 фото.

Почала викликати по 10 чоловік приблизно.
З цих 10-ти десь 2-3 могла задати питання , а переважно нічого не питала
Питання були елементарні
- de unde ești?
- aveți copii?
- cum cheamă mama și tatăl?
- data de naștere?

Приблизно так, за граматику перепрошую пишу з телефону по пам'яті доки не забув.


Більшість не могла нормально відповісти на ці питання. Я не знаю на що вони надіялися.
Запам'ятався персонаж який на питання почав ВІДПОВІДАТИ УКРАЇНСЬКОЮ. Рижа доамна каже йому nu, nu ucraneanea... І він теж пройшов.
Ще був молдован , який по рускі почав говорити до доамни, щось про дітей, в залі повисла гробова тишина, Але і він теж пройшов.
Тобто він свідомо міг потопити сертифікати на себе і дітей.


Щодо дітей. Беріть паспорти на дітей і фото!! Був чоловік , який цього не взяв на 2-х дітей, обернувся в зал і сам до себе БЛЯЯЯ...

Зовнішній вигляд просто жесть. Шопопало.
Люди, ви прийшли на ЦЕРЕМОНІЮ ПРИЙНЯТТЯ ГРОМАДЯНСТВА
Ну як можна в кроссовках і балахоні з капюшоном прийти?
І нафіга ви тащите рюкзаки і сумки туди з собою???
Лишіть в машині !!!!


Було 2 чи 3 у яких не було фото. Вот така безвідповідальність.

У третини не обрізані фото. У вас немає ножиць дома???? Шок.

Біля мене сидів мужик , від якого дико воняло і який ФОТО РВАВ ПАЛЬЦЯМИ. Серйозно. І таку рвану тяп-ляп фотку він поніс на сертифікат. Я в шоці.


Зайшов замісник, всі встали, доамна сказала як треба стояти під часу гімну.

Співати гімн не обов'язково.

Дальше замісник сказав брати мікрофон, вставати і читати по черзі присягу


І тут понеслась....


ЮР замість ЖУР
ДЕПУТАТЕ ПАРТІЄ замість самі знаєте чого
ІНТЕРНАЦІОНАЛЄ замість інтересом

І т.д .

Більшість читали не правильно, з помилками ПРОСТО КРОВ З ВУХ. Я не знаю як замісник це все витерпів.


Половина жінок говорили ДЕВОТАТ
Замісник мовчав на це.


Якось так. Нормально одівайтесь хоть раз житті, нема грошей на костюм? В секонді полки ломляться від сорочок і піджаків. Я сам так купив і виглядав нормально

Стидно за українців і молдован. Три рядка присяги половина не могла вивчити...
Хотя це все що було потрібно...



Всім удачі! Лімбу я вчив без дорогущих репетиторів. Якщо знаєте інглиш перфект то і лімбу самостійно осилите до початкового рівня , потрібного на здачу присяги.

Шукайте друга молдована і хай вам поможе


La revedere!
да весело- цирк продолжаеться - как они все это терпят не знаю- просто наверное принемают всех украинцев за идиотов-или идиоты сезжаються во вторник в Бухарест ,ну понятно эти люди не читают форум и не имеют малейшего уважения не к себе не к самому действию происходяшего, вообшем *ганьдьба* на моей присяге один парень в толстовке с капишеном вципился в свой рюкзак обеими руками что и микрофон не взял начал читать просто в голос- вообшем кадры-нарочно не придумаеш---дали будэ--- *vodka*

Bucovineţ
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 23 май 2016, 09:09
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bucovineţ » 13 окт 2017, 16:03

Скільки не намагаюсь вже тут на форумі взнати що брати на присягу для себе і для дітей... толком так і не зрозумів... все нові і нові варіанти!!!
то що ж брати з собою:
- 2 фото
- паспорт
для дітей:
- 2 фото
- паспорт свій з вклеєною фотографією дитини

якщо на іншу дитину нема ні паспорта і не вклеєно фото в мій паспорт, то варіантів як робити паспорт на дитину і їхати ще раз в одну із п'ятниць в Бухарест за сертифікатом для дитини нема я так розумію

і на рахунок копій, перекладів і завірять СОРів для дорослого і дітей хтось може це підтвердити чи дійсно потрібні?!..

Квітка23
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 17:19
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Квітка23 » 13 окт 2017, 19:58

Собі:
- 2 фото
- паспорт
для дітей:
- 2 фото
- паспорт закордонний дитини або свій з вклеєною фотографією дитини
Свідоцтва, навіть завірені, доамни не приймали, бо в них немає фото дитини

Parker-19
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 19:36

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Parker-19 » 13 окт 2017, 20:09

Добрый день, как узнать ситуацию по СОРу. Посредник исчез, не отвечает, говорил, что документы поданы. Можно как-то на сайте, по телефону или через письмо-запрос узнать поданы ли документы на СОР? Кто сталкивался с такой ситуацией и знает как это решить, напишите, буду благодарен.

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 13 окт 2017, 21:07

Доброго дня, хто знае чому чернівецьке консульство не приймае документи на Сор у осіб які розлучені?

Noroc
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 12:00
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Noroc » 13 окт 2017, 22:53

Тетианна писал(а):Доброго дня, хто знае чому чернівецьке консульство не приймае документи на Сор у осіб які розлучені?
Шо за новини? А в мужиків тоже не приймає?? А Київ приймає на СОР в розлучених мужиків? А причому тут взагалі розлучення?
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Влад Черновцы » 14 окт 2017, 00:09

Читал в начале октября что румынам с 1.10.2017 открыли свободный въезд в Канаду. Планировали это сделать 1 декабря, но видимо договорились так! Кто то имеет информацию правда это или фейк???

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 14 окт 2017, 07:27

Noroc писал(а):
Тетианна писал(а):Доброго дня, хто знае чому чернівецьке консульство не приймае документи на Сор у осіб які розлучені?
Шо за новини? А в мужиків тоже не приймає?? А Київ приймає на СОР в розлучених мужиків? А причому тут взагалі розлучення?
За чоловіків у Чернівцях не знаю а Київ приймае навіть у розлучених жінок а чому Чернівці футболять самій цікаво
Ответить