BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Nica
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 03 июл 2017, 18:51
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nica » 14 окт 2017, 20:28

Теж їду на присягу 7.11
Хотілося би туди і назад, можливо у когось є вільне місце у машині??

Noroc
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 12:00
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Noroc » 14 окт 2017, 21:01

romcit писал(а):
Oxi писал(а):Для Нідерландів справді достатньо англійської. Люди там вільно розмовляють на 2-3 мовах. Проблем не буде. А чи продовжувати вчити румунську? ?? Мені вона особисто подобається. І якщо вже є якийсь запас слів-то варто довести справу до кінця. Щоб можна було підримати розмову і розуміти про що йдеться. До речі-в Голландії, Бельгії, , Німеччині, Франції, Англії працює багато румунів. Напр така ситуація- ви працюєте на підприємстві де є румуни. Вони з шефом спілкуються на поганій англійській. Ви можете стати перекладачем між ними і шефом. Це суттєво підвищить Ваш статус
Дякую за пораду, але все ж здається, мови країн, де житиму більш нагальні. Але оскільки я не планую переїжджати в ЄС найближчим часом, то варто перестрахуватись і підівчити рум,а на інші мови час знайдеться, бо я навіть точно не знаю, куди саме краще їхати)
Я теж вже звик до румунської і вона мені теж подобається, якщо врахувати шо з неї і італійську не важко буде зрозуміти і якщо додати той факт шо ще оформляти документи треба буде і спілкуватися з держ службовцями і шоб не виглядати дибілом чисто для себе варто вчити далі однозначно!
А 4000 слів це досить круто прям невіриться, за півроку... :?

Відправлено через 9 хвилини 46 секунди:
romcit писал(а):
Oxi писал(а):Для Нідерландів справді достатньо англійської. Люди там вільно розмовляють на 2-3 мовах. Проблем не буде. А чи продовжувати вчити румунську? ?? Мені вона особисто подобається. І якщо вже є якийсь запас слів-то варто довести справу до кінця. Щоб можна було підримати розмову і розуміти про що йдеться. До речі-в Голландії, Бельгії, , Німеччині, Франції, Англії працює багато румунів. Напр така ситуація- ви працюєте на підприємстві де є румуни. Вони з шефом спілкуються на поганій англійській. Ви можете стати перекладачем між ними і шефом. Це суттєво підвищить Ваш статус
Дякую за пораду, але все ж здається, мови країн, де житиму більш нагальні. Але оскільки я не планую переїжджати в ЄС найближчим часом, то варто перестрахуватись і підівчити рум,а на інші мови час знайдеться, бо я навіть точно не знаю, куди саме краще їхати)
Зміст тих фантазій не пойму... Отримай спочатку пашапорт і тоді далі буде видно, життя може обернутися 100 раз як завгодно, а мова вивчиться по ходу та, в якій буде поточна потреба.

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 14 окт 2017, 21:11

Noroc писал(а):
romcit писал(а): Дякую за пораду, але все ж здається, мови країн, де житиму більш нагальні. Але оскільки я не планую переїжджати в ЄС найближчим часом, то варто перестрахуватись і підівчити рум,а на інші мови час знайдеться, бо я навіть точно не знаю, куди саме краще їхати)
Я теж вже звик до румунської і вона мені теж подобається, якщо врахувати шо з неї і італійську не важко буде зрозуміти і якщо додати той факт шо ще оформляти документи треба буде і спілкуватися з держ службовцями і шоб не виглядати дибілом чисто для себе варто вчити далі однозначно!
А 4000 слів це досить круто прям невіриться, за півроку... :?

Відправлено через 9 хвилини 46 секунди:
romcit писал(а): Дякую за пораду, але все ж здається, мови країн, де житиму більш нагальні. Але оскільки я не планую переїжджати в ЄС найближчим часом, то варто перестрахуватись і підівчити рум,а на інші мови час знайдеться, бо я навіть точно не знаю, куди саме краще їхати)
Зміст тих фантазій не пойму... Отримай спочатку пашапорт і тоді далі буде видно, життя може обернутися 100 раз як завгодно, а мова вивчиться по ходу та, в якій буде поточна потреба.
Згоден, багато чого може змінитись, але хочеться якось підготувати себе, щоб легше було адаптуватись в майбутньому, а з всіх країн ЄС, схоже, мені найкраще житиметься в Німеччині/Нідерландах.
Стосовно мови, я користуюсь програмою anki, яка використовуэ методику ынтервальних повторювань.
І дивлюсь мультики, відео на ютубі,читаю книги)
Всі незнайомі слова заношу в програму)

Oxi
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 02 июн 2017, 07:54
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Oxi » 14 окт 2017, 21:20

romcit писал(а):
Noroc писал(а): Я теж вже звик до румунської і вона мені теж подобається, якщо врахувати шо з неї і італійську не важко буде зрозуміти і якщо додати той факт шо ще оформляти документи треба буде і спілкуватися з держ службовцями і шоб не виглядати дибілом чисто для себе варто вчити далі однозначно!
А 4000 слів це досить круто прям невіриться, за півроку... :?

Відправлено через 9 хвилини 46 секунди:


Зміст тих фантазій не пойму... Отримай спочатку пашапорт і тоді далі буде видно, життя може обернутися 100 раз як завгодно, а мова вивчиться по ходу та, в якій буде поточна потреба.
Згоден, багато чого може змінитись, але хочеться якось підготувати себе, щоб легше було адаптуватись в майбутньому, а з всіх країн ЄС, схоже, мені найкраще житиметься в Німеччині/Нідерландах.
Стосовно мови, я користуюсь програмою anki, яка використовуэ методику ынтервальних повторювань.
І дивлюсь мультики, відео на ютубі,читаю книги)
Всі незнайомі слова заношу в програму)
Голандська-це суміш німецької та англійської, звучить і пишеться по своєму. Але ближче до німецької. Легко вчиться, без заморочок. У дієсловах до він/ вона/воно додається ''t''. Більшість дієслів у минулому утворюється ща допомогою додавання ''ge'' перед словом. Якщо будете знати німецьку-то проблем взагалі ніяких.

kenturion
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 01 сен 2017, 13:29
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение kenturion » 15 окт 2017, 11:16

Кто добирался в Румынии с аэропорта в Бухарест. Автобус 783.? Как оплачивается проезд? Картой можно оплатить ? Или только наличные леи ?

VladP
Новачок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 24 сен 2017, 21:08
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение VladP » 15 окт 2017, 15:43

Я добирався . Так 783 . Їхав зайцем , так-як ні купити на зупинці нема де купити, ні в автобусі теж

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 15 окт 2017, 16:00

VladP писал(а):Я добирався . Так 783 . Їхав зайцем , так-як ні купити на зупинці нема де купити, ні в автобусі теж
Біля автобусних зупинок знаходяться маленькі будки-кіоски з віконечком. Там в касира можна придбати квитки. Оплачували леями. За карту не в курсі.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 15 окт 2017, 17:58

kenturion писал(а):Кто добирался в Румынии с аэропорта в Бухарест. Автобус 783.? Как оплачивается проезд? Картой можно оплатить ? Или только наличные леи ?
да именно этот автобус. Остановка сразу, как из аэропорта вышли. Окошко кассы через 10 метров от остановки. Стоил 8 лей, часть залоговая. Можно попросить провести карточку у местных. Деньги на проезд можно тоже в аэропорту поменять. Курс обычный, как и в городе был. Кондуктора не ждите. Их там нет.Местные, как и мы - не платят, ездят зайцами.

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 16 окт 2017, 11:36

юстина писал(а):
kenturion писал(а):Кто добирался в Румынии с аэропорта в Бухарест. Автобус 783.? Как оплачивается проезд? Картой можно оплатить ? Или только наличные леи ?
да именно этот автобус. Остановка сразу, как из аэропорта вышли. Окошко кассы через 10 метров от остановки. Стоил 8 лей, часть залоговая. Можно попросить провести карточку у местных. Деньги на проезд можно тоже в аэропорту поменять. Курс обычный, как и в городе был. Кондуктора не ждите. Их там нет.Местные, как и мы - не платят, ездят зайцами.
Курс в аеропорту нижчий 4.24 за євро. У місті я обміняв за 4.57 . цього місяця міняв.

lashkiba
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 окт 2017, 11:29

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение lashkiba » 16 окт 2017, 12:10

Добрий день, хочу обміняти українське посвідчення водія на румунське, маю відкриті всі категорії. Питання в тому чи зможу я отримати код 95 у Румунії з поганим знанням мови? І чи можна потім обміняти румунські права на англійські?
Ответить