BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 02 ноя 2017, 18:24

Noroc писал(а):Привіт, хто знає такий момент? В мене в сертифікаті пише місце народження республіка Дагестан, (Росія не пише,хоча зараз це Росія) посередник каже шо це проблема і такий сертифікат треба переробляти, щоб там писало Росія.... Це просто дурдом для мене :?
Я так собі думаю, у багатьох же людей свідоцтва ссср зразку, і невже то грає якусь роль? Не всі ж народилися в Україні...
В моєму сорі пише Дагестанська республіка радянського союзу. Коли я записувався на присягу в Києві то жіночка теж довго шукала той Дагестан, а потім я сказав шо то Росія і вона сказала добре і знайшла зразу і не було ніяких проблем. Якщо я зараз поїду в Київ здавати на СОР, то в мене справді може бути проблема? І взагалі сказали якщо місце народження не Україна то консульство не прийме.. А як тоді бути, якщо я все таки хочу сам все пройти? Хто шо думає з цього приводу..?
привет,хочу вам посоветовать очень простой способ ваших проблем и переживаний- сделайте переводы всех доков ,запишись на подачу и неси, все что не правильно напишут и скажут как сделать, с первого раза конечно не получиться так что не растраивайся, все переделывают и сдают по 2-3 раза, *vodka*

romun
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 02 ноя 2017, 20:14
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romun » 02 ноя 2017, 20:37

Здравствуйте!
Интересуюсь темой получения румынского гражданства.
Посоветуйте, пожалуйста, ПРОВЕРЕННЫХ консультантов в этом вопросе.
Можно в личку.
Благодарю!

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 02 ноя 2017, 21:12

Noroc писал(а):Привіт, хто знає такий момент? В мене в сертифікаті пише місце народження республіка Дагестан, (Росія не пише,хоча зараз це Росія) посередник каже шо це проблема і такий сертифікат треба переробляти, щоб там писало Росія.... Це просто дурдом для мене :?
Я так собі думаю, у багатьох же людей свідоцтва ссср зразку, і невже то грає якусь роль? Не всі ж народилися в Україні...
В моєму сорі пише Дагестанська республіка радянського союзу. Коли я записувався на присягу в Києві то жіночка теж довго шукала той Дагестан, а потім я сказав шо то Росія і вона сказала добре і знайшла зразу і не було ніяких проблем. Якщо я зараз поїду в Київ здавати на СОР, то в мене справді може бути проблема? І взагалі сказали якщо місце народження не Україна то консульство не прийме.. А як тоді бути, якщо я все таки хочу сам все пройти? Хто шо думає з цього приводу..?
Вам потрібно насамперед зарееструватись на сайті https://www.econsulat.ro на подачу Сор , прийде відповідь письмова на вашу заявку , тоді будете знати що далі

dex2006
Зацікавлений
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 19:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 33 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение dex2006 » 02 ноя 2017, 22:02

вопрос к тем, кто делал соры детям в киевском консульстве: знаю раньше просили нотариальное разрешение родителей.
Сейчас мне консул сказал что оно не нужно, но нужно личное присутствие обоих родителей, которые что-то там подписывают на детей непосредственно в консульстве?
у кого так было?

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 03 ноя 2017, 02:29

Доброї ночі всім. Читаю постійно форум і багато корисної інформації для себе знайшов. Напишу свою історію, що буде корисна. На якомусь форумі читав, чи на цьому або одеському, що в Україні з свідоцтвом іншої країни СОР не можна зробити, або в країні видачі або в Бухаресті. Думаю це правда. Про подачу СОР, СОБ у Бухаресті:
— потрібно зареєструватися на подачу "acte stare civile sector 1, Bucureşti" кожного 15—го числа (о 10-й годині початок і потрібно швидко буквально за 20 хв. встигнути, сайт підвисає, потрібно гарний інтернет)реєстрація на наступний місяць;
— перекласти документи в Руминії (на скільки я знаю, то вони приймають тільки від своїх перекладачів та нотаріус, Я ТАК РОБИВ);
— Прибути в зареєстрований день та подати;
— Чекати дати яка буде написана на талончику який отримаєте після подачі, та ще +4 дня від дати, якщо тільки на СОР подавали. Я подавав на СОР та СОБ довада (талончик) був з датою 05.10.17 і я прилетів з Києва, а вони мені сказали через два тижні приходи. Вчора я забрав їх і дата видачі стояла на СОР 04.10 а на СОБ 06.10 , а ще їх поки привезли у цю будівлю чи ні цього я не знаю. Також зустрів хлопця з Чернівців, він також два рази їхав.
Тому висновок, якщо подавали тільки на один документ то тиждень почекайте, а якщо на два , то два тижні. А ще краще зразу два тижні. Я писав їм на електронну пошту, то вони відповіли мені через три тижні, правда я посилав їм листа разів 5. Не знаю не яке вони з них відповіли.( Писати як мені казали більше ввічливо, тобто мені це важливо, потрібна допомога і т.д.) І також вчора подав на паспорт.
Якщо є запитання то радий буду відповісти. Знаю як це не легко робити не знаючи процесу, але все можливо якщо є такий чудовий форум та привітні люди на ньому.
Последний раз редактировалось minte 03 ноя 2017, 05:37, всего редактировалось 2 раза.

лапушка
Зацікавлений
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 21:47
Благодарил (а): 31 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение лапушка » 03 ноя 2017, 04:05

dex2006 писал(а):вопрос к тем, кто делал соры детям в киевском консульстве: знаю раньше просили нотариальное разрешение родителей.
Сейчас мне консул сказал что оно не нужно, но нужно личное присутствие обоих родителей, которые что-то там подписывают на детей непосредственно в консульстве?
у кого так было?
Ми робили в києві, то потрібна присутність батьків,але в нас забали і ці нотаріальі дозволи з перекладами їх.

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Olexii » 03 ноя 2017, 06:48

В переведенных документах все должно быть как в сертификате? Имена и т.д.?Просто в загране я Oleksii а в сертификате Alexei .жена тоже Ganna в паспорте , а там Ana. Кто переводил , просветите . Какие могут быть проблемы с пререводом доков, как лучше делать
У кого ?.

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 03 ноя 2017, 08:13

Olexii писал(а):В переведенных документах все должно быть как в сертификате? Имена и т.д.?Просто в загране я Oleksii а в сертификате Alexei .жена тоже Ganna в паспорте , а там Ana. Кто переводил , просветите . Какие могут быть проблемы с пререводом доков, как лучше делать
У кого ?.
Всі подальші дії тільки згідно сертифікату.

Noroc
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 12:00
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Noroc » 03 ноя 2017, 08:31

minte писал(а):Доброї ночі всім. .... Знаю як це не легко робити не знаючи процесу, але все можливо якщо є такий чудовий форум та привітні люди на ньому.

Да, я теж чув і десь читав про 'іншу країну народження', але ж то як мінімум не логічно, бо певно у більшості з нас зелені свідоцтва зразку ссср де пише російською мовою і яка їм різниця там чи в усср народився чи в рсфр, чи в дасср чи там ше десь, якщо це все одно тільки înscriere, тобто видача нового свідоцтва на основі мого старого. І якщо вони вже видали сертифікат, тобто признали мене як свого cetaţeana, то чому далі потрібна та бюрократія? Цікаво а когось реально відфутболили на Бухарест після спроби здачі на сор в консульстві? В Бухарест не наїздишся, шось то все мутно...

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение asin » 03 ноя 2017, 09:27

Anet писал(а):На СОР В Бухаресті на СОР можна подати лише після онлайн реєстрації. Але черги дуже великі наприклад у жовтні вже місьць вільних немає. Також вам потрібно перевести на румунську мову і легаоізувати у нотаріуса закордонний паспорт, український паспорт і свідоцтво про народження. P. S ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ ЛИШЕ ОДИН РАЗ У МІСЯЦЬ КОЖНОГО 15 ЧИСЛА.
Привіт .на якому сайті можно подати онлаїн регестрацію?
Ответить