BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

clay
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 29 апр 2017, 16:39
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение clay » 09 ноя 2017, 13:19

Дня доброго! Така ситуація - Я отримав громадянство в 2011 році і трьом своїм неповнолітнім дітям теж оформив все в 2012 році (діти не були вписані в мій сертифікат); діти отримали свідоцтво про народження а також закордоні паспорти на 5 років (все робив через Чернівецьке консульство), ніяких проблем немав на протязі цих пяти років, думав порядок з документами все. Щас звернувся в румунське консульство в Мілані для оновлення паспортів дітям, так вони сказали що неможливо оновити без чертифіката який підтверджує дітям громадянство, а чертифікат дітям не видавали в 2012 році і взагалі мені тоді ніхто не казав що дітям теж потрібний( діти ж неповнолітні були тоді, а щас вже двоє повнолітні і один 14 років). Короче мене витурили з консульства і сказали що нічим неможуть допомогти. Вчора переглянув новини на cetatenie.just.ro/index.php/ro/ ось текст:
« Persoanele care se încadrează în prevederile art. II din O.U.G. nr. 65 din 21.09.2017, publicată în Monitorul Oficial al României nr. 760 din 25.09.2017 vor trebui să se adreseze autorităților publice cu atribuții în domeniul actelor de stare civilă, actelor de identitate și documentelor de călătorie (pașaport). Este vorba despre persoanele care au obținut până la această dată înscrierea ori transcrierea actelor străine la autorităților publice competente și cărora li s-au respins acest tip de cereri până la data intrării în vigoare a a O.U.G. nr. 65/2017, acestea putând depune noi cereri la instituțiile abilitate în materie de stare civilă.


Persoanele programate pentru depunerea jurământului la sediul A.N.C., în vederea eliberării certificatului de cetățenie si pentru copiii minori, trebuie să prezinte următoarele:
- 2 (două) poze tip buletin pentru fiecare copil în parte;
- pașaport /act de identitate al copilului minor sau pașaport al părinților în care se regaseste fotografia minorului.
NU este necesară prezența copiilor la depunerea jurământului și nici la eliberarea certificatului de cetățenie al acestora.


Începând cu data de 1 Octombrie 2017, numărul de locuri disponibile în vederea programării online pentru depunerea dosarelor va fi de 400 / zi. La depunerea dosarelor privind cetăţenia română este obligatorie prezentarea documentelor de identitate şi de stare civilă atât în original, cât şi în copie legalizată (cu traducere în limba română legalizată / supralegalizate / apostilate, dacă este cazul, în funcție de situația specifică articolului de lege în temeiul căruia este formulată cererea), în cazul documentelor emise de autorităţile altor state, sau în copie simplă în cazul documentelor emise de autoritățile române. De asemenea, nu vor fi acceptate acte laminate (plastifiate), întrucât elementele particularizante ale documentelor originale au fost deteriorate în urma laminării. În situația în care solicitantul nu prezintă originalul fiecărui document care se regăsește în copie în dosarul constituit, cererea privind cetățenia română nu va fi înregistrată de angajatul ANC, petentul fiind îndrumat în vederea reglementării situației și depunerea ulterioară a dosarului.»
Питання до знаючих - Як розуміти нові поправки правельно, чи можна щас робити вже паспорта дітям без сертифіката чи як бути? Бажанно практичну а не теоритичну відповідь. Дякую зазделегіть за відповіді!

Andragon
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 09 ноя 2017, 11:56

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Andragon » 09 ноя 2017, 13:31

Дякую за відповіді на рахунок документів.
Якщо хтось збирав пакет документів через посередника і відкривав візу - напишіть,будь-ласка,у приватні повідомлення контакти і ціну послуги.

gtsu
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 09 ноя 2017, 14:55

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение gtsu » 09 ноя 2017, 15:04

Всім доброго дня! Читаю форум давно, але все-таки маю декілька не вирішених для мене питань:
1. Сама з Чернівців, чи можу я подавати на свідоцство про народження у Київське консульство?
2. Як можна зареєструватись на подачу на свідоцство у Сучаву? (на випадок, якщо у Київ все-таки не можна)
Заздалегідь гарно всім дякую за відповідь)))

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 09 ноя 2017, 15:27

gtsu писал(а):Всім доброго дня! Читаю форум давно, але все-таки маю декілька не вирішених для мене питань:
1. Сама з Чернівців, чи можу я подавати на свідоцство про народження у Київське консульство?
2. Як можна зареєструватись на подачу на свідоцство у Сучаву? (на випадок, якщо у Київ все-таки не можна)
Заздалегідь гарно всім дякую за відповідь)))
Документи можете подавати в консульство по прописці! Якщо Ви родились в Чернівцях, але маєте прописку регіону, який відноситься до Києва,то так...можете... Якщо прописка в Чернів. області, то можете подавати тільки в Чернівцях або в Румунії..
Самому зареєстр. на подачу в Сучаві практично не можливо...але можете спробувати... Тут на форумі декілька сторінок назад кидали сайт, на якому можна зареєст. Удачі!
Якщо ще є питання, то пишіть в приватні повідомдення...

буковина
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 29 янв 2017, 16:23
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение буковина » 09 ноя 2017, 16:01

xMara писал(а):
Andragon писал(а):Доброго дня.
Підкажіть,будь-ласка, які документи необхідно зібрати для оформлення візи на присягу через консульство,крім запрошення на присягу?
Що входить в "стандартний пакет" крім копій паспортів?
На сайті консульства пише,що необхідний поліс страхування,бронь на квитки та ін.
Якщо це необхідно,де це можна зробити?

Мне в Киевском консульстве дали листик с таким списком документов на визу для присяги:

- загран паспорт - оригинал + простая копия всех страниц с визами
- внутр паспорт - оригинал + простая копия всех страниц
- распечатанная анкета с сайта
- 2 фото 3х4 см (одно клеится на анкету, другое крепится скрепкой)
- копия идент. кода
- черере - оригинал + копия
- справка с места работы
- справка/выписка из банка
- билеты/документы на машину
- страховка
- бронь жилья

По сути, все как и на обычную визу, только бесплатно. Переводы этих документов я не делала. Часть была на английском, часть на украинском. В Киеве делают за неделю с момента личной подачи. Заполняете анкету на сайте, потом в течение 1-2 дней вам присылают письмо с датой и временем личной подачи.

Страховку можно за 5 минут оформить онлайн, платите картой и распечатываете на принтере. Мне страховка на неделю обошлась примерно в 200 грн. Справка из банка должна показывать, что у вас есть средства из расчета 50 евро на каждый день пребывания в Румынии.

Также подавал без переводов (Черновцы). Если черере у Вас - это приглашение на присягу, то все аналогично. Страховка мне обошлась в 90 грн.
Написали на бумажке дату и время. Дали одноразовую на месяц с коридором 5 дней, хотя просил 4.

korostil
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 17 май 2016, 11:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение korostil » 09 ноя 2017, 16:02

Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 09 ноя 2017, 17:09

korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
Вітаю вас зі здачею присяги!!!Багато було людей на присязі?Скількох зарубали????

olegflash
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 янв 2017, 15:01
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение olegflash » 09 ноя 2017, 18:08

korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
вы в каком заходе были ?
и Тину был ?

Вулпе
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 ноя 2017, 19:59

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Вулпе » 09 ноя 2017, 20:18

korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
А що значить забирали паспорт? Я не дуже зрозумів - який паспорт забирали?

Відправлено через 15 хвилини 31 секунди:
Waldemar писал(а):По сьогоднішній присязі, був в першому заході! Тіну був!!! Не здали 11 чоловік, точніше вони пішли до нього в кабінет скільки не здало остаточно не знаю!! Не здали тільки повні барани нікого не валили простіші питання після невдалої спроби читання присяги! Не розумів не відповідав одразу звучало Пашапорт, тіну норм мужик веселий і адекватний, нікого не валив! Короче все як завжди)
Що хотілось написати: що були 3 людей з дітьми дуже маленькими одна жінка була з детиною інвалідом, він був паралізований так вона відповіла, доамні товстенькій вона до речі просто надзвичайно увічлтва і хороша для тих хто хоч намагається говорити) ну от на питання чому і хто вам сказав боати дітей вона відповіла що сказали в чернівецікому консульстві, всі були в шоці і дуже возмущались потім в екстренному випадку дали всім підписати все що треба і вони на 3 поверсі в 3 залі складали присягу достроково) ось так вчинили Румунські друзі, що хочу підмітити що вони були дуже злі і здивовані як там могли таке сказати людям з дітьми якщо потоібно тільки паспорт дитини і фото!!! Короче приємно здивували вони) не здали ті хто просто ужасно читав, соромно за таких!! Всім успіху)
Тут вже не вперше читаю що хто не здав йому кажуть паспорт. Що то значить? Який паспорт забирають не можу зрозуміти? Український? Для чого?

Valeriu733
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 09 ноя 2017, 20:24
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Valeriu733 » 09 ноя 2017, 20:27

Подскажите, может сталкивался кто-то.
Женились, жена фамилию не меняла, получила сертификат и сдала документы на СОР. Теперь хотим сменить её фамилию на мою и сделать СОБ, кто знает, можна ли так? И чтоб дальше, прописка и загран были на новую фамилию
Ответить