BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 09 ноя 2017, 20:42

Вулпе писал(а):
korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
А що значить забирали паспорт? Я не дуже зрозумів - який паспорт забирали?

Відправлено через 15 хвилини 31 секунди:
Waldemar писал(а):По сьогоднішній присязі, був в першому заході! Тіну був!!! Не здали 11 чоловік, точніше вони пішли до нього в кабінет скільки не здало остаточно не знаю!! Не здали тільки повні барани нікого не валили простіші питання після невдалої спроби читання присяги! Не розумів не відповідав одразу звучало Пашапорт, тіну норм мужик веселий і адекватний, нікого не валив! Короче все як завжди)
Що хотілось написати: що були 3 людей з дітьми дуже маленькими одна жінка була з детиною інвалідом, він був паралізований так вона відповіла, доамні товстенькій вона до речі просто надзвичайно увічлтва і хороша для тих хто хоч намагається говорити) ну от на питання чому і хто вам сказав боати дітей вона відповіла що сказали в чернівецікому консульстві, всі були в шоці і дуже возмущались потім в екстренному випадку дали всім підписати все що треба і вони на 3 поверсі в 3 залі складали присягу достроково) ось так вчинили Румунські друзі, що хочу підмітити що вони були дуже злі і здивовані як там могли таке сказати людям з дітьми якщо потоібно тільки паспорт дитини і фото!!! Короче приємно здивували вони) не здали ті хто просто ужасно читав, соромно за таких!! Всім успіху)
Тут вже не вперше читаю що хто не здав йому кажуть паспорт. Що то значить? Який паспорт забирають не можу зрозуміти? Український? Для чого?
Забирають закордонний паспорт(ваш) і несуть на стіл біля Тіну,а потім коли всі,хто пройшов присягу получають сертифікати і виходять,а ті,чиї паспорта поклали на стіл-йдуть до Тіну у кабінет і він там ще задає деякі питання і вже він сам вирішує кому таки дати сертифікат,а кому дає підписати листок у якому сказано,що ви не склали присягу по тій причині,що не знаєте румунську мову......і la revedere acasa.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 09 ноя 2017, 20:57

*ukr_flag*
Valeriu733 писал(а):Подскажите, может сталкивался кто-то.
Женились, жена фамилию не меняла, получила сертификат и сдала документы на СОР. Теперь хотим сменить её фамилию на мою и сделать СОБ, кто знает, можна ли так? И чтоб дальше, прописка и загран были на новую фамилию
Конечно, все это сделать можно. Просто на каждое телодвижение имеете документ. Но строго по личному опыту - я б сменой фамилии не заморачивалась. Тем более вы уже женаты. Иметь разные фамилии иногда очень удобно. Я свою не меняла, дети на фамилии мужа.

Bucovineţ
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 23 май 2016, 09:09
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bucovineţ » 09 ноя 2017, 22:49

Які документи потрібні на СОБ (Київське консульство)???:
Сертифікат про громадянство
СОР румунський
Паспорт внутр. + завірений переклад
Свідоцтво про шлюб + завірений переклад
Паспорт дружини + завірений переклад

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 09 ноя 2017, 23:04

Цікаво чи для СОБ потрібно наново перекладати всі документи. Чи можна наприклад відксерити перекладений вн. паспорт, свідоцтво про шлюб (укр), які перекладав для СОР?

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 10 ноя 2017, 02:27

gtsu писал(а):Всім доброго дня! Читаю форум давно, але все-таки маю декілька не вирішених для мене питань:
1. Сама з Чернівців, чи можу я подавати на свідоцство про народження у Київське консульство?
2. Як можна зареєструватись на подачу на свідоцство у Сучаву? (на випадок, якщо у Київ все-таки не можна)
Заздалегідь гарно всім дякую за відповідь)))
Я вибачаюсь,але чому ви не хочете подавати у Чернівцях?Я не просто так питаю-мені теж це потрібно подавати.Якісь казуси у Чернівцях???

aleatoire
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 18 мар 2016, 12:33
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение aleatoire » 10 ноя 2017, 07:21

Kornuta писал(а):
gtsu писал(а):Всім доброго дня! Читаю форум давно, але все-таки маю декілька не вирішених для мене питань:
1. Сама з Чернівців, чи можу я подавати на свідоцство про народження у Київське консульство?
2. Як можна зареєструватись на подачу на свідоцство у Сучаву? (на випадок, якщо у Київ все-таки не можна)
Заздалегідь гарно всім дякую за відповідь)))
Я вибачаюсь,але чому ви не хочете подавати у Чернівцях?Я не просто так питаю-мені теж це потрібно подавати.Якісь казуси у Чернівцях???
Желание может быть какое угодно, я могу хотеть подавать документы в Киеве, Черновцах, Одессе. Но должен подавать в том консульстве, к которому отношусь по прописке. Или в Бухаресте.

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 10 ноя 2017, 11:13

Прошу допомоги в знавців!
Заповнюю анкету на СОР
Цікавить таке:
Informaţii despre certificatul de naştere străin, чиє заповнювати???Моє чи батьків? Не можу догнати, що вони тут просять

korsar32
Новачок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 10 ноя 2017, 12:24
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение korsar32 » 10 ноя 2017, 12:28

Доброго дня підскажіть будь ласка, що означає букву "с" в досарі замість "rd"

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 10 ноя 2017, 13:46

Katia86 писал(а):Прошу допомоги в знавців!
Заповнюю анкету на СОР
Цікавить таке:
Informaţii despre certificatul de naştere străin, чиє заповнювати???Моє чи батьків? Не можу догнати, що вони тут просять
Дані вашого свідоцтва
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 10 ноя 2017, 13:55

привет всем, вот интересно в июле месяце -лимба ромын- ну это для тех кто знает , сдал присягу и как он писал здал посреднику через бухарест делать доки дальще сор соб и паспорт , мое предположение что то не пишет и нет от него ответа как движеться дело, неверное плохо так как прошло уже почти 6 месяцев а отчета нет, и подтвердилось мое предположение что сейчас самое сложное дело в наших делах это получение сор,
Ответить