BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 10 ноя 2017, 19:42

Шо в них знов появився план по зрізу людей на присягах?
Аватара пользователя

Автор темы
BOBA-PO
Постійний користувач
Сообщения: 1550
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 10:21
Благодарил (а): 86 раз
Поблагодарили: 462 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение BOBA-PO » 10 ноя 2017, 19:50

clay писал(а):
BOBA-PO писал(а): Добрый вечер, на территории Румынии вы без проблем обновите вашему ребенку паспорт.
добрый вечер! Спасибо за ответ! простите за уточнение, а если дети уже совершеннолетние(19 и 20 лет) то тоже можно сделать паспорта или подавать доки заново?
Если есть румынское свидетельство о рождении обновите паспорт .
Помощь в получении румынского гражданства. Предоставляю услуги с 2011 года .Безстрессовой - 100% сдачи присяги. Дорого! . Запись на Присягу, оформление СОР - СОБ, организуем прописку в Румынии, подача на загранпаспорт,обмен водительского удостоверения. тел.: +380967132193 (Viber,WhatsApp), +380667857718
• Перечень документов • Образцы документов • Закон о гражданстве

korostil
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 17 май 2016, 11:59
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение korostil » 10 ноя 2017, 21:07

olegflash писал(а):
korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
вы в каком заходе были ?
и Тину был ?
Був в першому заході. Був не Тіну.

Відправлено через 2 хвилини 46 секунди:
Kornuta писал(а):
korostil писал(а):Всім привіт! Їду зараз з присяги. Здав)))))
Питали тільки вибірково, хто не відповідав то одразу забирали паспорт. Питання були скільки років, який був попередній рік, сказати чим подобається Румунія. Щось типу цього...
Не знаю по чому обирали кого питати а кого ні, але реально було таке що не могла людина присягу прочитати, і їх виправляли і все ок. А декому навіть не дали почати присягу говорити. Тільки взяла людина мікрофон, посипалися питання... Шкода тих людей що не здали((((
Вітаю вас зі здачею присяги!!!Багато було людей на присязі?Скількох зарубали????
Дякую!
Людей було повний зал. Не здало приблизно 10 людей. Питав кого йому захотілось. Не дуже чітко задавав питання. Якщо перепитував хтось, то тоді говорив чітко і виразно. Хто знав, і відповів на питання 1-2, то казав читайте присягу.

irbonya
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 08 июн 2016, 19:25
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение irbonya » 10 ноя 2017, 22:13

Підскажіть, будь ласка, потрібно мати візу для того, щоб подати в Сучаві документи на булетінь? (Біометричного немаю)
Аватара пользователя

mihail
забанений
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2017, 10:11
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение mihail » 10 ноя 2017, 22:16

да нужна виза можно болгарская

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 10 ноя 2017, 22:21

ZloStyle писал(а):Шо в них знов появився план по зрізу людей на присягах?
А хто його знає,які у них плани??????????Але порівняно з тим,що робилося навесні і тепер-то не так то вже й багато відмов на сьогоднішній день.Наприклад 7 листопада у першому заході було десь приблизно 150 людей(можливо і більше бо дуже щільно були зсунуті стільці) то з усієї групи всього у 10-ти чоловік забрали паспорти,бачила двоє з них вийшли від Тіну з сертифікатами.Ну хочу всім сказати,що дійсно багато хто блеяв,як баран(вибачаюся за порівняння) але тим не менше давали другу змогу перечитати присягу і пропускали.Так що дійсно напевно потрібно хоч присягу потренуватися читати,перед тим як їхати її здавати.

Відправлено через 4 хвилини 10 секунди:
irbonya писал(а):Підскажіть, будь ласка, потрібно мати візу для того, щоб подати в Сучаві документи на булетінь? (Біометричного немаю)
А сертифікат у вас є?Якщо маєте сертифікат,то на нашій таможні показуєте свій закордонний паспорт,а на румунській сертифікат і все.Кажете румунам,що їдете подавати документи.Так принаймні робив мій син два роки тому.

Відправлено через 28 секунди:
irbonya писал(а):Підскажіть, будь ласка, потрібно мати візу для того, щоб подати в Сучаві документи на булетінь? (Біометричного немаю)
А сертифікат у вас є?Якщо маєте сертифікат,то на нашій таможні показуєте свій закордонний паспорт,а на румунській сертифікат і все.Кажете румунам,що їдете подавати документи.Так принаймні робив мій син два роки тому.

Відправлено через 28 секунди:
irbonya писал(а):Підскажіть, будь ласка, потрібно мати візу для того, щоб подати в Сучаві документи на булетінь? (Біометричного немаю)
А сертифікат у вас є?Якщо маєте сертифікат,то на нашій таможні показуєте свій закордонний паспорт,а на румунській сертифікат і все.Кажете румунам,що їдете подавати документи.Так принаймні робив мій син два роки тому.

Відправлено через 23 хвилини 49 секунди:
Вибачте,заглючив комп і викопіювалося три відповіді підряд.

Alex 20127
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 29 окт 2017, 18:11

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Alex 20127 » 10 ноя 2017, 23:01

Добрий вечір!
Можливо хтось знає перевірених посередників на здачу СОР.

gtsu
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 09 ноя 2017, 14:55

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение gtsu » 10 ноя 2017, 23:55

BOBA-PO писал(а):
Внимание ! Учить язык и подавайте через консульство , быстро и безплатно .
Да забыл , старайтесь чтобы информация о предках совпадала когда подаёте через консульство на свидетельства!
Может моя информация поможет многим на форуме избежать проблем !
Здравствуйте! А что Вы скажете насчет Черновицкого консульства, слышала, что во первых документы на сор не хотят принимать, так еще и по полгода сор ждать надо, если все-таки приняли. Или это все слухи, и они нормально работают?

olegflash
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 янв 2017, 15:01
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение olegflash » 11 ноя 2017, 10:31

Bucovineţ писал(а):По два фото для дітей не питання.
А як на рахунок фото дітей щоб було в документах?...
Старша дитина є в паспорті, а молодша ні (3 роки) бо відмовились вклеювати свого часу - сказали що робити вже тільки окремий паспорт. Ну тоді було не дуже вже і так потрібно то і не зробили молодшій дитині паспорта.
А тепер знаючи ситуацію з термінами виготовлення паспортів навряд чи зроблять за 3 тижні до присяги?!...
В кого які думки про те як бути???.. (напевно ж ситуацію така ж в багатьох)
из того, что я знаю, если есть документ с фотографией, то большие шансы получить сертификат на ребенка на месте, вместе со своим сертификатом.
если нет - то можно получить в пятницу, где то писали куда приходить и что приносить.

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 11 ноя 2017, 10:46

olegflash писал(а):
Bucovineţ писал(а):По два фото для дітей не питання.
А як на рахунок фото дітей щоб було в документах?...
Старша дитина є в паспорті, а молодша ні (3 роки) бо відмовились вклеювати свого часу - сказали що робити вже тільки окремий паспорт. Ну тоді було не дуже вже і так потрібно то і не зробили молодшій дитині паспорта.
А тепер знаючи ситуацію з термінами виготовлення паспортів навряд чи зроблять за 3 тижні до присяги?!...
В кого які думки про те як бути???.. (напевно ж ситуацію така ж в багатьох)
из того, что я знаю, если есть документ с фотографией, то большие шансы получить сертификат на ребенка на месте, вместе со своим сертификатом.
если нет - то можно получить в пятницу, где то писали куда приходить и что приносить.
В мене дитина була "вклеєна" в закордонний паспорт. Підійшла до домни і сказала "Фійка єсте інскріса ін пашаротлул мєу". Ам доуа позє.
Вона зраділа тому більше від мене. Я відкрила паспорті пальцем тикнула в фотографію, дали заповнити листок (ім'я моє, дитини, місце народження, дата, підпис) нічого складного.
Коли вручали сертифікати мені вручили два.

Так що вам старшої дитини сертифікат точно віддадуть.

Стосовно молодшої, там складніше, свідоцтва про народження не підходять, лише паспорт. Не хочу вас засмучувати, але напевно прийдеться їхати знов.
Пробуйте зробити паспорт.
Ответить