BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Trust » 13 ноя 2017, 11:51

Всім привіт. Ось як я сам робив собі СОР. У вересні на сайті міської ради м. Сучава записався на подачу документів на СОР (сайт дуже зависає, щоб зареєструватися - має пощастити). Потім зробив переклади всіх необіхдних документів і завірку у нотраіуса, це все робилося у Сучаві. Сам роздрукував необхідні бланки заяв з сайта міської ради, заповнив їх і прийшов у визначений час до міської ради. Там під дверима було декільки посередників (так як я це зрозумів), у них було багато (приблизно 10-20) справ із сертифікатами, перевединими документами, сладеними по файликами і ці посередники мінжувалися хто ж скоріше встигне зайти на подачу. Як тільки вийшов з кабінету один із тих посередників, який подавав доки, то я відразу нагло, не пропустивши посередника, (нагло - маю на увазі, що я зайшов у визначений час, який був вказаний на сайті під час реєстрації), зайшов і за 5-ть хвилин подав документи. Через три тижні подзвонив на номер, який мені вказала жіночка яка приймала у мене документи, поцікавився чи готовий моє свідоцтво про народження, на що мені відповіли, що так, все готово. І того, я не переживав що десь мої документи пропадуть, заплатив за переклади і завірку 1050 грн. і все. А у нас в Чернівецькому консульстві дуже паршиві працівники працюють: хамовити, зверхні, ставляться до людей як до попрошайок якихось, ніби я прийшов до них просити гроші бєзвоздмєзно)))
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Влад Черновцы » 13 ноя 2017, 11:57

6-я неделя как не обновляется stadiu dosar !!! Это норма? Вроде бы раз в месяц было обновление данных.

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 13 ноя 2017, 12:07

Trust писал(а):Всім привіт. Ось як я сам робив собі СОР. У вересні на сайті міської ради м. Сучава записався на подачу документів на СОР (сайт дуже зависає, щоб зареєструватися - має пощастити). Потім зробив переклади всіх необіхдних документів і завірку у нотраіуса, це все робилося у Сучаві. Сам роздрукував необхідні бланки заяв з сайта міської ради, заповнив їх і прийшов у визначений час до міської ради. Там під дверима було декільки посередників (так як я це зрозумів), у них було багато (приблизно 10-20) справ із сертифікатами, перевединими документами, сладеними по файликами і ці посередники мінжувалися хто ж скоріше встигне зайти на подачу. Як тільки вийшов з кабінету один із тих посередників, який подавав доки, то я відразу нагло, не пропустивши посередника, (нагло - маю на увазі, що я зайшов у визначений час, який був вказаний на сайті під час реєстрації), зайшов і за 5-ть хвилин подав документи. Через три тижні подзвонив на номер, який мені вказала жіночка яка приймала у мене документи, поцікавився чи готовий моє свідоцтво про народження, на що мені відповіли, що так, все готово. І того, я не переживав що десь мої документи пропадуть, заплатив за переклади і завірку 1050 грн. і все. А у нас в Чернівецькому консульстві дуже паршиві працівники працюють: хамовити, зверхні, ставляться до людей як до попрошайок якихось, ніби я прийшов до них просити гроші бєзвоздмєзно)))
Доброго дня!А скажіть мені,як же ви умудрилися зареєструватися на сайті спочатку,а потім вже перекладати і завіряти документи,якщо при реєстрації на сайті потрібно вже готові переклади,завірені нотаріально відскановувати і відсилати туди,щоб стати на чергу???Ну принаймні я намагалася зареєструватися на сайті -econsulat.ro -і там у кінці реєстрації є такі графи з вимогою відправити файли відсканованих,перекладених і завірених нотаріально документів.Дякую.

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Trust » 13 ноя 2017, 12:29

Kornuta писал(а):
Trust писал(а):Всім привіт. Ось як я сам робив собі СОР. У вересні на сайті міської ради м. Сучава записався на подачу документів на СОР (сайт дуже зависає, щоб зареєструватися - має пощастити). Потім зробив переклади всіх необіхдних документів і завірку у нотраіуса, це все робилося у Сучаві. Сам роздрукував необхідні бланки заяв з сайта міської ради, заповнив їх і прийшов у визначений час до міської ради. Там під дверима було декільки посередників (так як я це зрозумів), у них було багато (приблизно 10-20) справ із сертифікатами, перевединими документами, сладеними по файликами і ці посередники мінжувалися хто ж скоріше встигне зайти на подачу. Як тільки вийшов з кабінету один із тих посередників, який подавав доки, то я відразу нагло, не пропустивши посередника, (нагло - маю на увазі, що я зайшов у визначений час, який був вказаний на сайті під час реєстрації), зайшов і за 5-ть хвилин подав документи. Через три тижні подзвонив на номер, який мені вказала жіночка яка приймала у мене документи, поцікавився чи готовий моє свідоцтво про народження, на що мені відповіли, що так, все готово. І того, я не переживав що десь мої документи пропадуть, заплатив за переклади і завірку 1050 грн. і все. А у нас в Чернівецькому консульстві дуже паршиві працівники працюють: хамовити, зверхні, ставляться до людей як до попрошайок якихось, ніби я прийшов до них просити гроші бєзвоздмєзно)))
Доброго дня!А скажіть мені,як же ви умудрилися зареєструватися на сайті спочатку,а потім вже перекладати і завіряти документи,якщо при реєстрації на сайті потрібно вже готові переклади,завірені нотаріально відскановувати і відсилати туди,щоб стати на чергу???Ну принаймні я намагалася зареєструватися на сайті -econsulat.ro -і там у кінці реєстрації є такі графи з вимогою відправити файли відсканованих,перекладених і завірених нотаріально документів.Дякую.
Уважно читайте: я подавався у м. Сучава, а не в Чернівецькому консульстві. Щоб подати документи у Сучаві реєструватися на econsulat.ro не потрібно. Щоб подати документи у Сучаві, то потрібно зареєструватися на сайті http://evp.primariasv.ro/portal/suceava ... -acte-1B32, реєстрація доступна один раз в три місяці.

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 13 ноя 2017, 12:43

Kornuta писал(а):Що ж тоді робити пересічному жителю міста Чернівці????-як податися на СОР?-якщо самому нереально(вертають по декілька разів все на переробку-достьобуються до всього і тягнуть кучу часу),а через посередника тоже стрьомно-пишуть тут майже всі,що посередники скрізь всі непевні.....Як же ж бути у цій ситуації???Може хтось знає,чи можна самому якимось чином через Сучаву це зробити???Мову трохи знаю,розумію все,що кажуть мені,а от розмовляти можу ну так на 3+(при п"ятибальній системі).Наперед дякую всім за відповіді.
По Сучаве тоже не все просто к сожалению, там регистрация на подучу документов на СОР открывается раз в три месяца и запрограммироваться очень и очень тяжело. Самый наверное простой выход - это прописаться на время в другой области, которая относится либо к Киевскому либо к Одесскому консульству. Может быть за какое-то вознаграждение люди согласятся. После получения документа сразу пропишетесь у себя.

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 13 ноя 2017, 12:51

Trust писал(а):
Kornuta писал(а): Доброго дня!А скажіть мені,як же ви умудрилися зареєструватися на сайті спочатку,а потім вже перекладати і завіряти документи,якщо при реєстрації на сайті потрібно вже готові переклади,завірені нотаріально відскановувати і відсилати туди,щоб стати на чергу???Ну принаймні я намагалася зареєструватися на сайті -econsulat.ro -і там у кінці реєстрації є такі графи з вимогою відправити файли відсканованих,перекладених і завірених нотаріально документів.Дякую.
Уважно читайте: я подавався у м. Сучава, а не в Чернівецькому консульстві. Щоб подати документи у Сучаві реєструватися на econsulat.ro не потрібно. Щоб подати документи у Сучаві, то потрібно зареєструватися на сайті http://evp.primariasv.ro/portal/suceava ... -acte-1B32, реєстрація доступна один раз в три місяці.
Вибачте!Я думала що то на всіх сайтах реєстрації потрібні вже переведені і завірені доки.То тепер який найближчий місяць для реєстрації у Сучаві?Дякую. Судячи з того,що ви реєструвалися у вересні,то тепер получається що у грудні можна?
Последний раз редактировалось Kornuta 13 ноя 2017, 12:56, всего редактировалось 1 раз.

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 13 ноя 2017, 12:56

Доброго дня, підкажіть будь-ласка хто їхав з Чернівців на Бухарест... Хочемо з дружиною виїхати за декілька днів до присяги, якщо добиратись автобусом потрібно бронювати десь білети? чи там завжди є вільні місця? І чи обов'язково страховку потрібно мати при перетині кордону?

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 13 ноя 2017, 13:13

Kornuta писал(а):
Trust писал(а):
Уважно читайте: я подавався у м. Сучава, а не в Чернівецькому консульстві. Щоб подати документи у Сучаві реєструватися на econsulat.ro не потрібно. Щоб подати документи у Сучаві, то потрібно зареєструватися на сайті http://evp.primariasv.ro/portal/suceava ... -acte-1B32, реєстрація доступна один раз в три місяці.
Вибачте!Я думала що то на всіх сайтах реєстрації потрібні вже переведені і завірені доки.То тепер який найближчий місяць для реєстрації у Сучаві?Дякую. Судячи з того,що ви реєструвалися у вересні,то тепер получається що у грудні можна?
Да, следующее "окно" будет 15 декабря. Мой совет: Сначала делайте регистрацию на второй или третий месяц, тоесть на февраль или март, и если получится ее сделать, то пытайтесь делать вторую на более раннюю дату. За две недели где-то должны инфу на сайте обновить.

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 13 ноя 2017, 15:49

А може хтось написати яка причина,що у чернівецькому консулаті не приймають доки у розведених та вдів(вдовців) на СОР?

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Trust » 13 ноя 2017, 16:30

Kornuta писал(а):
Trust писал(а):
Уважно читайте: я подавався у м. Сучава, а не в Чернівецькому консульстві. Щоб подати документи у Сучаві реєструватися на econsulat.ro не потрібно. Щоб подати документи у Сучаві, то потрібно зареєструватися на сайті http://evp.primariasv.ro/portal/suceava ... -acte-1B32, реєстрація доступна один раз в три місяці.
Вибачте!Я думала що то на всіх сайтах реєстрації потрібні вже переведені і завірені доки.То тепер який найближчий місяць для реєстрації у Сучаві?Дякую. Судячи з того,що ви реєструвалися у вересні,то тепер получається що у грудні можна?
Наступна можливість зареєструватися буде доступна аж 15 грудня 2017р. Цього дня можна буде записатися на подачу на наступні три місяці: січень, лютий, березень 2018р. Краще всього пробувати через браузер Mozilla Firefox, він більш стабільний і краще дружить з сайтом міської ради Сучави))) бо пробував через Google Chrome то взагалі не міг зайти на сайт, постійно писало, що сайт недоступний, а через перший браузер хоч через раз вдавалося зайти. І моя вам порада, як відкриється можливість запису, то пробуйте обирати дати подачі з половини місяця вперед, якщо не получається, пробуйте інші дати наступного місяця, бо всі кидаються на перші дати щоб подати документи якнайшвидше, і відповідно найближчі числа місяця практично недоступні, краще записатися трішки пізніше, ніж взагалі не записатися. Я, наприклад, зміг записатися на початок жовтня. Просіть знайомих, друзів, родичів щоб паралельно разом з вами пробували записати вас, так більше шансів буде. Підготуйте свою адресу електронної пошти, що не вписувати її постійно, а скопіювати і відразу вставити у необхідне поле для реєстрації.
Ответить