BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 13 ноя 2017, 16:44

ZloStyle писал(а):Доброго дня, підкажіть будь-ласка хто їхав з Чернівців на Бухарест... Хочемо з дружиною виїхати за декілька днів до присяги, якщо добиратись автобусом потрібно бронювати десь білети? чи там завжди є вільні місця? І чи обов'язково страховку потрібно мати при перетині кордону?
Їхала з головного автовокзалу бусом Чернівці - Бухарест, виїжджає щодня о 16.00
Декілька раз ним користувалась, то з Чернівців завжди було все забито, назад можуть бути вільні місця, але то вже як пощастить.
Квитки бронювала онлайн, ваучери потім потрібно в касі обмінювати.
Якщо брати онлайн, виходить дорожче на 40-50 грн десь ніж в касі, бо знімається комісія за послуги.
Страхування обовязкове, ні разу не провіряли, але краще мати - спокійніше буде.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 13 ноя 2017, 16:56

Trust писал(а):
Kornuta писал(а): Вибачте!Я думала що то на всіх сайтах реєстрації потрібні вже переведені і завірені доки.То тепер який найближчий місяць для реєстрації у Сучаві?Дякую. Судячи з того,що ви реєструвалися у вересні,то тепер получається що у грудні можна?
Наступна можливість зареєструватися буде доступна аж 15 грудня 2017р. Цього дня можна буде записатися на подачу на наступні три місяці: січень, лютий, березень 2018р. Краще всього пробувати через браузер Mozilla Firefox, він більш стабільний і краще дружить з сайтом міської ради Сучави))) бо пробував через Google Chrome то взагалі не міг зайти на сайт, постійно писало, що сайт недоступний, а через перший браузер хоч через раз вдавалося зайти. І моя вам порада, як відкриється можливість запису, то пробуйте обирати дати подачі з половини місяця вперед, якщо не получається, пробуйте інші дати наступного місяця, бо всі кидаються на перші дати щоб подати документи якнайшвидше, і відповідно найближчі числа місяця практично недоступні, краще записатися трішки пізніше, ніж взагалі не записатися. Я, наприклад, зміг записатися на початок жовтня. Просіть знайомих, друзів, родичів щоб паралельно разом з вами пробували записати вас, так більше шансів буде. Підготуйте свою адресу електронної пошти, що не вписувати її постійно, а скопіювати і відразу вставити у необхідне поле для реєстрації.
Дякую за рекомендації!Спробую скористатися ними і відпишу тут для інших.як у мене вийшло.Виявляється,що вирішивши відновити румунські корні-це не дуже то і легко!!!Я думала,починаючи всю процедуру,що пройти присягу-це найскладніше,що може бути.....а виявляється це лише перший крок-через тєрнії до зірок!!!Гарно вам дякую.
Аватара пользователя

veterok20
Активіст
Сообщения: 225
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:26
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 79 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение veterok20 » 13 ноя 2017, 16:58

ZloStyle писал(а):Доброго дня, підкажіть будь-ласка хто їхав з Чернівців на Бухарест... Хочемо з дружиною виїхати за декілька днів до присяги, якщо добиратись автобусом потрібно бронювати десь білети? чи там завжди є вільні місця? І чи обов'язково страховку потрібно мати при перетині кордону?
Ох лучше купить заранее, потом может и не быть. Купить можно на busfor.ua.
Страховку лучше иметь. На границе имеют право спросить ее наличие, хотя у меня не спрашивали ни разу. К тому же страховку делаете не для пограничников, а для себя :)

чернів-чанка
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 22:47
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение чернів-чанка » 13 ноя 2017, 18:43

Trust писал(а):
Kornuta писал(а): Вибачте!Я думала що то на всіх сайтах реєстрації потрібні вже переведені і завірені доки.То тепер який найближчий місяць для реєстрації у Сучаві?Дякую. Судячи з того,що ви реєструвалися у вересні,то тепер получається що у грудні можна?
Наступна можливість зареєструватися буде доступна аж 15 грудня 2017р. Цього дня можна буде записатися на подачу на наступні три місяці: січень, лютий, березень 2018р. Краще всього пробувати через браузер Mozilla Firefox, він більш стабільний і краще дружить з сайтом міської ради Сучави))) бо пробував через Google Chrome то взагалі не міг зайти на сайт, постійно писало, що сайт недоступний, а через перший браузер хоч через раз вдавалося зайти. І моя вам порада, як відкриється можливість запису, то пробуйте обирати дати подачі з половини місяця вперед, якщо не получається, пробуйте інші дати наступного місяця, бо всі кидаються на перші дати щоб подати документи якнайшвидше, і відповідно найближчі числа місяця практично недоступні, краще записатися трішки пізніше, ніж взагалі не записатися. Я, наприклад, зміг записатися на початок жовтня. Просіть знайомих, друзів, родичів щоб паралельно разом з вами пробували записати вас, так більше шансів буде. Підготуйте свою адресу електронної пошти, що не вписувати її постійно, а скопіювати і відразу вставити у необхідне поле для реєстрації.
Добрий вечір. У мене присяга в січні питання в тому, чи можу я наперед спробувати записатись на сор в сучаві наприклад на лютмй місяць. Чи обовязково іже мати сертефікат? Дякую.

Anet
Новачок
Сообщения: 47
Зарегистрирован: 14 сен 2017, 08:08
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Anet » 13 ноя 2017, 18:47

Iren1989 писал(а):
ZloStyle писал(а):Доброго дня, підкажіть будь-ласка хто їхав з Чернівців на Бухарест... Хочемо з дружиною виїхати за декілька днів до присяги, якщо добиратись автобусом потрібно бронювати десь білети? чи там завжди є вільні місця? І чи обов'язково страховку потрібно мати при перетині кордону?
Їхала з головного автовокзалу бусом Чернівці - Бухарест, виїжджає щодня о 16.00
Декілька раз ним користувалась, то з Чернівців завжди було все забито, назад можуть бути вільні місця, але то вже як пощастить.
Квитки бронювала онлайн, ваучери потім потрібно в касі обмінювати.
Якщо брати онлайн, виходить дорожче на 40-50 грн десь ніж в касі, бо знімається комісія за послуги.
Страхування обовязкове, ні разу не провіряли, але краще мати - спокійніше буде.
Розклад автобуса Чернівці -Бухарест ЗМІНЕНО !! ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ТЕПЕР 15:20

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 14 ноя 2017, 07:59

Kornuta писал(а):А може хтось написати яка причина,що у чернівецькому консулаті не приймають доки у розведених та вдів(вдовців) на СОР? Це саме питання і мене цікавить

Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
Kornuta писал(а): Дякую за рекомендації!Спробую скористатися ними і відпишу тут для інших.як у мене вийшло.Виявляється,що вирішивши відновити румунські корні-це не дуже то і легко!!!Я думала,починаючи всю процедуру,що пройти присягу-це найскладніше,що може бути.....а виявляється це лише перший крок-через тєрнії до зірок!!!Гарно вам дякую.
Ще е варіант Бухарест, там реестрація на сор завтра о 10год

буковина
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 29 янв 2017, 16:23
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение буковина » 14 ноя 2017, 09:47

ZloStyle писал(а):Доброго дня, підкажіть будь-ласка хто їхав з Чернівців на Бухарест... Хочемо з дружиною виїхати за декілька днів до присяги, якщо добиратись автобусом потрібно бронювати десь білети? чи там завжди є вільні місця? І чи обов'язково страховку потрібно мати при перетині кордону?

Можете попробовать на поезде. Не знаю какой бюджет на автобусе. Добирались с знакомым на поезде Сучава - Бухарест и обратно на следующий день.
До границы отвез знакомый, границу перешли пешком. От границы есть таксисты, поездка машины около 80 лей. Можно сразу уехать вдвоем, а можно подождать пока наберется четверо чтобы удешевить поездку. Также можно на автобусе добраться до Сучавы.
Бюджет поездки на поезде:
2 билета Сучава - Бухарест (2 клас, сидячие места, довольно комфортабельный вагон, отправка 12.30, прибытие 19.40) - 910 грн.
2 билета Бухарест - Сучава (спальный вагон, отправка 21.40, прибытие 4.35) - 1307 грн. В наличие также вагоны 2 и 1 класа, сидячие.

Я думаю, что поездка на поезде не идет ни в какое сравнение с поездкой на автобусе. Разве что есть определенная сумма денег на поездку и автобус дешевле.

Билеты покупались через интернет, на сайте железных дорог Румынии. В кассах дороже, при покупке через интернет действует скидка. Билет можно просто распечатать или даже показать на смартфоне. У проводника, при проверке билетов, в ведомости уже есть данные пассажира, который покупал билет.

По Бухаресту без проблем добираетесь на метро, 1 билет - 2,50 лей.

Відправлено через 1 хвилину 36 секунди:
буковина писал(а):
ZloStyle писал(а):Доброго дня, підкажіть будь-ласка хто їхав з Чернівців на Бухарест... Хочемо з дружиною виїхати за декілька днів до присяги, якщо добиратись автобусом потрібно бронювати десь білети? чи там завжди є вільні місця? І чи обов'язково страховку потрібно мати при перетині кордону?

Можете попробовать на поезде. Не знаю какой бюджет на автобусе. Добирались с знакомым на поезде Сучава - Бухарест и обратно на следующий день.
До границы отвез знакомый, границу перешли пешком. От границы есть таксисты, поездка машины около 80 лей. Можно сразу уехать вдвоем, а можно подождать пока наберется четверо чтобы удешевить поездку. Также можно на автобусе добраться до Сучавы.
Бюджет поездки на поезде:
2 билета Сучава - Бухарест (2 клас, сидячие места, довольно комфортабельный вагон, отправка 12.30, прибытие 19.40) - 910 грн.
2 билета Бухарест - Сучава (спальный вагон, отправка 21.40, прибытие 4.35) - 1307 грн. В наличие также вагоны 2 и 1 класа, сидячие.

Я думаю, что поездка на поезде не идет ни в какое сравнение с поездкой на автобусе. Разве что есть определенная сумма денег на поездку и автобус дешевле.

Билеты покупались через интернет, на сайте железных дорог Румынии. В кассах дороже, при покупке через интернет действует скидка. Билет можно просто распечатать или даже показать на смартфоне. У проводника, при проверке билетов, в ведомости уже есть данные пассажира, который покупал билет.

По Бухаресту без проблем добираетесь на метро, 1 билет - 2,50 лей.

Страховка на 4 дня - до 100 грн. Оформление 15-20 минут

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 14 ноя 2017, 10:28

Для статистики.

Отримала свідоцтво про народження через Київське консульство. Виробили за 1 міс + декілька днів.
Дякую всім, хто ділився інформацією на форумі!)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 14 ноя 2017, 11:36

Хороша новина...і актуальна...
Сьогодні подавали люди документи на СОР і СОБ в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ!
Документи приняли! Сказали, що будуть готові за 3 місяці!

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 14 ноя 2017, 11:58

Привіт! А я думала СОБ можна зробити коли готове СОР ...


Їду в пятницю в КИЇВ подаватися на СОР. Може хтось підкаже як доїхати з залізничного вокзалу?
Дякую!Всім гарного дня!
Ответить