BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

xMara
Зацікавлений
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 21 янв 2017, 14:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 22 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение xMara » 14 ноя 2017, 12:39

Можете доїхати на метро до станції "Університет", а там вже пішки йти хвилин 15-20. Знайти там ннскладно, всього пара поворотів, а так в основному по прямій. Якщо роздрукувати карту, то взагалі без проблем.

irbonya
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 08 июн 2016, 19:25
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 8 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение irbonya » 14 ноя 2017, 12:50

Ліля писал(а):Хороша новина...і актуальна...
Сьогодні подавали люди документи на СОР і СОБ в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ!
Документи приняли! Сказали, що будуть готові за 3 місяці!
Колись і в мене така була новина... а через 1, 5 міс.подзвонили з цього ж консульства і сказали переробляти сертифікат про громадянство(брєєєд)....проте посередник після них за місяць зробив(і без проблем)

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 14 ноя 2017, 13:06

Ліля писал(а):Хороша новина...і актуальна...
Сьогодні подавали люди документи на СОР і СОБ в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ!
Документи приняли! Сказали, що будуть готові за 3 місяці!
привет, интересно получаеться в черновцах сразу и сор и соб,, в киеве все по порядку и только так сор-соб-паспорт-

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 14 ноя 2017, 13:10

irbonya писал(а):
Ліля писал(а):Хороша новина...і актуальна...
Сьогодні подавали люди документи на СОР і СОБ в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ!
Документи приняли! Сказали, що будуть готові за 3 місяці!
Колись і в мене така була новина... а через 1, 5 міс.подзвонили з цього ж консульства і сказали переробляти сертифікат про громадянство(брєєєд)....проте посередник після них за місяць зробив(і без проблем)
Випадки бувають різні...Особливо у нас в Чернівцях...Вся справа в оригіналах документів... Вони хочуть, щоб скрізь в документах було однакове написання імен, прізвищ, сіл і міст. Документи мають бути виписані на одній мові, тобто, якщо ОЛЕНА, то скрізь ОЛЕНА - паспорт, СОР, СОБ, а якщо в одному документі ЕЛЕНА, а в іншому ОЛЕНА, то не проходить...і т.д.)
Але шанс податись в Чернівцях є...

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение ZloStyle » 14 ноя 2017, 13:11

Цікаво як сьогодні проходить присяга...

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ліля » 14 ноя 2017, 13:12

сергей 48 писал(а):
Ліля писал(а):Хороша новина...і актуальна...
Сьогодні подавали люди документи на СОР і СОБ в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ!
Документи приняли! Сказали, що будуть готові за 3 місяці!
привет, интересно получаеться в черновцах сразу и сор и соб,, в киеве все по порядку и только так сор-соб-паспорт-
В ЧЕРНІВЦЯХ документи на СОР і СОБ подаються разом... Такі правила! Консульства працюють по-різному...

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 14 ноя 2017, 13:20

Iren1989 писал(а):Для статистики.

Отримала свідоцтво про народження через Київське консульство. Виробили за 1 міс + декілька днів.
Дякую всім, хто ділився інформацією на форумі!)
привет,самая лучшая статистика 1- месяц сор, я надеюсь и у меня так будет, *vodka*

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 14 ноя 2017, 13:42

Katia86 писал(а):Привіт! А я думала СОБ можна зробити коли готове СОР ...


Їду в пятницю в КИЇВ подаватися на СОР. Може хтось підкаже як доїхати з залізничного вокзалу?
Дякую!Всім гарного дня!
Если у вас нет тяжёлых вещей, то идите с вокзала пешком. Так будет быстрее. Место вечных пробок. Путь посмотрите по карте. Соб сделаете, когда забирать будете. Только уточните список документов. Он для разных категорий разный.Смотря сколько в браке ит. д

Trust
Зацікавлений
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 29 июл 2015, 09:52
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Trust » 14 ноя 2017, 13:46

чернів-чанка писал(а):
Trust писал(а): Наступна можливість зареєструватися буде доступна аж 15 грудня 2017р. Цього дня можна буде записатися на подачу на наступні три місяці: січень, лютий, березень 2018р. Краще всього пробувати через браузер Mozilla Firefox, він більш стабільний і краще дружить з сайтом міської ради Сучави))) бо пробував через Google Chrome то взагалі не міг зайти на сайт, постійно писало, що сайт недоступний, а через перший браузер хоч через раз вдавалося зайти. І моя вам порада, як відкриється можливість запису, то пробуйте обирати дати подачі з половини місяця вперед, якщо не получається, пробуйте інші дати наступного місяця, бо всі кидаються на перші дати щоб подати документи якнайшвидше, і відповідно найближчі числа місяця практично недоступні, краще записатися трішки пізніше, ніж взагалі не записатися. Я, наприклад, зміг записатися на початок жовтня. Просіть знайомих, друзів, родичів щоб паралельно разом з вами пробували записати вас, так більше шансів буде. Підготуйте свою адресу електронної пошти, що не вписувати її постійно, а скопіювати і відразу вставити у необхідне поле для реєстрації.
Добрий вечір. У мене присяга в січні питання в тому, чи можу я наперед спробувати записатись на сор в сучаві наприклад на лютмй місяць. Чи обовязково іже мати сертефікат? Дякую.
Краще записатися наперед на подачу документів на СОР. Здасте присягу і відразу якнайшвидше подасте документи на СОР. При реєстрації на сайті міської ради Сучави не вимагається наявність сертифіката про присягу, його ви пред`являєте вже при подачі всього пакету документів.

Noroc
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 12:00
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Noroc » 14 ноя 2017, 14:01

irbonya писал(а):
Ліля писал(а):Хороша новина...і актуальна...
Сьогодні подавали люди документи на СОР і СОБ в консульстві м. ЧЕРНІВЦІ!
Документи приняли! Сказали, що будуть готові за 3 місяці!
Колись і в мене така була новина... а через 1, 5 міс.подзвонили з цього ж консульства і сказали переробляти сертифікат про громадянство(брєєєд)....проте посередник після них за місяць зробив(і без проблем)
А по якій причині перербляти серт треба було? Країна народження чи імя?
Ответить